Vivere
05.09.11,10:32
Pekný deň,

chcem sa poradiť ohľadom darčeku ku gratulácii na okrúhle výročie.

Zaujímam ma, či niekto využíva objednávky cez internet a donášku kytíc?

Chcem takto skúsiť objednávať prvýkrát a zaujalo ma napríklad kvetinárstvo - galeriakvetin.sk. V ponuke majú aj umelecké obrazy, co si myslite o takomto dare? VeĽká kytica alebo umelecký obraz? Darček bude pre ženu.
Nella_2
05.09.11,08:36
Ja by som ako žena uvítala skôr tú kyticu.:)

Obraz keď už, tak osobne od darcu a nie cez nejakého kuriéra.
buchač
05.09.11,08:40
Pekný deň,

chcem sa poradiť ohľadom darčeku ku gratulácii na okrúhle výročie.

Zaujímam ma, či niekto využíva objednávky cez internet a donášku kytíc?

Chcem takto skúsiť objednávať prvýkrát a zaujalo ma napríklad kvetinárstvo - galeriakvetin.sk. V ponuke majú aj umelecké obrazy, co si myslite o takomto dare? VeĽká kytica alebo umelecký obraz? Darček bude pre ženu.

...mám povedať , čo si myslím ....???? :rolleyes:

Ak sa mýlim , tak sorry .....;)
BIZAL
05.09.11,08:52
Pekný deň,

chcem sa poradiť ohľadom darčeku ku gratulácii na okrúhle výročie.

Zaujímam ma, či niekto využíva objednávky cez internet a donášku kytíc?

Chcem takto skúsiť objednávať prvýkrát a zaujalo ma napríklad kvetinárstvo - galeriakvetin.sk. V ponuke majú aj umelecké obrazy, co si myslite o takomto dare? VeĽká kytica alebo umelecký obraz? Darček bude pre ženu.

Podla toho aka je ta zena. Ja by som kyticu nechcela, radsej nieco prakticke....Obraz, tiez tazko povedat aky jej do bytu "treba".

Je to kamaratka? Znama? ...?
tomi797
05.09.11,09:09
Si si istý, že poznáš jej vkus? Ak áno, môžeš skúsiť aj obraz... ale čo ak náhodou kúpiš nejaký, čo sa jej nebude páčiť? Ja osobne by som to neriskoval.

Kytica je istota.. a tiež som to už niekoľkokrát riešil cez donášku, zatiaľ vždy mali úspech.
buchač
05.09.11,09:30
Podla toho aka je ta zena. Ja by som kyticu nechcela, radsej nieco prakticke....Obraz, tiez tazko povedat aky jej do bytu "treba".

Je to kamaratka? Znama? ...?

....jááááj , dievča ....veď jedno s druhým sa snúbi ...;):rolleyes:

Okrúhle výročie a bez kytice ????????....a ženskej ?????....do ksichtu by som si radšej napľul , ako bez pukétu ...

Dar ( obraz teraz opomeniem ..) nemusí , no môže byť ...od okolností záleží , že kto je to ...
BIZAL
05.09.11,09:43
....jááááj , dievča ....veď jedno s druhým sa snúbi ...;):rolleyes:

Okrúhle výročie a bez kytice ????????....a ženskej ?????....do ksichtu by som si radšej napľul , ako bez pukétu ...

Dar ( obraz teraz opomeniem ..) nemusí , no môže byť ...od okolností záleží , že kto je to ...

ale, ale, nebud subjektivny....kytica je symbolom, ktory vymysleli taktiez len ludia. netreba aby si si hned do ksichtu plul...to by boli okolo mna vsetci opluti (nedostala som kyticu):)

NIE JE TO PRAVIDLO
buchač
05.09.11,09:50
ale, ale, nebud subjektivny....kytica je symbolom, ktory vymysleli taktiez len ludia. netreba aby si si hned do ksichtu plul...to by boli okolo mna vsetci opluti (nedostala som kyticu):)
...o sebe som vravel ....ak by som ja nedal kyticu , tak sám sebe by som si musel .........
NIE JE TO PRAVIDLO
....zachádzame mimotemy a objektívny som až príliš ...

ALE

Je to SLUŠNOSŤ ..........




P.S.:
...a myslím si , že toto pravidlo je už dosť dávno na svete ....
...to len poniektorí si myslia , že sú " IN " , ak sa vymykajú z radu takouto formou .......na Slovensku obzvlášť je to markantné .........ale radšej už som ticho ...


...a ani frajer Ti nedáva kyticu , respektíve kvietok ..???? ;)
Gina Er
05.09.11,09:54
ja osobne by som chcela radšej kvety ako nejaké "umelecké dielo"
a určite nie od kuriéra.....
Mysh
05.09.11,10:03
určite radšej kyticu s milým odkazom, dostať obraz a nemať ho kam zavesiť je zlé.
Gina Er
05.09.11,10:05
určite radšej kyticu s milým odkazom, dostať obraz a nemať ho kam zavesiť je zlé.
ono by možno aj bolo ho kam zavesiť.....ale potom sa na to budem musieť pozerať :D
BIZAL
05.09.11,10:11
....zachádzame mimotemy a objektívny som až príliš ...

