Anik
07.09.11,15:24
misoft
07.09.11,13:27
Nielen Slovensko, ale celý hokejový národ za nim bude smútiť. Tiež aj za ostatnými hokejistami - obrovská škoda a strata.
mzdarka renca
07.09.11,13:32
som z toho rozbitá, stále neverím, že je to fakt :(
Oliwa
07.09.11,13:37
No ak je toto naozaj pravda, tak mi je to naozaj ľúto.
Myslím hlavne na jeho manželku, ktorá už stratila myslím jedno dieťa a teraz aj manžela... Pamätám si ich z relácie Adelashow, kde boli hosťami a ako jedny z mála hokejových manželstiev držali spolu v dobrom aj v zlom. Boli to snáď jedny z najnormálnejších hostí tejto relácie, ktorí sa zoznámili v čase, keď neexistovali mobily či internet a ich vzťah vydržal to odlúčenie na diaľku. Demitra celé roky dôstojne reprezentoval našu republiku, čo sa o mnohých dnešných mladých športovcoch povedať nedá...
verkaz
07.09.11,14:48
Bohužiaľ je to pravda a je to hrozné. Je to veľká strata pre celý hokejový šport.
Urobil pre náš národ strašne veľa za čo mu všetci úprimne ďakujeme a smútime za ním ale aj za ostatnými.
Hrozná udalosť pre jeho najbližších.....
Tweety
07.09.11,15:11
tom_i
07.09.11,15:13
celý hokejový svet smúti nad touto neskutočnou tragédiou - R.I.P. všetkým zosnulým
220870
07.09.11,15:16
Prečo musí zomrieť ten najlepší.Radšej to ani nečítam.:mee::mee::mee:To bol Slovák s veľkým S.Málo takých ešte toto.
Betina2
07.09.11,15:23
Úprimnú sústrasť prajeme všetkým pozostalým obetí tohto nezmyselného nešťastia. Je to tragédia.:mee::mee::mee:
KoxXxo
07.09.11,19:21
Nokerla
07.09.11,19:27
Sympaticky, sikovny, uzasny clovek a sportovec :mee:
To jeho ,,JAKO" uz nam po zapase nepovie :mee:
PALO, NIKDY NEZABUDNEME !!! :mee:
Oliwa
07.09.11,19:39
Nemám slov:mee:
http://www.youtube.com/watch?v=PFv7LELlIJA&feature=share
Paľko to vedel, Paľko bol PÁN HOKEJISTA a PÁN KAPITÁN... Jeho rozlúčka s reprezentáciou na štadióne bola bezprecedentná a hovorila za všetko.... Prekonala ju snáď len tá v Poľsku s tým skokanom na lyžiach, ale v našich končinách určite Paľo zlomil rekord, lebo o takom morálnom ocenení od divákov, aké sa dostalo vtedy jemu, sa môže väčšine športovcov iba snívať... veľká škoda, že o tomto človeku sa bude odteraz hovoriť už len v minulom čase... nemôžem tomu stále uveriť...:mee: Je mi teraz hlavne ľúto jeho ženy, detí, rodičov, svokrovcov... aké neuveriteľne ťažké chvíle prežívajú... V jednom okamihu pominula sláva, moc, peniaze a zostalo len to dobré, čo vykonal a čo po sebe zanechal... a spomienky... PAĽKO, ĎAKUJEME! Odpočinutie večné, daj mu Pane...
terezamaria
07.09.11,19:41
Je to tragédia, ktorá tlačí slzy do očí aj mužom, ktorí ho spolu s celým Slovenskom i inými štátmi milovali. Úprimnú sústrasť všetkým pozostalým, máme veľký smútok v srdiečkach. Odpočívaj v pokoji!!!!

http://sport.aktuality.sk/clanok/118178/igor-nemecek-stratili-sme-jedinecneho-hokejistu/
Tamila
07.09.11,19:58
Je mi to veľmi ľúto
KoxXxo
07.09.11,20:17
misstka
07.09.11,20:21
Ja hokej nesledujem, ale aj tak cítim v sebe smútok a hnev z toho, že tak skoro odišiel. Skoro vždy predčasne opustia tento svet práve ľudia, čo boli preň veľkým prínosom a budú práve kvôli tomu chýbať mnohým . Veľmi sa to dotklo aj ľudí, čo ho poznali len z médií, práve preto že to bol najmä skvelý človek. Aká strata to je pre tých čo ho poznali osobne a hlavne pre jeho rodinu, to si ani neviem predstaviť.
A toto platí aj pre ostatných, čo tam takto zahynuli, boli to všetko pomerne mladí ľudia čo toho v živote dosť dokázali a určite budú veľa ludom chýbať.
Oliwa
07.09.11,20:21
http://www.youtube.com/watch?v=J86u1LncpII

http://www.mojevideo.sk/video/e37f/pavol_demitra_rozlucka_s_reprezentaciu.html

Dnes som čítala slová, ku ktorým niet čo dodať:

Keď sa s nami lúčil, plakal,
keď sa budeme lúčiť s ním, budeme plakať my...

