2011
06.09.11,08:56
Mám veľmi zlú skúsenosť s firmou Syntec SK s.r.o., od ktorej sme si dali postaviť drevodom na kľúč. Preto by som chcela upozorniť na veľkú opatrnosť pri jednaní s touto firmou, pokiaľ by ste sa rozhodli s ňou stavať a investovať do bývania. Dúfam, že tie stresy skončia odovzdaním diela a že už nikdy nebudem musieť s nimi komunikovať.
marleau
06.09.11,07:09
Možem sa prísť pozrieť?
ozvite sa mi prosím na metis@atlas.sk
2011
06.09.11,08:14
Chcela by som ešte upresniť, že ide hlavne o zlú komunikáciu a vyslovene podrazácke správanie. Kvalitu stavby zatiaľ nemôžem posúdiť, kedže ešte nebývame. Ale chyby už nájdem aj tam. O tom ale konateľka nemieni diskutovať, nedvíha telefón, neodpovedá na maily,...
marleau
06.09.11,09:34
Chyby sa dajú posúdiť aj bez bývania,ale ak je stavba pre Vás nedostupná,tak može byť neskoro....
2011
18.10.11,08:18
Mám veľmi zlú skúsenosť s firmou Syntec SK s.r.o., od ktorej sme si dali postaviť drevodom na kľúč. Preto by som chcela upozorniť na veľkú opatrnosť pri jednaní s touto firmou, pokiaľ by ste sa rozhodli s ňou stavať a investovať do bývania. Dúfam, že tie stresy skončia odovzdaním diela a že už nikdy nebudem musieť s nimi komunikovať.



Boli sme upozornení nemenovanou osobou o riešení našich príspevkov na firmu Syntec (ikeď stránka porada.sk slúži na odovzdanie skúseností a názorov) Preto sme sa rozhodli...beriem späť svoje negatívne názory na firmu Syntec z Nitry, všetko bolo super a každý nech si spraví názor sám...
Syntec
18.07.12,12:15
Dobrý deň. Som konateľkou spoločnosti Syntec SK s.r.o. Dlho som zvažovala či vôbec reagovať na obvinenia pani 2011, čiže pani Oľgy J., no nakoniec po dlhej dobe a na naliehanie našich spokojných zákazníkov som sa rozhodla predsa napísať aj náš pohľad, pohľad tej druhej strany. Keďže pani 2011 je jediní náš zákazník s ktorým sme mali problém nebolo ťažké zistiť, komu som až tak nesadla. To, že s pani 2011 nebudeme chodiť spolu na kávu a na spoločné dovolenky je nad slnko jasné asi každému. Aj keď jej pripomienky na moju osobu ma ranili, je to jej názor a bohužiaľ nemôžem byť každému sympatická, avšak odmietam jej obvinenia na spoločnosť Syntec SK s.r.o., ktoré sú zavádzajúce a nepravdivé. Preto som sa rozhodla držať sa len faktov.
Čo sa týka doby výstavby – doba výstavby domu je zmluvne garantovaná na 4 mesiace, v prípade, že realizujeme aj základovú dosku, ako v jej prípade, táto doba sa predlžuje na 5 mesiacov. O tomto fakte boli od začiatku informovaní a mali aj v zmluve 5 mesačnú dobu výstavby. V ich prípade termín začatia prác, resp. odovzdanie staveniska bolo 11.4.2011 a presne o 150 kalendárnych dní, dňa 7.9.2011 bola stavba dokončená a odovzdaná. – Termín dodržaný na 100%.
