BIZAL
05.09.11,19:20
Dobry den,

nenasla som v Praci s poradou odpovede na niektore otazky. Prosim usmernite ma. Dakujem.

1. Ako vyriesim vlastnu temu ak ju neoznacia styria za vyriesenu?
2. Temy, ak su vyriesene su navzdy zmazane? Ak nie, po akej dobe su zmazane ak vobec?
3. Odkial mam vo svojej statistike body? Za co su?
4. Kolko je stupnov (junior member, member, ...}?
5. Docitala som sa v Praci s poradou, ze vedla mena je policko e-mail, kde mozem poslat dotycnemu e-mail. Ja taketo policko nevidim. Preco?
buchač
05.09.11,17:36
Dobry den,

nenasla som v Praci s poradou odpovede na niektore otazky. Prosim usmernite ma. Dakujem.

1. Ako vyriesim vlastnu temu ak ju neoznacia styria za vyriesenu?
Klikneš na "najlepšiu odpoveď "...
2. Temy, ak su vyriesene su navzdy zmazane?
Pokiaľ viem,tak nie ...
Ak nie, po akej dobe su zmazane ak vobec?
Detto
3. Odkial mam vo svojej statistike body? Za co su?
Za " užitočné " , respektíve " vtipné "
4. Kolko je stupnov (junior member, member, ...}?
Boh vie ...to som nemal dôvod zisťovať ....viac
obsluha ...
" | ETIKETA | Návod (faq).."
5. Docitala som sa v Praci s poradou, ze vedla mena je policko e-mail, kde mozem poslat dotycnemu e-mail. Ja taketo policko nevidim. Preco?
Lebo klikni na daný nick a vtedy sa Ti to objaví ...

...ešte niečo ???:rolleyes:;)


...jáj ...mažeš kliknutím na ..." uprav " ..vpravo dole v tom príspevku , o ktorý sa jedná ...
Melnick
05.09.11,17:38
[QUOTE=BIZAL;1842774]Dobry den,

nenasla som v Praci s poradou odpovede na niektore otazky. Prosim usmernite ma. Dakujem.

1. Ako vyriesim vlastnu temu ak ju neoznacia styria za vyriesenu? Jednou z možností je,že požiadaš cez tlačidlo "Nahlás" admina o uzamknutie témy
2. Temy, ak su vyriesene su navzdy zmazane? Ak nie, po akej dobe su zmazane ak vobec?Nie sú zmazávané - sú v archíve.
3. Odkial mam vo svojej statistike body? Za co su? Sú od ostatných Poraďákov - spravidla za správnu odpoveď, ale niekedy si body určitá skupina prideľuje podľa sympatií a potom sa stáva, že zhnusení Poraďáci, Poradu práve kvoli takýmto praktikám opúšťajú. Čo je fakt škoda.
4. Kolko je stupnov (junior member, member, ...}? a už iba Poraďák
5. Docitala som sa v Praci s poradou, ze vedla mena je policko e-mail, kde mozem poslat dotycnemu e-mail. Ja taketo policko nevidim. Preco?
Pravdepodobne v nastaveniach nemáš zakliknutú túto možnosť. A ešte, ten , komu chceš poslať e-mail musí mať v nastaveniach tiež potvrdené, že chce príjmať maily.


:)
BIZAL
05.09.11,17:43
Dakujem za odpovede, idem sa s tym pohrat
marjankaj
05.09.11,17:44
No najlepšie tak, že napíšeš taký príspevok, ktorý mazať netreba.:rolleyes:
avalik
05.09.11,17:44
email mozes poslat len ak dotycny ma v svojich nastaveniach zaskrtnute povolenie posielania emailov

poradak je od 500 prispevkov
BIZAL
05.09.11,17:46
5. Docitala som sa v Praci s poradou, ze vedla mena je policko e-mail, kde mozem poslat dotycnemu e-mail. Ja taketo policko nevidim. Preco?
Lebo klikni na daný nick a vtedy sa Ti to objaví ...

