jozka56
09.09.11,21:28
11.09 2011 bude celotýždenný sumár.:D Cigy sa rátajú ,ako klince do rakvy.Dnes som bol v Šali na výbornú pečenú rybu.Tak toto by som mohol každý deň.
Rybky sú super, ale ja ich môžem jesť len vtedy ak mám na ne chuť. A jedol si rybku bez príloh???????
jozka56
09.09.11,19:29
a kto mi to poráta:) vyššie počty neovládam:)
220870
09.09.11,19:35
Určite nie .
jozka56
09.09.11,19:38
no to si mal bez príloh, potom by to bolo OK:) to dokážem, bez problémov...musíš sa naučiť..
220870
09.09.11,19:41
Rybky sú super, ale ja ich môžem jesť len vtedy ak mám na ne chuť. A jedol si rybku bez príloh???????
Rybička + jeden krajec chleba.Na raňajkoobed dva rohlíky + bánovecká nátierka http://www.zlacnene.sk/detail/banovecka-natierka-neochutena-s-jogurtom-439419/ .+ teraz doplňam tekutiny 2 L Budvaru,ale to sa neráta.:---
jozka56
09.09.11,20:02
ráta sa budvárik, a čo takto čistú vodu, há...a k rybke si si mal maximálne dať jednu nakrájanú rajčinku, vieš....chlebík jedz len tak s ničím:)ako hlavné jedlo, žiadne masielko nič, ani masť:)
220870
11.09.11,06:56
Vážené ráno večer cca 7:00 -19:00 :):D;)
Včera poobede 6 budvarov+ Ťažká fyzická práca krompáč+rýľ+lopata+ beton+brutal kalorický obed.Potvrdzuje sa mi to ,že pivo v malých dávkach neškodí v akomkoľvek množstve.:cool:
jozka56
11.09.11,07:26
Pomalinky Ti ide váha dole:) len vydržať:)
KoxXxo
11.09.11,07:30
Môže byť namiesto Budvaru aj Kelt?
terezamaria
11.09.11,11:01
Určite by som sa večer nevážila. Pokiaľ sa chceš vážiť každý deň, tak sa váž iba ráno. Pred jedlom a pred tým, ako vypiješ nejakú tekutinu. Ale začínaš celkom úspešne, škoda že na začiatku to ide celkom rýchlo a neskôr už pomalšie.:):---
220870
11.09.11,11:13
Určite by som sa večer nevážila. Pokiaľ sa chceš vážiť každý deň, tak sa váž iba ráno. Pred jedlom a pred tým, ako vypiješ nejakú tekutinu. Ale začínaš celkom úspešne, škoda že na začiatku to ide celkom rýchlo a neskôr už pomalšie.:):---

V návode na váhu bolo písané že sa treba vážiť pred raňajkami a večer pred večerou .
buchač
11.09.11,11:14
Môže byť namiesto Budvaru aj Kelt?
...onoho času som mal možnosť od jedného výrobcu piť pivko ...

...kua ...to malo účinky ...lepšie jak Šaratica ...vypil som jedno - dve , do pol hodiny som mal fofry ...

...že " Michalovský samoser " ...tak sme ho nazývali ...:rolleyes::---
misstka
11.09.11,14:17
Držím palce tým čo chudnú. :)
Mne sa podarilo schudnúť na jar, teraz to už nejako dole nechce ísť, ale cez leto som dosť športovala a ak ma niekto stretne napríklad po mesiaci, vždy mi povie, že som za ten čas veľmi schudla a ak im poviem, že som neschudla už ani gram, tak mi neveria. Takže asi sa mi podarilo cez leto aspoň dosť spevniť postavu a vyzerám štíhlejšie, hoci váha dole nešla.
S diétami mám už bohaté skúsenosti, ale vždy je to len o tom, aby ste prijali potravou a pitím menej kalórií ako zo seba počas dňa vydáte. A či pri tom budete jesť mäso, mlieko alebo ho nebudete jesť, alebo budete jesť len to, to je absolútne jedno. Samozrejme, že sa môžete nejakou špeciálnou diétou inšpirovať, ak vám to stravovanie vyhovuje. Ale pri všetkých aj tak ide len o to aby bol ten príjem menší ako výdaj. A hlavne treba brať diétu nielen ako dočasnú zmenu, ale ako celoživotnú a teda treba sa stravovať tak, aby vám to nevyhovovalo len počas obdobia chudnutia ale aj neskôr. Lebo ak napríklad budete jesť týždeň veľmi málo, tak možno schudnete napríklad 5kg, ale ak sa na druhý týždeň budete stravovať ako predtým, máte naspäť nie tých 5kg, ale aj 7 alebo viac. Jojo efekt sa potom bohužiaľ dostaví vždy.
220870
11.09.11,15:04
...onoho času som mal možnosť od jedného výrobcu piť pivko ...

...kua ...to malo účinky ...lepšie jak Šaratica ...vypil som jedno - dve , do pol hodiny som mal fofry ...

...že " Michalovský samoser " ...tak sme ho nazývali ...:rolleyes::---
Bytčiansky šprintér.:)Teraz to predávajú v Tesku a podobných predajniach odpadkov pod názvom Gazda.:D
KoxXxo
11.09.11,16:25
Dobre je odvážiť sa aj pred veľkou potrebou a po nej. Táto metóda má prekvapujúce účinky.
buchač
11.09.11,17:03
Dobre je odvážiť sa aj pred veľkou potrebou a po nej. Táto metóda má prekvapujúce účinky.

...pošli ....miesto Šaratice budem piť ...na budúci týždeň by som potreboval...;)
rudopp
11.09.11,20:08
Dobre je odvážiť sa aj pred veľkou potrebou a po nej. Táto metóda má prekvapujúce účinky.

A najlepšie aj výsledok "činnosti" - - a súčasne si skontroluješ aj presnosť váhy.
A.Helenka
12.09.11,08:44
Ahojte,
mne sa "podarilo" (za úspech to teda fakt nepovažujem!) pribrať z krásnych 64 kg (po štyroch deťoch) na terajších cca 90 pri výške 170 cm. Musím spomenúť, že drvivá väčšina kíl sa na mňa nalepila v dôsledku užívania určitého lieku, ktorý tento vedľajší účinok žiaľ má, v tom čase bolo však jeho užívanie odôvodnené. Po vysadení lieku som mala do niekoľkých týždňov dostať nabraté kilá automaticky dole, ale nestalo sa tak. Odvtedy ubehli už takmer 3 roky, bezo zmeny. Mám vedomosť, že liek, ktorý som užívala, mení produkciu určitých hormónov, teda som predpokladala, že sa adekvátne prispôsobila činnosť mojej štítnej žľazy, čo teraz "nepustí" spätný chod v mojom metabolizme. Vyšetrenie ŠŽ však ukázalo, že všetko je v norme.
Je tu niekto, kto by mi vedel poradiť, ako naštartovať ten vytúžený spätný chod? Nie je to žiadne terno, nosiť toľkú váhu...
Ďakujem.
A.Helenka
12.09.11,10:26
Nenájde sa nikto, kto by poradil?... Predtým som mala metabolizmus ako hodinky, možno to už teraz súvisí aj s vekom, ale jednoznačne k nárastu hmotnosti došlo nárazovo po liekoch. A viem, že i vo veku vyššom než je môj cesta späť bola možná.... fakt díky za každú radu, pekný dník...
rudopp
12.09.11,12:50
Nenájde sa nikto, kto by poradil?... Predtým som mala metabolizmus ako hodinky, možno to už teraz súvisí aj s vekom, ale jednoznačne k nárastu hmotnosti došlo nárazovo po liekoch. A viem, že i vo veku vyššom než je môj cesta späť bola možná.... fakt díky za každú radu, pekný dník...

Máš to v názve témy.
lujza.j
12.09.11,14:21
Nenájde sa nikto, kto by poradil?... Predtým som mala metabolizmus ako hodinky, možno to už teraz súvisí aj s vekom, ale jednoznačne k nárastu hmotnosti došlo nárazovo po liekoch. A viem, že i vo veku vyššom než je môj cesta späť bola možná.... fakt díky za každú radu, pekný dník...

prečo si neprečítaš túto tému, myslím že tu nájdeš čo hľadáš:)
strava
cvičenie
pitný režim
a nemať zablokovanú hlavu;)
katalóg
12.09.11,14:33
Včera v Tajomstve mojej kuchyne varil u Magálovej návrhár Fero Mikloško. Pekne si upravil postavu. Je skoro šlank.
Rok bol iba na natural ryži a bielom víne. Neutrpel podľa všetkého ujmu, má teraz trochu pauzu, bude však v "diéte" ešte pokračovať. Verím že to bol určitý druh očisty.
Kvaka
12.09.11,14:44
Musím sa priznať, že vždy, keď vidím túto tému, tak ma napadne odpoveď, "tak nežer", no a to vyplýva z toho, že môj muž už po xy-tý krát opäť porušuje svoj "záväzok" a chodí tajne do chladničky, a ja sa pýtam, chce taký človek vôbec schudnúť? Opakujem moju skúsenosť, naozaj sa dá schudnúť a všetko jesť, ale treba postupne znižovať porcie jedla, aby si žalúdok zvykol, aby človek nebol veľmi hladný, možno nejaké jablko zjesť medzi hlavnými jedlami. Ak si nútený kúpiť a nenosíš si varené z domu, tak si kupuj podľa toho, čo sa ti zdá najmenej kalorické a nezjedz všetko, čo ti naložia.
ErinErin
12.09.11,15:01
Musím sa priznať, že vždy, keď vidím túto tému, tak ma napadne odpoveď, "tak nežer", no a to vyplýva z toho, že môj muž už po xy-tý krát opäť porušuje svoj "záväzok" a chodí tajne do chladničky, a ja sa pýtam, chce taký človek vôbec schudnúť? Opakujem moju skúsenosť, naozaj sa dá schudnúť a všetko jesť, ale treba postupne znižovať porcie jedla, aby si žalúdok zvykol, aby človek nebol veľmi hladný, možno nejaké jablko zjesť medzi hlavnými jedlami. Ak si nútený kúpiť a nenosíš si varené z domu, tak si kupuj podľa toho, čo sa ti zdá najmenej kalorické a nezjedz všetko, čo ti naložia.

Súhlasím, že nadmerné porcie je nutné upraviť, len pozor, aby sa to neprehnalo! Pomaly ďalej zájdeš...
http://www.chudnutie-ako.sk/diety-nepomozu/hladovka-hladovanie-a-zdravie/

A prehnané zmenšovanie porcií a zbytočné "odtŕhanie si od úst" je typické pre ženy:
http://elle.cz/Krasa/Zdravi-a-fitness/Hubenejsi-nez-si-myslite
Kvaka
12.09.11,15:08
Súhlasím, že nadmerné porcie je nutné upraviť, len pozor, aby sa to neprehnalo! Pomaly ďalej zájdeš...
http://www.chudnutie-ako.sk/diety-nepomozu/hladovka-hladovanie-a-zdravie/

A prehnané zmenšovanie porcií a zbytočné "odtŕhanie si od úst" je typické pre ženy:
http://elle.cz/Krasa/Zdravi-a-fitness/Hubenejsi-nez-si-myslite
Napísala som jasne, že postupne znižovať, to nie je naraz, samozrejme nie hladovať, a ja som nemala problém, ja mám 60kg, ale môj muž mal problém a keď chcel, lebo potreboval, tak schudol takým spôsobom 15 kg, možno aj viac. Potom postupne v priebehu cca 25 rokov sa opäť rozožral.:D:D:D
220870
12.09.11,15:46
Napísala som jasne, že postupne znižovať, to nie je naraz, samozrejme nie hladovať, a ja som nemala problém, ja mám 60kg, ale môj muž mal problém a keď chcel, lebo potreboval, tak schudol takým spôsobom 15 kg, možno aj viac. Potom postupne v priebehu cca 25 rokov sa opäť rozožral.:D:D:D
Rozpapkal.Asi má dobrú kuchárku.To je potom problém nepapkať.:---
A.Helenka
12.09.11,20:06
Máš to v názve témy.

Díky pekne, rudopp, naozaj vtipné.
rudopp
13.09.11,04:45
Díky pekne, rudopp, naozaj vtipné.

