lujza.j
11.10.12,20:40
danushka
13.10.12,07:36
srska
13.10.12,08:06
Ja sa idem pochváliť svojím úspechom. Za 13 dní som schudla -4 kg, a po 3 cm v páse bokoch , a na nohe....A vôbec som necvičila, len som upravila stravu...... Pocit je super, pokračujem ďalej......... Kúpila som si teraz knihu fresh diet , naštudujem a uvidím .....:D to u mňa platí tiež, keď som po dvoch veľkých
Kvaka
13.10.12,08:10
Ale srska, čo jej chladíš radosť, to sa nepatrí. 4 kg na 2x? Nezávidím.
Melnick
13.10.12,08:26
bettylou, krutý žart. Takú Ťa nepoznám.
lujza.j
16.10.12,17:11
10 prírodných spaľovačov tukov. (http://admin.blog.cz/0909/10-prirodnych-spalovacov-tukov)Neděle v 16:15


Sú ideálne pre váš zoštíhľovací program. Zaraďte ich do jedálneho lístka čo najčastejšie, kombinujte ich s pohybom a športom. Sú to: voda, zelený čaj, cmar, citrón, zázvor, škorica, čili, cibuľa, treska, rastlinné klíčky.


http://nd02.jxs.cz/059/621/8fc313d455_54383689_o2.jpg
Voda: uhasí smäd, naplní žalúdok, zmierni pocit hladu, oživí lenivý metabolizmus a to všetko bez jedinej kalórie. Ak denne vypijete 2l.vody,najlepšie jeden pohár pred každým jedlom, zjete menej až o 100 kalórií.

Zelený čaj : brzdí ukladanie tukov v tele a v pečeni, urýchľuje spaľovanie kalórií, znižuje hladinu cholesterolu a oxidantami, vhodné je vypiť dve šálky denne.

Cmar : pol litra bielej kyslastej tekuti
ny, pokryje už 15% dennej potreby vápnika, obsahuje málo tuku, je bohatý na bielkoviny a lecitín, plus acidofilné baktérie, ktoré podporujú trávenie.

Citrón : obsahuje najväčšie množstvo vitamínu C, ktorá podporuje imunitu v ľudskom tele spolu s vitamínom B6 riadi tvorbu L-Karnitínu, podporuje očistu pečene a obličiek pri chudnutí.

Zázvor : štipľavo ostré látky, ktoré sa nachádzajú v čerstvom korení podporujú látkovú výmenu, krvný obeh a trávenie a tým pomáhajú vylučovať tuk z tela, vynikajúce je piť zázvorový čaj a pre regeneráciu zázvorové pivo podľa hmotnosti.

Škorica : zabraňuje aby hladina inzulínu vo vašom tele viac ako treba, ak ju použijeme ako dochucovadlo u niektorých sladkých jedál, znížime tým hladinu cukru v krvi.

Čili : podobne ako športová aktivita aj malé čerstvé papričky podporujú krvný obeh, urýchľujú termoreguláciu a zvyšujú spotrebu energie, hoci len nakrátko a dočasne.

Cibuľa : zlepšuje prekrvenie, podporuje trávenie a metabolizmus, urýchľuje spaľovanie tukov, najlepšie konzumovať za čerstva nakrájanú, pri nežiaducom nadúvaní použite Espumizam.

Treska : je bohatá na bielkoviny, neobsahuje žiaden tuk a má vysoký obsah jódu, ktorý pomáha upravovať hmotnosť, treska alebo iné morské ryby zaraďte do jedálnička aspoň 2x týždenne.

Rastlinné klíčky : sú bohatým zdrojom enzýmov, ktoré podporujú trávenie, obsahujú rastlinné bielkoviny, vlákninu, vitamíny a minerály, znižujú hladinu cholesterolu v krvi a riziko rakoviny.

Záver : Nejedzte rýchlo, nejedzte v strese ,hlavne jedzte a nehladujte.
bettylou
16.10.12,17:14
sorry, to nebol žart
asedma
16.10.12,17:24
lujza.j
19.10.12,18:35
lujza.j
20.10.12,14:28
http://www.webnoviny.sk/zdravie/kontroverzne-a-nezvycajne-strategie/546908-clanok.html?from=section_article
toto je pekne napísané.....ale či to tak je :rolleyes:
Roberts tvrdí, že každé telo má v sebe akési nastavenie prirodzenej hmotnosti, na ktorú sa snaží dostať.

Keď je teda reálna hmotnosť nižšia ako tento bod, zvyšuje sa chuť do jedla a naopak.
bettylou
20.10.12,14:36
škoricu nemám rada, mám ponej strašnú chuť na sladké a točí sa mi hlava
lujza.j
17.11.12,17:45
http://diva.aktuality.sk/clanok/33915/sposobuju-nadvahu-a-obezitu-hormony/


CHUDNUTIE Každé ráno 30 minút pred raňajkami ešte na hladný žalúdok vypite šálku medu so škoricou (2 PL medu 1 ČL škorice rozpustite v šálke horúcej vody). Ak budete tento nápoj piť pravidelne, dokážete nielen schudnúť, ale svoju váhu si aj udržať, pretože med zabraňuje usadzovaniu tukov.
daduska01
18.11.12,14:25
trpim s vami... moj problem je cokolada/sladkosti a nepravidelna strava (alebo jest hlavne vecer) :(
drzim vsetkym palce!
BABYstar
18.11.12,14:49
Aj ja mám problém s nadváhou a našla som na internete reklamu na produkt AMIX 200
neviem či má niekto skúsenosti s týmto produktom, napíšte .Ďakujem
lujza.j
18.11.12,15:09
Aj ja mám problém s nadváhou a našla som na internete reklamu na produkt AMIX 200
neviem či má niekto skúsenosti s týmto produktom, napíšte .Ďakujem
nemám....never takýmto produktom...všetci by sme boli ako "triesky" keby toto fungovalo;) treba makať-teda športovať a nájsť si formu stravovania, ktorá vedie k redukcii hmotnosti.....
pivko
18.11.12,15:21
Po polročnom prežierani sa a vynechaní posilovne zajtra začínam 3 mesiace do formy.
lujza.j
18.11.12,15:24
Po polročnom prežierani sa a vynechaní posilovne zajtra začínam 3 mesiace do formy.
aj ja chcem;) už nemôžem robiť tae-bo:( potrebujem nejakú alternatívu....
vulxy
18.11.12,15:26
,,som nasraty na seba totiz som prestal fajcit a iba zerem a zerem,za 3 mesiace 8kg +a to sa obmedzujem.....som sa vybral po lekarnach , som chcel nejaky caj alebo kvapky po ktorych mi nebude chutit jest,v troch mi vylozily na pult rozne pripravky zarucene fungujuce a zostihlujuce v cenach okolo 20-30€ ale som ich nechcel -predavacka nebola nejak extra presvedciva naviac bola tucnejsia ako ja tak......vo stvrtej lekarni sa mi pani okolo 50ky zacala smiat ze vraj keby nieco take existovalo tak su milionary.....nu ja jej verim lebo nic mi nechcela siloumocou predat a pravdepodobne ma aj pravdu......zostava fakt len NEZRAT!!!
lujza.j
18.11.12,15:30
,,som nasraty na seba totiz som prestal fajcit a iba zerem a zerem,za 3 mesiace 8kg +a to sa obmedzujem.....som sa vybral po lekarnach , som chcel nejaky caj alebo kvapky po ktorych mi nebude chutit jest,v troch mi vylozily na pult rozne pripravky zarucene fungujuce a zostihlujuce v cenach okolo 20-30€ ale som ich nechcel -predavacka nebola nejak extra presvedciva naviac bola tucnejsia ako ja tak......vo stvrtej lekarni sa mi pani okolo 50ky zacala smiat ze vraj keby nieco take existovalo tak su milionary.....nu ja jej verim lebo nic mi nechcela siloumocou predat a pravdepodobne ma aj pravdu......zostava fakt len NEZRAT!!!
nebuď;) to že si prestal je predsa úžasná vec.... gratulujem.... myslím, že nič také neexistuje, skús ovládať svoje chute...nehovorím že to je jednoduché...ak potrebuješ zamestnať ruky tak chrumkaj mrkvu;)
vulxy
18.11.12,15:31
Po polročnom prežierani sa a vynechaní posilovne zajtra začínam 3 mesiace do formy.
aj ja idem nato od zajtra,mam nakupene nejake sladkosti a oravsku slaninu to musim do polnoci zlikvidovat:)
vulxy
18.11.12,15:32
no nie zato som ze som prestal ale ze furt sa obsmietam v kuchyni:-)
pivko
18.11.12,15:40
Ja akurát likvidujem tlačenku a mladé víno:D
asedma
18.11.12,15:58
pivko
18.11.12,17:49
,,som nasraty na seba totiz som prestal fajcit a iba zerem a zerem,za 3 mesiace 8kg +a to sa obmedzujem.....som sa vybral po lekarnach , som chcel nejaky caj alebo kvapky po ktorych mi nebude chutit jest,v troch mi vylozily na pult rozne pripravky zarucene fungujuce a zostihlujuce v cenach okolo 20-30€ ale som ich nechcel -predavacka nebola nejak extra presvedciva naviac bola tucnejsia ako ja tak......vo stvrtej lekarni sa mi pani okolo 50ky zacala smiat ze vraj keby nieco take existovalo tak su milionary.....nu ja jej verim lebo nic mi nechcela siloumocou predat a pravdepodobne ma aj pravdu......zostava fakt len NEZRAT!!!

Never tomu , prave že žrať treba ,ale to správne + doplnky ,ale tiež tie správne.
lujza.j
07.12.12,16:37
wagner
07.12.12,17:45
,,som nasraty na seba totiz som prestal fajcit a iba zerem a zerem,za 3 mesiace 8kg +a to sa obmedzujem.....som sa vybral po lekarnach , som chcel nejaky caj alebo kvapky po ktorych mi nebude chutit jest,v troch mi vylozily na pult rozne pripravky zarucene fungujuce a zostihlujuce v cenach okolo 20-30€ ale som ich nechcel -predavacka nebola nejak extra presvedciva naviac bola tucnejsia ako ja tak......vo stvrtej lekarni sa mi pani okolo 50ky zacala smiat ze vraj keby nieco take existovalo tak su milionary.....nu ja jej verim lebo nic mi nechcela siloumocou predat a pravdepodobne ma aj pravdu......zostava fakt len NEZRAT!!!

