BIZAL
06.09.11,18:49
Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci nepoznate niekoho kto skupuje rozne vyrobky, ktorym konci odporucana doba spotreby?

Dakujem za kazdy kontakt a napad.
Indeed
06.09.11,19:02
nerozumiem otázke,

vyrobok s krátkou dobou spotreby je napr. narezaná saláma

lebo ju treba skonzumovať do 48 hodin.
BIZAL
06.09.11,19:05
nerozumiem otázke,

vyrobok s krátkou dobou spotreby je napr. narezaná saláma

lebo ju treba skonzumovať do 48 hodin.

napr. kozmetika, ktorej konci zaruka o 4 mesiace
Ingrid Ondruskova
07.09.11,09:42
Aj mňa by zaujímalo, kam sa dajú predať "prebytky" tohto druhu,
v Brne som sa s tým stretla: rovno v centre bol pomerne veľký
kamenný obchod, kde boli potraviny a drogéria za facku, len to malo háčik: tovar bol po záruke, resp. mu končila záruka...
žeby sa tým na Slovensku nikto neživil?
BIZAL
07.09.11,12:10
Aj mňa by zaujímalo, kam sa dajú predať "prebytky" tohto druhu,
v Brne som sa s tým stretla: rovno v centre bol pomerne veľký
kamenný obchod, kde boli potraviny a drogéria za facku, len to malo háčik: tovar bol po záruke, resp. mu končila záruka...
žeby sa tým na Slovensku nikto neživil?

Urcite ano, len ako sa k tomu kontaktu dopracovat...?
MikiHalasko
07.09.11,12:45
Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci nepoznate niekoho kto skupuje rozne vyrobky, ktorym konci odporucana doba spotreby?

Dakujem za kazdy kontakt a napad.

daj ich do akcie ,ale do riadnej, s dobre velkou zlavou, tým spraviš aj reklamu na svoj obchod. a predas aj daco ine.
Popripade si zriad, eshop, kde budes evidovat vsetky svoje tovary, a tie ktore sa ti budu blizit k expiracii, tak na tieto budes davat akcie na webe a ak ziskas registrovaných uzivatelov tym budes posielat info do emialu ze je ti zlavneny tovar.
neviem nepoznam tvoje pomery a velkost skladu.
alebo ich daj ako sponzorske na charitu, mylsim ze tvoje danove priznanie by sa ja potesilo :) samozrejme pisomne upozornenie ze tovar na bližiaci sa koniec datumu spotreby.
samozrejme kombidnacie vsetkych nie je vylucena. :)
BIZAL
07.09.11,15:47
daj ich do akcie ,ale do riadnej, s dobre velkou zlavou, tým spraviš aj reklamu na svoj obchod. a predas aj daco ine.
Popripade si zriad, eshop, kde budes evidovat vsetky svoje tovary, a tie ktore sa ti budu blizit k expiracii, tak na tieto budes davat akcie na webe a ak ziskas registrovaných uzivatelov tym budes posielat info do emialu ze je ti zlavneny tovar.
neviem nepoznam tvoje pomery a velkost skladu.
alebo ich daj ako sponzorske na charitu, mylsim ze tvoje danove priznanie by sa ja potesilo :) samozrejme pisomne upozornenie ze tovar na bližiaci sa koniec datumu spotreby.
samozrejme kombidnacie vsetkych nie je vylucena. :)
Velkoobchodne akcie uz bezia, som velkosklad, preto by som nerada otvarala e-shop na maloobchodny predaj. Aj keby, moj sklad ma toho tony, maloobchodne tolko nepredam. Ak by som dala tie tony na charitu, mohla by som zatvorit:). Dakujem velmi pekne za radu, cenim si pomoc. Potrebolava by som vsak niekoho kto to vie dalej predat ako pani hore spomenula predajnu v Brne. Uvidime...mozno sa este dopatram. Este raz dakujem za ochotu.
vykuppotravin
18.05.15,14:59
Dobry den, vykupujem potraviny s kratkou zarukou.
kopretinka
18.05.15,19:57
aspoň si pozri dátum,na čo reaguješ