Monika Tináková
06.09.11,09:32
ahojte som tu nová a potrebujem poradiť ohľadne stravných lístkov. Po koľkých hodinách má zamestnanec nárok na stravný lístok? Zamestnanec odpracoval 4:01 a ostatné hodiny mal dovolenku. Má nárok alebo nie?
Ďakujem:)
Tweety
06.09.11,07:33
ahojte som tu nová, tak neviem, či som v dobrej téme. Potrebujem poradiť ohľadne stravných lístkov. Po koľkých hodinách má zamestnanec nárok na stravný lístok? Zamestnanec odpracoval 4:01 a ostatné hodiny mal dovolenku. Má nárok alebo nie?
Ďakujem:)
Ak odpracuje viac ako 4 hod.
veronikasad
06.09.11,07:34
ahojte som tu nová, tak neviem, či som v dobrej téme. Potrebujem poradiť ohľadne stravných lístkov. Po koľkých hodinách má zamestnanec nárok na stravný lístok? Zamestnanec odpracoval 4:01 a ostatné hodiny mal dovolenku. Má nárok alebo nie?
Ďakujem:)
a dovolenku má 3 hod.59 min.? Ak mu poskytujete náhradu na pol dňa dovolenky, nemá nárok na SL (príklad, ktorý uvádzaš je pritiahnutý za vlasy).
Monika Tináková
06.09.11,08:02
takže to znamená, že nárok majú len ak by mali 4 a viac hodinový prac. čas? Ak si berie pol dňa dovolenky, tak nárok na SL nemá? Lebo v ZP je uvedené, že nárok je pri odrobení viac ako 4 hodín.
veronikasad
06.09.11,08:09
takže to znamená, že nárok majú len ak by mali 4 a viac hodinový prac. čas? Ak si berie pol dňa dovolenky, tak nárok na SL nemá? Lebo v ZP je uvedené, že nárok je pri odrobení viac ako 4 hodín.
ano, viac ako 4 hod. A tú jednu minutu čo si uviedla jej vykážeš ako nadčas ?
Naozaj je to príklad pritiahnutý za vlasy.
Monika Tináková
06.09.11,08:20
ano, viac ako 4 hod. A tú jednu minutu čo si uviedla jej vykážeš ako nadčas ?
Naozaj je to príklad pritiahnutý za vlasy.

takže ak má pol dňa dovolenky - nárok na SL nemá, ale ak odrobí napr. 4,5 hodiny a ostatné si berie ako náhradné voľno ( už má nadrobené ) tak nárok má?