Ja som to zažila tiež.Prestala som fajčiť tiež v roku 1998. Tiež som pribrala, ale postupne. Jednoducho za to, že dymom si už stravu neúdim. A nepomohlo nič - popri tom som ani viacej nejedla. Ale všetko mi padlo na "úžitok" A jesť rôzne prípravky je blbosť. Lebo keby to účinkovalo, tak by sme všetci boli štíhli. A ako vidíš, sú aj tučnejší, aj tuční, aj najtučnejší :D a môžem pokračovať? Buď sa s tým nauč žiť, alebo si uprav stravu a začni športovať v rámci svojich možností a síl.
DanielaSL
10.12.12,21:10
Inak poraďáci ...už sa tu písalo o stravovaní podľa Mačingovej? Schválne to nenazývam, že diéta....lebo detoxikovať organizmus a potom doživotne jesť podľa jej zásad...to už je pre mňa stravovanie... Kamoška mi o tom hovorila, objednala som si knihu a vyzerá to zaujímavo.
KoxXxo
11.12.12,07:10
Aký máte názor na tieto http://vybavimto323.sk/166-265-small/racio-silouette-celozrnne-chlebicky-100g.jpgchlebíčky? Sú vhodné pri chudnutí? Prípadne ako pomáhajú alebo škodia. Nemyslím konkrétne tie na obrázku, ale všeobecne. Ďakujem.

http://static.zlacnene.sk/foto/vyrobky/449750/449709.jpg
lujza.j
15.12.12,20:33
bettylou
15.12.12,20:34
sú, ale tie by si asi nechcel, sú dosť tvrdé k organizmu a sú len na predpis
DanielaSL
15.12.12,20:42
ako tam niekde píšu...mňa baví pomalý pilates v obývačke...akurát mám jeden problém...v obývačke vládne môj muž..ten pustí TV len čo príde domov...a inde nemám kde pustiť si DVD a cvičiť...
bettylou
15.12.12,20:49
sex by ste zaradili medzi kardio alebo medzi pohyb pre radosť? k.a, ale ako ho naplánovať? väčšinou to tak spontánne...
DanielaSL
15.12.12,20:55
sex by ste zaradili medzi kardio alebo medzi pohyb pre radosť? k.a, ale ako ho naplánovať? väčšinou to tak spontánne...

:);) ..... a tento druh pohybu asi nikoho nenapadne, že?
bettylou
15.12.12,21:01
V tom druho článku čo tu Lujza pricapila sa nespomínal v žiadnej pohybovej kategórii, dokonca ani medz posilovaním. :confused::D
misoft
15.12.12,21:30
Ja ich volám papundekľáky
mzdarka renca
15.12.12,22:04
V tom druho článku čo tu Lujza pricapila sa nespomínal v žiadnej pohybovej kategórii, dokonca ani medz posilovaním. :confused::D

to preto, aby tie pohyby z článku boli pre všetkých :D
lujza.j
16.12.12,05:59
sex by ste zaradili medzi kardio alebo medzi pohyb pre radosť? k.a, ale ako ho naplánovať? väčšinou to tak spontánne...
nooo....;):D svaly sú zahriate cca. po 20min pre mňa intenzívneho kardio cvička a potom nastáva pri dalšom cvičení odbúravanie tukov, ktoré by asi tiež nemalo byť akože napr. šach:D
no každopádne akýkoľvek pohyb je dobrý, len si treba vybrať aký má mať cieľ a potom zvoliť druh...nemusí to byť vždy redukcia hmotnosti...;)
lujza.j
21.12.12,19:01
lujza.j
27.12.12,09:37
horinka
27.12.12,10:32
Nejesť, držať akékoľvek diéty, užívať prípravky na schudnutie sú veľké blbosti, ktoré ľudia robia. Aj ja bojujem celý život s nejakými tými kilami navyše. Všetko čo som napísala v prvej vete som aj odskúšala, ale udržať zhodené kilá, bol večný problém. Ak chce niekto schudnúť, musí zmeniť stravovacie návyky a to natrvalo, inak to nepôjde. Mňa naštartovala prachom zapadnutá kniha "Tajemství štíhlosti" od Dr. Stephen T.Chang. Jem trikrát denne, najem sa do sýta, nepočítam kalórie, robím len dva cviky - masírovanie brucha a dýchací cvik. Snažím sa jesť vyváženú stravu piatich chutí podľa tradičnej čínskej medicíny.

Päť chutí

V čínskej terminológii existuje päť základných chutí, ktoré sa jednotlivo viažu na päť prvkov, päť orgánov atď.


kyslá - pečeň - drevo
horká - srdce - oheň
sladká - slezina - zem
pálivá - pľúca - kov
slaná - ladviny - voda

Každý z týchto orgánov "obľubuje" svoju vlastnú chuť, ale zároveň nadmiera tej - ktorej chuti orgánu ho vlastne "zraňuje". Z tohto vyplýva, že či už nadmerná alebo naopak nedostatočná konzumácia niektorých chutí vedie k predimenzovaniu alebo oslabeniu toho - ktorého orgánu.

Aj toto je možné sa dočítať v spomínanej knihe. Môžem len potvrdiť, že sa dá podľa nej nielen schudnúť, ale aj udržať váhu. Vianoce prešli a ja som vysmiata, čo sa týka hmotnosti.
lujza.j
03.01.13,08:51
Emka Roman
03.01.13,09:37
Téma po sviatkoch ako stvorená.
Terezia13
03.01.13,10:53
mohli by sa tu vkladať aj nízkokalorické jedlá, zeleninové jedlá
lujza.j
03.01.13,11:08
lujza.j
03.01.13,11:48
Aký máte názor na tieto http://vybavimto323.sk/166-265-small/racio-silouette-celozrnne-chlebicky-100g.jpgchlebíčky? Sú vhodné pri chudnutí? Prípadne ako pomáhajú alebo škodia. Nemyslím konkrétne tie na obrázku, ale všeobecne. Ďakujem.

http://static.zlacnene.sk/foto/vyrobky/449750/449709.jpg
ja ich už dávno nejem....

Na „polystyrénové“ chlebíky radšej zabudnite. Tvária sa síce ako fit potravina, ale majú vysokú energetickú hodnotu. Ryžové a kukuričné varianty aj vysoký glykemický index. „Zasýtia len na chvíľu, potom príde vlhčí hlad a vo finále zjeme oveľa viac, ako keby sme si ich nedali,“ upozorňuje J. Švandová.

z článku.....http://lesk.cas.sk/clanok/100075/hriesne-chvilky-maskrtit-a-nepriberat-je-to-jednoduche.html
Terezia13
03.01.13,13:09
ja ich už dávno nejem....

Na „polystyrénové“ chlebíky radšej zabudnite. Tvária sa síce ako fit potravina, ale majú vysokú energetickú hodnotu. Ryžové a kukuričné varianty aj vysoký glykemický index. „Zasýtia len na chvíľu, potom príde vlhčí hlad a vo finále zjeme oveľa viac, ako keby sme si ich nedali,“ upozorňuje J. Švandová.

z článku.....http://lesk.cas.sk/clanok/100075/hriesne-chvilky-maskrtit-a-nepriberat-je-to-jednoduche.html

na tieto chlebíčky som si zvykla natrieť nizkotučný syr, obložila paradajkami a na dlhšie ma to zasýtilo
lujza.j
03.01.13,13:29
na tieto chlebíčky som si zvykla natrieť nizkotučný syr, obložila paradajkami a na dlhšie ma to zasýtilo
to je síce pekné;), neviem ako je to "na dlhšie"....ale nie su diétne.... jesť treba 5x za deň....
misoft
03.01.13,13:31
..to ten syr i paradički :D - papundekel ňe
Terezia13
03.01.13,16:44
papundekel néé, to na noc škodí.......
Terezia13
03.01.13,16:45
ja jem len raz za deň................od rána do večera
Terezia13
03.01.13,16:57
nedá mi napísať jeden skutočný príbeh, stal sa už dávnejšie mojej kolegyni - mala vždy nadváhu a raz našla niekde v novinách ponuku na rýchle schudnutie, mala poslať 20 Sk, poslala po čase prišiel dopis s dvoma slovami
nežer sviňa
zo srdca oplakala dopis :mee:potom oplakala 20 korún:mee:, ale chuť do jedla jej to nezobralo:D
lujza.j
03.01.13,17:01
jáááj....:-D
lujza.j
03.01.13,17:07
lujza.j
03.01.13,18:04
Máš pravdu.
Ja som jedol pár týždňov 1 balíček na večeru a pribral som

(možno bola trošku chyba, že som pred tým mal aj normálnu večeru :D )
tak načo toľko žereš:---
vulxy
03.01.13,18:39
Máš pravdu.
Ja som jedol pár týždňov 1 balíček na večeru a pribral som

(možno bola trošku chyba, že som pred tým mal aj normálnu večeru :D )
to je nic.....ja som ich len videl v potravinach a pribral som:D.....tak pozor
lujza.j
03.01.13,18:49
to je nic.....ja som ich len videl v potravinach a pribral som:D.....tak pozor
a vo vzdušnej -očnej čiare bola klobása, slanina, pečené rebrá bóčik a iné:---
bettylou
03.01.13,18:49
no teda..
lujza.j
04.01.13,13:54
lujza.j
04.01.13,16:32
Máš chodiť kolenačky
ty to tak robíš?...pomáha to:D:---
sito
04.01.13,16:36
a vo vzdušnej -očnej čiare bola klobása, slanina, pečené rebrá bóčik a iné:---

A ty dokážeš vidieť vzdušnú čiaru ... a ešte aj onééé ... a ešte aj iné ...

... smrtonosnu pasť?

:);)
lujza.j
04.01.13,16:38
A ty dokážeš vidieť vzdušnú čiaru ... a ešte aj onééé ... a ešte aj iné ...

... smrtonosnu pasť?

:);)

ja .....ved ja ani neviem čo to je:eek: ved ja len dve zrnká ryže a jednu špagetu:---
sito
04.01.13,16:42
ja .....ved ja ani neviem čo to je:eek: ved ja len dve zrnká ryže a jednu špagetu:---

Vzdušná čiara, alebo ten vertikál?