Bol hviezdou na zemi /na ľade/,
teraz bude hviezdou na nebi...

...kto sa dokáže ubrániť slzám v tejto chvíli, nedokázala som to ani ja, zrazu som len pocítila, ako mi niečo teplé a slané steká po líci... a vôbec sa za to nehanbím... sú chvíle, keď plačú aj chlapi, a toto je jedna z nich...
*ala*
07.09.11,20:45
R.I.P...smutné,že zostanú len spomienky na človeka,ktorý mohol toho ešte veľa prežiť....http://img1.obrazkyanimace.com/oa/112/015.gif
pandorasbox
07.09.11,20:57
:mee:R.I.P.
Bude nám všetkým chýbať, česť jeho pamiatke...
úprimnú sústrasť jeho rodine...:mee:
osky
08.09.11,03:57
:eek::mee:

katastrofa!!!!!!!!!tolko mladych zivotov............
pomodlime sa za nich,nech sa im lahsie odpociva v nadeji.
Oliwa
08.09.11,05:43
Pre hokej žil, pre hokej zomrel...
Úprimnú sústrasť jeho manželke Majke, deťom, rodičom...
Neviem ako Vy, no ja som včera ani nepozerala správy... nedokázala som... Neviem, či je to naozaj pravda, no čítala som na nete, že nik z našich čelných predstaviteľov štátu či parlamentu sa nevyjadril k tejto tragédii... Robia tak spontánne "len" bežní ľudia, diváci, fanúšikovia, dokonca aj takí, ktorí sa o hokej v živote nezaujímali... Nemienim do tejto kondolenčnej témy vťahovať politiku, no faktom zostane, že Pavol Demitra urobil pre pozitívne zviditeľnenie a dôstojnú reprezentáciu našej republiky viac ako všetci dohromady... Aj vďaka nemu sa mnohí ľudia na svete dozvedeli, že existuje taký malý fliačik na mape akým Slovensko/Československo je/bolo...

Ešte raz Paľko, ĎAKUJEME... Odpočívaj v pokoji...
Macka
08.09.11,05:52
...nemám slov. Všetko už bolo povedané, napísané...Aj keď som ťa osobne nepoznala, z Tvojich očí, správania, gest, vyžarovalo niečo úžasné, dobré, skromné...Keď som sledovala tvoje úžasné výkony na ľade počas reprezentácie, bola som hrdá na to, že som Slovenka. Všetci sme bolí hrdí.... Nikdy si nás nezapredal, nezradil, a hrdo sa k Slovákom hlásil....Paľko si v mojom srdci,... navždy. Spi sladko.
tweedle
08.09.11,05:56
nemám slov, už asi po 1000krát si utrieram od včera slzy...jeho malý synček už je v nebi s ockom,,,odpočívaj v pokoji,,,
GabiZ
08.09.11,06:09
Nepoznala som ho síce osobne, ale správa zo včera ma hlboko zasiahla ako každého z nás, ktorý hoci aj nežil hokejom, túto OSOBNOSŤ Slovenska určite poznal. Včerajšia atmosféra v Trenčíne a nielen tam, ale na celom Slovensku je dôkazom toho, že to bol človek, ktorého strata je pre všetkých nenahraditeľná.
:mee:Niet na svete slov, ktorými by človek zmiernil bolesť, ktorou teraz prechádzajú jeho najbližší a preto aspoň.......:mee:Úprimnú sústrasť smútiacej rodine a veľa síl na prekonanie tejto ťažkej životnej situácie.