som klikla ma tvoj nick a sa mi neobjavila moznost e-mail
misoft
05.09.11,17:47
Najlepšie je, keď sa nemažú (príspevky a témy) - niekedy v budúcnosti sa potom nájde pre neho "využitie"
BIZAL
05.09.11,17:47
email mozes poslat len ak dotycny ma v svojich nastaveniach zaskrtnute povolenie posielania emailov

poradak je od 500 prispevkov


ahaaaa, jasne
BIZAL
05.09.11,17:48
A tuto vetu si tam ako dokazal vsunut?...Najlepšie je, keď sa nemažú - niekedy v budúcnosti sa potom nájde pre neho "využitie"
marjankaj
05.09.11,17:49
5. Docitala som sa v Praci s poradou, ze vedla mena je policko e-mail, kde mozem poslat dotycnemu e-mail. Ja taketo policko nevidim. Preco?
Lebo klikni na daný nick a vtedy sa Ti to objaví ...

som klikla ma tvoj nick a sa mi neobjavila moznost e-mail

Ty si myslíš, že je povinnosťou rozdávať svoje maily?:eek:
buchač
05.09.11,17:49
A tuto vetu si tam ako dokazal vsunut?...Najlepšie je, keď sa nemažú - niekedy v budúcnosti sa potom nájde pre neho "využitie"

...kliknutím na ..." uprav " ...
marjankaj
05.09.11,17:50
A tuto vetu si tam ako dokazal vsunut?...Najlepšie je, keď sa nemažú - niekedy v budúcnosti sa potom nájde pre neho "využitie"

CTRL+C a CTRL+V:cool: Napríklad.
Melnick
05.09.11,17:52
misoft Dnes, 08:47 PM

Najlepšie je, keď sa nemažú (príspevky a témy) - niekedy v budúcnosti sa potom nájde pre neho "využitie

Príspevok od misoft tam dáš podľa predchádzajúcich rád, ale krátky príspevok, ktorý sa nedá ohodnotiť inými vložíš tak, ako som Ti písala - cez ceruzku;)
Melnick
05.09.11,17:54
Klikni na tlačidlo ceruzka vedľa tlačidla "+ a zaklikni možnosť odoslať mimotemy/mini
BIZAL
05.09.11,17:56
...kliknutím na ..." uprav " ...


uprav mam len v zakladnom prispevku, pod vasimi uz nie...mozno to su uz az vymozenosti poradaka...
BIZAL
05.09.11,17:57
klikam na ceruzku - skuska
Tweety
05.09.11,17:58
uprav mam len v zakladnom prispevku, pod vasimi uz nie...mozno to su uz az vymozenosti poradaka...
Upraviť môžeš len svoj príspevok, cudzie nie.:)
BIZAL
05.09.11,17:58
parada
BIZAL
05.09.11,17:59
tesim sa, dakujem....cize teraz ak oznacim najlepsiu odpoved bude tema vyriesena?
BIZAL
05.09.11,18:05
ako ozacim viac odpovedi za najlepsiu odpoved?
BIZAL
05.09.11,18:07
Ty si myslíš, že je povinnosťou rozdávať svoje maily?:eek:
:Dnie, len v tom manuali je to tak suverenne napisane ako keby ho tam mal mat kazdy, tak som si automaticky myslela...
BIZAL
05.09.11,18:09
CTRL+C a CTRL+V:cool: Napríklad.

nemala som na mysli tento 'administrativny' ukon, ale aj tak dakujem za snahu:)
buchač
05.09.11,18:37
ako ozacim viac odpovedi za najlepsiu odpoved?

...nijako .....len jedna sa dá ....;)



súhlasím užitočné (0), zábavné (0), mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)
Najlepšia odpoveď cituj odpovedať

...ak ju označíš , je fajront témy ...
Tweety
05.09.11,18:38
...nijako .....len jedna sa dá ....;)



...ak ju označíš , je fajront témy ...
Niekedy fajront ešte nemusí znamenať, že je práca hotová.:)
marjankaj
05.09.11,18:40
:Dnie, len v tom manuali je to tak suverenne napisane ako keby ho tam mal mat kazdy, tak som si automaticky myslela...

A prečo ho tam teda nemáš aj ty?:---
BIZAL
05.09.11,18:42
Niekedy fajront ešte nemusí znamenať, že je práca hotová.:)

ok, tak neoznacujem nic, ludia oznacia za vyriesene. mozno sa este niekto na nieco bude chciet pytat. aj tak neviem ktoru odpoved oznacit, nespravodlive, ze len jedna sa da:)
marjankaj
05.09.11,18:42
ako ozacim viac odpovedi za najlepsiu odpoved?

No označ a potom daj návod ako sa to robí. Nech sa aj my poučíme.:---
BIZAL
05.09.11,18:43
A prečo ho tam teda nemáš aj ty?:---

nemam? chcem mat, musim byt poradak? dam hned ako zistim ako...
BIZAL
05.09.11,18:45
No označ a potom daj návod ako sa to robí. Nech sa aj my poučíme.:---

asi si si nevsimla otaznik, ze sa pytam a nie oznamujem.
rudopp
05.09.11,18:47
ako ozacim viac odpovedi za najlepsiu odpoved?

NAJlepšia je predsa IBA jedna !
BIZAL
05.09.11,18:50
marjankaj mozes mi poslat e-mail, ale virusy si nechaj pre seba
BIZAL
05.09.11,18:51
NAJlepšia je predsa IBA jedna !

necham to na vas...mne sa snazili vsetci poradit a pokial za to budu mat body, tak niekomu ukrivdim
Tweety
05.09.11,18:59
necham to na vas...mne sa snazili vsetci poradit a pokial za to budu mat body, tak niekomu ukrivdim
BIZAL, ber to tak, že odpoveď môže byť dobrá, lepšia a najlepšia. A k tej skrivodlivosti, na svete je jej toľko, že tá tu sa dá v pohode prežiť.:) Napr. zobrali nám členstvo VIP a tu sme, v relatívnom zdraví a pohode.
ivka70
05.09.11,19:00
A tuto vetu si tam ako dokazal vsunut?...Najlepšie je, keď sa nemažú - niekedy v budúcnosti sa potom nájde pre neho "využitie"


Taku malu poznamku vlozis tak, ze pri pisani zaskrtnies pod textom male policko "mimo temy/mini".
BIZAL
05.09.11,19:04
Taku malu poznamku vlozis tak, ze pri pisani zaskrtnies pod textom male policko "mimo temy/mini".

uz som sa naucila, dakujem. nie je to divne, ze tam pise mimo temy? musela som sa pytat, pretoze logicky by som na to neprisla. skor mi ta poznamocka pripada ako doplnujuca, nie ako mimo temy
BIZAL
05.09.11,19:06
BIZAL, ber to tak, že odpoveď môže byť dobrá, lepšia a najlepšia. A k tej skrivodlivosti, na svete je jej toľko, že tá tu sa dá v pohode prežiť.:) Napr. zobrali nám členstvo VIP a tu sme, v relatívnom zdraví a pohode.

preco vam zobrali clenstvo? mali ste s VIP nejake privilegia?
Tweety
05.09.11,19:07
preco vam zobrali clenstvo? mali ste s VIP nejake privilegia?
Reorganizácia sa tomu hovorí, už sa o tom písalo, privilégia sme veru mali, tie nám našťastie zostali.:--- Máme možnosť napr. 500 SS.
rudopp
05.09.11,19:12
BIZAL, ber to tak, že odpoveď môže byť dobrá, lepšia a najlepšia. A k tej skrivodlivosti, na svete je jej toľko, že tá tu sa dá v pohode prežiť.:) Napr. zobrali nám členstvo VIP a tu sme, v relatívnom zdraví a pohode.

A mne aj zopár nickov :D:D:D.
Tweety
05.09.11,19:14
A mne aj zopár nickov :D:D:D.
To teda hej, ale nemáš s tým problém? To si toľko musíš pamätať, aby si neklamal sám seba, či?
BIZAL
05.09.11,19:14
Reorganizácia sa tomu hovorí, už sa o tom písalo, privilégia sme veru mali, tie nám našťastie zostali.:--- Máme možnosť napr. 500 SS.

znamena to, ze mozes poslat len 500 SS? Preco tieto informacie nie su nikde uvedene? aj vy ste sa to ucili na sebe a otazkami?
BIZAL
05.09.11,19:16
A mne aj zopár nickov :D:D:D.
na co je ti viac nickov? ake este mas?
rudopp
05.09.11,19:20
na co je ti viac nickov? ake este mas?

