Karlos88
05.09.11,09:46
Ahojte.
Sorry, ak mimo temy, ale nevedel som kam inam...
Moj problem je takyto:
Mam auto od koncernu skoda-VW-audi... s 2.0l TDi motorom.
Vraj sa tomuto inak uzasnemu motoru upchavaju vstreky, pricom jeden novy je nenormalne drahy.
Ja ako reletivne zacinajuci sofer som motor v meste pravidelne podtacal a vraj to tieto vstreky upchava.
Viete mi poradit ako ich aspon trochu precistit?
Alebo tomu pomoct aby auto jazdilo este co najdlhsie?

-co som o tom doteraz pocul ja:
samozrejme nepodtacat motor- (uz nikdy viac:)
natankovat plnu nadrz bud Shel V-pover alebo OMW maxmotion- vraj tieto dizle trochu precistuju vstreky.
Alebo viete o neakom produkte- aditive, ktore by som mohol priliat do nadrze?

Vdaka za radu.
Karlos88
dalid
05.09.11,07:57
Aditíva do nafty majú na každej normálnej benzíke (nemyslím tým benzínky typu Tesco&spol..)

To tvoje podtáčanie motora - to si akože jazdil na 500 ot/min????

Skôr to vidím tak, že si tankoval kadejakú naftu lacnejšiu o 10 centov za liter ako stojí na normálnej pumpe...
Výborná je nafta so zníženým obsahom síry, nie je problém ju načerpať na benzínke. Ale je drahšia... :(
Nokerla
05.09.11,08:22
vymen palivovy filter....ten bude urcite pekne zaneseny.
vstreky mozes dat na repas, ale ako dlho ti vydrzia nikto nevie.
to nie je o nizkych otackach, to je o nekvalitnej nafte.
Nizkymi otackami dodrbes ventily a dvojhmotu, co nie je lacny spas.
Karlos88
05.09.11,08:40
Od kedy som auto kupil, tak som tankoval len a len Shel, alebo OMW, alebo Avanti!
ale necham si poradit od vas, lebo sa do motorov ako je iste vidno nevyznam...
-palivovy filter som menil pred 5000km
Indeed
05.09.11,08:46
PREDAJ auto, dokedy má ešte nejakú hodnotu.
Indeed
05.09.11,08:48
iní fachmani čo sa vyznali do motorov popredali svoje HDi "sadzomety"

a kupili jazdenku , trebars dvojliter benzín /16 ventil/ pomenili , čo bolo treba, dali namontovať LPG

a teraz jazdia za lacno vysmiatí, bez problémov...
Karlos88
05.09.11,08:51
PREDAJ auto, dokedy má ešte nejakú hodnotu.

ha-ha

To auto je uzasne a nepredal by som ho ani za to, co som ho 2 roky dozadu kupil.

Ze mam zanesene vstreky mi vlastne povedal servisak, lebo trochu horsie startuje.

Auto ma inak iba 6 rokov.
peterkos2
05.09.11,13:17
Odporúčam navštíviť VW fórum slovenské a aj české.Ak je tak dobré ako Forďácke,na ktoré chodím aj ja,tak Ti tam určite poradia.Nechodíš náhodou väčšinou na krátke trasy?
Nokerla
05.09.11,14:31
Peterkos2,

kua ten svet je maly :D
peterkos2
05.09.11,15:04
Peterkos2,

kua ten svet je maly :D
Že jaký si ty fordista?Silný?:D
najag
05.09.11,15:12
Mna by v tejto suvislosti skor zaujimal presny typ motora a rok vyroby. Niektore motory od VW su velmi problematicke, ako napr. motor BMP, u ktoreho sa odporuca ho obist velkym oblukom ......
Karlos88
05.09.11,17:04
Ano, chodim vacsinou kratke vzdialenosti-mesto.
A potom raz zacas (1-2x do mesiaca) dlhsie.
Karlos88
06.09.11,11:17
Mna by v tejto suvislosti skor zaujimal presny typ motora a rok vyroby. Niektore motory od VW su velmi problematicke, ako napr. motor BMP, u ktoreho sa odporuca ho obist velkym oblukom ......

Motor BKD
rok vyroby: 2005
najag
06.09.11,13:14
Ide teda o motor 16V,PD : velmi caste praskajuce hlavy motora, vybaveny piezoelektrickymi PD jednotkami Siemens, s ktorymi su ale velke potiaze, nepravidelny chod, vysoka dymivost, problemy s elektrolistou pod motorom a plus vsetky ostatne, ako utrhnuta napinacia kladka rozvodoveho remena, pohon vyvazovacich hriadelov a olejoveho cerpadla s naslednym zadrenim motora, opotrebovany dvojhmotovy zotrvacnik, riedenie oleja naftou. Jednoducho, az do prechodu na CR, boli tieto typy motorov znacne problemove a dost poskodili meno koncernu.