http://trencin.sme.sk/c/6045992/pred-vstupom-do-zimneho-stadionu-horia-desiatky-sviecok.html
Betina2
08.09.11,06:16
Včera večer som nedokázala odolať pocitu smútku a žiaľu, napriek tomu, že sme sa nepoznali osobne. Bol to jeden výnimočný človek, vždy skromný, férový a čestný. Aj preto som večer tak ako tisícky ďalších ľudí na jeho počesť a tiež na pamiatku aj ostatných obetí včerajšieho nešťastia zapálila symbolickú sviečku. Na FB som čítala výzvu na vyjadrenie sústrasti rodine a pozostalým, aby sme im urobili radosť. Ale v takýchto chvíľach im nie je možné žiadnymi slovami urobíť radosť, snáď je ale možné aspoň čiastočne zmierniť smútok a žial, ktorý prežívajú tým, že im vyjadríme sústrasť. Ja s rodinou ju vyjadrujeme.
Oliwa
08.09.11,06:24
Toto video sem dávam na pamiatku Pavla Demitru, kto "nemusí" ostatných účastníkov relácie, nech si ich prosím nevšíma a zdrží sa komentárov na ich adresu.
http://www.google.sk/url?q=http://www.markiza.sk/clanok-relacia/adela-show/551849-do-adela-show-pride-pavol-demitra-s-manzelkou&sa=U&ei=7XVoTv3_O-jb4QTLz8zUDA&ved=0CBMQFjAB&usg=AFQjCNHPPq5N1ovbU1MzmVsgVeuGjB-7vw
rudopp
08.09.11,06:46
Pre hokej žil, pre hokej zomrel...
Úprimnú sústrasť jeho manželke Majke, deťom, rodičom...
Neviem ako Vy, no ja som včera ani nepozerala správy... nedokázala som... Neviem, či je to naozaj pravda, no čítala som na nete, že nik z našich čelných predstaviteľov štátu či parlamentu sa nevyjadril k tejto tragédii... Robia tak spontánne "len" bežní ľudia, diváci, fanúšikovia, dokonca aj takí, ktorí sa o hokej v živote nezaujímali... Nemienim do tejto kondolenčnej témy vťahovať politiku, no faktom zostane, že Pavol Demitra urobil pre pozitívne zviditeľnenie a dôstojnú reprezentáciu našej republiky viac ako všetci dohromady... Aj vďaka nemu sa mnohí ľudia na svete dozvedeli, že existuje taký malý fliačik na mape akým Slovensko/Československo je/bolo...

Ešte raz Paľko, ĎAKUJEME... Odpočívaj v pokoji...

Boli už pred ním :

Nedomanský
(Dzurila)
Šťastný
IvanPK
08.09.11,07:54
a Dušan Pašek....
Oliwa
08.09.11,08:09
a Dušan Pašek....

...neporovnávala by som neporovnateľné, hlavne čo sa týka spôsobu, akým sa títo dvaja rozlúčili s hokejom a so životom... Demitra svoj životný zápas ukončil so cťou, s čistým štítom a nedobrovoľne... hokejista a hráč do poslednej minúty... Porovnateľný je snáď len šok, ktorý ich náhly odchod spôsobil...
trisestri
08.09.11,08:18
Odišiel človek bez skandalov a osudom skusany-skoda ze prave taky velmi skoro a tragicky odchadzaju. Palo nemyslel iba na seba,ale pomahal budovat mladeznicky hokej v Trencine a na Slovensku.Ale najviac bude chybat svojej rodine.
lulu74
08.09.11,10:30
Je to veľká tragédia čo sa včera stalo..ale zároveň mi nie je sympatické to mediálne šialenstvo okolo toho.. ale to už je postoj novinárov..hurá senzácia máme čo písať. ja som osobne P.Demitru nepoznala nemala som teda k nemu žiaden osobný vzťah..len viem že bol hokejista a hokej nesledujem, tak mi príde neúprimné sa teraz zavesiť na facebook a zapalovať pomyselné sviečky. Zomrelo tam veľa ľudí a nepoznala som ani jedného. Je mi ľúto všetkých..a tiež je mi ľúto všetkých ľudí ktorí včera na tomto svete zomreli a ktorých nepoznám.. To že je človek slávny hokejista neznamená že jeho smrť je väčšou tragédiou ako smrť obyčajného človeka v takom istom veku. Každú hodinu niekto zomrie a pred Bohom sme si všetci rovní. Skutočne emocionálne sa ma dotkne smrť človeka ktorý je súčasťou môjho života.. ale to predsa P.Demitra nebol pre všetky tie tisíce ľudí ktorí sa teraz tvária že bez neho nemôžu žiť a že je to tragédia pre národ a podobné veľkohubé drísty, média sa radi rýpu v ľudských emociách. Česť jeho pamiatke.
KoxXxo
08.09.11,10:37
Zabiješ sa keď Ti tečú slzy a nevieš prečo?
lucia999
08.09.11,11:54
Je to veľká tragédia. Slovensko stratilo asi najlepšieho hokejistu a vynikajúceco muža. Veľa chlapov by si z neho mohlo brať príklad.
evina
08.09.11,11:55
Je to veľká tragédia čo sa včera stalo..ale zároveň mi nie je sympatické to mediálne šialenstvo okolo toho.. ale to už je postoj novinárov..hurá senzácia máme čo písať. ja som osobne P.Demitru nepoznala nemala som teda k nemu žiaden osobný vzťah..len viem že bol hokejista a hokej nesledujem, tak mi príde neúprimné sa teraz zavesiť na facebook a zapalovať pomyselné sviečky. Zomrelo tam veľa ľudí a nepoznala som ani jedného. Je mi ľúto všetkých..a tiež je mi ľúto všetkých ľudí ktorí včera na tomto svete zomreli a ktorých nepoznám.. To že je človek slávny hokejista neznamená že jeho smrť je väčšou tragédiou ako smrť obyčajného človeka v takom istom veku. Každú hodinu niekto zomrie a pred Bohom sme si všetci rovní. Skutočne emocionálne sa ma dotkne smrť človeka ktorý je súčasťou môjho života.. ale to predsa P.Demitra nebol pre všetky tie tisíce ľudí ktorí sa teraz tvária že bez neho nemôžu žiť a že je to tragédia pre národ a podobné veľkohubé drísty, média sa radi rýpu v ľudských emociách. Česť jeho pamiatke.

