kapko11
07.09.11,14:52
Nasiel som taketo stranky:

tatranskyobklad.sk
tatranskyprofil.eu
drevenyobklad.eu
drevomaterial.sk
tatransky-profil.sk

Mate s niektorymi skusenosti?

Dakujem.
riuska
14.11.11,08:44
Ahoj, odkial si? nasedrevo.sk skus pozriet
Indeed
15.11.11,08:22
Kúpiš si obklad alebo dlážkovicu tam kde byvaš,poblízku

Či pojdeš pre 5 m2 300 km ďaleko ???
peterman32
14.05.13,18:42
Dobry den, ja mam zlu skusenost s nakupom na http://drevenyobklad.eu/ . Dodali mi tovar tretej triedy namiesto prvej ako som kupoval, chyba bola ze som nepozeral kazdu dosku osobitne. Po rozbaleni ( bolo to zopar mesiacov ) som ich kontaktoval a ziadal o napravu, uz je to 3 tyzdne a stale cakam na vymenu. Budem informovat ze ako sa zachovali, zatial je ty typicky slovensky pristup...
geurnet
28.07.13,05:35
Vláčia to od Poliakov a aby vyšli aj zo ziskom tak miešajú triedu C a B, I.triedu ani nenakupujú. že ( výrobci :-),
sygic
24.08.14,11:55
No v ziadnom pripade NEDOPORUCAM!!! www.tatranskyobklad.sk su to najvetsi klamari, vobec nevedia komnikovat zo zakaznikom a maju velmy nekvalitne drevo. Velmi zla skusennost s nimi.
tamyro
22.09.14,20:46
velmi zle skusenosti, klamari, neochota, predaj na fakturu takmer nemozny ani s platbou vopred
tamyro
22.09.14,20:48
presne
jozef Zvolen
20.08.15,07:53
Dobrý deň.
Chcel by som Vas upozorniť aby ste v žiadnom prípade nekupovali obklady z www.tatranskyobklad.sk !!! na objednávaný materiál som čakal asi dva týždne, pričom mi bolo slubené že do 4 dní mi tovar dovezu, pri každodennom telefonáte mi vraveli že mi tovar dodaju na buduci den. Až po mojej vyhrážke že ich tovar nechcem si cestu naplánovali a tatransky obklad mi doviezli a to bývam v strede slovenska. Zákazka bola za cca 800eur takže nešlo o pár doštičiek. Toto by nebol až ten najvačší problém. Kvalita bola otrasna, kúpil som prvu triedu ale mal som pocit že po odobrati vrchnej dosky v baliku som kupis asi štvrtu!!! hrubka dosák bola o dva až tri milimetre tenšia ako som si objednal, dosky boi tak krivé že rozdiel medzi stredom a koncami boli aj niekolko cm (nasiel som dosku kde bol rozdiel 10cm) dosky boli samá hrča a strašne veľa ich bolo povypadávaných. /plne hrozná kvalita. Takže ked to zhrniem.
10% obkladu bola naozaj prvá trieda kde aj hrubka sedela, dosky boli rovné bez hrčí drážky aj perá ukážkové,
60% obkladu bola asi druhá trieda kde už boli aj hrče a dosky boli krivé ale dalo sa s nimi ešte pracovať
zvyšok 30% dosky nepoužitelné odpad!!!
reklamácia funguje asi tak že už druhý týžden čakám na tovar!!!

nekupujte už nič od p. Jarinu!!!!!!!!!
Stina
28.03.17,04:05
drevoprofil.sk
Pavol5
28.04.17,12:51
my sme na všetko mali firmu, takže neviem odkiaľ nakoniec obklady boli.