rostratus
04.09.11,20:30
Dobrý deň, mám jeden problém s ktorým sa chcem s vami podeliť a zároveň by som vás chcel požiadať o rady.

Dva roky pracujem ako obchodný zástupca pre nemenovanú firmu, ktorej sa celý problém týka. Som zamestnaný ako riadny zamestnanec avšak oficiálne dostávam len minimálnu mzdu. Ostatné provízie z predaja dostáva na ruku mimo oficiálnej minimálnej mzdy.

Teraz sa naskytol problém so zamestnávateľom, nakoľko chce odo mňa vymáhať celkovú sumu 1900 Eur za tovar, ktorý som dal na splatnosť jednému zákazníkovi ešte pred rokom a dodnes to nezaplatil našej firme. Chce mi každý mesiac strhávať cez 300 Eur až dokým mu nezaplatím celkovú sumu 1900 Eur !

Ako sa môžem proti tomu brániť? Podľa mňa som neni zodpovedný za to, že tovar zákazník nezaplatil môjmu zamestnávateľovi. On sa ohradzuje tým, že ja ako predajca - ambulantný predaj niesom oprávnený dávať na splatnosť a že je to moja chyba. On nám to nedovolil. Od zákazníka mám riadne orazený a podpísaný dodací list, podľa ktorého sa robila faktúra a tá bola poslaná zákazníkovi.

Má právo v takomto prípade zamestnávateľ vyžadovať túto sumu za neuhradenú fakturú? Aj napriek tomu, že províziu z tohto tovaru som mal tak 70-80 Eur?. Prosím ako mám pokračovať? Ja som mu povedal, že to má riešiť 3 upomienkami a potom súdne, že je v práve. Ale zamestnávateľa to nezaujíma.

Ďakujem za každú radu od vás.
tictac7
04.09.11,19:04
Dobrý deň, mám jeden problém s ktorým sa chcem s vami podeliť a zároveň by som vás chcel požiadať o rady.

Dva roky pracujem ako obchodný zástupca pre nemenovanú firmu, ktorej sa celý problém týka. Som zamestnaný ako riadny zamestnanec avšak oficiálne dostávam len minimálnu mzdu. Ostatné provízie z predaja dostáva na ruku mimo oficiálnej minimálnej mzdy.

Teraz sa naskytol problém so zamestnávateľom, nakoľko chce odo mňa vymáhať celkovú sumu 1900 Eur za tovar, ktorý som dal na splatnosť jednému zákazníkovi ešte pred rokom a dodnes to nezaplatil našej firme. Chce mi každý mesiac strhávať cez 300 Eur až dokým mu nezaplatím celkovú sumu 1900 Eur !

Ako sa môžem proti tomu brániť? Podľa mňa som neni zodpovedný za to, že tovar zákazník nezaplatil môjmu zamestnávateľovi. On sa ohradzuje tým, že ja ako predajca - ambulantný predaj niesom oprávnený dávať na splatnosť a že je to moja chyba. On nám to nedovolil. Od zákazníka mám riadne orazený a podpísaný dodací list, podľa ktorého sa robila faktúra a tá bola poslaná zákazníkovi.

Má právo v takomto prípade zamestnávateľ vyžadovať túto sumu za neuhradenú fakturú? Aj napriek tomu, že províziu z tohto tovaru som mal tak 70-80 Eur?. Prosím ako mám pokračovať? Ja som mu povedal, že to má riešiť 3 upomienkami a potom súdne, že je v práve. Ale zamestnávateľa to nezaujíma.

Ďakujem za každú radu od vás.