Samozrejme súhlasím s tým, že je tragédiou smrť každého človeka. Myslím si však, že je prirodzené, že sa viac hovorí a verejne smúti o tých, ktorí sú známi z verejného života všeobecne a v prípade športovcov i to viac, že reprezentujú náš štát....a teda sú v istom zmysle súčasťou nášho žiovota.
Ja som ho tiež osobne nepoznala, hokej sledujem stredne....ale on ako taký mi z našich hokejistov najviac zostal v podvedomí. Vyžaroval skutočne akúsi charizmu a veľmi ma dojala aj jeho rozlúčka s reprezentáciou a dopriala som mu taký potlesk od fanúšikov.
Včera som rozmýšľala ako píšeš, či nejde o akési mediálne šialenstvo...a prišla som na to, že asi keby sa to nedajbože stalo inému športovcovi, toľko by som nad tým nerozmýšľala, resp. tak emotívne ..... a takto som si včera i dnes veru i poplakala. Je mi ho /aj ostatných mladých životov/ nesmierne ľúto a verím tentokrát, že aj u tých novinárov je to teraz v mnohom ozajstné, aspoň na tých televíznych je to aj vidieť....
tomasjuve
08.09.11,13:57
ako dobre zomrel clovek ktory bol dobry hokejista ( hoci hokej nepatri medzi sporty v ktorych je najtvrdisia konkurencia) bol to pravdepodobne dobry clovek,

ale co tu teraz po internete kazdy vyplakava denne zomiera kopu ludi aa mnohi su omnoho uzitocnejsi jak nejaki hokejista a za niimi smuti par ludi a teraz zomrie nejaki hokejista a pomaly narodny smmutok, o nic viac dovod vyronit slzu nez nad inym clovekom ktory tragicky zahynul
Anik
08.09.11,14:34
beriem, každí má právo na svoj názor - nemyslím, že je to šialenstvo čo sa okolo toho deje aspoň ja to tak určite nevnímam.
Skrátka sú medzi nami ľudia, ktorí napriek tomu, že sú v našej blízkosti žijú snami v nás nezanechávajú skoro žiadne stopy. Na druhú stranu sú aj takí ako bol práve On, ktorý tu stopu zanechať dokážu.
Mňa osobne tiež raní smrť každého človeka, ktorého som čo i len zbežne poznala.
Pavol Demitra bol človek, ktorý mal v sebe neskutočne veľkú charizmu a to čo dostal od boha vedel aj rozdať pre radosť iným.
Bolo mu dopriané okrem obrovským víťazstiev aj niekoľko ľudských aj športových prehier.
Spomeniem si len na to potupné umiestnenie na MS v Bratislave
- a aká to bola rozlúčka - toto sa nedá nadiktovať to musí človek jednoducho cítiť
Česť jeho pamiatke
Nokerla
08.09.11,14:37
ako dobre zomrel clovek ktory bol dobry hokejista ( hoci hokej nepatri medzi sporty v ktorych je najtvrdisia konkurencia) bol to pravdepodobne dobry clovek,

ale co tu teraz po internete kazdy vyplakava denne zomiera kopu ludi aa mnohi su omnoho uzitocnejsi jak nejaki hokejista a za niimi smuti par ludi a teraz zomrie nejaki hokejista a pomaly narodny smmutok, o nic viac dovod vyronit slzu nez nad inym clovekom ktory tragicky zahynul