Aby som mohol písať, keď mi nejaký zmažú

Ale no

Do dnes som mal napríklad :
rudopp
05.09.11,19:23
To teda hej, ale nemáš s tým problém? To si toľko musíš pamätať, aby si neklamal sám seba, či?

Nyjeee

Mám v Exceli zoznam nickov / hesiel

a cez PrtSc archív vylúčení :D
kukučka
05.09.11,20:24
znamena to, ze mozes poslat len 500 SS? Preco tieto informacie nie su nikde uvedene? aj vy ste sa to ucili na sebe a otazkami?

skúsenosti, skúsenosti :D:D:D
BIZAL
06.09.11,06:58
Aby som mohol písať, keď mi nejaký zmažú

Ale no

Do dnes som mal napríklad :


persona non grata, hmm

to mi len tak jedneho dna pride oznamenie, ze som vylucena? e-mailovu adresu si si aspon mohol nechat?

teraz mas lepsi nick, nebud smutny :D
BIZAL
06.09.11,06:59
skúsenosti, skúsenosti :D:D:D

a tebe preco nevzali VIP ked ostatnym ano?
kukučka
06.09.11,07:22
A vieš, že ma to netrápi? Žeby za trest? :D
rudopp
06.09.11,07:22
persona non grata, hmm

to mi len tak jedneho dna pride oznamenie, ze som vylucena? e-mailovu adresu si si aspon mohol nechat?

teraz mas lepsi nick, nebud smutny :D

Vyzerám na to ??? :D:D:D

PS1
Z Porady som buď usmiaty, alebo naštvaný.
Smutní sú tí, čo nepoznajú realitu a niekto im treskne po ilúziách

PS2

Nyjeeeee = to sa musíš snažiť
rudopp
06.09.11,07:24
a tebe preco nevzali VIP ked ostatnym ano?

Ona má to sekundové lepajlo
(a keď odoberali, tak im uletela :D:D:D )
BIZAL
06.09.11,07:27
Chapem, ze ta to netrapi, ale ja som si prosila odpoved, ze preco. Teda kazdeho zvazuju individualne? Akeho strasneho priestupku sa musis dopustit aby ta "zdegradovali", popr. vylucili?
rudopp
06.09.11,07:40
Chapem, ze ta to netrapi, ale ja som si prosila odpoved, ze preco. Teda kazdeho zvazuju individualne? Akeho strasneho priestupku sa musis dopustit aby ta "zdegradovali", popr. vylucili?

U mňa stačí, že som Ka Mil.

(asi 700 detto)

Ostatné rôzne = kto by si to pamätal :D:D:D.

Inak : Etiketa Porady/nálada moderátora

Tie VIP neboli
rudopp
06.09.11,07:45
Chapem, ze ta to netrapi, ale ja som si prosila odpoved, ze preco. Teda kazdeho zvazuju individualne? Akeho strasneho priestupku sa musis dopustit aby ta "zdegradovali", popr. vylucili?

Keď vylučujúci porušuje Etiketu na ktorú sa odvoláva pri vylúčení :
BIZAL
06.09.11,07:45
U mňa stačí, že som Ka Mil.

(asi 700 detto)

Ostatné rôzne = kto by si to pamätal :D:D:D.