A to ťa nasýti?
lujza.j
04.01.13,16:48
aby si si neublížil....:-P
Tweety
09.01.13,07:46
pmajap
09.01.13,09:43
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí :D.Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk:mad:,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.:cool:

Pochváľ sa po sviatkoch, ako sa ti darilo.:)
kezeso
09.01.13,13:29
Zaujímavé by bolo vedieť od 220870, ako stojí s hmotnosťou dnes, ako sľúbil informovať...
vratnik
10.01.13,08:12
Nežeriem je tá najhoršia "diéta" aká môže byť. Dopadne to ako v slávnej Fantozziho scénke http://www.youtube.com/watch?v=x-qzDxirkzo Na chudnutie treba inak.
lujza.j
16.02.13,14:54
220870
16.02.13,15:57
Cez stavebnú sezónu 84 mimo sezónu(po vianocach a novom roku) momentálne 94.
jahoszmsk
16.02.13,16:47
vidieť že si šéf, nemal by si počas sezóny 84:)
lujza.j
10.03.13,12:04
lujza.j
23.03.13,18:30
lujza.j
27.03.13,18:43
http://wanda.atlas.sk/dietne-jedla-lepsie-ako-polystyren/wellness-a-fit/chudnutie/810587.html

http://zena.atlas.sk/preco-jest-zemiaky-iba-v-supke/zdravie/vyziva/810677.html

na zemiaky pozor najmenší glyk.index majú varené bez šupy, najväčší pečené v trúbe...tie su samozrejme najlepšie..ved ako inak:(
vratnik
28.03.13,05:00
Doplním, zemiaky majú najnižší glyk. index za studena, teplotou index stúpa, preto by sa mali jesť vychladené.
220870
29.03.13,06:45
Som sa už riadne nasral sám na seba.Nežerem.Za týždeň 5 kg fuč.:---:cool:
lujza.j
29.03.13,07:05
Som sa už riadne nasral sám na seba.Nežerem.Za týždeň 5 kg fuč.:---:cool:
gratulujem šikuláčik....ja "nežerem" už tretí týždeň.....uvidím zajtra ako a či zapnem jedny jeansy....ked skončím nahodím tvrdú dukanku + už moju nizkoglyk. stravu....
hubatá
29.03.13,07:17
Fuj, akú tému som si to otvorila akurát na Veľký piatok? Už aj odchádzam a idem na www.varecha.sk
lujza.j
29.03.13,12:27
220870
29.03.13,12:34
gratulujem šikuláčik....ja "nežerem" už tretí týždeň.....uvidím zajtra ako a či zapnem jedny jeansy....ked skončím nahodím tvrdú dukanku + už moju nizkoglyk. stravu....


šikuláčik!!!:D:D:D
lujza.j
30.03.13,11:55
lujza.j
30.03.13,20:23
lujza.j
05.04.13,18:06
lujza.j
20.04.13,19:33
lujza.j
26.04.13,17:41
220870
04.05.13,08:00
Nejako sa mi moc nedarilo tak som začal chodiť do fitka .Konečne sa to pohlo dolu a hlavne sa cítim o 100% lepšie.Nikdy predtý som do fitnes nechodil a môžem len odporúčať.:)
http://www.body-line.sk/aerobik-skupinove-hodiny/
lujza.j
04.05.13,08:04
tak vela šťastia a nech ti to vydrží na furt a hlavne nech ťa nič nebolí....
ja necvičím schudla som a hlavne nič ma nebolí.....:)
220870
04.05.13,08:15
Dva roky mi chrbticu kurírovala jedna žena.Konečne som sa začal cítiť v pohode.Ona mi odporučila cičenie.Doma som sa akosi nevedel prinútiť.Ale ja som blázon a keď niečo robím tak to robím na 100%.Zachvíľu tam budem robiť inštruktora.:D
lujza.j
04.05.13,08:23
ja mám chrbticu tiež v prdeli, na krčnej narušené platničky, v strede chrbta zrastené 4 stavce, ale cvičko mi vždy urobilo dobre na chrbticu...ale mňa už boleli kolená, bedrový klb, ešte ostali chodidlá ale to ráno rozchodím a je OK, ja som dlho robila skákavé cvičko, viem že som ho robiť už dávno nemala....kondične som stíhala, ale ráno som sa musela steny držať ked som išla dole schodmi.....mám o rok viac ako ty.....
220870
04.05.13,08:29
43 r.?Mne pomohlo s tou chrbticou neustále naprávanie a výživa.Zatiaľ chvalabohu pomohlo.Keď ma to chytilo tak som si nedokázal predstaviť ,že by som niekedy skákal na trampolíne.Teraz je to super .Verím že mi to vydrží.
DanielaSL
04.05.13,08:33
Pozor na to naprávanie...ak je nejaký problém už so stavcami...netreba sa nechať naprávať, mňa lekárka varovala. Mne pomáhajú každý týždeň masáže a cvičenie. Bohužiaľ teraz som už poriadne necvičila dva roky.
lujza.j
04.05.13,08:33
hej do septembra 43:)...takže robíš cvičko v kolektíve...tiež som robila kolektívne cvičko je to fajn, aj ked viem vo fitku cvičiť sama aj na strojoch..kedysi dávno som na MD chodila...ale to je už svinsky :D dávno....základ je mať dobrú obuv, ale to určite vieš;)
lujza.j
04.05.13,08:36
bože Danielka, ja stále snívam, že budem chodiť pravidelne na masáž a neviem nejak naskočiť na ten "masážny vlak" a pritom kolegyňa bankuje a masážuje a druhá tiež masážuje, a ešte v robote su nejaké stroje na masáž chrbta a ja nikde nechodím..pomoc aká som ja trúba:(
DanielaSL
04.05.13,08:53
Teraz som nebola masírovaná od liečenia....nejako nebol čas a potom operácia. Ale ako príde dcéra domov, tak mi privezie moju masérku ku nám aj s masážnym stolom. Už sa neviem dočkať...masáž potrebujem teraz ako soľ. A keď dostanem vychádzky, budem chodiť znova pravidelne aspoň raz v týždni. Že to mám robiť... tak mi poradil neurochirurg v Košiciach. Inak ja rada cvičím kalanetiku...mám doma DVD a som spokojná...vedela som sa prinútiť. Lenže bohužiaľ, jedna nevydarená operácia mi obrátila život hore nohami...
220870
04.05.13,09:07
Najlepšia operácia je žiadna operácia.Ja mám špičkovú naprávačku kostí.Žiadny samouk.Doktor mi pomohol akurát tak že mi pichol injekcie z ktorých mal bakšiš.Cvičím v kolektíve samé kočky:D tak mám motiváciu naviac.:)
lujza.j
04.05.13,09:15
to je super samé baby...k nám na tae-bo, ked prišiel chlap tak už viac neprišiel...slabý jedinec doma asi zdochol:D...moj obv.dochtor tiež napráva...najprv RTG....ak už niekoho pozná ako je "vychýlený" aj bez...
inak v septembri sa chystám cvičiť do Tučepi, tiež samé baby...:---..cvičí sa ráno večer s vlastnou váhou tela...tento rok večer že latino....cvičko
DanielaSL
04.05.13,14:49
Lujzi to by sa aj mne páčilo...
220870
04.05.13,15:16
Ja som bol zatiaľ štyrikrát ,sám medzi peknými ženami .Tiež na mňa čumia ako na mimozemšťana.:eek: Ale pomáha mi to v nežraní chcem mať peknú postavičku bez slaniny.
DanielaSL
04.05.13,15:36
No to máš ozaj dobrú inšpiráciu....:D
220870
04.05.13,16:12
To si buď istá.Keď to vidím ako predo mnou trasú pozadím ani spať nemôžem.:DMi to zrýchluje tep ,tlak a odbúravanie tukov.
lujza.j
04.05.13,19:55
To si buď istá.Keď to vidím ako predo mnou trasú pozadím ani spať nemôžem.:DMi to zrýchluje tep ,tlak a odbúravanie tukov.
Tonko musíš viac makať:---....u nás vydržal iba jeden tiež cvičil v zadu asi ako ty....ale z nás pot len tak tiekol, ešte aj očné viečka sa potili....a ked ti ide pot cez oko...ti poviem že to svinsky štípe...tak neviem či by si nejakú trasúcu ritku stíhal okukávať:D..po hodine by si bol rád, že si:)
...ale nie, je to super, že sa ti páči to je dôležité, aby ta cvičko bavilo...
lujza.j
04.05.13,19:59
Lujzi to by sa aj mne páčilo...
Danielka bola som minulý rok....ked chceš ide, ked nechceš nejdeš cvičiť...možeš si robiť svoj program...a cvičíš koľko vládzeš....aj 69r bola...vlastne samé staršie dámy....a bolo nás iba 9 aj s cvičiteľkou...
220870
04.05.13,20:56
To si buď istá.Keď to vidím ako predo mnou trasú pozadím ani spať nemôžem.:DMi to zrýchluje tep ,tlak a odbúravanie tukov.
Tonko musíš viac makať:---....u nás vydržal iba jeden tiež cvičil v zadu asi ako ty....ale z nás pot len tak tiekol, ešte aj očné viečka sa potili....a ked ti ide pot cez oko...ti poviem že to svinsky štípe...tak neviem či by si nejakú trasúcu ritku stíhal okukávať:D..po hodine by si bol rád, že si:)
...ale nie, je to super, že sa ti páči to je dôležité, aby ta cvičko bavilo...
Lujzička .Môj príbeh napíšem.Kedysi keď som mal 20 rokov tak som zabehol maratón 50 km ,nie vo svetovom rekorde ,ale zabehol.Na vojne 15 km všetci okrem mňa šli krokom, v maske a plnej polnej sa všetci dovracali do masky okrem mňa.Starý ma nedokázali vydusiť lebo ich to nikdy tak dlho nebavilo a báli sa ma(toto dokážu pochopiť len chlapi)Klikov som dokázal urobiť cez 300 ks potom ma to už nebavilo počítať, zhybov 55 /min ,hrával som futbal, pred tréningom som si dal dve kolečka okolo futbalového ihriska v kačakoch a dve kolečka v žabákoch .Mám modrý pás v karate .Na zábavu chlapci so mnou chodili preto lebo vedeli ,že na starne ktorej sa budem tlcť ja vyjde z bitky výťazne. Dokázal som urobiť takmer rozštep čo úder ,to chlap padol.v 1996 som mal vážny pracovný úraz a musel som zo športom skončiť.Dovtedy som nebol chorý.Môj zdravotný záznam začínal a končil na prvej strane.Po 22 rokoch momentálne skrachovaného manželstva som bol skoro ,ako slaninová bomba ,čo mňa samého na sebe veľmi uráža.Preto som založil túto tému a snažím sa dostať sovoje libido pod kontrolu.Som pragmatik a fanatik ak si niečo zaumienim tak sa to snažím dosiahnuť .Nastúpil som do fitka stým ,že si trochu pocvičím.Nepochopil som ,že som vydržal po 16 rokoch čo som prakticky nepobehol , skákať na trampolíne s kočkami po prvom cvičení 90 minút.A už vôbec to že som nemal na druhý deň svalovicu.Po štvrtom tréningu som možno nestíhal v krokových variáciách ,ale vo výdrži sa mohli okrem trénerky všetci odo mňa učiť.Keď ma naserú tak ten maratón zabehnem znovu.V cieľovej rovinke ho odšprintujem.Ja som blázon a keď ma naserú aj ten plot im podpálim.(citát z Pacha)
lujza.j
05.05.13,06:46
...úraz a tým zhoršenie zdrav.stavu je nepríjemné pre necvičenca a nie to ešte pre človeka, ktorý bol športovo funkčný...držím silno päste... a napíš ako sa ti darí...
DanielaSL
05.05.13,12:36
Skoro ako ja si 220870 ...tiež som lyžovala, plávala, chodila na turistiku, pokiaľ mi nesfušovali operáciu kolena...a bolo. Tiež sľubujem, že keď sa vystrábim z tejto hádam poslednej , tak sa ku pohybu vrátim. Lyžovať už nebudem...to už by som sa bála, ale turistika a plávanie bude. A tiež sa na mňa po dvoch operáciach nalepili kilá...ale s tými som už čiastočne zatočila. Od októbra mám cez 10 menej.... a som na seba hneď hrdá. Ja už vo svojom veku manekýnka byť nemusím, ale ani ako "parená buchta" byť nechcem..
220870
05.05.13,13:14
Ja som spustil od 1.3 do 1.5 8 kg.Ešte zo 5-6 a bude to ok.cez sviatky a zimu som sa vyžral na 95 kg prasa.
misoft
05.05.13,13:18
Ja som spustil od 1.3 do 1.5 8 kg.Ešte zo 5-6 a bude to ok.cez sviatky a zimu som sa vyžral na 95 kg prasa.
....ale občiansky ti ešte nezobrali - ten odoberajú až nad 100kg - a vydávajú zakáľací pas :D:D.
220870
05.05.13,14:05
:D tak tomu som ešte ,ako tak stihol vyhnúť
Rozalka
05.05.13,14:21
Mne sa tiež zadarilo, od 13.10. 2012 šlo 10 kg dole, ešte by som chcela 5. Ale posledné 2 šli ako v lete na sánkach, tak už ani nedúfam, že ešte čosi pôjde.
DanielaSL
05.05.13,15:15
Ja už sa ani nejako výnimočne nesnažím a klesá stále....ale tiež pomaly. A tiež by som ešte tak 5 rada dala preč.
maja
06.05.13,08:50
Tak sa Vám pochválim aj ja, včera som skončila Mačingovej 28 dňovú kúru. Som na seba hrdá ! Vydržala som a pomohlo mi to, lebo držala som to hlavne kvôli zdrav.problémom a 3 kg dole boli len čerešničkou ...Budem sa ďalej pridržiavať jej rád, teraz to už bude jednoduchšie, lebo ide leto a bude veľa čerstvej zeleniny a ovocia. Dúfam, že môj žalúdok to ocení...a už nebude bolieť.
DanielaSL
06.05.13,13:16
Majka držím palce, ja som si tak už od klasickej slovenskej stravy odvykla... vôbec mi nepríde, že nejem chlieb, zemiaky, paradajky...teraz sa stravujem v pomere 5:2. A váha super..ale ten dobrý pocit, že žiadne tráviace problémy nemám...ten je ešte lepší. A tie ľahko pripraviteľné jedlá....žiadne dlhé vystávanie pri sporáku.
Ak vydržíš stravovať sa podľa semafora...uvidíš , že tie kilá pôjdu aj bez nejakého snaženia sa dole....
lujza.j
06.05.13,14:53
julysak
06.05.13,15:49
Ja ešte žerem :D
220870
06.05.13,16:29
Majka držím palce, ja som si tak už od klasickej slovenskej stravy odvykla... vôbec mi nepríde, že nejem chlieb, zemiaky, paradajky...teraz sa stravujem v pomere 5:2. A váha super..ale ten dobrý pocit, že žiadne tráviace problémy nemám...ten je ešte lepší. A tie ľahko pripraviteľné jedlá....žiadne dlhé vystávanie pri sporáku.
Ak vydržíš stravovať sa podľa semafora...uvidíš , že tie kilá pôjdu aj bez nejakého snaženia sa dole....
Aký semafor?
maja
07.05.13,06:15
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Emka Roman
07.05.13,07:10
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke :D(pri semafore)
lujza.j
07.05.13,07:15
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke :D(pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....:---
Emka Roman
07.05.13,07:18
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke :D(pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....:---