Žiadne špeciálne prípravky - - stačí dodržiavať a trochu sa hýbať.
A.Helenka
13.09.11,05:21
... ako tu už ktosi v tejto téme napísal, aj ja by som ocenila skúsenosti tých, ktorí prudko pribrali po liekoch, čo je aj môj prípad.
Ja osobne absolútne neverím žiadnym diétam, "nežratiu", hladovkám, prípravkom na chudnutie a iným blbostiam, je mi jasné, že treba jesť často, menšie porcie a viac sa hýbať, dodržiavať pitný režim. Chcela by som radu, ako nanovo naštartovať metabolizmus.
evuš
13.09.11,05:22
A.Helenka, nič si z toho nerob... aj mne by sa zišlo zhodiť aspoň 10-12kg, tie mrchy sa na mňa nalepili za 12 rokov ani neviem ako..no, ale viem - 3x pôrod, dennodenné vyváranie dobrôt pre deti i manžela, a já nemám žrát? :D:D:D Čo tak si dať záväzok /spoločný/ a začať chudnúť ? A recept : ráno nalačno pohár citrónovej vody, menej "žrát", viacej sa hýbať a véľa chlastať vody...;):D
evuš
13.09.11,05:24
...akosi si ma predbehla...:):eek:
evuš
13.09.11,05:27
Dôležitým pomocníkom pri naštartovaní metabolizmu je tiež vitamín B. konkrétne vitamín B-12 (http://www.sportujeme.sk/fitness/vitamin-b12-vii) je základným vitamínom pre energiu. Pokiaľ pociťujete nedostatok energie, ideálne je užívať B komplex spolu so samostatným vitamínovým preparátom B-12. Proti únave je účinný tiež Koenzým Q10, L-Carnitine a extrakt zo zeleného čaju (http://www.sportujeme.sk/fitness/caj-a-jeho-ucinky-na-organizmus-antioxidanty-4-cast). Tieto látky sa nachádzajú tiež prirodzene v potrave, preto sa tiež odporúča častá konzumácia čerstvej alebo len mierne tepelne upravenej zeleniny a ovocia.
A.Helenka
13.09.11,05:55
...u mňa je to s tým chlastom asi trochu problém, koľkokrát pri odchode z práce vylievam zvyšok pollitrového čaju, lebo jednoducho sa mi nežiada piť... ale pracujem na sebe, snažím sa to zlepšiť...
ideme do toho, evuš?
(len mám trochu obavy z následkov tej citrónovej vody nalačno - či sa mi podarí dôjsť bez ujmy do práce, he he)
evuš
13.09.11,07:16
...u mňa je to s tým chlastom asi trochu problém, koľkokrát pri odchode z práce vylievam zvyšok pollitrového čaju, lebo jednoducho sa mi nežiada piť... ale pracujem na sebe, snažím sa to zlepšiť...
ideme do toho, evuš?
(len mám trochu obavy z následkov tej citrónovej vody nalačno - či sa mi podarí dôjsť bez ujmy do práce, he he)

...no ja mám výšku asi 172 cm, váha terajšia 75 :eek:, takže dnes kupujem vitamín B12, kilo citrónov a môžeme začať... ešte sa musím premerať po "partiách" :D a het za vytúženou váhou :), oky ? Inak ja denne slopnem asi 2-3 litríky vody bežne...
A.Helenka
13.09.11,07:28
....evuš, ak si čítala môj prvý príspevok, tak sa iba tíško hanbím, ja mám výšku cca takú ako Ty a hmotnosť podstatne rozdielnu, och... ale musím sa pochváliť čo sa týka pitného režimu, dnes som už stiahla 1,5 l. Netuším sama, ako sa mi to podarilo, ale rolku určitého druhu papiera ani nestíham odkladať...
evuš
13.09.11,10:31
....evuš, ak si čítala môj prvý príspevok, tak sa iba tíško hanbím, ja mám výšku cca takú ako Ty a hmotnosť podstatne rozdielnu, och... ale musím sa pochváliť čo sa týka pitného režimu, dnes som už stiahla 1,5 l. Netuším sama, ako sa mi to podarilo, ale rolku určitého druhu papiera ani nestíham odkladať...

A.Helenka, čítala som...neviem síce Tvoj vek, ale Ty máš až 4 deti, takže nerieš rozdiel v hmotnosti - brala si lieky... ;), a chválim Ťa, že začínaš prijímať viac tekutín - to je tiež veľmi dôležité... pomeraj sa i Ty - pás, boky, prsia a môžeme si cez ss zasielať úbytky ;), "ve dvou se to táhne líp" :D, dúfam, že na Vianoce bude nejaké to kilečko tam-tam...
pepa78
13.09.11,10:39
Vyšší výdaj ako príjem, je to čo nás chudnúcich posunie ďalej...ja sa nejak extra nekontrolujem, jem v podstate všetko, samozrejme s mierou, popritom pravidelne behám a od januára 2011 som dal dole 11 kg...a je to vidieť a hlavne, ja sám sa lepšie cítim :)

Tak veľa zdaru
A.Helenka
13.09.11,10:46
A.Helenka, čítala som...neviem síce Tvoj vek, ale Ty máš až 4 deti, takže nerieš rozdiel v hmotnosti - brala si lieky... ;), a chválim Ťa, že začínaš prijímať viac tekutín - to je tiež veľmi dôležité... pomeraj sa i Ty - pás, boky, prsia a môžeme si cez ss zasielať úbytky ;), "ve dvou se to táhne líp" :D, dúfam, že na Vianoce bude nejaké to kilečko tam-tam...

moja, mám práve čerstvo štyridsať a, áno, 4 deti, ale toto nechcem zneužívať ako výhovorku, nie je to dôvod chodiť rozkysnutá a cítiť sa nepríjemne, nie?
na to, ako sa posielajú ss-ky musím ešte prísť, nie som ešte taká ostrieľaná tu na Porade, a nabrať odvahu prezradiť svoje hrozné parametre, uffff...:rolleyes:
Zdenka175
13.09.11,10:53
Ja som bola cez víkend na stretku zo školy. A jedna spolužiačka schudla, možno aj na polovičku svojej predošlej váhy.:eek::eek: V škole bola tak trochu pri sebe. A teraz má dve deti. Povedala, že si upravila stravu a cvičí.:) Prácu má sedavú..
Zdenka175
13.09.11,10:54
moja, mám práve čerstvo štyridsať a, áno, 4 deti, ale toto nechcem zneužívať ako výhovorku, nie je to dôvod chodiť rozkysnutá a cítiť sa nepríjemne, nie?
na to, ako sa posielajú ss-ky musím ešte prísť, nie som ešte taká ostrieľaná tu na Porade, a nabrať odvahu prezradiť svoje hrozné parametre, uffff...:rolleyes:
Stačí si kliknúť na meno a tam je poslať súkromnú správu..
buchač
13.09.11,11:00
Vyšší výdaj ako príjem, je to čo nás chudnúcich posunie ďalej...ja sa nejak extra nekontrolujem, jem v podstate všetko, samozrejme s mierou, popritom pravidelne behám a od januára 2011 som dal dole 11 kg...a je to vidieť a hlavne, ja sám sa lepšie cítim :)

Tak veľa zdaru

...viacerí už napísali ...

No potom je na mieste aj otázka ...dokedy to môže trvať ???

...veď ani vo financiách sa to nedá , nie to ešte aj pri organizme ako takom ...

Skolabujú obe ...
evuš
13.09.11,11:04
moja, mám práve čerstvo štyridsať a, áno, 4 deti, ale toto nechcem zneužívať ako výhovorku, nie je to dôvod chodiť rozkysnutá a cítiť sa nepríjemne, nie?
na to, ako sa posielajú ss-ky musím ešte prísť, nie som ešte taká ostrieľaná tu na Porade, a nabrať odvahu prezradiť svoje hrozné parametre, uffff...:rolleyes:

Helenka, ak je to problém, nemusíš povedať pôvodné cm, ale len tie, keď budú -, čiže napr. prsia -2cm, pás -1 cm, boky -2 cm a tak ;) /ale nám verím ešte skôr, než sme začali, však ?? :D/
No neboj, už aj ja sa cítim vo svojej koži, skôr ako v koži vyžratej medvedice...:D:D:D Kde je tých nádherných 62 kg ??! Čo rok manželstva, to rok nadváhy :eek:... fšak, ak budeme spolu 40 rokov, to budem mať cez 100 a to už ani OP nepotrebujem, rovno zakálací list :eek::confused::D
Takže od dnes chudneme ? :)
evuš
13.09.11,11:07
...viacerí už napísali ...

No potom je na mieste aj otázka ...dokedy to môže trvať ???

...veď ani vo financiách sa to nedá , nie to ešte aj pri organizme ako takom ...

Skolabujú obe ...

...uf, Juraj, ja som čítala, že pri orgazme :eek: :D:D
Nemboj, my nebudeme chudnúť diétami, ale pohybom a zmenou jedálnička, a nie drasťárňami - na tie teda nie som :---
lujza.j
13.09.11,14:23
... ako tu už ktosi v tejto téme napísal, aj ja by som ocenila skúsenosti tých, ktorí prudko pribrali po liekoch, čo je aj môj prípad.
Ja osobne absolútne neverím žiadnym diétam, "nežratiu", hladovkám, prípravkom na chudnutie a iným blbostiam, je mi jasné, že treba jesť často, menšie porcie a viac sa hýbať, dodržiavať pitný režim. Chcela by som radu, ako nanovo naštartovať metabolizmus.

strava 5x denne
cvičenie 3-4x týždenne
pitný režim 2-3l

týmto naštartuješ metabolizmus, už som ti to písala.;)
buchač
13.09.11,14:33
...uf, Juraj, ja som čítala, že pri orgazme :eek: :D:D
Nemboj, my nebudeme chudnúť diétami, ale pohybom a zmenou jedálnička, a nie drasťárňami - na tie teda nie som :---

...a nemáš jedno ???

Pohyb , tak pohyb ...
Spotíš sa tak či tak ...
Záleží len od okolností , kto si ako predstavuje ten výsledok ...;)
Akurát , že ten jeden je oveľa príjemnejší ...:rolleyes:

Drasťárny ...???

Hm , dnes som sa celkom slušne dokatoval , pohyboval sa a narábal s kameňmi pri stavbe múrika ...
Ale taký pohyb večer na dobrú noc by som si ešte vedel predstaviť ...dal by som si povedať ...;)
BIZAL
13.09.11,15:03
no...mate uz najlepsi recept na schudnutie okrem diety?
BIZAL
13.09.11,15:14
Prísna varianta

Raňajky
* 2 vaječné bielka na tvrdo, káva bez cukru
* cottage syr
* nízko tučný tvaroh
* prazenica zo styroch bielok, k tomu dva racio chlebiky

Desiata
* 1 banán
* 2 kiwi
* grep
* pomaranč

Obed
* Polievka (kurací, hovädzí, alebo zeleninový vývar )
* 100 gr. kuracie prsia, 100 gr. ryža
* 100 gr morčacie prsia, 100 gr. varené zemiaky
* 150 gr rybie filé,100 gr ryža
* 150 gr hovädzí steak, zelenina

Olovrant
* 1 banán
* 2 kiwi
* grep
* pomaranč

Večera
* 180gr tuniak vo vlastnej šťave, 2 listy z čínskej kapusty
* nízkotučný tvaroh
* zeleninová misa ( brokolica, uhorka, paprika, paradajka)

z uvedeného si vybrať podľa chuti a dostupnosti


2. večera – aj je veľký hlad tak grep

Pitný režim
* voda
* minerálka
* cola light
* káva, čaj bez cukru
* suché víno

používať minimum soli a váha jedla je vo varenom stave
ak sa dá vydržať 6 týždňov
dôležitý je úbytok v cm, nie v kg!

- pozor tí ktorí majú problém s nejakou zložkou z uvedených potravín – poraďte sa s lekárom (hlavne grep a kombinácia liekov)

------------
este doplnim - varenie je len na vode bez tuku!

ale najprv...nemas nejaky postup, ktory stiahne zaludok? az potom sa to da vydrzat:)
marjankaj
13.09.11,15:15
...uf, Juraj, ja som čítala, že pri orgazme :eek: :D:D


Alebo aj tak:---:D

Preložím.:---

I tak še dá.:---:D
BIZAL
13.09.11,15:21
No ja som na tom podobne. Tiež + 10 kil, ale za 7 rokov, vyška 178, z 76 na 86.:D
nechapem na co sa stazujete (aj zadavatel), ved mate dobru vahu na svoju vysku
BIZAL
13.09.11,15:37
Tabuľky sú neúprosné. Ešte aj v šesťdesiatke je diktát štíhlosti.
Dá sa aj tancom pre seniorov udržať kondíciu a krásne držanie tela.(V rodine príklad.)
O.i. ešte tu nikto nespomenul psychiku a vplyv na váhové výkyvy, priberanie.

s chodakmi:D
BIZAL
13.09.11,15:49
..alebo si zadovazit havinka a on prinuti od PC..:)

mojmu sa nedari :D
A.Helenka
13.09.11,16:49
Helenka, ak je to problém, nemusíš povedať pôvodné cm, ale len tie, keď budú -, čiže napr. prsia -2cm, pás -1 cm, boky -2 cm a tak ;) /ale nám verím ešte skôr, než sme začali, však ?? :D/
No neboj, už aj ja sa cítim vo svojej koži, skôr ako v koži vyžratej medvedice...:D:D:D Kde je tých nádherných 62 kg ??! Čo rok manželstva, to rok nadváhy :eek:... fšak, ak budeme spolu 40 rokov, to budem mať cez 100 a to už ani OP nepotrebujem, rovno zakálací list :eek::confused::D
Takže od dnes chudneme ? :)

JASNE!!!
BIZAL
13.09.11,16:52
teda od zajtra, este si nieco dam
danushka
13.09.11,17:32
Je dobrý čas na zhadzovanie kilečiek!
Do včera sa to nedalo, však bol spln mesiaca, to ešte aj pohár vody sa na človeka nalepí :rolleyes:.
Včera okolo štvrtej poobede som si spomenula, že som ani neraňajkovala. Odbehla som do pekárne a nakúpila. V dobrej viere, že kúpim pre seba aj pre ostatných doma nejaké sladké buchtičky som tak aj učinila. Likérové plnené, bielou polevou poliate mäkkunké buchtičky s chlebíkom v taške čakali. Ponáhľala som sa ešte po práci čosi vybaviť, šla som pešo hodný kus cesty po Košiciach, reku nejaký pohyb a v tom to začalo...
Jedna buchtička, tá moja sa spapala...,
A spapali sa aj tie tri pre tých mojich doma...
Teda nespapalo sa to, ale zožralo:eek:. Samo mi to do žalúdka naskákalo a verte mi, ten vaječný likér sa mi ešte aj o polnoci grgal, tuším som sa sčemerila!
Ten sviniar mesiac v splne za to môže, no na koho to hodiť, ech!