Inak : Etiketa Porady/nálada moderátora

Tie VIP neboli

citala som etiketu porady a nie je mozne aby si nieco neporusil
BIZAL
06.09.11,07:46
Keď vylučujúci porušuje Etiketu na ktorú sa odvoláva pri vylúčení :
:D:D:Dcowbojka
rudopp
06.09.11,07:47
citala som etiketu porady a nie je mozne aby si nieco neporusil


Optimistka :D
rudopp
06.09.11,07:48
:D:D:Dcowbojka

Ale aspoň je sranda :---
BIZAL
06.09.11,07:58
Optimistka :D

fakt. akurat vcera ju sem niekto hodil, tak som si ju precitala a zistila som, ze som uz vsetky body porusila. a..nie len ja, bezne sa porusuju. podla mna ta vyhodili preto, pretoze sa tam hore kamaratia a sa spikli. pretoze to by boli uz viaceri von. tak ako napriklad ked som ja nieco napisala, niekto ma "odfajcil" a dalsi pridali "suhlasim" a...zhodou okolnosti sa opakuju nicky v tomto akte. ale ak by ludia citali len prispevky a nevedeli by kto ich napisal, to by bolo:) niekedy tak treba robit aby sme boli objektivni
rudopp
06.09.11,08:05
fakt. akurat vcera ju sem niekto hodil, tak som si ju precitala a zistila som, ze som uz vsetky body porusila. a..nie len ja, bezne sa porusuju. podla mna ta vyhodili preto, pretoze sa tam hore kamaratia a sa spikli. pretoze to by boli uz viaceri von. tak ako napriklad ked som ja nieco napisala, niekto ma "odfajcil" a dalsi pridali "suhlasim" a...zhodou okolnosti sa opakuju nicky v tomto akte. ale ak by ludia citali len prispevky a nevedeli by kto ich napisal, to by bolo:) niekedy tak treba robit aby sme boli objektivni

Ja na 50-80 % píšem tak, že sa nemusím podpisovať :D:D:D.

PS
"5" by ti vedela skomentovať :)
BIZAL
06.09.11,08:09
Ludia su na porade zamestnani, alebo to, ze je administrator, moderator...je len hobby?
rudopp
06.09.11,08:41
Ludia su na porade zamestnani, alebo to, ze je administrator, moderator...je len hobby?

Prachy
BIZAL
06.09.11,08:47
Prachy

tak skoda, ze nie je lepsie vypracovana sekcia Praca s poradou. ci to nespada pod nich?

oni si nahodne pozeraju prispevky a riesia problemy? alebo riesia len problemy, ktore niekto nahlasi?
BIZAL
06.09.11,08:58
co znamena permalink v odkazoch? ak to zaskrtnete vyznaci sa na zlto....
kde tie vsetky vysvetlivky suuuuuuuuuuuu? :(

dakujem, dakujem, dakujem
marjankaj
06.09.11,09:11
A ty tu z toho robíš diplomovku?
BIZAL
06.09.11,09:33
A ty tu z toho robíš diplomovku?

Namiesto pripomienok, ktoré tu od začiatku hadzes si mohla poradiť, alebo sa radšej nemiesat. Alebo už konečne nápis kam mieris tými poznámkami a o čo tí ide.
indeide
06.09.11,09:42
Namiesto pripomienok, ktoré tu od začiatku hadzes si mohla poradiť, alebo sa radšej nemiesat. Alebo už konečne nápis kam mieris tými poznámkami a o čo tí ide.


Mohol !!!!!!!!

O srandu :D
BIZAL
06.09.11,09:55
Mohol !!!!!!!!

O srandu :D

Pre mna za mna aj MOHLO. A...nie je to srandovne, skôr mám pocit, ze nerozumie o čom je téma,
indeide
06.09.11,09:59
Pre mna za mna aj MOHLO. A...nie je to srandovne, skôr mám pocit, ze nerozumie o čom je téma,

O mazaní vlastného príspevku (a o srande)

PS
Tu je to pomerne bežná prax :
- načertí sa
- napíše
- urazí
- prečíta si po sebe
- nastúpi "etická samoregulácia" = zľakne sa
- vymaže :D:D:D.
BIZAL
06.09.11,10:04
O mazaní vlastného príspevku (a o srande)

PS
Tu je to pomerne bežná prax :
- načertí sa
- napíše
- urazí
- prečíta si po sebe
- nastúpi "etická samoregulácia" = zľakne sa
- vymaže :D:D:D.