Ja som počul, že tie čo postávajú pri semaforoch ponúkajú niečo iné, ako dietu:---
lujza.j
07.05.13,07:24
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke :D(pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....:---

Ja som počul, že tie čo postávajú pri semaforoch ponúkajú niečo iné, ako dietu:---
mimotemyno ved to je jasné chlap si to vyloží ako mu to vyhovuje:---
....ja som to myslela tak, že lapím v káre a čakám na zelenú, alebo teda tu skôr v nejakej kolone chápeš:---...zase v Ba nestoja pri každej ceste prostitjiutky...
Emka Roman
07.05.13,07:32
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke :D(pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....:---

Ja som počul, že tie čo postávajú pri semaforoch ponúkajú niečo iné, ako dietu:---
mimotemyno ved to je jasné chlap si to vyloží ako mu to vyhovuje:---
....ja som to myslela tak, že lapím v káre a čakám na zelenú, alebo teda tu skôr v nejakej kolone chápeš:---...zase v Ba nestoja pri každej ceste prostitjiutky...

nekeré sú aj v hoteloch = rozumiem

ani rúž nezavrieš a už ťa predbehnú
lujza.j
07.05.13,07:41
mimotemysa vyznáš..:eek::D...tieto praktiky neovládam....:---
Emka Roman
08.05.13,07:51
mimotemysa vyznáš..:eek::D...tieto praktiky neovládam....:---

Ja sa tiež nerúžujem v aute, ale už som (možno ako vtip) počul
Rozalka
08.05.13,08:00
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke :D(pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....:---

Ja som počul, že tie čo postávajú pri semaforoch ponúkajú niečo iné, ako dietu:---
Niektoré aj inde:
Moja priateľka raz (ešte v minulom tisícročí) bola s manželom v Prahe, kým on vybavoval hotelové formality, ona si salda vo vstupnej hale na kávičku, popritom si aj zapálila cigaretku. V tom k nej prišla jedna pani, hodila jej na stôl päťstovku so slovami "vypadni odtiaľto, toto je môj rajón!
lujza.j
08.05.13,08:01
mimotemysa vyznáš..:eek::D...tieto praktiky neovládam....:---

Ja sa tiež nerúžujem v aute, ale už som (možno ako vtip) počul
mimotemyja áno, aj nechty si stihnem na rukách nalakovať, len na nohách som ešte neskúšala, ale keby som veľmi chcela:---...manikúru v pohode stíham...ved v BA viac stojíš ako vóziš:D..tu sa nedá nikam ponáhľať...
Emka Roman
08.05.13,08:10
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke :D(pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....:---

Ja som počul, že tie čo postávajú pri semaforoch ponúkajú niečo iné, ako dietu:---
Niektoré aj inde:
Moja priateľka raz (ešte v minulom tisícročí) bola s manželom v Prahe, kým on vybavoval hotelové formality, ona si salda vo vstupnej hale na kávičku, popritom si aj zapálila cigaretku. V tom k nej prišla jedna pani, hodila jej na stôl päťstovku so slovami "vypadni odtiaľto, toto je môj rajón!

Ja by som v jej prípade (+ 500:) ) chodil na kávu iba do takých hotelov.

PS
žeby upratovačka ?????????
Emka Roman
08.05.13,08:12
mimotemysa vyznáš..:eek::D...tieto praktiky neovládam....:---

Ja sa tiež nerúžujem v aute, ale už som (možno ako vtip) počul
mimotemyja áno, aj nechty si stihnem na rukách nalakovať, len na nohách som ešte neskúšala, ale keby som veľmi chcela:---...manikúru v pohode stíham...ved v BA viac stojíš ako vóziš:D..tu sa nedá nikam ponáhľať...

"aibagy" ti bránia poriadne sa zohnúť ?? :D
220870
08.05.13,18:30
No práve mi váha ukázala nádherných 84,5kg.Prvého marca 96,5kg..:cool:
lujza.j
08.05.13,18:35
Tonko si šikulko:)......o bože akú krásnu pravdu si tu dal....http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12489.gif
220870
08.05.13,19:14
Ja len nádherné pravdy.Ale to tie ženy ešte nevideli mňa.:D
lujza.j
08.05.13,19:23
220870
08.05.13,20:14
To je čo za vychrtliaka?
lujza.j
09.05.13,18:50
220870
09.05.13,20:30
Všetko čo je tam napísané je svätá pravda. Trampolínky sú super extrašpeciálna vecička.Už na nich skáčem lepšie ako malá koza.:D
julysak
09.05.13,20:52
Všetko čo je tam napísané je svätá pravda. Trampolínky sú super extrašpeciálna vecička.Už na nich skáčem lepšie ako malá koza.:D

Myslím, že u Lui treba jedno slovo zmeniť
lujza.j
13.05.13,18:28
lujza.j
26.05.13,06:41
tamara129
03.06.13,06:24
nechcem zakladat novu temu, ked to spada pod tuto. neviete mi poradit ci existuje nejaka psychlogicka poradna ktora by mi pomohla odobrat chut na vecerne zranie? mam 140kg a aj ked cez den dokazem nejest,tak vecer sa to vsetko dobehne. myslite ze existuju nejake sedenia u psychologa,ktore by tomu mohli pomoct?

Otazka 2: su nejake tabletky,ktore naozaj odburavaju chut do jedla?
lujza.j
03.06.13,06:58
.....pokial viem nie,ale ak chces vyhodit peniaze za pirule, urcite ti v lekarni neco predaju...biznis je biznis.....
http://www.pluska.sk/izdravie/chudnutie/stihla-linia/07/chudnutie-zacina-hlave-poradia-vam-odbornici.html

.....v prvom rade musiš chciet.....nic ine nepomoze!!!!...treba si to upratat v hlave...
viktorviktor
03.06.13,10:20
ano existujú, nahovorí ti v hypnóze že si sviňa, vydržíš pokiaľ k nemu chodíš a platíš, ale po mesiaci, dvoch, efekt napriek návštevám prestane pôsobiť a priberieš čo máš a ešte plus, tabletky sú len zárobok, z porcie odobrať štvrtinu a jesť toľko razy ako pred odobraním z taniera, práve v tom že jedávaš raz večer si telo vytvorí fix a ukladá všetok tuk do zásoby aby telo v prípade hladu malo kde brať, jedine Šipeky mala pravdu - a ....
Sjiu
03.06.13,18:39
Ahoj ja mam vysku 178 cm a vazim 56 kg, pritom jem sladkost blbosti a hlavne jem stale nonstop aj neskoro vecer zjem viac ako cela moja rodina dokopy. Ak chces schudnut musis jest, ked nebudes jest alebo jes malo priberies.. Rozdel si jedlo tak aby si jedol kazde dve hodiny a uvidis, hlavne vynechaj sacharidy vecer a nahrad ich tukmi, nemyslim prepalenym olejom, ale maslo olivovy olej kludne plnotucne produkty, spravny metabolizmus ma spalovat tuky nie sacharidy, pretoze v tom pripade ich uklada a clovek pribera.. A ked jes mas tak si sprav radsej k tomu zeleninu ako nejaku sacharidovu prilohu a ked tak en doobeda.
lujza.j
05.06.13,18:35
avalik
05.06.13,18:41
nechcem zakladat novu temu, ked to spada pod tuto. neviete mi poradit ci existuje nejaka psychlogicka poradna ktora by mi pomohla odobrat chut na vecerne zranie? mam 140kg a aj ked cez den dokazem nejest,tak vecer sa to vsetko dobehne. myslite ze existuju nejake sedenia u psychologa,ktore by tomu mohli pomoct?

