Indeed
06.09.11,12:04
Ako som sľuboval,

znovu otvaram tému o vzťahových súvislostiach používania meny euro a

názoroch na jej buducnosť.
jar88
06.09.11,11:04
Indeed,
a čo tak nahodiť tému s názvom ROZPRÁVKY A BÁJKY O PENIAZOCH
vlepiť tam odkaz na na tu duvesovu rozprávku o Floriánovi, či Fabiánovi a ďalšie (to by som ešte pohľadal) a urobíme mu reklamu na bezúročné peniaze, na bezpodmienečný príjem, jednoducho na raj, či skôr nebo na Zemi.
--------------------------------------------------------------
Jemu nič nevadí, jemu vadí len to, že sú bohatí a chudobní. Inak všetko fajn. Dobrý chlap.

Duvesov sen:
Problémy nezmiznú dovtedy, dokiaľ nenapravíme systém tvorby, ponuky a obehu peňazí. Keď sa tento problém vyrieši, všetko ostatné začne správne fungovať.
http://www.spolocnavec.sk/?p=1846

Úvod článku
Zaujímavý príbeh, azda rozprávka, ktorá svojským spôsobom odhaľuje fungovanie súčasného finančného systému. Jedna interpretácia je tá, že ide o akési sprisahanie bankárov, druhá, pravdepodobnejšia, že ľudia si volili riešenia, ktoré sa im v tom čase zdali logické a výhodné, ktoré sa však po čase ukázali v úplne inom svetle. Bez ohľadu na teóriu, ku ktorej sa prikloníte, môžeme tento príbeh použiť na ilustráciu deformácie súčasného finančného systému, vďaka čomu je možné ľahšie nájsť východisko z tejto neutešenej situácie.

Fabian bol celý rozochvený, keď pripravoval svoj prejav na verejné vystúpenie, ktoré sa malo konať na druhý deň....pokračovanie na stránke
jar88
06.09.11,11:06
Indeed,
ak si necháš zavrieť aj túto tému, tak si u mňa neschopný babrák.
Barbara
06.09.11,11:14
Indeed,
ak si necháš zavrieť aj túto tému, tak si u mňa neschopný babrák.



mimotemyale no tak Jar, ved prvú tému si nechal ty zavrieť, či????:D:D:D
jar88
06.09.11,11:21
Indeed,
ak si necháš zavrieť aj túto tému, tak si u mňa neschopný babrák.



mimotemyale no tak Jar, ved prvú tému si nechal ty zavrieť, či????:D:D:D
Chcela si asi napísať,
že si si nechal zavrieť, nie že si nechal zavrieť.
----------------------------------------------------
Ale máš pravdu - bola už zasr--á. (fa fo fa) kapíto?