Keďže sme v téme ,,Nežerem!", tak som si dala záväzok, že už nebudem. A nebudem ani na mesiac pozerať. Dúfam, že to pomôže. :)
buchač
13.09.11,17:40
Je dobrý čas na zhadzovanie kilečiek!
Do včera sa to nedalo, však bol spln mesiaca, to ešte aj pohár vody sa na človeka nalepí :rolleyes:.
Včera okolo štvrtej poobede som si spomenula, že som ani neraňajkovala. Odbehla som do pekárne a nakúpila. V dobrej viere, že kúpim pre seba aj pre ostatných doma nejaké sladké buchtičky som tak aj učinila. Likérové plnené, bielou polevou poliate mäkkunké buchtičky s chlebíkom v taške čakali. Ponáhľala som sa ešte po práci čosi vybaviť, šla som pešo hodný kus cesty po Košiciach, reku nejaký pohyb a v tom to začalo...
Jedna buchtička, tá moja sa spapala...,
A spapali sa aj tie tri pre tých mojich doma...
Teda nespapalo sa to, ale zožralo:eek:. Samo mi to do žalúdka naskákalo a verte mi, ten vaječný likér sa mi ešte aj o polnoci grgal, tuším som sa sčemerila!
Ten sviniar mesiac v splne za to môže, no na koho to hodiť, ech!

Keďže sme v téme ,,Nežerem!", tak som si dala záväzok, že už nebudem. A nebudem ani na mesiac pozerať. Dúfam, že to pomôže. :)
mimotemy

...he ...to som zvedavý , keď dôjdem a donesiem tie buchtičky ...
...likérové plnené, bielou polevou poliate mäkkunké ..............;):rolleyes::---:D:D:D
danushka
13.09.11,17:42
Juraj, nedráždi! To si kamarát? Dones radšej rybku so šalátikom. :)
lujza.j
13.09.11,17:52
Je dobrý čas na zhadzovanie kilečiek!
Do včera sa to nedalo, však bol spln mesiaca, to ešte aj pohár vody sa na človeka nalepí :rolleyes:.
Včera okolo štvrtej poobede som si spomenula, že som ani neraňajkovala. Odbehla som do pekárne a nakúpila. V dobrej viere, že kúpim pre seba aj pre ostatných doma nejaké sladké buchtičky som tak aj učinila. Likérové plnené, bielou polevou poliate mäkkunké buchtičky s chlebíkom v taške čakali. Ponáhľala som sa ešte po práci čosi vybaviť, šla som pešo hodný kus cesty po Košiciach, reku nejaký pohyb a v tom to začalo...
Jedna buchtička, tá moja sa spapala...,
A spapali sa aj tie tri pre tých mojich doma...
Teda nespapalo sa to, ale zožralo:eek:. Samo mi to do žalúdka naskákalo a verte mi, ten vaječný likér sa mi ešte aj o polnoci grgal, tuším som sa sčemerila!
Ten sviniar mesiac v splne za to môže, no na koho to hodiť, ech!

Keďže sme v téme ,,Nežerem!", tak som si dala záväzok, že už nebudem. A nebudem ani na mesiac pozerať. Dúfam, že to pomôže. :)

dokonale opísané buchtičky, živo som si ich predstavovala ako ich žeriem:D:D ja som tak občas v piatok objednavala mojim domov v robote buchty robia ich neskutočnééé, ale v piatkovej BA zápche kým som prišla domov som ich nie raz zožrala, ale to by asi každý:D:D
220870
13.09.11,17:52
nechapem na co sa stazujete (aj zadavatel), ved mate dobru vahu na svoju vysku
NEMÁM.Dnes som po pár rokoch celý deň strávil na streche.Zo 70 kg sa to dalo ale z 87 nie.
Chudnem ale to som sa ešte stále poriadne "nenas"Zatiaľ sa len bavím a úživam si to chudnutie.:) .... a ďakujem všetkým za spoluprácu a príspevky.;)
220870
13.09.11,17:54
mojmu sa nedari :D
Treba väčšieho hava čo vie rýchlejšie behať.
danushka
13.09.11,18:06
NEMÁM.Dnes som po pár rokoch celý deň strávil na streche.Zo 70 kg sa to dalo ale z 87 nie.
Chudnem ale to som sa ešte stále poriadne "nenas"Zatiaľ sa len bavím a úživam si to chudnutie.:) .... a ďakujem všetkým za spoluprácu a príspevky.;)

Tonečko, ak nemáš celulitídu, nefňukaj!:D

Už ste videli chlapa s miernou nadváhou, čo by mal celulitídu?
Naopak, my ženy, vieme mať aj takú váhu, že podľa BMI je OK a celulitída je zahniezdená pod kožou. Čo je toto za spravodlivosť?
BIZAL
13.09.11,18:16
Treba väčšieho hava čo vie rýchlejšie behať.

pravdupovediac obe radsej jeme ako chodime:) aky pan taky pes?
adi11
13.09.11,18:34
mojmu sa nedari :D
..tak s nasim havinom by si sa urcite nenudil..:D..vie, ze prechadzka spravi dobre jemu a majitelke tiez..sice niekedy, ked sa haraju feny a chyti stopu, tak mam nanho nervy..aj mu ponadavam, ale zase trochu behu nezaskodi aj mojej malickosti..aspon dobre vytravi a potom aj pivecko lepsie smakuje..:D
premiko
13.09.11,18:39
takto nejako vyzera zaznam mojich prechadzok a snahy nieco urobit z vahou, samozrejme nastala rapidna zmena zivotospravy
BIZAL
13.09.11,18:51
..tak s nasim havinom by si sa urcite nenudil..:D..vie, ze prechadzka spravi dobre jemu a majitelke tiez..sice niekedy, ked sa haraju feny a chyti stopu, tak mam nanho nervy..aj mu ponadavam, ale zase trochu behu nezaskodi aj mojej malickosti..aspon dobre vytravi a potom aj pivecko lepsie smakuje..:D

Tak to je fajny pes, dopraje tí šmak. Moja by len knihy čítala, nenavari, nepomôže...neviem po kom je
adi11
13.09.11,18:55
pravdupovediac obe radsej jeme ako chodime:) aky pan taky pes?
..a my mame radi oboje..:)..lenze vsetko s mierou..:)
danushka
13.09.11,18:59
Tak to je fajny pes, dopraje tí šmak. Moja by len knihy čítala, nenavari, nepomôže...neviem po kom je

Tak teraz nerozumiem Bizal o kom píšeš?
Píšeš o svojom psíkovi - fenke?

Môžem sa opýtať, aký bulvár jej kupuješ, aby sa nenudila?:D
BIZAL
13.09.11,19:05
Tak teraz nerozumiem Bizal o kom píšeš?
Píšeš o svojom psíkovi - fenke?

Môžem sa opýtať, aký bulvár jej kupuješ, aby sa nenudila?:D

Fenka, číta recepty, fitness a take...
220870
14.09.11,03:28
Tonečko, ak nemáš celulitídu, nefňukaj!:D

Už ste videli chlapa s miernou nadváhou, čo by mal celulitídu?
Naopak, my ženy, vieme mať aj takú váhu, že podľa BMI je OK a celulitída je zahniezdená pod kožou. Čo je toto za spravodlivosť?
Už len to by mi chýbalo. Nestačí že ma furt jeduje žena.Ešte nejaká celestína.:)
evuš
14.09.11,04:35
Je dobrý čas na zhadzovanie kilečiek!
Do včera sa to nedalo, však bol spln mesiaca, to ešte aj pohár vody sa na človeka nalepí :rolleyes:.
Včera okolo štvrtej poobede som si spomenula, že som ani neraňajkovala. Odbehla som do pekárne a nakúpila. V dobrej viere, že kúpim pre seba aj pre ostatných doma nejaké sladké buchtičky som tak aj učinila. Likérové plnené, bielou polevou poliate mäkkunké buchtičky s chlebíkom v taške čakali. Ponáhľala som sa ešte po práci čosi vybaviť, šla som pešo hodný kus cesty po Košiciach, reku nejaký pohyb a v tom to začalo...
Jedna buchtička, tá moja sa spapala...,
A spapali sa aj tie tri pre tých mojich doma...
Teda nespapalo sa to, ale zožralo:eek:. Samo mi to do žalúdka naskákalo a verte mi, ten vaječný likér sa mi ešte aj o polnoci grgal, tuším som sa sčemerila!
Ten sviniar mesiac v splne za to môže, no na koho to hodiť, ech!

Keďže sme v téme ,,Nežerem!", tak som si dala záväzok, že už nebudem. A nebudem ani na mesiac pozerať. Dúfam, že to pomôže. :)

...no síce som sa neodvážila /váha váhavá - od včera môj úhlavný nepriateľ, furt ukazuje koľko skutočne vážim:D/, ale po danushinom tomto príspevku som určite "skoro schudla".. od smiechu mi skoro ušlo :D:D:---
A.Helenka
14.09.11,05:06
ja som sa včera aj odvážila aj odmerala (to boli šoky, jooooj), len sa mi zase potvrdilo, že mám neskutočnú smolu na výrobky s výrobnými chybami - taká váha vždy ukazuje hodnotu, zodpovedajúcu dajme tomu tri a pol metrovej telesnej výške.... potvora
evuš
14.09.11,06:10
ja som sa včera aj odvážila aj odmerala (to boli šoky, jooooj), len sa mi zase potvrdilo, že mám neskutočnú smolu na výrobky s výrobnými chybami - taká váha vždy ukazuje hodnotu, zodpovedajúcu dajme tomu tri a pol metrovej telesnej výške.... potvora

...hm, takže ja som sa odvážila - 75 kg :eek::mee:, našťastie som nenašla krajčírsky meter, ale iba pozostatok nejakého starého - vraj 60 cm..., no to teda neviem, čo by som si s ním odmerala, snáď len obvod nohy, aj to len v členku :D:D:D, ale dnes pomerám, odvážim a do Vianoc dám aspoň 6 kg dole ! Hovg !
rudopp
14.09.11,07:48
ja som sa včera aj odvážila aj odmerala (to boli šoky, jooooj), len sa mi zase potvrdilo, že mám neskutočnú smolu na výrobky s výrobnými chybami - taká váha vždy ukazuje hodnotu, zodpovedajúcu dajme tomu tri a pol metrovej telesnej výške.... potvora

To sme urobili babe na brigáde v NDR.
Taká bola okolo 160cm / 55 kg.
Na železnici tam boli váhy.
Vhodila mincu / postavila sa/ vyšiel lístok : 163 kg.
Pozerala ako mucha PUK (lebo si nevšimla)
Dvaja chalani jej za pätami prišliapli váhu :D:D:D.

A oni, že možno zle stlačila tlačidlo a má to byť výška.
DanielaSL
14.09.11,07:56
No ja po cvičení 2 x týždenne, stravovania podľa 90-dňovky mám dole 3 kg.
A tak hor sa do daľšieho chudnutia....
BIZAL
14.09.11,10:23
20 minut na Porade=20 poctivych brusakov ( neznizovat umyselne cas straveny na Porade, navstevovat ako doposial:) )
A.Helenka
14.09.11,10:26
tie brušáky nie sú zlý nápad... pokojne hocikoľko, som zvedavá, čo na to môj pupok, či sa nebudem o pár dní báť aj zasmiať, alebo kýchnuť...:D:D:D
IvetaH
14.09.11,10:35
No tie brušáky mi idú na nervy. Nič z nich. Mám výšku 165 a váhu 58 a rokov 50 a cvičím každý večer 20 brušákov cca mesiac a pol, natrápim sa a brucho si to ani nevšimlo.
Ivenka
14.09.11,10:41
A čo chceš s tými mierami robiť ? Ja mám o 4cm menej a o 4 kg viac. A presne skúšala som brušáky a nič. Dopadlo to tak, že ma bolel pupok ešte aj keď som išla po schodoch.

