marienkaaa3
06.09.11,19:42
Dobrý deň. Bola som zamestnaná vo firme 2 mesiace a potom som šla marodovať, lebo som ochorela a nato ma prepustili. Zistila som že zamestnávateľ zo mnou rozviazal prac. pomer deň pred mojou PN. Na sociálnej poisťovni som zistila, že ma zamestnávateľ nezaregistroval na soc. poisťovňu ani na zdravotnú poistovňu (odvody na výplatnej páske boli stiahnuté). Na úrad práce sa počas marodky nemôžem prihlásiť, ale marodku mám asi neplatnú. neviem. Čo mám robiť a ako mám postupovať keď ma zamestnávateľ nezaregistroval??? Dá sa zaregistrovať na sociálnu poisťovňu aj dozadu? Mám sa súdiť? Volať inšpekciu práce? neviem čo mám robiť. Ďakujem za radu :-)
Mila123
06.09.11,17:44
ako vieš, že nie si registrovaná v SP? ZP?
marienkaaa3
06.09.11,17:58
Bola som sa pýtať na pobočke soc. poisťovne aj zdravotnej poisťovne, keď som tam niesla potvrdenie o PN z mesiaca na mesiac.
Mila123
06.09.11,18:16
Bola som sa pýtať na pobočke soc. poisťovne aj zdravotnej poisťovne, keď som tam niesla potvrdenie o PN z mesiaca na mesiac.

a to potvrdenie ti prevzali?
marienkaaa3
06.09.11,18:29
nie neprevzali, lebo mi povedali že niesom nikde zaevidovaná.
Mila123
06.09.11,18:54
nie neprevzali, lebo mi povedali že niesom nikde zaevidovaná.

a ako zareagoval zamestnávateľ keď si mu predložila PNS?
na Tvojom mieste, ak si bola už prepustení daj podnet na IP.......
marienkaaa3
06.09.11,18:59
Zamestnávateľ išiel na dovolenku a až zajtra sa vráti. PN je poslaná do iného mesta tam kde je firma a tam som volala tak im vraj nič nedošlo- to znamená že ju tam zamestnávateľ nedal, a už sú tomu 2 týždne. Na IP budem zajtra volať. Ešte mám otázku: Je možné aby ma zamestnávateľ zaregistroval 2 mesiace dozadu do SP aj zdravotnej?
Mila123
06.09.11,19:04
Zamestnávateľ išiel na dovolenku a až zajtra sa vráti. PN je poslaná do iného mesta tam kde je firma a tam som volala tak im vraj nič nedošlo- to znamená že ju tam zamestnávateľ nedal, a už sú tomu 2 týždne. Na IP budem zajtra volať. Ešte mám otázku: Je možné aby ma zamestnávateľ zaregistroval 2 mesiace dozadu do SP aj zdravotnej?

je to samozrejme možné, zamestnávateľ bude znášať sankciu........nakoniec veĎ máš predsa pracovnú zmluvu, tak povinnosť mal ťa prihlásiť......