Jasne, ja ta chapem....ten clovek ta nicim neoslovil, ale mna ano a tak isto aj dalsich stotisic, mozno miliony ludi.
Clovek ktoremu som fandil na lade ale aj mimo neho......ze to bol clovek ktory mal charizmu ako iba par ludi na SK....dokazal potesit mnoho ludi pri sledovani hokeja....a pritom sa nehral na ziadneho tazkeho frajera.
Vyzarovala z neho pokora a uprimnost :mee:
Betina2
08.09.11,14:54
ako dobre zomrel clovek ktory bol dobry hokejista ( hoci hokej nepatri medzi sporty v ktorych je najtvrdisia konkurencia) bol to pravdepodobne dobry clovek,

ale co tu teraz po internete kazdy vyplakava denne zomiera kopu ludi aa mnohi su omnoho uzitocnejsi jak nejaki hokejista a za niimi smuti par ludi a teraz zomrie nejaki hokejista a pomaly narodny smmutok, o nic viac dovod vyronit slzu nez nad inym clovekom ktory tragicky zahynul

Odkážem Ti len toľko, aby si si oprášil vedomosti z pravopisu slovenského jazyka - konkrétne hrubky Ti moc nejdú. A ak sa Ti nepáči, ako a o kom tu alebo na iných fórach ľudia píšu, jednoducho na tieto fóra nevstupuj a ignoruj aj všetky správy v médiách. Máš na to plné právo. Len prosím neznevažuj nikoho, najmä ak je už po smrti. Táto téma nebola založená s úmyslom hašterenia sa diskutujúcich, ale za účelom vyjadrenia smútku.
tomasjuve
08.09.11,15:08
Odkážem Ti len toľko, aby si si oprášil vedomosti z pravopisu slovenského jazyka - konkrétne hrubky Ti moc nejdú. A ak sa Ti nepáči, ako a o kom tu alebo na iných fórach ľudia píšu, jednoducho na tieto fóra nevstupuj a ignoruj aj všetky správy v médiách. Máš na to plné právo. Len prosím neznevažuj nikoho, najmä ak je už po smrti. Táto téma nebola založená s úmyslom hašterenia sa diskutujúcich, ale za účelom vyjadrenia smútku.

neboj ja moc clanky o tom necitam uznavam ze je to pre niektorych citliva tema, demitru nijak neznevazujem v tom co robil bol dobry a mal aj sympaticke vyystupovanie, len mi reakcie pridu azz prilis prehnane co okolo seba pocujem kolko skupin na FB sa zaklada a spravy ked sledujem, skor mi to pride ako znevazovanie druhych ludich ktorych smrt sa len tak opominie, ano su ludia ktory dokazali viac a zaasluzia si byt cteny ale preco je to akurat hokejista a nie napr nejaky vedec
tomasjuve
08.09.11,15:29
Jasne, ja ta chapem....ten clovek ta nicim neoslovil, ale mna ano a tak isto aj dalsich stotisic, mozno miliony ludi.
Clovek ktoremu som fandil na lade ale aj mimo neho......ze to bol clovek ktory mal charizmu ako iba par ludi na SK....dokazal potesit mnoho ludi pri sledovani hokeja....a pritom sa nehral na ziadneho tazkeho frajera.
Vyzarovala z neho pokora a uprimnost :mee:

ok mas pravdu emocie sa nedaju nadiktovat ja sa s tym musim zmierit ze prave smrt sppickevehho hokejistu sposobuje vyrazne emocie, hoci z mojho pohladu je to neopodstatnene ( teda ta masovost) ergo zasluzili by si to iny ludia)
marleau
08.09.11,15:37
Novinári len teraz ukazujú,akí sú mnohí hyeny.Človek,s ktorým robia rozhovor,je na pokraji kolapsu zo žiaľu a oni by mu mikrofón najradšej pripevnili k brade.A čakajú a čakajú na nejakú senzáciu.Keby im niekto povedal,že jeden z mŕtvych ožíva,bez rozmyslu by sa tam hnali,hyeny ....
Nella_2
08.09.11,16:04
A najťažšie to majú rodiny pozostalých slávnych - všetky médiá, bulváry, časopisy sa budú v tej tragédii pitvať, fotiť ich na pohrebe a všetko to komentovať...
Demitra bol dobrý hokejista, bol sympatický, mal rád deti a tuším sa aj chystal venovať trénovaniu mladých. Škoda ho.

