Brozske
05.09.11,19:52
Dobrý deň!

Stala sa taká vec, že naša stará 75 ročná starka kúpila pre tri vnúčatá sadu hrncov bachmayer solingen za 800 eur. Nie, nekúpila to v obchode, ale od ľudí, ktorí to predávali z auta. Prečítala som veľa príspevkov. Ja som ich ešte nevidela, ale neviem, ako sa mám tváriť vtedy, keď ich uvidím. Chcela by som ich vyskúšať, no bojím sa, že ak sa roztopia, tak starká určite dostane presne taký šok, ako my, keď sme sa dozvedeli o tom čo za ,,sprostosť,, kúpila. Aké máte skúsenosti s týmito hrncami. Je to pravda, že sa roztopia, alebo že sa vôbec nedajú použiť?
Wayfarerzv
16.11.11,18:54
moj tatík kúpil za 80e aj s nožíkmi, hrnce nám venoval, stačí si mrknúť návod, pred prvým použitím poriadne vydrhnúť ideálne cifom alebo dačím podobným,, a fungujú dodnes..
misoft
16.11.11,19:13
Pokiaľ by sada hrncov bachmayer solingen bola originál - nebol by žiaden problém. Lenže:

nekúpila to v obchode, ale od ľudí, ktorí to predávali z auta
- toto nebude originál (takto sa robia podvody na starých a dôverčivých ľuďoch), toto bude obyčajný šmejd - živostnosť možno tri zohriatia.
bardotka29
07.12.11,20:17
sesternica kúpila tieto hrnce tiež od pouličných predajcov pred tromi rokmi varí na nich skoro každý deň a hrnce sú stále v poriadku a ani sa neroztopili a nie je to ani šmejd...takže nieje sa čoho obávať...