Najrajšie obdobie - tehotenstvo - žiadne starosti či som pribrala a teraz ?
BIZAL
14.09.11,10:45
No tie brušáky mi idú na nervy. Nič z nich. Mám výšku 165 a váhu 58 a rokov 50 a cvičím každý večer 20 brušákov cca mesiac a pol, natrápim sa a brucho si to ani nevšimlo.

to znamena, ze si len 20 minut na Porade. Pridaj:D
rudopp
14.09.11,12:19
tie brušáky nie sú zlý nápad... pokojne hocikoľko, som zvedavá, čo na to môj pupok, či sa nebudem o pár dní báť aj zasmiať, alebo kýchnuť...:D:D:D

Začneš postupne :
5/5/10/10/20/20/20/30/40/40
lujza.j
14.09.11,17:08
No tie brušáky mi idú na nervy. Nič z nich. Mám výšku 165 a váhu 58 a rokov 50 a cvičím každý večer 20 brušákov cca mesiac a pol, natrápim sa a brucho si to ani nevšimlo.

to je nič. brucho sa väčšinou cvičí na minúty.a cviky treba striedať.
brušákov môžeš urobiť koľko chceš ak budú urobené mechanicky nič sa neudeje. každý jeden brušák treba precítiť myslieť na to brucho na ten sval ako sa napína. to platí aj pri iných cvikoch;)
rudopp
14.09.11,17:33
to je nič. brucho sa väčšinou cvičí na minúty.a cviky treba striedať.
brušákov môžeš urobiť koľko chceš ak budú urobené mechanicky nič sa neudeje. každý jeden brušák treba precítiť myslieť na to brucho na ten sval ako sa napína. to platí aj pri iných cvikoch;)

A ja že to o srdci vravíš:)
buchač
15.09.11,10:12
veronikasad
15.09.11,10:15
Juraj, to čo si nafotil - nejakú kostru v knižnici ?
BIZAL
15.09.11,12:04
lujza.j
15.09.11,17:42
....no Tonko ako?;) nič nehlásiš, čo si pchal ako si si zašportoval a pod.:)
u nás večera: dusená talianska zelenina z lidla+grilovaný camembert... pozor žiadny buvárek:D:--- a hodinka hopsania na tae-bo:---
220870
15.09.11,17:50
...bacha na diéty ...;)


http://archiv.roumen.cz/archive/sexi_kosti.jpg
Kočka kosť a koža.:D.
výsledky nežrania len v nedelu.Dnes som žral :( a celý deň popíjal budvárek ale som aj tvrdo fyzicky makal.;)Urobil som si pekný chodníček zo zámkovej dlažby a kopu iných vecí.Hopsať budem v noci ,možno:confused:.
lujza.j
16.09.11,14:59
220870
16.09.11,17:02
86,7t
lujza.j
19.09.11,17:26
...no ako? "ŽEREME"? "NEŽEREME"?:--- u nás dnes na večeru moja famóózna rajčicová polievočka + strúhaný syr:)
buchač
19.09.11,17:32
...no ako? "ŽEREME"? "NEŽEREME"?:---

.......kua .....čo ŽEREM - NEŽEREM .......?????

Veď ja od včera ništ , teda tekutiny nerátam ...:(

Zajtra ....he ...že jak sa teším ...
K dnešnému menu - čaj " Senný list " pribudne zajtra ešte aj " Šaratica " ...
lujza.j
19.09.11,17:34
.......kua .....čo ŽEREM - NEŽEREM .......?????

Veď ja od včera ništ , teda tekutiny nerátam ...:(

Zajtra ....he ...že jak sa teším ...
K dnešnému menu - čaj " Senný list " pribudne zajtra ešte aj " Šaratica " ...

Buchi, a prečo takto brutálne v spoločnosti so "Sennym listom" to radšej burčiačisko fajnový, či néééé????
buchač
19.09.11,17:37
Buchi, a prečo takto brutálne v spoločnosti so "Sennym listom" to radšej burčiačisko fajnový, či néééé????

...hard brutál bude zanedlho ........dozvieš sa , sleduj ma občas ...deň - dva ....:rolleyes:
220870
19.09.11,17:43
Takú lúbim.
BIZAL
20.09.11,06:12
...no ako? "ŽEREME"? "NEŽEREME"?:--- u nás dnes na večeru moja famóózna rajčicová polievočka + strúhaný syr:)

poslusne hlasim: ZEREM!
220870
21.09.11,16:15
Ja som dnes tiež neodolal famózne parené buchty ,tak som sa dožral.....môžem za to ,že ich tak lúbim.
adi11
21.09.11,16:38
Ja som dnes tiež neodolal famózne parené buchty ,tak som sa dožral.....môžem za to ,že ich tak lúbim.
..joj take zo spodu pripecene su najfamoznejsie..:)
lujza.j
21.09.11,17:38
.....ale okamžite prestaňte!!!! a jedna facka z prava druhá zľava!!!! Tónó preber sa!!!! máš veľký čierny MEGA bod!!!!! ježíííš dobre, aj ja by som si dala fajnové hebučké parené buchtičky!!!!!! ALE NEDÁM SI!!!!! ale lúbim ich veľmo:):):)
adi11
21.09.11,18:09
.....ale okamžite prestaňte!!!! a jedna facka z prava druhá zľava!!!! Tónó preber sa!!!! máš veľký čierny MEGA bod!!!!! ježíííš dobre, aj ja by som si dala fajnové hebučké parené buchtičky!!!!!! ALE NEDÁM SI!!!!! ale lúbim ich veľmo:):):)
Lujzi, zase nebud az taka zla na Tona..kto by odolal tejto dobrote..:D
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSFA-1D9qTlq73gfPP19do_jt-RifFNLatNZLjPg3ifIsd1g9vW
lujza.j
21.09.11,18:33
Lujzi, zase nebud az taka zla na Tona..kto by odolal tejto dobrote..:D
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSFA-1D9qTlq73gfPP19do_jt-RifFNLatNZLjPg3ifIsd1g9vW

ved to! ani ja nieééé:) ale inak teraz som si dala rajčicu s mozarelou+oliv.olej:)
BIZAL
21.09.11,18:36
Lujzi, zase nebud az taka zla na Tona..kto by odolal tejto dobrote..:D
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSFA-1D9qTlq73gfPP19do_jt-RifFNLatNZLjPg3ifIsd1g9vW

dobre pocitam...len 4? :D
buchač
21.09.11,18:37
...hard brutál bude zanedlho ........dozvieš sa , sleduj ma občas ...deň - dva ....:rolleyes:

...aj bol dnes ...

Za dva dni cca 3 kg dole boli ...v onej kombinácii ....čaj & minerálka ...


P.S.:
...pokračovanie zajtra :rolleyes:.....ale niekde inde ...
lujza.j
21.09.11,18:42
...aj bol dnes ...

Za dva dni cca 3 kg dole boli ...v onej kombinácii ....čaj & minerálka ...


P.S.:
...pokračovanie zajtra :rolleyes:.....ale niekde inde ...

Buchi, má to nejaký špeciálny význam? príprava na nejaké vyšetrenie, alebo len tak z roztopaše :eek:
buchač
21.09.11,18:44
...vydržaj .............a sleduj ,ako som už bol povedal ...
ivuliatko
22.09.11,20:17
Pomôcka na chudnutie pre mužov:

Anjeličku, môj strážničku, uzamkni predo mnou chladničku,
opatruj moju telesnú schránku vo dne, v noci,
no najmä po 18-tej hodine buď mi na pomoci.
Vtedy sa končí idylka, som ako pažravá kobylka...
Opancieruj všetky hrnce a pridaj ostnatý drôt, ochraňuj ma od dobrôt.
Večermi dostávam záchvaty hladu, hrozí, že budem mať dvojitú bradu.
Zatiaľ mám váhu ešte v norme, radšej už o tom nehovorme...

Dovoľ mi zjesť len ovocie či zeleninu,
nie hranolky, čipsy či inú gebuzinu.
Z dosahu vezmi kešu oriešky, nech nemám stravovacie prehrešky.
Nech ich radšej mravce zožerú, ja ešte nechcem ísť do zberu...

Anjeličku, môj strážničku, nezabudni na mrazničku.
Hoc aj prežijem ukrutné muky, nedovoľ mi chúťky na nanuky.
Roztop všetky zmrzlinové kornútky, odplaš hriešne pohnútky.

Zbav ma maškrtenia sladkostí, nech ma telo poslúcha a nezlostí.
Už teraz som ako v treťom mesiaci, nevidím zhora ani svoj pipík visiaci.
Túžim mať tehličky a nie vankúš z tuku,
drž nado mnou svoju ochrannú ruku...

Anjeličku, môj strážničku, ustráž predo mnou i špajzičku.
Zatvor ju aspoň na tri zámky, číhajú tam samé mňamky.
Čokolády, čipsy, keksy, po ich zbagrovaní prestávam byť sexi...
V plavkách musím vtiahnuť brucho, nejde to celkom jednoducho.
Tento krycí manéver je nebezpečný,
keď na kupku namotávam krásne slečny.
Zadržiavaním dychu môžem stratiť vedomie,
ber to, prosím, na vedomie...

Nauč ma piť neperlivé minerálky naše
a nie osladené farebné žbrndy z fľaše.

Anjeličku, môj strážničku, vylepši moju kondičku.
Pomocnú ruku mi daj, na gauči pred telkou ležať nenechaj.
Presvedč ma, že na dráhe desať koliesok viac dá mi
než desať koliesok trvanlivej salámy.
Osvieť ma, nech si idem občas zahrať tenis,
pri sexe predsa nestačí len veľký... kreativita.

Zakáž mi tučné syry a klobásku,
nech aj vonkajšou krásou zabojujem o lásku.
Posaď ma častejšie na bicykel, do jedálnička zaraď strukoviny a kel.
Ukáž mi občas čaro fitka, nech nevyzerám ako trasorítka.

Anjeličku, môj strážničku, vyslyš túto modlitbičku.
Chcem mať štíhlu figúru, na baby pôsobiť jak guru.
Vycikaný som a zúbky umyté, napriek tomu ako vlčiak snorím po byte.
Hľadám, čo mi mama napiekla, viem viem, nemal by som...
Pôjdem za to do pekla.
Schovaj predo mnou misu, kam uložila tiramisu.
Pokušenie nech horko zaplače
a ja do hlavy pred spaním už nenatlačím žiadne koláče.

Howgh. Vlastne amen:)
branislavp
23.09.11,00:20
Doporučujem jesť menej kalorické jedlá, menšie porcie, ale určite nehladovať, nemá to význam. Chudnutiu zdar.
DanielaSL
23.09.11,04:38
Tri tyzdne za mnou a 4 kg dole.
P
evuš
23.09.11,05:46
Tri tyzdne za mnou a 4 kg dole.
P

Danielka, gratulujem! Dúfam, že o tri týždne si to budem môcť povedať i napísať i ja ;)
DanielaSL
23.09.11,06:14
Urcite,ak sa budes viac hybat a menej jest...tak ako to robim ja
pafendorf
23.09.11,06:30
Kazdy tu chce schudnut a ja by som zase chcel pribrat, s celku dost papam ... okrem ineho skoro 200 gramov ovsenych vlociek zjem kazdy den :) fyzicky sa nenamaham a nic ... zoberem od vas po kilecku od kazdeho :D
BIZAL
23.09.11,06:33
Kazdy tu chce schudnut a ja by som zase chcel pribrat, s celku dost papam ... okrem ineho skoro 200 gramov ovsenych vlociek zjem kazdy den :) fyzicky sa nenamaham a nic ... zoberem od vas po kilecku od kazdeho :D

ja ti dam 3

sak pockaj, pockaj...pojde to vekom. ak nie vsade, tak do brucha urcite :D(pavuk)
pafendorf
23.09.11,07:00
ja ti dam 3

sak pockaj, pockaj...pojde to vekom. ak nie vsade, tak do brucha urcite :D(pavuk)
no 3 uz ma este takych 5 :)
toho som sa bal ze vekom , ked treba tak nie ... potom uz nebudem chciet :) (to nie je pavuk)
Kvaka
26.09.11,19:34
Ja som dnes tiež neodolal famózne parené buchty ,tak som sa dožral.....môžem za to ,že ich tak lúbim.
http://www.obrazky-citaty.cz/wp-content/uploads/vti0067.gif
220870
27.09.11,13:10
za babami.
pivko
27.09.11,13:15
Nežer nežer:) , len mi od toho hladu nezabudni poradiť čo mám robiť s dierou v rúre:D
alabut
27.09.11,15:42
Ktore?
pivko
27.09.11,16:51
Robím terénne úpravy okolo domu každý kto chce schudnúť móže prísť furikovať zeminu:D
pivko
27.09.11,17:01
Nechce sa mi to tu celé čítať ,ale na posledných stranách sú pekné bludy.
Za 1. keď začneš cvičiť tak nemožeš schudnúť na váhe nakoľko svalová hmota je ťažšia ako slanina.
A bájkam Daniela SĽ never , keď začneš makať tak sa 4kg za taký krátky čas schudnúť nedá.
Tuk pri aerobnom cvičení sa začína spaľovať až po 20 min , neprežeň to z tepom , lebo potom si telo / blbec/ berie energiu zo svalovej hmoty a nie z tuku.
Zvýš príjem bielkovín / kuracie morcacie maso zer kolko chces/ omedz uhľohydráty.
Nejaké roky mám odmakané tak že viem čo píšem.
nekupuj žiadne spaľovaky / budeš z toho len nervózny/ a ani karnitín / je to blbosť/
lujza.j
27.09.11,17:45
ja jem uhlohydráty len doobeda, to len na raňajky celozrnnú žemlu+niečo na ňu:) a cestoviny tiež doobeda.zemiaky a ryžu nejem.
220870
27.09.11,18:03
ja zožerem všetko.Len teraz som to trochu obmedzil(okrem piva) a sledujem to na váhe,nežerem sladké,vyhýbam sa veľkým porciám a večera len taká chudobná.A hneď to ide dole aj na opasku som si musel včera urobiť novú dierku.Ja som neni z tých čo sa budú mesiac trápiť hladom.
lujza.j
27.09.11,18:07
ja zožerem všetko.Len teraz som to trochu obmedzil(okrem piva) a sledujem to na váhe,nežerem sladké,vyhýbam sa veľkým porciám a večera len taká chudobná.A hneď to ide dole aj na opasku som si musel včera urobiť novú dierku.Ja som neni z tých čo sa budú mesiac trápiť hladom.