Názor pani 2011: „ceny na kľúč v ponuke sú len veľmi orientačné, nám sa to dosť navýšilo, i keď sme nevyberali žiadny luxus.“ – Oproti nášmu štandardu si vybrali a cena obsahovala navyše : základovú dosku, garáž 22,5m2, všetky prípojky ( elektrika, plyn, voda vrátane vodomernej šachty, kanalizácia vrátane revíznej kanalizačnej šachty) a napojenie domu na siete, okrem toho si vybrali vyšší rad strešnej krytiny, iné kľučky (cca 3x drahšie ako štandard), iné interiérové dvere , realizáciu komína, batérie, kde umývadlová stojí vyše 350,-€ a vaňová vyše 500,-€/ks (takže len batérie stály vyše 1 200,-€), nadštandardné obklady, dlažby a plávajúce podlahy, atď. nehovoriac o cca 110km vzdialenosti stavby od Nitry. A toto všetko navýšilo našu orientačnú cenu ( z roku 2009) uvádzanú na internete o 25 432,-€ vrátane DPH. Za 149m2 zastavanej plochy mali v zmluve cenu výstavby domu vrátane všetkého hore uvedeného nadštandardu 95 419,-€ vrátane DPH. Priemerná cena za m2 domu vrátane sieti a základov vyšla 640,-€ !?
Názor pani 2011: „Ak sa chcete vyhnúť nečakanému predražovaniu stavby „ - Celková cena výstavby sa zvýšila oproti zmluve o 922,56€ pričom sme odrátali aj mínusovú položku, ktorá vznikla zmenou ich požiadaviek počas výstavby v hodnote 867,-€, čiže oproti zmluvnej cene navyše zaplatili 55,56€. Zmena vznikla doobjednaní m zásuviek, zmenou výšky obkladov v kúpeľni aj WC ( čiže sme museli objednať viac obkladov, lepidla, práca navyše ...) dodatočne objednané listely, atď. Pri odovzdaní domu som im dala aj revíznu správu od komína v hodnote 40€, ako prejav mojej dobrej vôle, ktorá nebola súčasťou zmluvy, takže reálne navýšenie ceny bola 15,56€.
Názor pani 2011: „Naše stretnutia sú veľmi zriedkavé (za celý čas cca 4 mesiace len 2x)“ - Od podpísania zmluvy som sa s pani 2011 osobne stretla až pri odovzdávaní stavby, aj keď som osobne na každej stavbe min. 1x týždenne. S jej manželom sme sa ohľadom stavby stretávali, ale pani 2011 sa ani raz nezúčastnila na našom stretnutí . V prípade, že bolo potrebné o niečom rozhodnúť musel pán manžel všetko komunikovať po telefóne hoci bolo vopred známe a dohodnuté stretnutie a dôvod stretnutia. Preto sa mi to zdá byť trošku absurdné, že mi vyčíta zriedkavosť našich stretnutí. Zatiaľ s každým zákazníkom sme sa stretávali pri rôznych etapách výstavby a dovolím si povedať často, keď však nie je záujem o stretnutie ja nikoho nútiť nebudem a ani nemôžem.
Názor pani 2011: „Veľakrát ide aj o veci, ktoré už boli dopredu dohodnuté a z neznámeho dôvodu bez nášho vedomia riešené ináč.“ – O jednej jedinej veci viem, z čoho vznikol problém. V pôvodnej projektovej dokumentácii bola vaňová batéria na krátkej strane vane, náš vodár - kúrenár dal automaticky vaňovú batériu na dlhú stranu vane, keďže blízko vane je kotol, aby nevznikol ani náhodou problém pri vstávaní z vane z bezpečnostných dôvodov. Pani 2011 však absolútne odmietla túto verziu a nezaujímali ju bezpečnostné predpisy ani normy a na vlastné riziko požiadala o zmenu, ktorú sme na naše náklady zrealizovali. O žiadnych iných zmenách neviem a o žiadnych ústupkoch z ich strany tiež nie.
Všetky tieto informácie viem podložiť dokumentáciou ( fotky, zmluvy, protokoly, ....) a vedela by som ešte veľmi dlho a rozsiahlo reagovať na ďalšie jej nepravdivé obvinenia.
Napriek tomu všetkému , pani 2011 želám veľa príjemných chvíľ v jej dome a súhlasím s ňou „ každý nech si spraví vlastný názor“.
Zároveň sa chcem poďakovať našim zákazníkom, ktorí neuverili jej ohováraniu, dôverovali nám, podržali nás a dnes sú spokojní s našou prácou a s ktorými nemáme komunikačné ani iné problémy.