semirr96
05.09.11,14:55
1-
Dobry den prosim vas kedze som novacik v podnikani tak by som popytal zopar rad.
Otvoril som volnu zivnost, chcem sa teda opytat co vsetko mozem na totu zivnost odpisovat som zenaty mam jedno dieta. Sme mlada rodinka tak sa teda snazim v dnesnej dobe o to aby se zili a vyzili poviec tak upne normalne, tym myslim ze sme skor skromnejsi ako rozhadzovačny.
Pisem tu aj preto lebo zatial nemam ani ziadnu nejaku uctovnicku ktora by mi poradila co a ako.
Preto sa pytam mozem na tuto volnu zivnost vsetko alebo do kolko Eur odpisovat. Myslim tym to ze k tejto mojej praci potrebujem kdejake naradie. A urcite mi date za pravdu ze radsej si zabezpecim nejaky nastroj nech to mam hned aj do odpisu ako potom nemat nic do ruky a platit nehorazne odvody.
2-
A zaroven by som este popytal nevedeli by ste mi poradit ako priblizne si to nejako prepocitat aby som si priblizne vedel predstavit kolko a do kolko toho naradia, no az sa to da, mohol nakupit aby sa mi to nejak vyrovnalo: Chcem to spravit tak neja pre mna ekonomicky teda ROZUMNE :-)
Dakujem