Otazka 2: su nejake tabletky,ktore naozaj odburavaju chut do jedla?

praveze sa najedz cez den - primerane 5x denne ... pri tvojej vahe nemas zdravotne problemy?
misoft
05.06.13,18:54
................................neviete mi poradit ci existuje nejaka psychlogicka poradna ktora by mi pomohla odobrat chut na vecerne zranie? mam 140kg a aj ked cez den dokazem nejest,tak vecer sa to vsetko dobehne...............................
Psychoša zaručene nepotrebuješ. Zober si to takto: až bude zle, tí chudí pôjdu...., ale ty zatiaľ budeš štíhla!
Emka Roman
12.06.13,08:57
.....pokial viem nie,ale ak chces vyhodit peniaze za pirule, urcite ti v lekarni neco predaju...biznis je biznis.....
http://www.pluska.sk/izdravie/chudnutie/stihla-linia/07/chudnutie-zacina-hlave-poradia-vam-odbornici.html

.....v prvom rade musiš chciet.....nic ine nepomoze!!!!...treba si to upratat v hlave...

A musíš pravidelne
Emka Roman
12.06.13,09:01
................................neviete mi poradit ci existuje nejaka psychlogicka poradna ktora by mi pomohla odobrat chut na vecerne zranie? mam 140kg a aj ked cez den dokazem nejest,tak vecer sa to vsetko dobehne...............................
Psychoša zaručene nepotrebuješ. Zober si to takto: až bude zle, tí chudí pôjdu...., ale ty zatiaľ budeš štíhla!

Alebo takto : na niečo aj tak raz zomrieš , tak prečo si pred tým nedopriať :D :D
(prípadne - príjemnejšie je zomrieť od tučnoty, ako od hladu )
lujza.j
12.06.13,09:09
................................neviete mi poradit ci existuje nejaka psychlogicka poradna ktora by mi pomohla odobrat chut na vecerne zranie? mam 140kg a aj ked cez den dokazem nejest,tak vecer sa to vsetko dobehne...............................
Psychoša zaručene nepotrebuješ. Zober si to takto: až bude zle, tí chudí pôjdu...., ale ty zatiaľ budeš štíhla!

Alebo takto : na niečo aj tak raz zomrieš , tak prečo si pred tým nedopriať :D :D
(prípadne - príjemnejšie je zomrieť od tučnoty, ako od hladu )
...ako vieš maš to už vyskusane...:-D... :-P....alebo sa ti snivalo.....
Emka Roman
12.06.13,09:36
hladný som už bol :D :D

iné nie
lujza.j
03.07.13,17:46
keby niekto mal záujem som našla....
http://www.pluska.sk/zena/kalkulacka-kalorii.html
Emka Roman
09.07.13,14:46
a ako veeeeeeeeeeľa som žral na dovolenke :D
lujza.j
09.07.13,15:33
a ako veeeeeeeeeeľa som žral na dovolenke :D
no ešte aj toto.....neuveríš, inému sa na dovolenke aj dáždnik potil:---:D
Emka Roman
15.07.13,09:47
a ako veeeeeeeeeeľa som žral na dovolenke :D
no ešte aj toto.....neuveríš, inému sa na dovolenke aj dáždnik potil:---:D

Potiť som sa potil aj ja, lebo som veľa jedol

ale ten dážnik asik nyjeeee
lujza.j
20.02.14,15:20
trošku tu oprášim starú tému.....:D
http://chudnutie.biznisweb.sk/zelenina-pri-chudnuti/
lujza.j
30.06.14,05:29
lujza.j
02.01.15,20:27
Trošku to tu oživym.....:D
Anika61
02.01.15,20:45
Trošku to tu oživym.....:D
:D:D:D
Valcake
02.01.15,20:48
..môžeš ma zastreliť, ale ten koláčik najprv zjem:---
lujza.j
02.01.15,21:33
:---
220870
03.01.15,11:25
Za sviatky som pribral 4 kg.:mad: Mám čo do nového roku robiť.:cool:
lujza.j
03.01.15,11:35
stačí "skočiť" do ketózy....
trisestri
03.01.15,18:47
ja zerem ovela menej a priberam
lujza.j
03.01.15,18:58
v tom bude si problém....a možno vela cukrov...všetko je o cukroch....
pmajap
03.01.15,19:07
akurát som dožrala štvrť kilovú orieškovú čokoládu, pol balíka plnených presladených keksov,maslové tyčinky a dojedám trojuholník syra s bielou plesňou(250g) a zajtra budem chudšia o pol kilo.... v cukroch to nebude
lujza.j
03.01.15,19:08
akurát som dožrala štvrť kilovú orieškovú čokoládu, pol balíka plnených presladených keksov,maslové tyčinky a dojedám trojuholník syra s bielou plesňou(250g) a zajtra budem chudšia o pol kilo.... v cukroch to nebude
u teba nie:D
wirgi
03.01.15,19:35
akurát som dožrala štvrť kilovú orieškovú čokoládu, pol balíka plnených presladených keksov,maslové tyčinky a dojedám trojuholník syra s bielou plesňou(250g) a zajtra budem chudšia o pol kilo.... v cukroch to nebude

ja ti môžem len tíško závidieť :mee:
evuš
03.01.15,20:26
čo stále máte s tým nežerem ?? Teraz som dotlačila Quesadilu plnenú sušenou šunkou, syrom, cibuľkou a chilli...keď chcem jem, keď nie nejem....váhu mám furt + - 2 kg už 10 rokov..
Darina1234
03.01.15,20:32
akurát som dožrala štvrť kilovú orieškovú čokoládu, pol balíka plnených presladených keksov,maslové tyčinky a dojedám trojuholník syra s bielou plesňou(250g) a zajtra budem chudšia o pol kilo.... v cukroch to nebude
ja som na tom podobne, 49 kg ani o deko viac a ZERIEM
220870
03.01.15,20:38
čo stále máte s tým nežerem ?? Teraz som dotlačila Quesadilu plnenú sušenou šunkou, syrom, cibuľkou a chilli...keď chcem jem, keď nie nejem....váhu mám furt + - 2 kg už 10 rokov..
nerýpajte do chudoby.-
Darina1234
03.01.15,20:39
mne ale syn hovori, ze nemam vyvazenu kaloricky stravu, to znamena, ze jem, ale nespravne, ale co uz, ked som stale hladna, telo nema zasoby
Anika61
03.01.15,21:16
Ale viete ako sa vravi,kym tlsty schudne-chudy zdochne:mad:eek::-to ja potom nemam velku sancu na prezitie:D
Valcake
03.01.15,23:09
Anka, pobavila si ma:D nič sa ty neboj...veď koľkí prežili aj na sibíri aj inde...chudí sú oveľa silnejší...;)... Môj muž je štíhly, žiaden pupok na svoj vek,:cool: ale má mladých kolegov, tučných, mľandravých chalanov,:eek: no sú takí slabí, že nezvládnu ani polovicu toho čo on.:---;)
trisestri
06.01.15,18:26
dakde som cital taku blbost ze su jedla u ktorych sa spotrebuje viac kalorii pri ich konzumacii,ako obsahuju/napr daktore druhy ovocia/
buchač
06.01.15,18:28
dakde som cital taku blbost ze su jedla u ktorych sa spotrebuje viac kalorii pri ich konzumacii,ako obsahuju/napr daktore druhy ovocia/

Skús pokúsať kokosový orech a uvidíš ... ;) :D :D :D
lujza.j
06.01.15,18:30
dakde som cital taku blbost ze su jedla u ktorych sa spotrebuje viac kalorii pri ich konzumacii,ako obsahuju/napr daktore druhy ovocia/

Skús pokúsať kokosový orech a uvidíš ... ;) :D :D :D
vlastné skúsenosti:D:---...ty si teda gurmán...
lujza.j
04.04.15,14:01
lujza.j
19.08.15,05:57
evka-janekova
19.08.15,07:33
Keď som sa minulý rok v júli postavila na váhu po dvoch rokoch, skoro som odpadla. Tak som začala. Teraz som o 14 kg ľahšia, 80 % snaženia robí strava a 20 % pohyb (keby som mala viac času na šport, tak mám viac dole :-) )
Zistila som, že na niektorých potravinách je doslova človek závislý a keď ich prestane jesť prejde abstinenčnými príznakmi ale dá sa to prekonať a potom si telo aj mozog automaticky vyberá zdravšie a menej kalorické veci.
Veľa zdaru
lujza.j
19.08.15,07:36
všetko je o cukre....
buchač
19.08.15,08:54
všetko je o cukre....

Omyl, mýliš sa, nemáš pravdu, zavádzaš, ..........
lujza.j
19.08.15,08:56
buchi mám vyskúšané na sebe....cukor je droga...
..viem maš nato iný názor... ok:)
buchač
19.08.15,09:04
buchi mám vyskúšané na sebe....cukor je droga...

..viem maš nato iný názor... ok:)

Nie je všetko o cukre...ALE cukor veľa ovplyvňuje ... tak by som to trochu poopravil...

Nie je to môj názor...je to názor mojej diabetologičky. Jej vetu mám stále v pamäti :

" Ak by ste mali stále počítať tie hodnoty chlebových jednotiek a podľa nich si pripravovať stravu...tak sa zbláznite ."
lujza.j
19.08.15,09:09
....mne to už dajako nepríde...rátam cukor...rátam kalórie:D
.....vela ludí si myslí,že cukor je len..... "ja sladké nejem".
..minule som si v dm-ke hľadala nejakú "sladkôstku".....ludom stačí,že sa obal tvári zdravo a diétne a kúpia...keby kukli kolko cukru:eek:.....kúpa doma sa s tým ládujú....že diéta...
Dáša_
19.08.15,09:14
....mne to už dajako nepríde...rátam cukor...rátam kalórie:D
.....vela ludí si myslí,že cukor je len..... "ja sladké nejem".
..minule som si v dm-ke hľadala nejakú "sladkôstku".....ludom stačí,že sa obal tvári zdravo a diétne a kúpia...keby kukli kolko cukru:eek:.....kúpa doma sa s tým ládujú....že diéta...

a čo si si nakoniec kupila?

blbé je, že ten cukor je aj alebo hlavne v ovocí.... My, čo sme vyrastayli na dedine a jablko, maliny, broskyne, jahody .... nikdy za jedlo nepovažovali...
buchač
19.08.15,09:39
a čo si si nakoniec kupila?

blbé je, že ten cukor je aj alebo hlavne v ovocí.... My, čo sme vyrastayli na dedine a jablko, maliny, broskyne, jahody .... nikdy za jedlo nepovažovali...