V zmysle § 179 ZP je Ti zamestnávateľ v prvom rade POVINNÝ PREUKÁZA, ŽE SI PORUŠIL NEJAKÚ POVINNOSŤ A PREUKÁZAŤ, že týmto mu bola spôsobená škoda. To, že odberateľ, ktorého si Ty "vybavoval" neuhradil faktúru nie je z Tvojej strany v zmysle ZP spôsobenie škody zamestnávateľovi.
V zmysle § 131 ods. 3 Zákonníka práce môže zamestnávateľ iné zrážky zo mzdy (teda okrem vymenovaných v ods. 1 a 2 tohto §-u) vykonávať LEN NA ZÁKLADE PÍSOMNEJ DOHODY SO ZAMESTNANCOM. Inak, ak by si mu aj naozaj spôsobil škodu, ktorú si povinný zaplatiť, v zmysle § 186 ods. 2 ZP, táto náhrada, ktorú Ti zamestnávateľ "zosobní" nemôže byť vyššia ako 4-násobok Tvojej priemernej mzdy (podotýkam tej oficiálnej, teda netýka sa tej časti, ktorú máš len "na ruku")
V každom prípade trvaj na tom, aby si zamestnávateľ riešil neuhradenie faktúry s odberateľom mimosúdnou, poprípadne súdnou cestou. Ak naďalej bude trvať na tom, že Tebe bude "strhávať" túto neuhradenú faktúru zo mzdy, oponuj vyššie uvedenými §-i a tiež tým, že ak Ti nevyplatí celú mzdu, dopúšťa sa tým trestného činu.
Adriana
rostratus
04.09.11,19:28
Dobrý večer, ďakujem vám za rýchlu a dlhú odpoveď. Som rád, že ste mi poradili. Medzitým som nad tým trošku rozmýšľal a zistil som, že sú mi všetky zákony naprd. Pokiaľ mi ztrhne 300 Eur tak mi ich strhne z "neoficiálneho" platu a môžem sa ísť sťažovať kde chcem. Proste mi dá základ tak ako dáva, akurát mi zbytok t.j. provízie zníži o 300 eur mesačne a tým to pre neho haslo. Nedožiadam sa ničoho. Bohužial v dnešnej dobe to tak funguje keď ľudia sú radi, že majú robotu a zoberú aj robotu, kde dostávajú peniaze aj bokom. Tak v takomto prípade asi neurobím nič, akurát môžem odísť z tejto roboty. Ale aj tak vám ďakujem za vašu rýchlu odpoveď.
rostratus
05.09.11,13:57
Dnes som naznačil zamestnávateľovi, že pokiaľ mi ztrhne prvé peniaze ako sľúbil tak dám výpoveď. Jeho reakcia na to: že mu to nevadí, ale celú sumu bude odo mňa vymáhať súdne! Je to vôbec možné? Veď ja som ten tovar nespreveneril, len som ho dal zákazníkovi, ktorý to pravdepodobne nechce zaplatiť. :(
Tweety
05.09.11,14:04
Dnes som naznačil zamestnávateľovi, že pokiaľ mi ztrhne prvé peniaze ako sľúbil tak dám výpoveď. Jeho reakcia na to: že mu to nevadí, ale celú sumu bude odo mňa vymáhať súdne! Je to vôbec možné? Veď ja som ten tovar nespreveneril, len som ho dal zákazníkovi, ktorý to pravdepodobne nechce zaplatiť. :(
Súdne to od Teba vymáhať nemôže, tovar si predal zákazníkovi, ten neplatí, takže jedine jeho môže dať na súd, voči nemu má pohľadávku, nie voči Tebe, takže aj to jeho strhávanie z platu nie je voči Tebe kóšer.:)
rostratus
05.09.11,14:55
Len neviem ako sa mám brániť a argumentovať to. Ďakujem za odpoveď.
Tweety
05.09.11,14:55
Len neviem ako sa mám brániť a argumentovať to. Ďakujem za odpoveď.
Povedz mu, že sa s tými neoprávnenými zrážkami obrátiš na IP.
Lucia Červenková
05.09.11,15:14
Len neviem ako sa mám brániť a argumentovať to. Ďakujem za odpoveď.

Zo mzdy na čierno ti môže strhnúť, koľko len bude chcieť, tam ti žiadny IP nepomôže. Ak to nechceš platiť, tak čo najskôr skončiť PP a súdne to od teba nemôže vymáhať.
rostratus
05.09.11,15:19
To aj mňa napadlo, že keď čím skôr skončím, tým mi stihne menej ztrhnúť z platu. Len sa obávam, že keď ukončím PP, tak tú faktúru začne odo mňa neako inak vymáhať.
Tweety
05.09.11,15:23
To aj mňa napadlo, že keď čím skôr skončím, tým mi stihne menej ztrhnúť z platu. Len sa obávam, že keď ukončím PP, tak tú faktúru začne odo mňa neako inak vymáhať.
Skončte PP dohodou. A ako som už písala, škodu voči tebe súdne vymáhať nemôže, pretože si mu ju nespôsobil.
rostratus
05.09.11,15:35
Ďakujem za informáciu. Ak sa to neako inak vyvinie tak vám napíšem. Zatiaľ veľmi pekne ďakujem za každú vašu radu a informáciu !
psps
31.10.11,14:03
Naša zamestnankyňa urobila škodu na služobnom telefóne. Vedenie firmy jej to chce dať k náhrade, ale ako na to?
Telefóny firma nakúpila v 10/2010 za 1 Euro s viazanosťou 2roky. Skutočná hodnota mobilu v čase predaja bola 199,-E (nemám to nikde na papieri, len mi tak povedala pracovníčka mobil.operátora), terajšia hodnota nového mobilu tohto typu od operátora by bola 139,-E, tento typ telefónu sa predáva tak od 100-120,-E.
Mobil jej firma odovzdala do užívania 8/2011 ako nepoužitý (dovtedy ležal v šuplíku) Poruchu oznámila 10/2011 a v protokole o oprave je napísané zoxidovaný, celková škoda, oprava mimo záruky 80,-E.
Prosím poraďte akú sumu by som jej mala dať k náhrade?
ewita888
31.10.11,14:07
žiadnu.. lebo za rok mohol zoxidovať aj v tom vašom šuplíku..
tictac7
31.10.11,14:21
súhlasím s ewita888. Akože zoxidovaný mobil dať zamestnancovi k náhrade - to im dávate k náhrade aj vyschnuté fixky.... ?! :mad: