Indeed
08.09.11,13:14
To, že Karas Milan alias Kamil je tuto na Porade mimoriadne nobľúbená osoba
snáď nemusím nikomu zdorazňovať,

ale prišiel som k zaujímavým FAKTOM, ktoré svedčia o tom,že

toto indivíduum je tuná trpené s vedomím a tichým schválením niektorých moderátorov.

Prišiel som na to na základe toho, že keď som v téme " Čo ma dnes nahnevalo, čo ma dnes potešilo .",poukázal na praktiky tohto uchyláka,že

uzatvára témy svojimi multinickmi, klikaním na "vyriešené",

tak moj prispevok niekde okolo #2907 BOL VYMAZANÝ

keďže žiadný poraďak NEMOŽE mazať, či upravovať príspevky iných,

SOM PRESVEDČENÝ , že toto duševne choré indivíduum, tu prispieva za plného vedomia vedenia porady a z tichým SÚHLASOM moderátorov, ktorí ho kryjú a v tichosti podporujú,

za účelom aby postupne odstavil nicky ako napr. jar88, či duves aby sem neprispievali, kedže vo svojich príspevkoch nemilosrdne odhaľujú

HOLÚ PRAVDU.

Jednoducho Milan Karas bol POUŽITÝ nato aby plnil CIELE iných.

Čo Ty na to Milanko, keďže jedinym Tvojim božstvom, je Tvoja vlastná

JEŠITNOSŤ ???

Ešte chcem dodať , že najnovšie jeho chameleonske nicky sú :

rudopp,timkoprvy,arthur1,PASKOV,decisz,dekilometer ,kartero,indeide a možno aj BIZAL.

ZASTAVME TOHTO MANIAKA !
Indeed
08.09.11,11:28
Mali by sa k tomu vyjadriť moderátori,

keďže presne POZNAJÚ a vidia IP adresy všetkých prispievateľov, a tak vlastne možu dosvedčiť KTO je KTO na Porade.

Len aby bola k takému kroku ochota , však ???
Indeed
08.09.11,12:08
....ticho po pěšině.

Znamená to,že mám PRAVDU ?
rudopp
08.09.11,12:10
To, že Karas Milan alias Kamil je tuto na Porade mimoriadne nobľúbená osoba
snáď nemusím nikomu zdorazňovať,

ale prišiel som k zaujímavým FAKTOM, ktoré svedčia o tom,že

toto indivíduum je tuná trpené s vedomím a tichým schválením niektorých moderátorov.

Prišiel som na to na základe toho, že keď som v téme " Čo ma dnes nahnevalo, čo ma dnes potešilo .",poukázal na praktiky tohto uchyláka,že

uzatvára témy svojimi multinickmi, klikaním na "vyriešené",

tak moj prispevok niekde okolo #2907 BOL VYMAZANÝ

keďže žiadný poraďak NEMOŽE mazať, či upravovať príspevky iných,

SOM PRESVEDČENÝ , že toto duševne choré indivíduum, tu prispieva za plného vedomia vedenia porady a z tichým SÚHLASOM moderátorov, ktorí ho kryjú a v tichosti podporujú,

za účelom aby postupne odstavil nicky ako napr. jar88, či duves aby sem neprispievali, kedže vo svojich príspevkoch nemilosrdne odhaľujú

HOLÚ PRAVDU.

Jednoducho Milan Karas bol POUŽITÝ nato aby plnil CIELE iných.

Čo Ty na to Milanko, keďže jedinym Tvojim božstvom, je Tvoja vlastná

JEŠITNOSŤ ???

Ešte chcem dodať , že najnovšie jeho chameleonske nicky sú :

rudopp,timkoprvy,arthur1,PASKOV,decisz,dekilometer ,kartero,koxXxo,indeide a možno aj BIZAL.

ZASTAVME TOHTO MANIAKA !

Máš pravdu na 50 %
1, Karas Milan alias Kamil= Karas Milan alias KaMil

atď
rudopp
08.09.11,12:11
Mali by sa k tomu vyjadriť moderátori,

keďže presne POZNAJÚ a vidia IP adresy všetkých prispievateľov, a tak vlastne možu dosvedčiť KTO je KTO na Porade.

Len aby bola k takému kroku ochota , však ???

Prd tomu rozumieš .
Indeed
08.09.11,12:12
omrzíš nielen mńa ale aj iných ,

a nakoniec Ti zakrutia krkom a a j všetkým tvojim inteligentne vymysleným nickom.
Indeed
08.09.11,12:14
ja by som naozaj nikdy nechcel byť otrokom svojho PC a nejakého portálu na nete.

