MIRIAMA1
06.09.11,10:46
Dobrý deň.
Chcela som požiadať o radu. Od 5.8. som na materskej dovolenke. K 31.8. mi skončil pracovný pomer na dobu určitú. Chcela som sa opýtať, či to musím niekde oznámiť (sociálna poisťovňa, zdravotná poisťovňa). Keďže zamestnávateľ už za mňa nič neodvádza. Ďakujem
MIRIAMA1
06.09.11,15:39
Nenájde sa dobrá duša, ktorá mi poradí? Som stratená v tych zakonoch. Čo všetko som mala po tom 31.8. urobiť, čo sa úradov týka? Ďakujem
Zoltán Kovács
06.09.11,15:46
Ja by som na tvojom mieste navšítil aj SP aj ÚP.
rodina1
06.09.11,15:49
ÚP nie je potrebné, skôr ZP.
MIRIAMA1
06.09.11,15:49
Ja si práve nie som istá, či toto všetko nemal na úrady (sociálnu poisťovňu, úrad práce, zdravotnú poisťovňu) oznámiť zamestnávateľ, keďže som toho 5.8. bola ešte uňho zamestnaná. Mám to všetko teraz oznamovať (pochodiť) zasa?
rodina1
06.09.11,15:51
Ja si práve nie som istá, či toto všetko nemal na úrady (sociálnu poisťovňu, úrad práce, zdravotnú poisťovňu) oznámiť zamestnávateľ, keďže som toho 5.8. bola ešte uňho zamestnaná. Mám to všetko teraz oznamovať (pochodiť) zasa?
Zamestnávateľ ťa zo SP i ZP odhlásil, nakoľko ti skončil PP.
Do ZP si povinná do 8 dní zahlásiť zmenu - teda oznámiť, že si na MD.
Katy a R
06.09.11,15:54
Ja si práve nie som istá, či toto všetko nemal na úrady (sociálnu poisťovňu, úrad práce, zdravotnú poisťovňu) oznámiť zamestnávateľ, keďže som toho 5.8. bola ešte uňho zamestnaná. Mám to všetko teraz oznamovať (pochodiť) zasa?

ja by som doporučila teraz ZP .... a po narodení dieťatka bude treba aj s rodným listom na SP (RLFO) .. bude platiť štát dôchodkové poistenie za teba.
na UP nemáš po čo chodiť, ak nepoberáš RP (pri staršom dieťatku:confused:)