Ale súhlasím s tými, čo tu písali, že reakcie na internete a sociálnych sieťach sú prehnané (najmä od ľudí, ktorí ho familiárne oslovujú a pritom sa vôbec osobne nepoznali). Davovej psychóze sa proste nedá zabrániť.
*ala*
08.09.11,16:15
úžasný človek.....ostal len smútok a spomienky
erzet
08.09.11,16:36
Kondolencia v škole do ktorej chodil pán Demitra
buchač
08.09.11,17:26
Hhm.....nedá mi to ...aj napriek tomu nešťastiu , ktoré sa stalo VŠETKÝM pozostalým ...


Viete , čo ma zarazilo ????
Pozrel som si cez vyhľadávač , zadal som výraz " letecké nešťastie pri obci Hejce " ...vyhodilo mi


Pre hľadaný výraz - letecké nešťastie pri obci Hejce - neboli nájdené žiadne dokumenty.

...alebo Hejce
http://www.porada.sk/gsearch.php?do=process&quicksearch=1&childforums=1&exactname=1&cx=013962655869552257570%3A2wxbimc9wmy&cof=FORID%3A10&ie=ISO-8859-2&s=&query=Hejce&securitytoken=1315505079-47b4b34938be6fc10f6d02a8b94f09679ae9cb87

..inak nič ...žiadna téma , NIČ ...newer ,nada...

....ešte ani v http://www.porada.sk/51730-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-new-post.html ani zmienka o tejto udalosti ...:confused::confused:...

...síce ani odo mňa , no ja som im česť dal svojím spôsobom ...

...a tak trochu mi rezonujú v ušiach poniektoré názory , že chlapci mali štátny pohreb ,že koľko vdovy dostanú odškodného a podobné kydy ...

...a tak dumem ...nebolo by zahodno urobiť aj Demitrovi štátny pohreb ???
...nemá sa vyhlásiť národný smútok ...????
...ozaj .......koľko asi tak bude mať jeho pozostalá manželka vdovský dôchodok ...????




...a teraz poďte do mňa ...

P.S.:
...ako človek nezávidím , ľutujem rodinu ...a to KAŽDÚ , ktorá o blízkeho príde ...
Oliwa
08.09.11,17:53
Buchač, nemienim sa do nikoho púšťať, ale to s tým vdovským dôchodkom si si mohol naozaj odpustiť, to je silná káva... Na koľko si ceníš svoj život, manželky, svojich dcér či vnučky? No comment... BTW: zle si hľadal... ak už si chcel, mal si zadať "tragédia Hejce" a zistil by si, ako veľmi sa mýliš...
day
08.09.11,17:58
smrt si nevybera, chudobny, bohaty, hokejista, vojak, ...., zid, arab, ... ked zomrie clovek je to vzdy tragedia
otázka
08.09.11,17:58
...ozaj .......koľko asi tak bude mať jeho pozostalá manželka vdovský dôchodok ...????

Ja len k tejto pasáži......osobne si myslím, že jeho manželku momentálne nijaký vdovský dôchodok nezaujíma, nie je a nebude naň ani odkázaná, nakoľko všetci dobre vieme, aký životný štandard a zárobky majú naši hokejisti v zámorí takéhoto rangu a kvalít. Len pár vecí sa za peniaze nedá kúpiť a jednou z nich je aj život. Každý partner by urobil čokoľvek, len aby sa ten druhý mohol vrátiť späť, no nedá sa....
A to Vás čo napadlo s tým dôchodkom? :confused:
buchač
08.09.11,18:00
...ozaj .......koľko asi tak bude mať jeho pozostalá manželka vdovský dôchodok ...????

...čítajte v kontexte celého príspevku ..............lenže ten iný význam asi nie je dosť dobre postrehnuteľný ...

Mal som na mysli to , že pozostalým rodinám po vojakoch v Hejciach ešte aj tie náležitosti od štátu bolo závidené ...
otázka
08.09.11,18:02
Čítame, čítame....
day
08.09.11,18:10
...čítajte v kontexte celého príspevku ..............lenže ten iný význam asi nie je dosť dobre postrehnuteľný ...

