marcelka.dila
08.09.11,08:36
Pekny den prajem!
V auguste 2011 mi skoncila rodicovska dovolenka (3 roky), pocas ktorej som pracovala na Dohodu. Momentalne pracujem stale na Dohodu. Bola som na Socialke, kde mi pracovnicka povedala, ze v mojej momentalnej situacii do 6.roku zivota dietata za mna stat plati odvody.
1. Co za mna stat vlastne plati?
2. Musim ist do zdravotnej poistovne a nahlasit tam sucasny stav, a budem musiet nieco mesacne platit?
3. Mam narok na podporu v nezamestnanosti?
4. Mam este nejake ine prava a povinnosti?

Dakujem velmi pekne za akukolvek odpoved.
Prijemny den
brčko
08.09.11,07:18
Pekny den prajem!
V auguste 2011 mi skoncila rodicovska dovolenka (3 roky), pocas ktorej som pracovala na Dohodu. Momentalne pracujem stale na Dohodu. Bola som na Socialke, kde mi pracovnicka povedala, ze v mojej momentalnej situacii do 6.roku zivota dietata za mna stat plati odvody.
1. Co za mna stat vlastne plati?
2. Musim ist do zdravotnej poistovne a nahlasit tam sucasny stav, a budem musiet nieco mesacne platit?
3. Mam narok na podporu v nezamestnanosti?
4. Mam este nejake ine prava a povinnosti?

Dakujem velmi pekne za akukolvek odpoved.
Prijemny den

1. v soc.poistovni len dôchodkové poistenie strobné+invalidné
2. ak sa sa nadalej o dieťa staráš sama alebo do škôlky chodí max. na 4hod. denne, tak budeš zdr. poistená štátom ako osoba celodenne osobne a riadne sa starajúca o dieťa do 6rokov a v ZP podpíšeš prehlásenie o tom. No treba to nahlásiť, no zisti si, aké doklady budú od teba chcieť, či doklad o poberaní RP, nepíšeš o prac.pomere, asi si nezam.
3. neuvádzaš údaje o prac.pomere alebo platení dobr.poistenia v nezam.
marcelka.dila
08.09.11,07:41
Dakujem pekne.
Pracujem momentalne na Dohodu.
Rodicovsky prispevok uz nepoberam.
Ano, platim dobrovolne nemocenske poistenie.
brčko
08.09.11,19:07
Dakujem pekne.
Pracujem momentalne na Dohodu.
Rodicovsky prispevok uz nepoberam.
Ano, platim dobrovolne nemocenske poistenie.

dnp nie je podstatné pre nárok na podporu. Písala som o dobrov.poistení v nezamestnanosti a trvaní prac.pomeru (podstatné 3 alebo 4roky pred zaregistrovaním a či boli prac.pomery na dobu určitú či neurčtiú).