Helena Nemcova
07.09.11,10:26
Hladam spoločnika na otvorenie obchodu s Pekar. Výrobkamy. Nemam Fin. Pros .Dohoda možna.Viac info aj po dohovore.
Investorpodnikania
07.09.11,09:07
A odkiaľ si ? Mesto, obec... Čo všetko by si chcela predávať v obchode ? Aký široký sortiment ? Obchod máš vlastnú nehnuteľnosť ? Či si v podnájme ?
mattto
07.09.11,09:15
Hladam spoločnika na otvorenie obchodu s Pekar. Výrobkamy. Nemam Fin. Pros .Dohoda možna.Viac info aj po dohovore.


skús to trochu rozviesť, chceš sama piecť? neviem, či má veľký zmysel otvárať samostatný obchod s pek. výrobkami, ak ich sama nepečieš. Kupovať od pekárne a pridať svoju maržu, ak skoro každá pekáreň má aj vlastnú predajňu...
Helena Nemcova
07.09.11,12:55
Som z TOPOLčIAN nie chcem si prenajat nejaky nejaky priestor bud tu v TO ale len v centre alebo v NITRE tu je pekaren v TO ale v centre nie samostatna predajna.Moj priatel je pekar tak v tom ma prehhlad ako to chodi a podobne. Treba len zaplatit najom,pokladnu,regale a hygienu počitam asi do 8 - 10 tisic eur je v tom aj rezerva a všetko by mohlo ist 50 na 50% a živnost by bola bud na mna alebo na priatela on tam ma aj potravinarstvo. Najom je najdrahši plati sa vopred bud na pol roka alebo na rok da sa dohodnut.Zatial tolko.
Helena Nemcova
07.09.11,13:09
Priatel pracuje v jednej pek . v Nitre je blisko centa vie čo vyrabaju kolko ks. atd je to mala pekaren 1 etazka ,kysniaren na 2 voziky 1 miešaci stroj a to je všetko .Len čisto predajnu s pekar.vyrobkamy. Je to tam otvorene asi rok predajna ma asi 4krat 4 ,alebo 5krat5 m2 a ešte sa niečo vyvaža.Denna tržba je asi 700 - 800 eur aj s vyvozom. Otvorene maju od 7 -18 hod a v poslednej dobe uz o pol 4 poobede nieje čo predavat so 7-12 Su tam 2 predavačky ja by som len jednu predavacku zatial asi tolko
mibabulic
08.09.11,14:43
Rad by som sa s Vami osobne stretol a prekonzultoval Vas podnikatelsky zamer. Kontaktovat ma mozte na 0908 540 198. M.
Babulic
Helena Nemcova
08.09.11,15:02
Moj kontakt 0902 732 955 kedy by vam to vyhovovalo ? Zatial su len tieto informacie čo su napisane.