Mal som na mysli to , že pozostalým rodinám po vojakoch v Hejciach ešte aj tie náležitosti od štátu bolo závidené ...

tak vies, lepsie sa showbiznisu prizivuje na slavnom hokejistovi :(
harleydavidson
08.09.11,18:43
Mňa osobne tiež unavuje to mediálne šialenstvo okolo tejto veľkej tragédie. O ničom inom sa už ani nepíše, nevraví, hyenistické médiá sú vo svojom živle....a tie familiárne komentáre na soc. sieťach....hrôza.
Je mi ľúto hlavne pozostalých, otcov, matiek, manželiek, priateliek, detičiek....Demitra mi bol moc sympatický aj keď hokej moc nesledujem...nepoznal som ho osobne, ale zdal sa mi veľmi srdečný a dobrý ako človek.
Ale to nie je dôvod aby som napr. celé dni na FC "lajkoval" všetko okolo tohoto nešťastia..



mimotemy

V tomto hnusnom svete sa denno-denne dejú tragédie, či už v bližšom/širšom okolí, len to médiá "nepitvajú", nie sú pre nich zaujímavé.
Tak napríklad, jeden dvojročný chlapček pochádzajúci z môjho kraja bojuje o život v nemocnici a zachrániť ho môže operácia v USA za 300 000 €....ale poisťovňa zákrok nepreplatí.....a tak zúfalí rodičia zháňajú peniaze....to je tragédia....aj keď, ako pre koho....

V tejto súvislosti si vždy pri odvysielaní akejkoľvek reportáže o rôznych vysoko nadštandartných odmenách a zlatých padákoch našich "prominentných politikov" spomeniem na tohoto chlapčeka...ktorý možno stále čaká, ak ešte.....
Ale možno práve jemu by takéto mediálne šialentvo pomohlo zohnať tie peniaze, len to by médiá museli mať záujem,...
Betina2
08.09.11,19:21
O pár dní sa ten ošiaľ ukľudní....ved predsa ide 10.výročie pádu Dvojičiek, tak sa pozornosť presunie tam (teda pokial sa niečo iné neudeje) .... A áno, familiárne ho nazývať, ked ho človek nepoznal osobne mi tiež príde dosť nevhodné. Dávam za pravdu aj Buchačovi aj Harleyovi, že médiá by sa mali orientovať aj na iné, už spomínané tragédie, ale to by sa asi denníky a týždenníky tak dobre nepredávali :(. Žiaľ, ako som už spomínala, tí najlepší odchádzajú najskôr, takí "nenaž...ní" politik však aj po autonehode s 3 promile v krvi vyviazne naľahko a bez zranenia.
KoxXxo
09.09.11,04:51
Ľubomír
09.09.11,07:13
Mňa osobne tiež unavuje to mediálne šialenstvo okolo tejto veľkej tragédie. O ničom inom sa už ani nepíše, nevraví, hyenistické médiá sú vo svojom živle....a tie familiárne komentáre na soc. sieťach....hrôza.
Je mi ľúto hlavne pozostalých, otcov, matiek, manželiek, priateliek, detičiek....Demitra mi bol moc sympatický aj keď hokej moc nesledujem...nepoznal som ho osobne, ale zdal sa mi veľmi srdečný a dobrý ako človek.
Ale to nie je dôvod aby som napr. celé dni na FC "lajkoval" všetko okolo tohoto nešťastia..



mimotemy

V tomto hnusnom svete sa denno-denne dejú tragédie, či už v bližšom/širšom okolí, len to médiá "nepitvajú", nie sú pre nich zaujímavé.
Tak napríklad, jeden dvojročný chlapček pochádzajúci z môjho kraja bojuje o život v nemocnici a zachrániť ho môže operácia v USA za 300 000 €....ale poisťovňa zákrok nepreplatí.....a tak zúfalí rodičia zháňajú peniaze....to je tragédia....aj keď, ako pre koho....

V tejto súvislosti si vždy pri odvysielaní akejkoľvek reportáže o rôznych vysoko nadštandartných odmenách a zlatých padákoch našich "prominentných politikov" spomeniem na tohoto chlapčeka...ktorý možno stále čaká, ak ešte.....
Ale možno práve jemu by takéto mediálne šialentvo pomohlo zohnať tie peniaze, len to by médiá museli mať záujem,...