škoda, že sa nevieš vzdať toho pivčiska;)
220870
27.09.11,18:31
ani za svet:)
lujza.j
27.09.11,18:38
lenže telo si na tento režim-úbytok stravy zvykne a skončil si, váha dolu nepôjde:( pohne sa až ked zas niečo uberieš a pridáš aktivitu.
Brčo
27.09.11,18:48
Ziadna dieta -Bohuzial-nefunguje.Kazda dieta je iba docasna-takze aj ubytok vahy je len docasny a hned ako prestanes s dietou,vaha pojde hore.A to este si mozes doondit zdravie...
Pomoze len zmena stravovacich navykov,ale je to sakra tazke....
Kvaka
27.09.11,18:51
ja zožerem všetko.Len teraz som to trochu obmedzil(okrem piva) a sledujem to na váhe,nežerem sladké,vyhýbam sa veľkým porciám a večera len taká chudobná.A hneď to ide dole aj na opasku som si musel včera urobiť novú dierku.Ja som neni z tých čo sa budú mesiac trápiť hladom.
To je v poriadku, určite ideš s váhou dole, len tie rozdiely vo váhe za dva tri dni sú raz veľké, inokedy malé, nevážiš sa teda v rovnaký čas, obsah čriev máš aj 2 kg, ako tak porovnávam údaje. Čo keby si sa vážil vždy rovnako, teda nie ráno alebo večer, ale tesne po opustení trónu? :D
220870
27.09.11,18:54
Veď som zmenil .Ne... slaninu klobásky sladkosti,hranolky vyprážané pečené.A hlavne nežerem večer a to si myslím ,že by mi úplne stačilo.Pohybu mám cez deň ,ako stavbár habadej.vážim sa bajočkom o 7:00 a 19:00
lujza.j
27.09.11,18:55
Ziadna dieta -Bohuzial-nefunguje.Kazda dieta je iba docasna-takze aj ubytok vahy je len docasny a hned ako prestanes s dietou,vaha pojde hore.A to este si mozes doondit zdravie...
Pomoze len zmena stravovacich navykov,ale je to sakra tazke....

ja o žiadnej diete nepíšem:)

nie je, je to len zvyk:) ja nefňukám nad niečim čo nejem, tak to je a hotovo:--- život nie je o jedle. nejem kopec vecí a som tu!!!
Brčo
28.09.11,04:18
Veď som zmenil .Ne... slaninu klobásky sladkosti,hranolky vyprážané pečené.A hlavne nežerem večer a to si myslím ,že by mi úplne stačilo.Pohybu mám cez deň ,ako stavbár habadej.vážim sa bajočkom o 7:00 a 19:00
Len treba pri tom aj vydrzat,aby clovek pomalicky nesklzol do starych kolaji
220870
28.09.11,16:33
Hneď ,ako dosiahnem svoj cieľ 80-82 kg,popustím uzdu žravosti ,neodpustím si ani také dobroty:--- ,ako domáce klobásky,tlačenka ,slaninka,hurky,podbradok ,zabíjačková kapustnica :---a podobné vychchytávky tukov ,ale budem neustále v strehu a kontrolovať svoje deká a držať ich na hrnici 80-82 kg.Už teraz po zhodení pár kíl sa cítim o 100%lepšie.Neviem či je to len psychický doping z toho, že sa mi podarilo niečo o čom som dlhšie len básnil ,alebo či je možné cítiť aj fyzicky pár schudnutých kíl .;)V podstate je to celé ok nežerem a chudnem ďalej.
lujza.j
28.09.11,18:54
Tóóno!!!!!:eek::eek::eek: toto akože nemyslíš vážne???? nerob to tak šokovo,ak sa dostaneš na tvoju vysnívanú váhu tak sa jemne odmeň niečim čo si si odopieral. ja som to tiež robila, po asi 3/4r som si potom raz za mesiac zašla na moju obľúbenú špenátovú pizzu. metabolizmus bol funkčný tak to bolo v pohode.;)
pivko
29.09.11,15:41
Tono , kup si probiotika , super vec ja ich sice teraz kupujem stále v Polsku http://www.doz.pl/leki/p2189-ProbioLac_Plus /aj dnes / v Targu ,lebo u nás sú prehnane drahé. Budeš s..ť:D 3x denne ,váha určite pojde dole. A piva sa nezbavuj , ja ho tiež konzumujem rád:D/budúci týždeň bude konečne Chang, Leo a Singa/ u piva je problém že po pive človek vyhladne ako vlk a dožerie sa , mám kamoša čo cicne za večer 10 , ale potom nič neje/je suchý jak pes/ ja cicnem 10 a potom sa dožerem:D
Ale tie probiotika funguju.;)
ešte super probiotika sú linex forte.
DanielaSL
30.09.11,17:06
Pivko môj úbytok na váhe nie sú žiadne bájky..... stravovanie sa v rámci 90- dňovej diéty.... čo mi mimochodom ako stravovací návyk aj do budúcna vyhovuje... a cvičenie 2 x v týždni.... mi zabezpečilo dole dnes už 5 kg. Mimochodom dnes mám očistu....vodný deň..ale pijem aj čaj, vzhľadom na to, že ma obchádza choroba.....A ku môjmu prekvapeniu nejako ani nepociťujem hlad. Škoda len, že pre chorobu som musela prestať cvičiť.
pivko
30.09.11,17:15
Z akej váhy?ľahko sa chudne ľuďom čo majú nadnadmernú nadváhu.
BIZAL
30.09.11,17:20
Nie je to individualne?
pivko
30.09.11,17:28
Podľa mňa keď ak ma Tono 90kg a výšku 177 tak to ešte nieje nič hrozné , ale keď má niekto 165cm a 75kg tak to už je hrozné
220870
30.09.11,18:04
už mám len 86 kg.A nedržím žiadnu dietu ani nerátam kalorie len trochu menej žerem.
lujza.j
30.09.11,18:20
pivko (http://www.porada.sk/member.php?u=55601) Dnes, 20:28
Podľa mňa keď ak ma Tono 90kg a výšku 177 tak to ešte nieje nič hrozné , ale keď má niekto 165cm a 75kg tak to už je hrozné

takže u chlapa OK:), a 165cm vysoká žena by mala mať asi koľko, podľa teba?
BIZAL
30.09.11,18:42
pivko (http://www.porada.sk/member.php?u=55601) Dnes, 20:28
Podľa mňa keď ak ma Tono 90kg a výšku 177 tak to ešte nieje nič hrozné , ale keď má niekto 165cm a 75kg tak to už je hrozné

takže u chlapa OK:), a 165cm vysoká žena by mala mať asi koľko, podľa teba?
Asi das 30...
kopretinka
30.09.11,18:45
Asi das 30...
:D
a skončí ako anorektička :confused:
BIZAL
30.09.11,18:51
:D
a skončí ako anorektička :confused:

Neboooj, ani nezačne byť...:D
lujza.j
30.09.11,20:04
pivko
01.10.11,04:06
50kg
BIZAL
01.10.11,07:34
To predsa zalezi od typu postavy, nie? A...chude zeny nikto nechce, skoda:).
buchač
01.10.11,08:19
To predsa zalezi od typu postavy, nie? A...
chude zeny nikto nechce, skoda:).
...vitaj v klube ...;):rolleyes::---:D


....he .......že diky , Barbie ....:eek:

http://nd01.jxs.cz/177/461/b2872b8ce3_8103457_o2.jpg
BIZAL
01.10.11,08:43
...vitaj v klube ...;):rolleyes::---:D


....he .......že diky , Barbie ....:eek:

http://nd01.jxs.cz/177/461/b2872b8ce3_8103457_o2.jpg

Mám to ja šťastie, ze nemám 50kg:D
Ani nám ženám sa nepáčia chlapi pod 90
buchač
01.10.11,09:08
Mám to ja šťastie, ze nemám 50kg:D
Ani nám ženám sa nepáčia chlapi pod 90
...vitaj v klube ...;):rolleyes::cool::---:D:D:D
bcjan
01.10.11,09:44
odporúčam jesť pravideľne!!! osobne si myslím, že to je odpoveďov pre všetkých ľudí aj ženy.
2mesiace som jedol podľa pravidiel delenej strany + dodižiaval som pravidelnú stravu a to: /pár krát som delenú stravu porušil/

7:00 raňajky
10:00 desiata
12:00 obed
15:00 ??
17:00 večera č.1
20:00 večera č. 2

výsledok za 2 mesiace som schudol 8kíl, čo pri mojej výške 183 a vtedajčích 92kg som schudol na 84kg, čo je super výsledok.
takže odpoveďov je len pravidelnosť + cviČenie.
misoft
01.10.11,10:43
odporúčam jesť pravideľne!!! osobne si myslím, že to je odpoveďov pre všetkých ľudí aj ženy.
2mesiace som jedol podľa pravidiel delenej strany + dodižiaval som pravidelnú stravu a to: /pár krát som delenú stravu porušil/

7:00 7:00-9:30 raňajky
10:00 10:15-11:30 desiata
12:00 12:30-14:00 obed
15:00 15:00-17:00 ?? zobkanie
17:00 19:00-20:00 večera č.1
20:00 22:00-22:30 večera č. 2 tzv. dorážačka

výsledok za 2 mesiace som schudol 8kíl, čo pri mojej výške 183 a vtedajčích 92kg som schudol na 84kg, čo je super výsledok. stále rovnako :D
;)
buchač
01.10.11,10:59
odporúčam jesť pravideľne!!! osobne si myslím, že to je odpoveďov pre všetkých ľudí aj ženy.
2mesiace som jedol podľa pravidiel delenej strany + dodižiaval som pravidelnú stravu a to: /pár krát som delenú stravu porušil/

7:00 raňajky
10:00 desiata
12:00 obed
15:00 ??
17:00 večera č.1
20:00 večera č. 2

výsledok za 2 mesiace som schudol 8kíl, čo pri mojej výške 183 a vtedajčích 92kg som schudol na 84kg, čo je super výsledok.
takže odpoveďov je len pravidelnosť + cviČenie.
je nasledovná.......blbosť jak TRAKY ............hotové Rudolfovo číslo........



...ale v podstate sa dá súhlasiť......

Za dva mesiace 8 kíl ...?
Za tri - štyri som dal dole cca 3x viac ...
BIZAL
01.10.11,11:23
Diety, hladovky, delene stravy....staci ak clovek stiahne ten svoj roztiahnuty zaludok a je to. Vacsinou je to o prezierani a jedeni toho, na co ani nemame chut a nies me hladni, len to robime automaticky...
lujza.j
01.10.11,12:45
pivko (http://www.porada.sk/member.php?u=55601) Dnes, 07:06
50kg

waw, takže takzv. "kostejka":D:D:D kostnaté kolená, ramená a pichľavé lakte:---:--- + vráskavý ksicht.

ja mám 165cm, ale 50kg teda nemám ani by som nechcela mať a ťažko by som ich pri mojej svalovej predispozícii dosiahla. vždy je niečo na úkor niečoho iného, moje heslo som tu už písala viac krát "radšej trochu väčší zadok ako vráskavý ksicht" s 50kg by mi asi ťažko niekto povedal, že moja dcéra je moja sestra-dvojča, či som mala decko v 15r a pod.:--- aj ked momentálne potrebujem dať dolu pár kíl /nie je to žiadna tragédia/ cvičenie nastavené teraz na 3x + sobotná makačka 4-5h upratovanie, pravidelná strava s nízkym glykem.indexom + pitný režim 3l a upratané v hlave:D:D:D ja mám ten problém, že ja ked schudnem tak najprv z tváre a prstov na rukách:D raz mi moj "pán bytný" hovorí, "prosim ťa ty nechudni, lebo schudneš 5kg tak na rukách ti vylezú žili a vyzerajú ako keby si mala 80r":D:D:D no moj chlap je zaťažený /aj/ na ženské ruky to je prvé čo si na žene všimne,podľa toho súdi....;)
BIZAL
01.10.11,12:57
A potom niet ani cici ani rici...
lujza.j
01.10.11,13:02
ja kúsok z cici aj darujem:) chrbtica by si trochu vydýchla ....
220870
01.10.11,16:28
Divoko sa mi táto téma rozvíja!:D
Kvaka
01.10.11,16:50
Divoko sa mi táto téma rozvíja!:D
Však aj ty ponúkni niečo do daru.
BIZAL
01.10.11,17:22
Divoko sa mi táto téma rozvíja!:D

No...nakoniec prideme na to, ze nam ani chudnut netreba - ze sme akurat...:)
Tatoo
04.10.11,07:31
Chudnutie je o myslení. Nikdy neschudneš pre niekoho.
To musí byť v hlave a musím to chcieť pre seba, veď ide o moje zdravie.
Ja som dal dole za rok 30 kg, tým, že som vylúčil zo stravy všetky múčne výrobky, väčšinu cukrov a obmedzil som aj mäso, bravčové úplne.
Pomohlo mi, že som si našiel priateľku, čo sa zdravo stravuje a prevzal som aj jej stravovacie návyky. ešte ma čaká ďalších 15 kg, aby som dosiahol docenta.
Arava
06.10.11,08:53
všetci vážime tak akurát len niektorí ešte nedorástli k tej svojej váhe :) a preto treba niečo robiť s tou výškou:)
elpka
06.10.11,12:01
no prečítala som si všetky návody sveta ako schudnúť, alebo udržať si stálu váhu, ale na sebe som zistila, že u mňa je to normálne lenivosť sa tak zdravo stravovať ...variť si sama pre seba diétne jedlá...keby som tak varila pre všetkých, tak rodina mi emigruje aj so škrečkom...
ja som si tak pre lenivosť zaviedla, že jem len cereálne pečivo a nežerem po 17,00, ale jem zo všetkého trošku a hlavne slaninku s chlebom a s cibuľou...;) tak vtedy je to o.ka, ale keď ma o 22,00 prepadne oriešková Milka, tak je to zase v....:rolleyes::D
misoft
06.10.11,14:04
Babenky: veď vraví - váha je v norme, len výška nesúhlasí :D:D:D
buchač
06.10.11,14:24
Chudnutie je o myslení. Nikdy neschudneš pre niekoho.