ALE

Je to SLUŠNOSŤ ..........




P.S.:
...a myslím si , že toto pravidlo je už dosť dávno na svete ....
...to len poniektorí si myslia , že sú " IN " , ak sa vymykajú z radu takouto formou .......na Slovensku obzvlášť je to markantné .........ale radšej už som ticho ...


...a ani frajer Ti nedáva kyticu , respektíve kvietok ..???? ;)

nedava.

to s tou slusnostou, to beriem. hlavne o tom to je.

ja by som napriklad uvitala zubne kefky....kazdy je iny:)
Gina Er
05.09.11,10:12
ja by som napriklad uvitala zubne kefky....kazdy je iny:)
mimotemykyticu zo zubných kefiek :D
BIZAL
05.09.11,10:19
mimotemykyticu zo zubných kefiek :D

no...isteze radsej kupim kvety z importu (3ks za 20 EUR) a vydrzia mi 3 dni. To je rozumnejsie? radsej tie kefky vo vaze
Keby natrhal na luke lepsie by bolo.


Posli jej kyticu a je to. Lepsie ako obraz.
Gina Er
05.09.11,10:21
Keby natrhal na luke lepsie by bolo.
tak veru :)
aj tak si myslím,že iba robí reklamu tej webke.
BIZAL
05.09.11,10:30
tak veru :)
aj tak si myslím,že iba robí reklamu tej webke.

ja si napriklad nemyslim, ze robi reklamu ale chce vediet co jej poslat. no na to musi dat viac detailov o zene, resp. ak ju pozna, nepotrebuje rady co bude lepsie. Skor mam pocit, ze je to nejaka nova znamost (prekvapenie pre nu), tak v tom pripade nech posle tu kyticu (z pola) a uvidi, ci na buduce posle obraz, kefky...:D
Vivere
05.09.11,10:36
Je to pre byvalu pani ucitelku :) kefky by ju rozosmiali ako aj mna, ale asi ich skor pouzijem pre inu osobu :)
Gina Er
05.09.11,10:39
VeĽká kytica alebo umelecký obraz? Darček bude pre ženu.
tak buď kytica za 15€ alebo obraz za 850€....???? to sa akože nevie rozhodnúť? v tomto mu máme radiť? :D reklama to je....
BIZAL
05.09.11,10:40
Je to pre byvalu pani ucitelku :) kefky by ju rozosmiali ako aj mna, ale asi ich skor pouzijem pre inu osobu :)

tak napriklad byvalej pani ucitelke sa mi viac hodi "ikona" ako kvety
misstka
05.09.11,11:01
no ja osobne nemám rada takéto témy, že čo je vhodnejší darček, čo mám kúpiť na narodeniny a tak dalej. lebo my čo ti napíšeme názor poznáme obdarovanú alebo obdarovaného ešte menej ako ten čo sa pýta a teda fakt ťažko radiť.
ale tak kvety sú univerzálne, to či tá jubilantka vôbec chce mať v byte obrazy a ak áno tak aké fakt nemám skade tušiť. to by som kupovala iba v prípade, že by som stopercentne vedela, že taký obraz chce a že sa jej páči.
BIZAL
05.09.11,11:03
tak buď kytica za 15€ alebo obraz za 850€....???? to sa akože nevie rozhodnúť? v tomto mu máme radiť? :D reklama to je....

alebo obraz za 14 EUR:D
buchač
05.09.11,11:41
tak napriklad byvalej pani ucitelke sa mi viac hodi "ikona" ako kvety

...jednému učiteľovi zo strednej obzvlášť ...ale o mrtvych len dobre ...

Ale v súvislosti s tými darmi mi jedno príslovie ...a poznám ich dosť a aj rád používam , takže

Darovanému koňovi sa na zuby nepozeraj ...
BIZAL
05.09.11,12:05
...jednému učiteľovi zo strednej obzvlášť ...ale o mrtvych len dobre ...

Ale v súvislosti s tými darmi mi jedno príslovie ...a poznám ich dosť a aj rád používam , takže

Darovanému koňovi sa na zuby nepozeraj ...

:D:D:D
Gina Er
05.09.11,12:13
...Darovanému koňovi sa na zuby nepozeraj ...
mám jedného takého koňa už 13 rokov v pivnici :D:D:D
BIZAL
05.09.11,12:16
A koľko konov som už posunula ďalej...:D
Gina Er
05.09.11,12:18
A koľko konov som už posunula ďalej...:D
tak toto nerobím :D náhodou by sa mi to vrátilo :D:D:D
buchač
05.09.11,12:19
nedava.
...