Súhlasím s tebou. Po počiatočnom šoku je nutné aby sa medie ukľudnili. Demitra bol pán hokejista a fajn človek , ale si myslím že ani on by nesúhlasíl s tým čo robia media. Predbiehajú sa v priamych prenosoch z námesti, škôl a štadionov v tom kde a kto zapálil viacej sviečok. Je to nechutné. Na mieste Paľovej rodiny by som ich jednoznačne požiadal aby s týmto skončili. Tichá spomienka na človeka je viac ako bulvarné správy. Je vidieť, že buvár sa nezastaví pred ničím.
trisestri
09.09.11,07:47
O pár dní sa ten ošiaľ ukľudní....ved predsa ide 10.výročie pádu Dvojičiek, tak sa pozornosť presunie tam (teda pokial sa niečo iné neudeje) .... A áno, familiárne ho nazývať, ked ho človek nepoznal osobne mi tiež príde dosť nevhodné. Dávam za pravdu aj Buchačovi aj Harleyovi, že médiá by sa mali orientovať aj na iné, už spomínané tragédie, ale to by sa asi denníky a týždenníky tak dobre nepredávali :(. Žiaľ, ako som už spomínala, tí najlepší odchádzajú najskôr, takí "nenaž...ní" politik však aj po autonehode s 3 promile v krvi vyviazne naľahko a bez zranenia.

Nuž trochu odbočím a k tomu len dodám že ku dvojičkám majú súkromne media reportaže aj filmy vo vysielaní,ale ked bolo vyročie SNP,tak nebolo takmer nič v nich s touto tematikou./škoda obeti tohto zakerného teroristického útoku vo WTC,ale aj naše dejiny si zaslúžia spomienku/
mlisa
09.09.11,08:00
každý smúti po svojom, prečo si navzájom vyčítať ako to kto prežíva, čo je vhodné a čo nie? Pocity (všetky, smútok, radosť...) nemajú len jeden správny spôsob ako ich vyjadriť... Na jednu vec zareaguje milion ludi milionom sposobov... prosim nemoralizujme neustale...
JaJoJu
09.09.11,08:08
Je to veľká strata...
harleydavidson
09.09.11,09:50
Nuž trochu odbočím a k tomu len dodám že ku dvojičkám majú súkromne media reportaže aj filmy vo vysielaní,ale ked bolo vyročie SNP,tak nebolo takmer nič v nich s touto tematikou./škoda obeti tohto zakerného teroristického útoku vo WTC,ale aj naše dejiny si zaslúžia spomienku/
médiá odvysielaním, napísaním reportáže o akejkoľvek udalosti nesledujú ten ciel a síce uctiť si pamiatku, idem im len o sledovanosť, predajnosť. Preto o SNP ani pes neštekol, ale reportáže a filmy o udalostiach z 9/11 ...toho bude na výber v "bielom aj v čiernom" + 3 krát repríza....

....ako tu na fóre vyššie už bolo spomenuté finančné odškodné pozostalých obetí rôznych nešťastí....nedá mi nereagovať, aj keď je to mimo tému.
Nezávidím nikomu nič, a už vôbec nie finančnú pomoc pri nešťastí, ale keď sa má odškodňovať, tak všetkých pozostalých bez rozdielu. A nie len pri hromadných nešťastiach tak ako je u nás zvykom. Alebo potom neodškodňovať vôbec nikoho.
Ako k tomu prídu príbuzní napr. zavaleného bágristu, ktorý prišiel o život nie vlastným zavinením, kedy jeho rodina nedostala žiadne mimoriadne odškodné, oproti príbuzným pri hromadných nešťastiach (nedávne banské a vojenské letecké....)???? Tu sa s odškodňovaním nešetrilo...
Či jedena ľudská tragédia sa neráta? Na odškodňovanie treba hromadu obetí? Zvláštny meter..
rodina1
09.09.11,09:52
Keďže Paľo pochádzal z Dubnice nad Váhom, aj naši občania mohli vyjadriť úctu jeho pamiatke:
http://www.dubnica.sk/aktuality/vyjadrenie-ucty-pavlovi-demitrovi

Paľa som osobne nepoznala (je o pár rôčkov odo mňa mladší), ale poznám jeho súrodencov, jeho rodičov (bývali sme na jednom paneláku).
Nikdy sa nepovyšovali, nikdy nikomu nedali najavo, že sú niečo viac, ako ostatní, a myslím si, že taký bol aj Paľo.
Úprimnú sústrasť jeho rodine ...

http://www.dubnica.sk/aktuality/a-skolska-lavica-zostala-prazdna
*ala*
09.09.11,14:28
R.I.P.
Nella_2
09.09.11,15:51
to R.I.P. sa nedá použiť v slovenčine?
marleau
09.09.11,17:36
Videli ste,aký štadión majú v "chudobnom" Bielorusku?
Videli ste,koľko ľudí príde v štáte,kde vládne "diktátor"?
---
A už uzavrite tému,nedá sa to čítať.