To musí byť v hlave a musím to chcieť pre seba, veď ide o moje zdravie.
Ja som dal dole za rok 30 kg, tým, že som vylúčil zo stravy všetky múčne výrobky, väčšinu cukrov a obmedzil som aj mäso, bravčové úplne.
Pomohlo mi, že som si našiel priateľku, čo sa zdravo stravuje
...len ...????...;)
a prevzal som aj jej stravovacie návyky. ešte ma čaká ďalších 15 kg, aby som dosiahol docenta.
...ty brďo .....
...šak to si bol " profesor " ...:rolleyes:..

...posledné kilá idú vždy najhoršie......teda mne aspoň - tri kilá som za tri mesiace horko ťažko , doslova oddrel na chalupe ...
buchač
06.10.11,14:33
220870
06.10.11,16:13
220870
08.10.11,08:41
Vieme o tom niečo viac?:confused:Vyzerá to zaujímavo;).Možno by sa tým dali zabiť tri muchy jednou ranou!:cool:.Kila dole+ plochšie brucho +problémy s chrbticou!:)
http://ona.idnes.cz/narovnejte-se-bez-spravneho-drzeni-tela-se-kilum-dolu-nechce-pl9-/dieta.aspx?c=A111006_191311_dieta_abr
sito
08.10.11,09:57
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí :D.Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk:mad:,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.:cool:

Nežer, nie len stravu. Ešte môžeš byť človek. Neviem koľko a dokedy, by viem, dokedy.
Marikaby
10.10.11,19:49
Ahoj. Od mája som zmenila svoje stravovanie a za 4 mesiace som schudla 9 kg. Mojim pôvodným cieľom nebolo chudnutie, ale odkyslenie organizmu. Schudnutie je vedľajší efekt....
Čo robím?
Ráno si vypijem pohár odstátej vody ( večer si pripravím do pohára, aby do rána z neho vypŕchal flór aj chlór... ) s 1 nešumivým celaskonom. Potom si dám oolongový čaj (nahradí kávu, dodá energiu, pomáha detoxikovať a chudnúť).
Asi o 1 hod. neskôr si dám riadne raňajky. Snažím sa jesť pravidelne. Hladkú múku som nahradila celozrnnou hladkou múkou. Jem iba celozrnné pečivo (1-2 ks denne). Úplne som vylúčila salámy, klobásy, párky, mastné jedlá, margaríny, potraviny plné umelých farbív, ...
Denne zjem 1-2 ks banánov a jeden jogurt,do ktorého si dávam
čerstvo pomleté ľanové semená (kvôli očiste čriev).
Snažím sa piť dostatok tekutín (iba čistú vodu - vždy odstátu, nie z vodovodu, zelený čaj, večer občas červené vínko).
Riadne obedujem a večeriam, ale som výrazne znížila konzumáciu mäsa. Mäso jem iba cez víkend, častejšie kupujem kvalitnejšie hovädzie mäso.
Obľúbila som si celozrnnú ryžu (bielu už nekupujem). Je treba vedieť, že ryžu, šošovicu a fazuľu pred varením treba veľmi dlho namáčať a meniť vodu (aj 2-3 dni), aby sa z nej uvoľnili fytáty. Sú to látky, ktoré bránia telu využiť minerálne látky a vitamíny prijímané v iných potravinách.
V lete som si často pripravovala zeleninové šaláty...
Bolo obdobie, keď dlhší čas ukazovala ručička váhy rovnaké číslo... a potom sa to znova pohlo...
Držím všetkým palce. Veľa výdrže !!!!
ivuliatko
23.10.11,17:51
lujza.j
23.10.11,20:45
lujza.j
04.11.11,20:44
branislavp
05.11.11,00:46
Ahoj. Od mája som zmenila svoje stravovanie a za 4 mesiace som schudla 9 kg. Mojim pôvodným cieľom nebolo chudnutie, ale odkyslenie organizmu. Schudnutie je vedľajší efekt....
Čo robím?
Ráno si vypijem pohár odstátej vody ( večer si pripravím do pohára, aby do rána z neho vypŕchal flór aj chlór... ) s 1 nešumivým celaskonom. Potom si dám oolongový čaj (nahradí kávu, dodá energiu, pomáha detoxikovať a chudnúť).
Asi o 1 hod. neskôr si dám riadne raňajky. Snažím sa jesť pravidelne. Hladkú múku som nahradila celozrnnou hladkou múkou. Jem iba celozrnné pečivo (1-2 ks denne). Úplne som vylúčila salámy, klobásy, párky, mastné jedlá, margaríny, potraviny plné umelých farbív, ...
Denne zjem 1-2 ks banánov a jeden jogurt,do ktorého si dávam
čerstvo pomleté ľanové semená (kvôli očiste čriev).
Snažím sa piť dostatok tekutín (iba čistú vodu - vždy odstátu, nie z vodovodu, zelený čaj, večer občas červené vínko).
Riadne obedujem a večeriam, ale som výrazne znížila konzumáciu mäsa. Mäso jem iba cez víkend, častejšie kupujem kvalitnejšie hovädzie mäso.
Obľúbila som si celozrnnú ryžu (bielu už nekupujem). Je treba vedieť, že ryžu, šošovicu a fazuľu pred varením treba veľmi dlho namáčať a meniť vodu (aj 2-3 dni), aby sa z nej uvoľnili fytáty. Sú to látky, ktoré bránia telu využiť minerálne látky a vitamíny prijímané v iných potravinách.
V lete som si často pripravovala zeleninové šaláty...
Bolo obdobie, keď dlhší čas ukazovala ručička váhy rovnaké číslo... a potom sa to znova pohlo...
Držím všetkým palce. Veľa výdrže !!!!
Prosím, kde dostanem kúpiť oolongový caj. Ďakujem.
lujza.j
05.11.11,11:56
Prosím, kde dostanem kúpiť oolongový caj. Ďakujem.

žeby niekde kde predávajú čaje?
http://www.teatrade.sk/caje/oolongy
branislavp
07.11.11,23:07
žeby niekde kde predávajú čaje?
http://www.teatrade.sk/caje/oolongy
V lekárni taký čaj nepoznajú.
lujza.j
08.11.11,13:52
V lekárni taký čaj nepoznajú.

....vieš, ale v lekárni predávajú iba to čo sa predáva, teda to čo ľudia obvykle kupujú to čo sa nekupuje to nepredávajú, iba ked ti to obj. lebo by im v tom stáli zbytočne peniaze.ved lekáreň je jeden veľký biznis, ale nie s liekami, to je predsa ako " povinná školská dochádzka" niekto ich predsa musí vydávať pacientom. kšeft je s výživovými doplnkami, vit. a iným tovarom, ktorý sa predáva. a navyše nie každá "magistra" v lekárni vie odpovedať nato čo sa jej pýtam. v lekárni ti vždy predajú to čo oni chcú ak idem niečo kupovať tak si to pozriem na nete, pre nich je vždy super ak zákazník nevie a oni mu poradia. ja si napr. vždy kupujem na kašel staré komunistické kvapky a viem že zaberú. alebo hľadala som na nete niečo na padanie vlasov v lekárni by ti odporučili niečo "lacné" od Vichy, ja som si našla biotín/vitamím H/ v lekárni ho nemali, že mi ho obj. tak som sa opýtala že prečo ho nemajú, že či to niečo výnimočné čo pýtam a oni, že ľudia to nepoznajú. tak ked niečo nemajú-nepoznajú v lekárni kúp si to na nete, alebo nech ti to obj.
...tak asi tak, moj postoj k lekárňam;)

a inak načo ti je ten čaj?
Kvaka
08.11.11,14:37
....vieš, ale v lekárni predávajú iba to čo sa predáva, teda to čo ľudia obvykle kupujú to čo sa nekupuje to nepredávajú, iba ked ti to obj. lebo by im v tom stáli zbytočne peniaze.ved lekáreň je jeden veľký biznis, ale nie s liekami, to je predsa ako " povinná školská dochádzka" niekto ich predsa musí vydávať pacientom. kšeft je s výživovými doplnkami, vit. a iným tovarom, ktorý sa predáva. a navyše nie každá "magistra" v lekárni vie odpovedať nato čo sa jej pýtam. v lekárni ti vždy predajú to čo oni chcú ak idem niečo kupovať tak si to pozriem na nete, pre nich je vždy super ak zákazník nevie a oni mu poradia. ja si napr. vždy kupujem na kašel staré komunistické kvapky a viem že zaberú. alebo hľadala som na nete niečo na padanie vlasov v lekárni by ti odporučili niečo "lacné" od Vichy, ja som si našla biotín/vitamím H/ v lekárni ho nemali, že mi ho obj. tak som sa opýtala že prečo ho nemajú, že či to niečo výnimočné čo pýtam a oni, že ľudia to nepoznajú. tak ked niečo nemajú-nepoznajú v lekárni kúp si to na nete, alebo nech ti to obj.
...tak asi tak, moj postoj k lekárňam;)

a inak načo ti je ten čaj?

Myslím, že v príspevku http://www.porada.sk/t175849-p42-nezerem.html#post1886780 píše Marikaby, že taký čaj pije.
Tiež som o tom nepočula, ale našla som nejaké informácie tu http://www.oriental.cz/clanek/3426/Taiwanske-oolongy-–-priprava-a-zakladni-deleni.htm (http://www.oriental.cz/clanek/3426/Taiwanske-oolongy-%E2%80%93-priprava-a-zakladni-deleni.htm).
Je to čiastočne fermentovaný čaj, jeho účinky sú napríklad tu http://www.teatrade.sk/caje/oolongy/gaba-oolong.html
Citujem:V roku 1987 vynašiel Japonec Dr. Tsusida spôsob, ako spracovaním čajových lístkov vyrobiť čaj s vysokým obsahom GABA aminokyseliny. GABA aminokyselina je prirodzený stimulátor rastového hormónu, ktorý má silné účinky proti starnutiu, napomáha vylepšeniu fyzickej a psychickej kondície. Rastový hormón tiež zvyšuje produkciu kolagénu, čím napomáha zachovávať krásnu, hladkú a pružnú pokožku bez vrások. Pri pravidelnom pití pomáha pri znižovaní krvného tlaku a regenerácii organizmu. Zvyšuje hladinu serotonínu a tým pozitívne ovplyvňuje náladu človeka a jeho spánok.

No nekúp to.
lujza.j
08.11.11,14:49
viem, čítala som:) len ona tam spomína, že okrem iného čo jej dodáva ten čaj je napísané "chudnúť", lebo ak chce niekto čaj na "chudnutie" tak asi nie:) z čaju sa nechudne. tú stránku som mu už pricapila:)
branislavp
14.11.11,02:47
....