Mi povídej...doma sme mali vždy nejaké ovocie...či od starých rodičov zo záhrad, alebo kúpené trebárs spod pultu.

Teraz detto...v chladničke sa vždy niečo vyskytne. Horšie ale je, ak si dám trochu viac, ako sa patrí...a hlavne na tzv. druhú večeru.
Vtedy som takpovediac zdrogovaný od cukru...spím síce fasa tvrdo, ale viem, že to nie je veľmi dobré....ale čo už.
lujza.j
19.08.15,09:53
ked pojdem ..kupim prilepím:).....bola to taká tyčinka tri druhy majú..cena šialená samozrejme...

ja ovocia dávam strašne málo...iba teraz v "sezone"....ale a z toho sa dá vybrať , ktoré má malý cukor...
Dáša_
19.08.15,09:55
a čo si si nakoniec kupila?

blbé je, že ten cukor je aj alebo hlavne v ovocí.... My, čo sme vyrastayli na dedine a jablko, maliny, broskyne, jahody .... nikdy za jedlo nepovažovali...

Mi povídej...doma sme mali vždy nejaké ovocie...či od starých rodičov zo záhrad, alebo kúpené trebárs spod pultu.

Teraz detto...v chladničke sa vždy niečo vyskytne. Horšie ale je, ak si dám trochu viac, ako sa patrí...a hlavne na tzv. druhú večeru.
Vtedy som takpovediac zdrogovaný od cukru...spím síce fasa tvrdo, ale viem, že to nie je veľmi dobré....ale čo už.

mne sa velmi páčia diety, ktoré hovoria o tom, že treba jesť viac ovocia a zeleniny. Teda zelenina ok, ale radiť toto tomu, čo hce schudnúť a ten si potom myslí, že ovocie je zdravé a môže v podstate jesť, koľko chce....
lujza.j
19.08.15,09:59
ja ked dávam 2týždňovku "bez cukru"...žiadne ovko....
Anika61
23.08.15,20:31
ja ked dávam 2týždňovku "bez cukru"...žiadne ovko....
Luji:)no ja neviem-ja bez ''cukru''by som davno vykapala-denne musim zmastit''nieco sladke aj teraz som sezrala''cely balik kakaovych susienok....a nic-v cukre to nebude-47kg...samozrejme jem aj ''normalnu''stravu:D:D......fuu a keby ze musim pocitat kj---by som sa zbesnila:-) :-) :-) :-)
korela
23.08.15,22:12
ked pojdem ..kupim prilepím:).....bola to taká tyčinka tri druhy majú..cena šialená samozrejme...

ja ovocia dávam strašne málo...iba teraz v "sezone"....ale a z toho sa dá vybrať , ktoré má malý cukor...
Poznáš?
http://maxsport.sk/sk/produkty
http://maxsport.sk/sk/produkty/slimzone/cokolada-brusnice-a-goji

Minulý týždeň som dostala z tejto rady 4 ks. http://maxsport.sk/sk/produkty/protein
Zasýtili riadne, majú tuhú konzistenciu.
bettylou
23.08.15,22:28
tak si dávam tatrák s kakaom, na dobrú noc, mieru mám. :D
korela
23.08.15,22:36
mne sa velmi páčia diety, ktoré hovoria o tom, že treba jesť viac ovocia a zeleniny. Teda zelenina ok, ale radiť toto tomu, čo hce schudnúť a ten si potom myslí, že ovocie je zdravé a môže v podstate jesť, koľko chce....


Ono je to na trt...stravovať sa podľa tých všeliakých "Guru" typu Bukovsky a spol. ?
Sorry, nech si vravia, čo len chcú (poddžubnem, ale týka sa to zároveň jednej nemenovanej osoby X na Porade)....ale to sa proste NEDÁ !
Lebo ak sa zovšeobecňujú diéty a aj samotné stravovanie, tak to je už iný level...biť bejzbolkou po hlave.
...počnúc Bukovským a X končiac !
Téma má názov "Nežerem".
Ak mám byť osobou X, neviem prečo som spomínaná v tejto téme. Ja som mala diétu pod dohľadom lekára, ale nie s cieľom schudnúť, ale liečiť sa. Čo sa podarilo.
Ikskrát som tu písala, že som po celý čas nehladovala a mala som pocit sýtosti. Inak by som dosť ťažko držala túto diétu daný čas. Zároveň to bola očista organizmu.
Čo sa týka cukru, mala som povolenú denne 1 ČL kvalitného medu v rámci raňajok (mozog potrebuje) - 1 Dl kozieho jogurtu, 6 ks pomletých mandlí, ľanové semienka a ľanový olej. Spolu mixované na kašu. Kto to pozná, musí uznať, že je to veľmi chutné. Počas dňa žiadne ovocie, iba zeleninu.

Že sa nedá? Dá. Ešte som tu. Beží piaty rok.
Liečba stravou, bylinami je stará asi ako ľudstvo samo.

Za túto tvoju agresívnu vetu "Lebo ak sa zovšeobecňujú diéty a aj samotné stravovanie, tak to je už iný level...biť bejzbolkou po hlave.
...počnúc Bukovským a X končiac !" by som navrhovala tvoj príspevok vymazať.
Ja som nič negeneralizovala.
korela
23.08.15,22:46
....mne to už dajako nepríde...rátam cukor...rátam kalórie:D
.....vela ludí si myslí,že cukor je len..... "ja sladké nejem".
..minule som si v dm-ke hľadala nejakú "sladkôstku".....ludom stačí,že sa obal tvári zdravo a diétne a kúpia...keby kukli kolko cukru:eek:.....kúpa doma sa s tým ládujú....že diéta...

a čo si si nakoniec kupila?

blbé je, že ten cukor je aj alebo hlavne v ovocí.... My, čo sme vyrastayli na dedine a jablko, maliny, broskyne, jahody .... nikdy za jedlo nepovažovali...
Okrem spomínaného ovocia, ja som chodila ešte na kaleráby.
bettylou
24.08.15,05:31
mne sa velmi páčia diety, ktoré hovoria o tom, že treba jesť viac ovocia a zeleniny. Teda zelenina ok, ale radiť toto tomu, čo hce schudnúť a ten si potom myslí, že ovocie je zdravé a môže v podstate jesť, koľko chce....


Ono je to na trt...stravovať sa podľa tých všeliakých "Guru" typu Bukovsky a spol. ?
Sorry, nech si vravia, čo len chcú (poddžubnem, ale týka sa to zároveň jednej nemenovanej osoby X na Porade)....ale to sa proste NEDÁ !
Lebo ak sa zovšeobecňujú diéty a aj samotné stravovanie, tak to je už iný level...biť bejzbolkou po hlave.
...počnúc Bukovským a X končiac !
Téma má názov "Nežerem".
Ak mám byť osobou X, neviem prečo som spomínaná v tejto téme. Ja som mala diétu pod dohľadom lekára, ale nie s cieľom schudnúť, ale liečiť sa. Čo sa podarilo.
Ikskrát som tu písala, že som po celý čas nehladovala a mala som pocit sýtosti. Inak by som dosť ťažko držala túto diétu daný čas. Zároveň to bola očista organizmu.
Čo sa týka cukru, mala som povolenú denne 1 ČL kvalitného medu v rámci raňajok (mozog potrebuje) - 1 Dl kozieho jogurtu, 6 ks pomletých mandlí, ľanové semienka a ľanový olej. Spolu mixované na kašu. Kto to pozná, musí uznať, že je to veľmi chutné. Počas dňa žiadne ovocie, iba zeleninu.

Že sa nedá? Dá. Ešte som tu. Beží piaty rok.
Liečba stravou, bylinami je stará asi ako ľudstvo samo.

Za túto tvoju agresívnu vetu "Lebo ak sa zovšeobecňujú diéty a aj samotné stravovanie, tak to je už iný level...biť bejzbolkou po hlave.
...počnúc Bukovským a X končiac !" by som navrhovala tvoj príspevok vymazať.
Ja som nič negeneralizovala.
kažému podľa chuti, ja by som na takej diete už voňala fialky, ale každý sme iní, ja radšej ku tej zelenine surové mäso, a dobre sa bačím, to varenie a pečenie mi pripadá ako plytvanie živinami, neberte si zo mňa príklad som mäsožravé zviera.
lujza.j
24.08.15,05:56
ked pojdem ..kupim prilepím:).....bola to taká tyčinka tri druhy majú..cena šialená samozrejme...

ja ovocia dávam strašne málo...iba teraz v "sezone"....ale a z toho sa dá vybrať , ktoré má malý cukor...
Poznáš?
http://maxsport.sk/sk/produkty
http://maxsport.sk/sk/produkty/slimzone/cokolada-brusnice-a-goji

Minulý týždeň som dostala z tejto rady 4 ks. http://maxsport.sk/sk/produkty/protein
Zasýtili riadne, majú tuhú konzistenciu.
Tie proteinove som si dlho kupovala...su fajne teda pre mna...200kaloris...bud na polku alebo ako jedno jedlo:D:----
lujza.j
24.08.15,05:57
Anika neprovokuj:D
lacotinka
24.08.15,06:04
všetko je o cukre....

Pozri :

z pol kila slaniny NEMôŽEŠ pribrať viac ako pol kila
takže je to najprv o MNOŽSTVE !!!!!!!!!!!!!!!
a až potom o "hustote " potravín
buchač
24.08.15,06:07
mne sa velmi páčia diety, ktoré hovoria o tom, že treba jesť viac ovocia a zeleniny. Teda zelenina ok, ale radiť toto tomu, čo hce schudnúť a ten si potom myslí, že ovocie je zdravé a môže v podstate jesť, koľko chce....


Ono je to na trt...stravovať sa podľa tých všeliakých "Guru" typu Bukovsky a spol. ?
Sorry, nech si vravia, čo len chcú (poddžubnem, ale týka sa to zároveň jednej nemenovanej osoby X na Porade)....ale to sa proste NEDÁ !
Lebo ak sa zovšeobecňujú diéty a aj samotné stravovanie, tak to je už iný level...biť bejzbolkou po hlave.
...počnúc Bukovským a X končiac !
Téma má názov "Nežerem".
Ak mám byť osobou X, neviem prečo som spomínaná v tejto téme. Ja som mala diétu pod dohľadom lekára, ale nie s cieľom schudnúť, ale liečiť sa. Čo sa podarilo.
Ikskrát som tu písala, že som po celý čas nehladovala a mala som pocit sýtosti. Inak by som dosť ťažko držala túto diétu daný čas. Zároveň to bola očista organizmu.
Čo sa týka cukru, mala som povolenú denne 1 ČL kvalitného medu v rámci raňajok (mozog potrebuje) - 1 Dl kozieho jogurtu, 6 ks pomletých mandlí, ľanové semienka a ľanový olej. Spolu mixované na kašu. Kto to pozná, musí uznať, že je to veľmi chutné. Počas dňa žiadne ovocie, iba zeleninu.