A koľko konov som už posunula ďalej...:D
...a jeden doma ešte ostal ........atď ;):rolleyes::---:---:D:D:D:D
BIZAL
05.09.11,12:22
tak toto nerobím :D náhodou by sa mi to vrátilo :D:D:D

AK by si mala mať výčitky...sesternica poradila dať pred dom na lavičku a niekto sa rad obdaruje. A...nevráti tí to :D
BIZAL
05.09.11,12:25
Tak máte pravdu...Verdikt: kvety su ok
BIZAL
05.09.11,12:26
...a jeden doma ešte ostal ........atď ;):rolleyes::---:---:D:D:D:D

Hehe, ten nebol darovany, pozerala som na zuby
buchač
05.09.11,12:29
Tak máte pravdu...Verdikt: kvety su ok
Nemáš pravdu .......

Zasa jedno z tých mojich obľúbených ......


Starší nie sú múdrejší , ale skúsenejší ...... ;):rolleyes:


...a finito , ende , howg , aloha ....:cool::cool::cool:
buchač
05.09.11,12:32
Hehe, ten nebol darovany, pozerala som na zuby
...nedáš pokoj ?????? :rolleyes:

Kto chce kam , pomôžme mu tam .....


...a jeden doma ešte ostal ........atď
...a seno ž...e ;):rolleyes::---:D



Sorrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý ýý ....
terezamaria
05.09.11,12:44
Jedno je jasné, že kvetinou ešte nikto nikoho neurazil a spravil mu len a len radosť.
Pokiaľ by sa ale jednalo o donáškovú službu, asi by som nevolila rezané kvety, ale nejakú peknú a vkusnú kvetinu v črepníku, napr. krásnu antúriu. Pani učiteľka sa iste nebude hnevať, že jej bývalý žiak jej poslal kvetinu v črepníku.:---:---:---
BIZAL
05.09.11,12:47
...nedáš pokoj ?????? :rolleyes:

Kto chce kam , pomôžme mu tam .....


...a seno ž...e ;):rolleyes::---:D



Sorrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý ýý ....

Niekedy mi TO zozere
BIZAL
05.09.11,12:49
Jedno je jasné, že kvetinou ešte nikto nikoho neurazil a spravil mu len a len radosť.
Pokiaľ by sa ale jednalo o donáškovú službu, asi by som nevolila rezané kvety, ale nejakú peknú a vkusnú kvetinu v črepníku, napr. krásnu antúriu. Pani učiteľka sa iste nebude hnevať, že jej bývalý žiak jej poslal kvetinu v črepníku.:---:---:---

Je to skvelý napad. Dokonca aj bez tej kvetiny,...:)
Nella_2
05.09.11,13:22
Je to pre byvalu pani ucitelku :) kefky by ju rozosmiali ako aj mna, ale asi ich skor pouzijem pre inu osobu :)
Závisí aj od toho, koľko má približne rokov pani učiteľka.
Mohla by to byť aj orchidea v črepníku, originálna kytica a v nej ukrytá kvalitná bonboniéra príp. iný darček alebo darčekový kôš.
pandorasbox
06.09.11,08:02
Jedno je jasné, že kvetinou ešte nikto nikoho neurazil a spravil mu len a len radosť.
Pokiaľ by sa ale jednalo o donáškovú službu, asi by som nevolila rezané kvety, ale nejakú peknú a vkusnú kvetinu v črepníku, napr. krásnu antúriu. Pani učiteľka sa iste nebude hnevať, že jej bývalý žiak jej poslal kvetinu v črepníku.:---:---:---

kvetinka v črepníku určite poteší, lebo z nej sa môže obdarovaná tešiť každý rok a pripomínať si človeka, ktorý na ňu myslí. Ja osobne nemám rada rezané kvety, lebo mi je vždy smutno, keď zvädnu, pripomína mi to posledné štádium života. Moji priatelia to vedia a vždy dostanem krásne kvetinky - aj maličké kochlíčky s drobnosťou ma potešia viac, ako čokoľvek iné. Kvetinky nikdy nič nepokazia, ale vždy iba potešia:)
Hazard77
06.09.11,08:09
určite kytica ....
Dáša_
06.09.11,08:12
Jedno je jasné, že kvetinou ešte nikto nikoho neurazil a spravil mu len a len radosť.


Sa tu tuším raz pretriasal taký prípad, že daňovému kontrolórovi bola do práce anonymne doručená obrovská kytica s lístkom Ďakujem :D:D:D
Iste bolo jednoduché nadriadeným vysvetľovať od koho a za čo ju dostal zrovna na pracovisko :cool::cool:

ale to je len taká poznámka mimotemy
verkaz
08.09.11,07:34
Aj podľa mňa kyticou alebo hocijakou kvetinou sa nemôže nič pokaziť a určite poteší.
terezamaria
14.09.11,06:43
Nelka spomínala orchideu. Ja som dostala dvoj - orchideu, teda 2 rovnako kvitnúce orchidejky zasadené v jednom črepníku, s piatimi kvitnúcimi výhonkami. Je prenádherná a určite pani učiteľka by mala z nej veľkú radosť, tak ako aj ja sa s ňou stále vytešujem. :):):)