a inak načo ti je ten čaj?
Ahoj lujza.jna pitie. Chcem ten čaj vyskúšať. Viem, že užívaním tohto čaju nikto a nikdy neschudne. Znižovanie hmotnosti je o tom čo písala marikaby. Je to proces dlhodobý, postavený na báze zdravej životosprávy. Vyžaduje to vytrvalosť, disciplínu a kultúru v jedení...... Žiadne rýchlovky nejedením a drastickými diétami neodporúčam. Treba myslieť na zdravie.
branislavp
14.11.11,03:13
Ahoj Kvaka, prečítala som si príspevok, ale informácia o čaji, že pozitívne ovplyvňuje náladu človeka a jeho spánok ma priviedla do rozpakov. No aby to nebola nejaká skrytá forma !"marišky".
lujza.j
14.11.11,20:38
Ahoj Kvaka, prečítala som si príspevok, ale informácia o čaji, že pozitívne ovplyvňuje náladu človeka a jeho spánok ma priviedla do rozpakov. No aby to nebola nejaká skrytá forma !"marišky".
na posilnenie životnej energie :http://www.joga-ajurveda.sk/485-ajurvedsky-caj-prana-povzbudenie-vitality-a-zivotnej-energie.html
http://www.naturshop.sk/product/ajurvedsky-himalajsky-caj-kapha-na-povzbudenie-100-g-sypany-879/ (http://www.joga-ajurveda.sk/485-ajurvedsky-caj-prana-povzbudenie-vitality-a-zivotnej-energie.html)
marjankaj
14.11.11,20:41
Ahoj Kvaka, prečítala som si príspevok, ale informácia o čaji, že pozitívne ovplyvňuje náladu človeka a jeho spánok ma priviedla do rozpakov. No aby to nebola nejaká skrytá forma !"marišky".
No ak ťa pozitívne ovplyvňuje už iba informácia, tak potom čo s tebou urobí ten čaj.:---:D
Kvaka
14.11.11,21:26
No ak ťa pozitívne ovplyvňuje už iba informácia, tak potom čo s tebou urobí ten čaj.:---:D
Však môžeš čokoľvek piť, ak veríš, že to uzdravuje, tak viera uzdravuje, nie? Ten čaj má istý stupeň fermentácie, čo vysvetľuje účinky, nie každý čaj je čaj.:)
marjankaj
14.11.11,21:30
Však môžeš čokoľvek piť, ak veríš, že to uzdravuje, tak viera uzdravuje, nie? Ten čaj má istý stupeň fermentácie, čo vysvetľuje účinky, nie každý čaj je čaj.:)
Anka u nás na Záhorí sú iba dva druhy čaju:
1. Obyčajný.
2. Bez rumu.
Ja osobne uprednostňujem ten prvý.:D:---
Michelle34
14.11.11,21:35
ahojte, začítala som sa do tejto témy a prišla mi na um publikácia Mira Veselého. Je to počítačový "maniak", ktorý mal podobné problémy s nadváhou a pustil s do toho. Na nete si vygooglite o ňom kopec info, niektoré knižky sú na nete. Základom je voda. Aspoň jeden pohár za hodinu. Kamošovi som aj kúpila túto knihu a nerobí nič špeciálne iba začal pravidelne piť vodu a chudne. Súhlasím so všetkým ohľadom zdravej výživy čo sa tu popísalo, aj s tým že veľakrát na to človek nemyslí.... preto dávam do pozornosti aspoň tú vodu :-) ;)
lujza.j
15.11.11,19:05
ahojte, začítala som sa do tejto témy a prišla mi na um publikácia Mira Veselého. Je to počítačový "maniak", ktorý mal podobné problémy s nadváhou a pustil s do toho. Na nete si vygooglite o ňom kopec info, niektoré knižky sú na nete. Základom je voda. Aspoň jeden pohár za hodinu. Kamošovi som aj kúpila túto knihu a nerobí nič špeciálne iba začal pravidelne piť vodu a chudne. Súhlasím so všetkým ohľadom zdravej výživy čo sa tu popísalo, aj s tým že veľakrát na to človek nemyslí.... preto dávam do pozornosti aspoň tú vodu :-) ;)

voda nie je žiadna novinka:)pitný režim, je veľmi dôležitý pri redukcii hmotnosti s vodou odchádza aj tuk z tela, pre ludí ktorí zabúdajú na pitie sa odporúča každú hodinu vypiť 2dc vody.ja mám v robote 1,5l fľašu, ktorú do 15,30h vypijem a doma potom pokračujem:)
lujza.j
23.11.11,19:59
Brčo
24.11.11,05:17
http://zena.atlas.sk/fuj-kto-chudne-aj-poriadne-smrdi/zdravie/choroby/762151.html
Nie celkom sulhlasim s autorkou clanku.Je pravda,ze ketolatky vznikaju pri rychlom ubytku hmotnosti a cely clovek kvazi smrdi po acetone-ale je to nasledok rozkladu tukov a nie bielkovin.
jednalena
01.01.12,20:39
Ahoj 1Darka, tak ja mám úplne rovnaký problém, môžem jesť celý den,neviem sa ovládať.,nápad s budíkom je výborný, ja si asi urobím 5 pripomienok v telefone. dakujem za super radu
alaya1
01.01.12,21:24
Tak ja od zajtra NEZEREM-))) Nie je to ziaden novorocny slub, ale nutnost a ten novy rok mi prisiel ako dobra motivacia. Doma som jic nehovorila, no to varenie bez ochutnavania snad zvladnem. Drzte prsteky. Potrebujem toho dat prec veeeela.
truch
01.01.12,21:24
už mám len 86 kg.A nedržím žiadnu dietu ani nerátam kalorie len trochu menej žerem.
Tonko a ako po sviatkoch, zostalo tých 86?? Ja sa radšej ani nejdem vážiť:(
jozka56
01.01.12,21:27
ja som sa vážila, 1,5kg dole:)
nika.sum
02.01.12,07:30
ahojte, začítala som sa do tejto témy a prišla mi na um publikácia Mira Veselého. Je to počítačový "maniak", ktorý mal podobné problémy s nadváhou a pustil s do toho. Na nete si vygooglite o ňom kopec info, niektoré knižky sú na nete. Základom je voda. Aspoň jeden pohár za hodinu. Kamošovi som aj kúpila túto knihu a nerobí nič špeciálne iba začal pravidelne piť vodu a chudne. Súhlasím so všetkým ohľadom zdravej výživy čo sa tu popísalo, aj s tým že veľakrát na to človek nemyslí.... preto dávam do pozornosti aspoň tú vodu :-) ;)

To mi pripomina: Ked si hladny daj si pohar vody, ak si znovu hladny zase si daj pohar vody a asi tak po siednom pohari zistis, ze si nebol hladny ale smadny:D.

Ale aj ja uz musim zacat nieco zo sebou robit. Tiez potrebujem nutne schudnut a chcem to skusit a urcite zacnem aj s vodou a hlavne NEZRAT.
ivuliatko
02.01.12,14:18
Teraz po sviatkoch sa nepostavím na váhu, ani keby na mňa mierili samopalom :(

http://nd04.jxs.cz/762/519/b29b80a300_72667213_o2.gif
buchač
02.01.12,16:00
Nie celkom sulhlasim s autorkou clanku.Je pravda,ze ketolatky vznikaju pri rychlom ubytku hmotnosti a cely clovek kvazi smrdi po acetone-ale je to nasledok rozkladu tukov a nie bielkovin.
...ja zasa celkom nesúhlasím ...

...acetón - jeho " vôňa " je jedným z príznakov vysokého cukru v organizme ...

Acetón v moči (acetonúria)

Acetón sa za normálnych okolností v moči nenachádza.
Pozitívny nález acetónu je signálom na rýchle vyhľadanie lekárskej pomoci, najlepšie v diabetologickej ambulancii.
Acetón v moči môže byť prítomný v menšom alebo väčšom množstve aj pri dlhotrvajúcom hladovaní alebo vracaní.
ivuliatko
02.01.12,18:45
Keď som kedysi bola v nemocnici s trojročnou dcérkou, ktorá mala nejakú črevnú virózu (dnes by to asi nazvali rotavírusová hnačka - a tam som ju dostala aj ja), lekárka nás furt chodila kontrolovať, či dosť pijeme, a ak zacítila "acetónový dych", hneď povedala, že sme dehydrované a švacla nám infúzie.
220870
03.01.12,08:04
začiatkom decembra 85 teraz cca 87 .Ale to som vedel ,že cez sviatky zas priberiem.To sa len žere a priberá.Navyše ma koncom novembra vtedy som mal najmenej 84 chytili kríže tak som 3 týždne nútene marodoval už vtedy som vedel ,že si nesplním sen.Čo už narobím.Od pondelka sa ide pracovať tak začnem znova naostro.
lujza.j
08.01.12,12:50
buchač
08.01.12,15:46
lujza.j

Re: NEŽEREM.
http://www.topky.sk/cl/10003/1295082...tu-FRESH-diet-

Luji ....Luji ....:confused:

Len tak som otvoril hententen link .....a nesklamal som sa ......


Poznáte už nový trend v chudnutí - diétu, ktorá sa vám prispôsobí? Fresh diet neuznáva prísny režim starých diét, ale ide o zdravé chudnutie s jednoduchými pravidlami. Jej autorkou je Katarína Skybová, ktorá založila Inštitút redukcie a prevencie nadváhy kompliment. Teraz prichádza s knihou o novej, modernej diéte. Je šťavnatá, sýta a pomôže vám prirodzene získať ideálnu hmotnosť.
...jasné , ide len o ten trend , no nejak novinky v súvislosti s prečítanou vzorkou recertov nenachádzam ...

...neuznáva prísny režim , no autorka veselo skopírovala pár receptov a na základe toho okrem peňazí snáď aj komplimenty očakáva ...

...nie všetko moderné je nové ...

...o ideálnej hmotosti a vyskúšaní tej alebo onej - modernej diéty by sa litánie mohli písať ...


Len tak mimochodom , tie receptúry , čo sú vo vzorke .......hm , v časoch prísnej diéty som sa s určitými obmenami riadil ( nechutia mi totiž tie uvedené syry )...
Čo sa týka iných jedál , v uvedenej knihe nejak novinky v oblasti receptúr by som neočakával ....
http://data.bux.sk/preview/020/153/0201536/largea.jpg
KatarinaNR
08.01.12,15:56
buchač, skúšal si už kefírové zrná?
buchač
08.01.12,16:18
buchač, skúšal si už kefírové zrná?
...konkrétne ???.......nie....

...ale niečo sa mi marí s tými tibetskými hubami ...mamča alebo niekto iní ( ???? ) si podobné niečo robili ...
...nespomeniem si ...

Ale ja nie ...

why ???....
KatarinaNR
08.01.12,17:05
mám jednu klientu, majú športovú výživu a takýmto niečím sa zaoberá, nie je to konkrétne na chudnutie, to za teba neurobí žiadna huba, ale je to na choroby, spomínal si, že máš cukrovku, je to určite súvisiace so zdravou stravou, zdravým životným štýlom, v podstate živé probiotiká, skús googliť, zistíš účinky, ja sa idem na to dať,
buchač
08.01.12,17:12
mám jednu klientu, majú športovú výživu a takýmto niečím sa zaoberá, nie je to konkrétne na chudnutie, to za teba neurobí žiadna huba, ale je to na choroby, spomínal si, že máš cukrovku, je to určite súvisiace so zdravou stravou, zdravým životným štýlom, v podstate živé probiotiká, skús googliť, zistíš účinky, ja sa idem na to dať,
...už sa stalo ...

...ale keď ja mám tú svoju chalúpku ......tam Ti táááák zdravo žijem .....už sa neviem dočkať príhodnejšej chvíle ...

Ozaj ...pred cca týždňom bola diabetka celá happy zo mňa ...že jaké fasa výsledky ......he , ja som bol viac pesimista ako ona ...:---
lujza.j
08.01.12,17:13
Buchi, myslela som to dobre. uvedená pani "šéfuje" http://kompliment.sk/ kde si za kilá, ktoré chceš zhodiť ťažko zaplatíš-zakrvácaš. kde u nich okrem pravidelného cvičenia, je aj stravovanie podľa ktorého funguješ, tak som to myslela ako lacnejšiu inšpiráciu.... kedysi to bolo 10kg za 10 000.-sk, teraz údajne viac.
buchač
08.01.12,17:23
...nech krváca kto chce a ako chce ...

...mne to moje úplne stačí .....http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-79-headbang.gif
pivko
08.01.12,17:46
Ja som si nakúpil sypky a od zajtra idem sypať a pučiť do Tempusu:D
Do formy za 3 mesiace.
pepsikova
08.01.12,17:47
...ja som teda s touto témou , ani nijako extra nechudla, ale- sú už od skalných chudničov aj nejaké výsledky?...také-že 4-5 kilečiek dole?..
(sa mi nesce čítať dozadu...
lujza.j
08.01.12,17:56
Ja som si nakúpil sypky a od zajtra idem sypať a pučiť do Tempusu:D
Do formy za 3 mesiace.

jáj niekto chce byť namakaný do apríla ....:) http://www.best4man.cz/repository/images/2008/fitness/kulturistika/01.jpg
pivko
08.01.12,17:59
Nechcem aby po mne niekto pokrikoval PUM PUI.:D
lujza.j
08.01.12,18:04
Nechcem aby pomne niekto pokrikoval PUM PUI.:D

ja som si u kolegu obj. zase nejaké "drogy"-spalovače:D, lebo nebol 3mes. v robote tak mám užívací výpadok....
marleau
08.01.12,18:24
ja a moja vážime spolu 200 kg.kto si tipne pomer kíl?
lujza.j
08.01.12,18:25
ja a moja vážime spolu 200 kg.kto si tipne pomer kíl?
ty 140- tvoja 60..
buchač
08.01.12,18:30
Nechcem aby po mne niekto pokrikoval PUM PUI.:D

...hm ...a keby Ti masérka povedala - pochválila Tvoj ลำต้น ......????
pivko
08.01.12,19:31
žiadny prekladač to nechce preložiť.
lujza.j
08.01.12,19:34
...hm ...a keby Ti masérka povedala - pochválila Tvoj ลำต้น ......????

Pivčo, že by tvoj penis:D:D
buchač
08.01.12,19:53
pivko Dnes, 21:31
žiadny prekladač to nechce preložiť.

...he.......

Pivčo, že by tvoj penis:D:D
...NIE !!!.......až také hovado nie som .......
lujza.j
08.01.12,19:58
...he.......