Že sa nedá? Dá. Ešte som tu. Beží piaty rok.
Liečba stravou, bylinami je stará asi ako ľudstvo samo.

Za túto tvoju agresívnu vetu "Lebo ak sa zovšeobecňujú diéty a aj samotné stravovanie, tak to je už iný level...biť bejzbolkou po hlave.
...počnúc Bukovským a X končiac !" by som navrhovala tvoj príspevok vymazať.
Ja som nič negeneralizovala.

Schválne neupravujem, aby som náhodou nebol obvinený z vyňatia určitých viet z kontextu.


Niekto by mal čítať a písať príspevky ráno a nie v noci...nedochádzalo by k tomu, že až ráno si spomenie na nejakú úpravu textu (viď iná téma) a potom tento doplňuje.
Niekto by si mal prečítať zvýraznené ešte raz a mal by si pochopiť...lebo čo je na tom nepochopiteľné ?
Môj názor je môj názor a nik mi ho nevezme...a to ani v žiadnom prípade nejaká konšpirátorka - spolupracovníčka debila Badatela.
Niektoré príspevky niekoho za tie konšpiračné a zároveň agresívne teórie, ktoré končia linkami odkazujúcúce na zavádzajúcu reklamu by som doporučoval vyšmariť.
lacotinka
24.08.15,06:07
ked pojdem ..kupim prilepím:).....bola to taká tyčinka tri druhy majú..cena šialená samozrejme...

ja ovocia dávam strašne málo...iba teraz v "sezone"....ale a z toho sa dá vybrať , ktoré má malý cukor...



kupuj kyslé hrozno

melón

uhorky
lujza.j
24.08.15,06:11
Milan.....mne je jedno kto co Žere-Nežere:D:----bez "cukru"sa fungovat da....viem co je tlacenka,slanina,jelítka a ine....na tatarak sa strojim ak nastane sezóna nebudem ho chňiapat do seba v lete:D....su to veci,ktore jem raz za cas....hlavne v tedy ked na ne chut...vtedy chutia este viac....
lacotinka
24.08.15,06:13
mne sa velmi páčia diety, ktoré hovoria o tom, že treba jesť viac ovocia a zeleniny. Teda zelenina ok, ale radiť toto tomu, čo hce schudnúť a ten si potom myslí, že ovocie je zdravé a môže v podstate jesť, koľko chce....


Ono je to na trt...stravovať sa podľa tých všeliakých "Guru" typu Bukovsky a spol. ?
Sorry, nech si vravia, čo len chcú (poddžubnem, ale týka sa to zároveň jednej nemenovanej osoby X na Porade)....ale to sa proste NEDÁ !
Lebo ak sa zovšeobecňujú diéty a aj samotné stravovanie, tak to je už iný level...biť bejzbolkou po hlave.
...počnúc Bukovským a X končiac !
Téma má názov "Nežerem".
Ak mám byť osobou X, neviem prečo som spomínaná v tejto téme. Ja som mala diétu pod dohľadom lekára, ale nie s cieľom schudnúť, ale liečiť sa. Čo sa podarilo.
Ikskrát som tu písala, že som po celý čas nehladovala a mala som pocit sýtosti. Inak by som dosť ťažko držala túto diétu daný čas. Zároveň to bola očista organizmu.
Čo sa týka cukru, mala som povolenú denne 1 ČL kvalitného medu v rámci raňajok (mozog potrebuje) - 1 Dl kozieho jogurtu, 6 ks pomletých mandlí, ľanové semienka a ľanový olej. Spolu mixované na kašu. Kto to pozná, musí uznať, že je to veľmi chutné. Počas dňa žiadne ovocie, iba zeleninu.

Že sa nedá? Dá. Ešte som tu. Beží piaty rok.
Liečba stravou, bylinami je stará asi ako ľudstvo samo.

Za túto tvoju agresívnu vetu "Lebo ak sa zovšeobecňujú diéty a aj samotné stravovanie, tak to je už iný level...biť bejzbolkou po hlave.
...počnúc Bukovským a X končiac !" by som navrhovala tvoj príspevok vymazať.
Ja som nič negeneralizovala.


Koza aj v kozom jogurte nájde cukor



PS

a minule som videl taký presladený lanový olaj , že až !!!!!! :D
lujza.j
24.08.15,06:17
Teraz mam sezónu....vcera chlap objednaj.svijeze ribice 6kg dorád:---:D....vecer u móra vypitve....menej sa nedalo iba cela lodňa:D
lacotinka
24.08.15,06:27
Milan.....mne je jedno kto co Žere-Nežere:D:----bez "cukru"sa fungovat da....viem co je tlacenka,slanina,jelítka a ine....na tatarak sa strojim ak nastane sezóna nebudem ho chňiapat do seba v lete:D....su to veci,ktore jem raz za cas....hlavne v tedy ked na ne chut...vtedy chutia este viac....



aj mne
kopretinka
24.08.15,06:27
Koza aj v kozom jogurte nájde cukor
a podľa teba tam je alebo nie je?
lacotinka
24.08.15,06:43
Koza aj v kozom jogurte nájde cukor
a podľa teba tam je alebo nie je?

To vie iba KOZA :D



PS

Ja viem IBA toľko, že ak je ten jogurt

kozí

neupravovaný

nenatláčaný reklamou,

tak tam bude nejaké laktóza, čo ja za cukor (škodlivý :D :D :D ) nepovažujem
lacotinka
24.08.15,06:45
Koza aj v kozom jogurte nájde cukor
a podľa teba tam je alebo nie je?

kedže jogurt je také hustejšie mlieko

a v ""kozom"" mlieku bude tak do 4-6 % tuku

a laktózy menej

=

nebude v jogurte laktózy nad 4,86 % !!!!!!!!!!!! :D :D
lujza.j
24.08.15,06:56
Milán.....šak nemudruuuj:D.....sak kuknem na džogurt a oko vidí..koĺko šéćera:D
kopretinka
24.08.15,07:00
preto sa pýtam,lebo v mlieko cukor je,takže jesť potraviny bez cukru sa celkom nedá,skoro všade je nejaký cukor.
Stravovať sa absolútne bez cukru je preto nemožné.
Takže podľa mňa "bez cukru" znamená normálny cukor......tomu sa vyhýbam aj ja,nesladím kávu,čaj,snažím sa nejesť veci,ktoré ho obsahujú vo zvýšenej forme (koláče a cukrovinky a podobné ....)
ak jogurt,tak čistý,neochutený........
napchávať sa ovocím tiež nie je dobré,a zelenina toho cukru má tiež veľa (kukurica......)
lacotinka
24.08.15,07:08
preto sa pýtam,lebo v mlieko cukor je,takže jesť potraviny bez cukru sa celkom nedá,skoro všade je nejaký cukor.
Stravovať sa absolútne bez cukru je preto nemožné.
Takže podľa mňa "bez cukru" znamená normálny cukor......tomu sa vyhýbam aj ja,nesladím kávu,čaj,snažím sa nejesť veci,ktoré ho obsahujú vo zvýšenej forme (koláče a cukrovinky a podobné ....)
ak jogurt,tak čistý,neochutený........
napchávať sa ovocím tiež nie je dobré,a zelenina toho cukru má tiež veľa (kukurica......)

kukurica je špeciál
aby svine priberali

žiadna diéta
lacotinka
24.08.15,07:09
Milán.....šak nemudruuuj:D.....sak kuknem na džogurt a oko vidí..koĺko šéćera:D

povec kvecinke
tá sa pýtala mna
lujza.j
24.08.15,07:11
Ved si to poratas +-..... Sacharidy...z toho cukry...to ja pocitam.....tie cukry
lacotinka
24.08.15,07:15
Ved si to poratas +-..... Sacharidy...z toho cukry...to ja pocitam.....tie cukry

ste zbesneli ??????????????????????????????????????????????????

ja nerátam = mám aj príjemnešie veci

PS
a keby som rátal, tak to mám vyrátané 18x rýchlejšie ako vy :D
(a nezabijem tým rátaním denne 2 a štvrť hodiny - to fakt môžem byť radšej "KOP" )
korela
24.08.15,07:18
kukurica je špeciál
aby svine priberali

žiadna diéta
Mama za celý život nezjedla jedno zrnko kukurice, pre dôvod, ktorý uvádzaš. Ani sa doma nekonzumovala.
Rovnako od detstva nejedla údené mäso, rodičom vždy pokazila Veľkú noc. Ale mám pocit, že to malo význam. Dobrý zdravotný stav. Ani nám ho nevarila.
lacotinka
24.08.15,07:26
kukurica je špeciál
aby svine priberali

žiadna diéta
Mama za celý život nezjedla jedno zrnko kukurice, pre dôvod, ktorý uvádzaš. Ani sa doma nekonzumovala.
Rovnako od detstva nejedla údené mäso, rodičom vždy pokazila Veľkú noc. Ale mám pocit, že to malo význam. Dobrý zdravotný stav. Ani nám ho nevarila.

Ale veď nemusíš striktne = ani zrnko

- vyšľachtili
- chutí
- jedz
- 5-10 kláskov za rok neuškodí (za deň áno :D )

Ale ako v tom filme :
přiměřene
korela
24.08.15,08:17
[

Niekto by mal čítať a písať príspevky ráno a nie v noci...nedochádzalo by k tomu, že až ráno si spomenie na nejakú úpravu textu (viď iná téma) a potom tento doplňuje.
Niekto by si mal prečítať zvýraznené ešte raz a mal by si pochopiť...lebo čo je na tom nepochopiteľné ?
Môj názor je môj názor a nik mi ho nevezme...a to ani v žiadnom prípade nejaká konšpirátorka - spolupracovníčka debila Badatela.
Niektoré príspevky niekoho za tie konšpiračné a zároveň agresívne teórie, ktoré končia linkami odkazujúcúce na zavádzajúcu reklamu by som doporučoval vyšmariť.
Nie je rozhodujúce, kedy kto píše, ale čo napíše.
"Čo dnes môžem urobiť pre svoje zdravie" sa v podstate rovná Bádateľovi. Pozbierané múdrosti.
Keď má niekto vo vedomostiach medzery, ťažko pochopí informácie, aj keby boli zlatom písané.
Lepšie určitý čas byť na diéte od lekára, ako ... Človek má slobodnú voľbu.
Nie som spolupracovníčkou Bádateľa.
Ako ty nechodíš na Bádateľa, tak ja nechodím na weby o zbraniach a neobťažujem tu ľudí roky so všeličkami. Už si s nimi konečne prestal.
Tvoje názory ti neberiem, ale nikdy ich ani od teba nepreberiem.
Deficit kultúry správania a charakteru.
Prajem ti v živote iba to najlepšie.
lujza.j
24.08.15,08:42
Milan..nemam problem si poratat...mne to uz nepride....
nehrozi,ze by som nevedela co som cez den jedla...ze akoze šteronapatero....:D...mam aj dni s povolenymi stravov.mravmi:D
lujza.j
24.08.15,09:16
Tento rok som si dala zopar kukurúz....tiez nejem pre cukor v nej....ani v konzerve nekupujem...
buchač
24.08.15,09:32
Nie je rozhodujúce, kedy kto píše, ale čo napíše.
...u koho ako...