:D
Ja nechcem mazat svoje prspevky, pretože sú perfektne :D
Pýtam sa, pretože to nikde nie je napísané, zo zvedavosti.
Zitulda
06.09.11,10:08
Sľúbila som, že vymažem svoje príspevky z profilu iného člena, ktorému som ich napísala ale nedá sa. Je to vôbec možné ? Ako a kto to môže urobiť? Alebo nahlásiť?
A význam toho permalinku aj mňa zaujíma...skúsila som, ťukla ale nič sa nedialo, tak naozaj povie nám to niekto?...čo to značí?
veronikasad
06.09.11,10:11
Sľúbila som, že vymažem svoje príspevky z profilu iného člena, ktorému som ich napísala ale nedá sa. Je to vôbec možné ? Ako a kto to môže urobiť? Alebo nahlásiť?
A význam toho permalinku aj mňa zaujíma...skúsila som, ťukla ale nič sa nedialo, tak naozaj povie nám to niekto?...čo to značí?
Zitka, dá sa to. Klikni na nick člena, dostaneš sa do jeho profilu. V konkrétnom príspevku cez uprav sa dostaneš do príspevku. A potom rozšírené možnosti úprav - vymazať príspevok a potvrdíš.

V profile člena zostane oznam o vymazaní príspevku, ktorý však vidí len on sám.
Zitulda
06.09.11,12:44
Veronikasad...ďakujem Ti pekne, podarilo sa to:)
BIZAL
06.09.11,17:45
Ak by sa stalo, ze omylom niekto zaskrtne "nevhodne", ako sa to da odznacit?
Tweety
06.09.11,17:45
Ak by sa stalo, ze omylom niekto zaskrtne "nevhodne", ako sa to da odznacit?
Kliknutím na to isté tlačítko ešte raz.
Tweety
06.09.11,18:31
A mne aj zopár nickov :D:D:D.
Milan nepreháňaj, zas si sa rozmnožil.:confused:
buchač
06.09.11,18:42
Kliknutím na to isté tlačítko ešte raz.

...ale len do určitej doby ...zopár minút , cca 10 ...
BIZAL
06.09.11,19:10
Ako zmenim nazov temy? Dakujem moji mili raaadcove
Chobot
06.09.11,19:16
Ako zmenim nazov temy? Dakujem moji mili raaadcove

Ty ho nezmeníš. Musíš nahlásiť prvý príspevok moderátorovi a požiadať ho o zmenu názvu témy. Moderátor má k tej funkcionalite prístup.
rudopp
06.09.11,20:12
Milan nepreháňaj, zas si sa rozmnožil.:confused:

To bolo účelové = nemám rád bohapusté kecy (napr o € )
BIZAL
08.09.11,14:49
Vidim na stranke Porada fotoalbumy. Nevidim vsak starsie. Je mozne, ze ich odobrali, alebo su niekde skryte?
buchač
09.09.11,08:03
Vidim na stranke Porada fotoalbumy. Nevidim vsak starsie. Je mozne, ze ich odobrali, alebo su niekde skryte?

...nemyslím si , že by boli odstránené ...ale ak Ťa niekto zaujíma , musíš ísť do jeho profilu ...

...ale sú aj skryté - tzv. súkromné ...do týchto máš nárok kuknúť , len ak si niekoho " priateľ " ....



Hm...a teraz bude nasledovať otázka ....." ako si mám dať niekoho za priateľa ? "...;)
BIZAL
09.09.11,09:30
...nemyslím si , že by boli odstránené ...ale ak Ťa niekto zaujíma , musíš ísť do jeho profilu ...

...ale sú aj skryté - tzv. súkromné ...do týchto máš nárok kuknúť , len ak si niekoho " priateľ " ....



Hm...a teraz bude nasledovať otázka ....." ako si mám dať niekoho za priateľa ? "...;)

nechcem priatela:D

chcela som si popozerat starsie albumy, pretoze tam moze byt nieco zaujimave...preto viem, ze boli aj starsie albumy, pretoze niekto tam raz hodil fotky z weimarskeho stavaca a uz ten album nevidim. len kvety, jedla, hmyz, urodu.
Melnick
10.09.11,21:08
http://www.porada.sk/member.php?u=243203


Ach jaj, ešteže sa to neopakuje veľmi často.
Kto pochopí, dobre, kto nepochopí, tiež dobre. :D