...NIE !!!.......až také hovado nie som .......

to akože jáááá, áno?....
buchač
08.01.12,20:15
...aj sebakritika je dobrá vlastnosť .....:---:---:---:---:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
lujza.j
08.01.12,20:17
...ty si mrcha:):) to áno, myslím že ju niekedy fakt mám....:):)
buchač
08.01.12,20:25
až také hovado nie som .......
...občas aj väčšie ..............ale len občas ...;)
lujza.j
08.01.12,20:30
..no tak potom aj ty máš, tú vlastnosť...:):) inak ja som bežne odporná.....
pepsikova
08.01.12,20:36
...to akože pivko ide hentak špatno vyzerať?..ja by som veru takého chlapa nescela, ani keby bol na pustom slovensku sám jediný...teda, aj na blízkom okolí...fšak to už pre svaly ani nevie, kde čo má...aký sval funguje, ktorý len do počtu...brrr´´´...
pohoda62
08.01.12,20:45
Diéta je dobrý spôsob na chudnutie, ale laik potrebuje aj radu odborníka. Záleží aj na veku. Ja mám veľmi dobrú skúsenosť, keď sme s manželom každý deň chodili večer na prechádzku, rýchlejšia chôdza 1,5 až dve hodiny je úžesná vec. Potom vážne ochorel, dnes tu už nie je. Okrem toho že veľmi postrádam neho, chýbajú mi aj tie prechádzky. Keď som bola mladšia cvičila sompravidelne aerobik. Potom mi už to hopsanie robilo problémy tak som prešla na pilatest, ale to mňa moc nebaví. V lete mi vyhovuje bicykel. Ale ak si chcem zacvičiť doma, tak pri videokazete. Sú rôzne, ale vždy sa tam dá niečo vybrať. Lebo cvičiť len tak sama to je nuda. Takže keď dietu tak určite aj pohyb.
lenkak
08.01.12,21:00
ja a moja vážime spolu 200 kg.kto si tipne pomer kíl?

ja a môj vážime spolu 130kg, tip ani nie je treba, máme to skoro napoly, ja mám o čosi menej nielen váhu ale aj výšku. :D :D

Netúžim pribrať, ale zase sa nenútim ani chudnúť, aspoň môj muž má ma za čo chytiť, a vôbec neprotestuje. ;) :D
pepsikova
08.01.12,22:19
Diéta je dobrý spôsob na chudnutie, ale laik potrebuje aj radu odborníka. Záleží aj na veku. Ja mám veľmi dobrú skúsenosť, keď sme s manželom každý deň chodili večer na prechádzku, rýchlejšia chôdza 1,5 až dve hodiny je úžesná vec. Potom vážne ochorel, dnes tu už nie je. Okrem toho že veľmi postrádam neho, chýbajú mi aj tie prechádzky. Keď som bola mladšia cvičila sompravidelne aerobik. Potom mi už to hopsanie robilo problémy tak som prešla na pilatest, ale to mňa moc nebaví. V lete mi vyhovuje bicykel. Ale ak si chcem zacvičiť doma, tak pri videokazete. Sú rôzne, ale vždy sa tam dá niečo vybrať. Lebo cvičiť len tak sama to je nuda. Takže keď dietu tak určite aj pohyb...

..poradím, obstaraj si psíka...von musí často, prechádzať sa vie a vie aj lietať a na líniu je to osvedčený prostriedok...
hubatá
08.01.12,22:56
Čo nespíš Pepsíková? Óóóha .... diéta.
Pche, to ja idem radšej spať. Pridá sa niekto? Nie? Tak ideme každý zvlášť.......
Dobrúúú, chŕŕŕŕŕ´!
avalik
09.01.12,06:27
http://www.porada.sk/image.php?u=72130&dateline=1304960784 (http://www.porada.sk/member.php?u=72130) pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130) Včera, 19:47
...ja som teda s touto témou , ani nijako extra nechudla, ale- sú už od skalných chudničov aj nejaké výsledky?...také-že 4-5 kilečiek dole?..

no tak pred vianocami boli 3 kilecka dole bez diety a obmedzovania - len castejsie som ranajkovala, ale 2 tyzdnove sviatkovanie u maminky a uz ich mam spat! :eek: ... a tak zacinam znova :D
korela
09.01.12,20:18
http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/bulvar/patdesiatka-nevadi-talianska-producentka-ma-bozske-telo-a-mladeho-milenca.html
Nie je jediná.
Neriešte plastiky.
Dosiahnuť skvelý výzor a zdravé telo je celoživotná starostlivosť o svoj organizmus.
Mám sedemdesiatničku tohto typu v rodine. Aktivita, pevná voľa, pravidelnosť v stravovaní,
bez váhových výkyvov.
Bicyklovanie, tanec. To je zo športu všetko, v mladosti aktívne hádzaná. Veselá myseľ, ústretovosť.
Ešte teraz postava detto. Trochu vrásky.:-(
Ale pohybový aparát min. tridsiatničky. Aj energia.
Krásna žena.
Lubo44
09.01.12,20:38
Tak aj sa od zajtra pridávam do partie schudnutia chtivých poraďákov. S manželkou začíname s diétou. Ona chce zhodiť nejakých 6 kilečiek, ja potrebujem podstatne viac. Som taká kópia zadávateľa témy, podobná postava, váha, bývalý aktívny športovec, teraz si ale pripadám ako vypasený bravček. A keďže základ chudnutia je viac zo seba vydať ako prijať, tak sa chystám môj najdrahší vešiak na oblečenie znova používať na účel na ktorý som ho pôvodne kúpil, teda na behanie (mám na mysli rotoped) :). Okrem toho som po rokoch konečne vytiahol z pivnice aj lyže. Takže môžem páliť tuky jedna radosť. Dúfam že mi pomôže aj toto pre nás účtovníkov hektické obdobie a viac budem myslieť na robotu ako na jedlo. Tak držte palce.
msa
24.01.12,10:42
od dnes sa pridávam aj ja, som zvedavá do kedy vydržím, tiež len sedím pri pc, účtujem a furt niečo vyžieram. Zdá sa mi , že toho ani moc nezjem, ale v konečnom dôsledku asi hej, a keď prídem domov z roboty ešte sa riadne najem, lebo sa mi zdá, že som dnes nič nejedla, no a večer puboši stále niečo žobrú až im spravím, tak si dám aj ja. A takto to beží, a teraz už mám asi dobrých 6kg navyše, a to som mala roky svoju váhu rovnaku +-2kg. :(
Lubaba
24.01.12,20:55
..som najlepšie kúsky z vianočných "suchých" now, myslíte že mám šancu sa pripojiť ešte???
msa
25.01.12,05:24
myslím, že hej :), šancu pripojiť sa , má asi každý, len by ma zaujímalo, ako sú na tom zakladatelia a začiatočníci tejto témy, či sa zadarilo?
truch
25.01.12,06:49
Tak aj sa od zajtra pridávam do partie schudnutia chtivých poraďákov. S manželkou začíname s diétou. Ona chce zhodiť nejakých 6 kilečiek, ja potrebujem podstatne viac. Som taká kópia zadávateľa témy, podobná postava, váha, bývalý aktívny športovec, teraz si ale pripadám ako vypasený bravček. A keďže základ chudnutia je viac zo seba vydať ako prijať, tak sa chystám môj najdrahší vešiak na oblečenie znova používať na účel na ktorý som ho pôvodne kúpil, teda na behanie (mám na mysli rotoped) :). Okrem toho som po rokoch konečne vytiahol z pivnice aj lyže. Takže môžem páliť tuky jedna radosť. Dúfam že mi pomôže aj toto pre nás účtovníkov hektické obdobie a viac budem myslieť na robotu ako na jedlo. Tak držte palce.
Držím ti všetkých 20 palcov:D Aj ja mám predsavzatia schudnúť, tiež som " bývalá vrcholová" športovkyňa, teraz nič nerobiaca s nadváhou:( Viem, že musím viac vydať ako prijať, len keď je to čím ďalej, tým ťažšie:( Hádam sa mi do leta podarí čo to dať dole, aby som si vôbec mohla obliecť plavky / mám krásne nové:D/
truch
25.01.12,06:55
ja a moja vážime spolu 200 kg.kto si tipne pomer kíl?
Asi tí žilinčania dobre papajú:D My máme spolu o 20kg viac ako vy:D, ale asi aj viac cm /384:D/ pomer radšej neprezradím:D
Zdenka175
25.01.12,06:56
A máte nejaké pozitívne výsledky? Ja som si tiež dala predsavzatie v starom roku, no cez sviatky sa niečo na mňa nalepilo, ale už som to zhodila. A stále som na tej pôvodnej váhe:confused:
msa
25.01.12,20:50
tak som dnes večer po príchode z roboty, zjedla pol misky boršču a pol syra s tromi zemiakmi, ja viem, že večer sa už nesmie, no ale aj tak som hrdá, že som nezjedla toľko čo inokedy:eek:
alaya1
10.02.12,21:36
misoft
10.02.12,22:55
adam
10.02.12,23:59
Dúfam, že je to fotomontáž...brrr.....mať také niečo doma a ešte s usmiatou tvárou...
lujza.j
11.02.12,19:42
lujza.j
11.02.12,19:43
Planujem si to pripnut na chladnicku....az mi tej pani luto..

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425340_165902836857933_100003146522728_232675_9033 9765_n.jpg

a čo tento chudáčik a on pritom zato nemôže:(
http://www.petactiv.com/data_web/z_old/Upload/Image/tlsty pes.jpg
Lubo44
26.02.12,15:05
Ahojte, tak ako sa darí so zhadzovaním kilečiek? Ja zatiaľ cca 6 kg za mesiac a pol. :rolleyes: Ešte aspoň raz toľko a budem spokojný. Držím palce aj ostatným. ;);)
lujza.j
26.02.12,16:04
Ahojte, tak ako sa darí so zhadzovaním kilečiek? Ja zatiaľ cca 6 kg za mesiac a pol. :rolleyes: Ešte aspoň raz toľko a budem spokojný. Držím palce aj ostatným. ;);)
šikuláčik:) tak nech sa darí ďalej....
lujza.j
27.02.12,07:18
Ahojte, tak ako sa darí so zhadzovaním kilečiek? Ja zatiaľ cca 6 kg za mesiac a pol. :rolleyes: Ešte aspoň raz toľko a budem spokojný. Držím palce aj ostatným. ;);)
aj niečo cvičíš?
Zdenka175
27.02.12,09:44
Ahojte, tak ako sa darí so zhadzovaním kilečiek? Ja zatiaľ cca 6 kg za mesiac a pol. :rolleyes: Ešte aspoň raz toľko a budem spokojný. Držím palce aj ostatným. ;);)


To je teda úspech:)
Ivenka
27.02.12,09:51
No ja viem, že treba aj cvičiť ale mňa by zaujímalo či niečo aj papá. Lebo ja keď nepapám tak musíííím spať.
lujza.j
27.02.12,10:18
No ja viem, že treba aj cvičiť ale mňa by zaujímalo či niečo aj papá. Lebo ja keď nepapám tak musíííím spať.
všetko okolo redukcie hmotnosti začína v hlave:)
Lubo44
02.03.12,08:00
aj niečo cvičíš?
Snažím sa jesť v pravidelných intervaloch. Upravil som jedálniček, jem zdravšie jedlá, len chudé mäso (hydina, ryby), veľa zeleniny a ovocia, obmedzil som sladké, pijem len minerálku. A večer pri správach cvičím na rotopede (cca 30 min.). A ešte keď výjde čas a počasie tak si zájdem na svah, trochu polyžovať. Okrem toho som ešte vysadil 2.,3.,X-tú večeru :D, tak sa sanžím po ôsmej večer už nič nejesť (to je ale asi najťažšie :(). Ale samozrejme, aj ja som len človek a sem tam teda dobre "zhreším". Veď kto by odolal tekej čerstvo zaúdenej, voňavej klobáske. Alebo, kolegyňa robí neskutočne dobrú škvarkovú pomazánku a nosí nám do roboty "koštovku". Tak to by bol hriech si nedať :rolleyes:. A vlastne bez takýchto úletov by som to možno ani nevydržal. Samozrejme, súhlasím s tým že všetko je v hlave. Tak keď človek chce, tak sa dá aj schudnúť.
msa
04.03.12,16:32
ja sa snažím jesť menej, ale väčšinou to teraz dopadne tak, že v robote stihnem tak 3 kávy a liter čaju, medzi tým nejaká hrianka, a keď prídem domov, tak nastáva koniec sveta jedlu, zbodnem čo vidím, a do večera nahadzujem účto a popritom niečo zobem /slnečnicové semienka napr./ a uvarím si zo dva litre čaju, a hovorím si , že keď skončí 31.marec tak už bude lepšie, aj už bude čas ísť von a budem sa dokonca viac hýbať. ešte som sa od novembra neodvážila postaviť na váhu, ale pohľad do zrkadla a možnosť nosenia jedných riflí dookola mi hovorí svoje. :mee:
lujza.j
05.03.12,19:52
Zdenka175
06.06.12,09:29
Ja sa idem pochváliť svojím úspechom. Za 13 dní som schudla -4 kg, a po 3 cm v páse bokoch , a na nohe....A vôbec som necvičila, len som upravila stravu...... Pocit je super, pokračujem ďalej......... Kúpila som si teraz knihu fresh diet , naštudujem a uvidím .....
pepsikova
07.06.12,06:02
mimotemy...rozmýšlam, teda, však keď nám to chudnutie pôjde tak dobre a ľahko, vláda nám ho hodí do zákona a budeme ho musieť rešpektovať...ako všetky bl*osti, čo nám servíruje...
bettylou
22.09.12,17:19
ta ale asi aj s celkovým dopestovaním
bettylou
22.09.12,17:31
videli