"Čo dnes môžem urobiť pre svoje zdravie" sa v podstate rovná Bádateľovi. Pozbierané múdrosti.
Viď nižšie info o Dotyčnom debilovi...
Keď má niekto vo vedomostiach medzery, ťažko pochopí informácie, aj keby boli zlatom písané.
Vidno...asi zbehnem do banky po železné zásoby zlata.
Lepšie určitý čas byť na diéte od lekára, ako ... Človek má slobodnú voľbu.
Preto si volím svoju cestu a nenechám sa ovplyvňovať blbosťami.
Nie som spolupracovníčkou Bádateľa.
Pche...
Ako ty nechodíš na Bádateľa, tak ja nechodím na weby o zbraniach a neobťažujem tu ľudí roky so všeličkami. Už si s nimi konečne prestal.
Mala by si...by si sa iné veci a skutočnosti dozvedela. Porada šuviks oproti tomu.
Tvoje názory ti neberiem, ale nikdy ich ani od teba nepreberiem.
Nááápodobne.
Deficit kultúry správania a charakteru.
Tiež si myslím...vyvyšovanie nad druhých Ti ide teda fest dobre...ale šak Ty si blaváčka a dokonca z tej "lepšej a vyššej" spoločnosti. To si nie raz dokázala vo svojich príspevkoch.
Prajem ti v živote iba to najlepšie.
Nie som sviňa...takže nápodobne.

...a teraz niečo o Bádatelovi.

Ak si toto vlákno niekto prečíta (čo fakt vrelo doporučujem), tak pochopí,odkiaľ vietor fúka a o čo vlastne majiteľovi stránky ide.
http://www.zradielko.sk/2015/07/badatel-alebo-len-zberac-navstevnosti-a-obchodnik/

Ja len doplním, nech si dá čitateľ do patričného okienka napríklad výraz "mlieko" a uvidí. Lebo mne onehdá vyskočilo pár linkov na danej stránke, kde sa v tých "informáciach" teda solídne protirečí.

P.S.:
Ak nevieš používať slang, tak radšej ostaň pri spisovnej slovenčine.
Náboje sú včeličky a nie všeličky...
lacotinka
24.08.15,16:46
Tento rok som si dala zopar kukurúz....tiez nejem pre cukor v nej....ani v konzerve nekupujem...

treba jesť :
čo chutí
čo neškodí
nie veľa

a to je celá 99,9% diéta :D
buchač
24.08.15,16:49
Tento rok som si dala zopar kukurúz....tiez nejem pre cukor v nej....ani v konzerve nekupujem...

treba jesť :
čo chutí
čo neškodí
nie veľa

a to je celá 99,9% diéta :D

...a ani Bukovského a ani Badatela nám nie je potrebných ...či?
lacotinka
24.08.15,16:54
Náboje sú včeličky a nie všeličky...

Ako vravel KK :

( niektorí vedia, Buchy by mal )

mosazná včelka od vlkodlaka

(Rezavý kvér, můj brach a sto let stará špína )

a děsně velká bíla oblaka



(to keď už ležíš na chrbte a vytieklo ti už toľko krvi, že strácaš vedomie)
lacotinka
24.08.15,16:56
Tento rok som si dala zopar kukurúz....tiez nejem pre cukor v nej....ani v konzerve nekupujem...

treba jesť :
čo chutí
čo neškodí
nie veľa

a to je celá 99,9% diéta :D

...a ani Bukovského a ani Badatela nám nie je potrebných ...či?


Celé je to v 1 slove :

NEŽER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale jedz "přiměřene"
buchač
24.08.15,17:23
Náboje sú včeličky a nie všeličky...

Ako vravel KK :

( niektorí vedia, Buchy by mal )

mosazná včelka od vlkodlaka

(Rezavý kvér, můj brach a sto let stará špína )

a děsně velká bíla oblaka



(to keď už ležíš na chrbte a vytieklo ti už toľko krvi, že strácaš vedomie)

Aj táto je dobrá...;)
Ako vraví DL

Nad moji hlavou furt krkavci krouží,to jse hned pozná kdo je tu šéf...:---

Velká bíla oblaka som už videl...:rolleyes:
lujza.j
24.08.15,17:43
Svjieze ribe za mene:D
kopretinka
24.08.15,21:11
že svieže,šak sú zdochnuté v ľade :D
bettylou
25.08.15,00:49
Milan.....mne je jedno kto co Žere-Nežere:D:----bez "cukru"sa fungovat da....viem co je tlacenka,slanina,jelítka a ine....na tatarak sa strojim ak nastane sezóna nebudem ho chňiapat do seba v lete:D....su to veci,ktore jem raz za cas....hlavne v tedy ked na ne chut...vtedy chutia este viac....
mne chutí tatrák teraz, tak čo ... app ne som Ka Mil, proťáky mi chutia, len ozaj kvalitné je dosť problém zohnať trebárs z US so stéviou a nie s umelinami, viem, ty hovoríš o tej krabičkovej strave, tak to zase z princípu nie. holt každý sme nejaký
bettylou
25.08.15,00:56
Milan..nemam problem si poratat...mne to uz nepride....
nehrozi,ze by som nevedela co som cez den jedla...ze akoze šteronapatero....:D...mam aj dni s povolenymi stravov.mravmi:D
ako si rátaš výdaj kalórií, lebo tam sú najväčšie odchýlky - napr. nie je krok ako krok:D
lujza.j
25.08.15,07:32
Svjieza.... nie je ziva:D....zivu ribu som još nepapála:----
misoft
25.08.15,07:38
Svjieza.... nie je ziva:D....zivu ribu som još nepapála:----
Svjieza = čerstvá
lujza.j
25.08.15,07:41
Peggy..totok je on
kopretinka
25.08.15,07:44
človek si nemôže už urobiť ani srandu? aj za to dostane mínus? :eek::eek:
nech mi ešte niekto povie,že tu sa nedávajú plusy a mínusy za nick.......:confused:
lujza.j
25.08.15,07:45
Davaju...jasne za ano.....uz to neriesim:D
lujza.j
25.08.15,07:46
Ja fasujem za take veci,ze sa dobre bavim......sranda musi byt:D
Žabinka
25.08.15,08:04
Svjieza.... nie je ziva:D....zivu ribu som još nepapála:----
:D:D
ale ten chlebík vyzerá úžasne..
lujza.j
25.08.15,08:16
Zabka....poviem ti,ze prvotriedny....ked dondem....fuknem ketozku:D...vcera s obyc.maslom a česnekom....vrkoč domaćeho...uz visí v kuchni:D
Žabinka
25.08.15,08:19
Zabka....poviem ti,ze prvotriedny....ked dondem....fuknem ketozku:D...vcera s obyc.maslom a česnekom....vrkoč domaćeho...uz visí v kuchni:D
snažím sa vrátiť do môjho pôvodného stravovacieho systému, ale zatiaľ sa mi veľmi nedarí..:D ten dovolenkový stále ešte vyhráva..;)
lujza.j
25.08.15,08:26
Zabka co ti poviem...chlap vybehol kupit henten chleba 2ks :Dv jednej pekarnici a uplne vrely masovy a sirovy burek v druhej....
kopretinka
25.08.15,11:45
fu,tak zle mi bolo,neprechádzalo to....normálne som si musela dať za lyžičku cukru....diéta-nediéta.....ale mám hnedý trstinový....
lujza.j
25.08.15,19:24
Kusok mediku si nemala....23kcal. ČL
kopretinka
25.08.15,20:53
med momentálne nemám :(
bettylou
26.08.15,01:15
človek si nemôže už urobiť ani srandu? aj za to dostane mínus? :eek::eek:
nech mi ešte niekto povie,že tu sa nedávajú plusy a mínusy za nick.......:confused:
viď ja, tiež sa dakedy kukám, že za čo :D
bettylou
26.08.15,01:18
mám minimálne 10 čajových lyžičiek a každá má inú veľkosť, Lui, príď mi poradiť, že ktorá je tých 23kal:rolleyes:
bettylou
26.08.15,01:23
Ja fasujem za take veci,ze sa dobre bavim......sranda musi byt:D
A nenapíšeš, že ako počítaš ten výdaj kalórií, mne to totiž dodnes nie je jasné, podľa tabuliek a počítadiel sa moc nedá, sú veľmi nepresné
bettylou
26.08.15,01:25
Zabka....poviem ti,ze prvotriedny....ked dondem....fuknem ketozku:D...vcera s obyc.maslom a česnekom....vrkoč domaćeho...uz visí v kuchni:D
som zapletala paličiak, vlastný, preschol mi. Skoro ma šľak trafil, jak som sa s tým džubala. Viem, moje maslo :D
lujza.j
26.08.15,06:07
Aky vydaj energie chces mat pri 50g cukrov a cca.1000-1100kcal za den....:eek:ked si bez energie....
bettylou
26.08.15,11:49
nepochopila som otázku
lacotinka
26.08.15,15:27
Milan..nemam problem si poratat...mne to uz nepride....
nehrozi,ze by som nevedela co som cez den jedla...ze akoze šteronapatero....:D...mam aj dni s povolenymi stravov.mravmi:D
ako si rátaš výdaj kalórií, lebo tam sú najväčšie odchýlky - napr. nie je krok ako krok:D

nebuďte sprosté = prestante rátať !!!!!
bettylou
27.08.15,04:55
ja nerátam, ja sa pýtam, ako by sa to vôbec vyrátať dalo. keď nevieš..., ale ty by si mohol :D
lujza.j
11.10.15,17:29
lacotinka
11.10.15,19:05
ja nerátam, ja sa pýtam, ako by sa to vôbec vyrátať dalo. keď nevieš..., ale ty by si mohol :D

nerátaj
zjedz menej ( v kcal) ako vydáš
bettylou
17.10.15,23:12
to by bola hovadina, skapala by som
lujza.j
18.10.15,12:03
...vymenila som výťah sa schody....aj doma aj v robote......:)