Len čo ti príde notifikacia, že nejaký príspevok ma odpoved , necháš všetko a bežíš k PC naň odpovedať ..
To je OBSESIA,

alebo slovensky POSADNUTOSŤ

duševna CHOROBA !
rudopp
08.09.11,12:17
To, že Karas Milan alias Kamil je tuto na Porade mimoriadne nobľúbená osoba
snáď nemusím nikomu zdorazňovať,

ale prišiel som k zaujímavým FAKTOM, ktoré svedčia o tom,že

toto indivíduum je tuná trpené s vedomím a tichým schválením niektorých moderátorov.

Prišiel som na to na základe toho, že keď som v téme " Čo ma dnes nahnevalo, čo ma dnes potešilo .",poukázal na praktiky tohto uchyláka,že

uzatvára témy svojimi multinickmi, klikaním na "vyriešené",

tak moj prispevok niekde okolo #2907 BOL VYMAZANÝ

keďže žiadný poraďak NEMOŽE mazať, či upravovať príspevky iných,

SOM PRESVEDČENÝ , že toto duševne choré indivíduum, tu prispieva za plného vedomia vedenia porady a z tichým SÚHLASOM moderátorov, ktorí ho kryjú a v tichosti podporujú,

za účelom aby postupne odstavil nicky ako napr. jar88, či duves aby sem neprispievali, kedže vo svojich príspevkoch nemilosrdne odhaľujú

HOLÚ PRAVDU .

Jednoducho Milan Karas bol POUŽITÝ nato aby plnil CIELE iných.

Čo Ty na to Milanko, keďže jedinym Tvojim božstvom, je Tvoja vlastná

JEŠITNOSŤ ???

Ešte chcem dodať , že najnovšie jeho chameleonske nicky sú :

rudopp,timkoprvy,arthur1,PASKOV,decisz,dekilometer ,kartero,koxXxo,indeide a možno aj BIZAL.

ZASTAVME TOHTO MANIAKA !

Si na Porade mladý (a spostý) = nebudem ti to vysvetľovať, aj tak by si nepochopil.

To sú hlásne trúby a niečo holé odhaľujú, ale pravda to nie je.

A to je koľko ??? Napíš to ako normálny človek :D
Indeed
08.09.11,12:20
Si na Porade mladý (a spostý) = nebudem ti to vysvetľovať, aj tak by si nepochopil.

To sú hlásne trúby a niečo holé odhaľujú, ale pravda to nie je.

A to je koľko ??? Napíš to ako normálny človek :D

neviem ja si nezapisujem svoje prispevky ,

ale viem, že citovaný príspevok bol v uvedenej téme niekde okolo #2907x

teda za tým číslom.
KoxXxo
08.09.11,12:24
Minimálne v mojom nicku si sa sekol.
Indeed
08.09.11,12:33
Minimálne v mojom nicku si sa sekol.

prepáč,

ale hrnul si sa ozlomkrky uzatvoriť určitú tému.
KoxXxo
08.09.11,12:36
Šak ináč ništ sa nestalo. A už nebudem uzatvárať.
Chobot
08.09.11,13:06
To, že Karas Milan alias Kamil je tuto na Porade mimoriadne nobľúbená osoba
snáď nemusím nikomu zdorazňovať,

ale prišiel som k zaujímavým FAKTOM, ktoré svedčia o tom,že

toto indivíduum je tuná trpené s vedomím a tichým schválením niektorých moderátorov.

Prišiel som na to na základe toho, že keď som v téme " Čo ma dnes nahnevalo, čo ma dnes potešilo .",poukázal na praktiky tohto uchyláka,že

uzatvára témy svojimi multinickmi, klikaním na "vyriešené",

tak moj prispevok niekde okolo #2907 BOL VYMAZANÝ

keďže žiadný poraďak NEMOŽE mazať, či upravovať príspevky iných,

SOM PRESVEDČENÝ , že toto duševne choré indivíduum, tu prispieva za plného vedomia vedenia porady a z tichým SÚHLASOM moderátorov, ktorí ho kryjú a v tichosti podporujú,

za účelom aby postupne odstavil nicky ako napr. jar88, či duves aby sem neprispievali, kedže vo svojich príspevkoch nemilosrdne odhaľujú

HOLÚ PRAVDU.

Jednoducho Milan Karas bol POUŽITÝ nato aby plnil CIELE iných.

Čo Ty na to Milanko, keďže jedinym Tvojim božstvom, je Tvoja vlastná

JEŠITNOSŤ ???

Ešte chcem dodať , že najnovšie jeho chameleonske nicky sú :

rudopp,timkoprvy,arthur1,PASKOV,decisz,dekilometer ,kartero,indeide a možno aj BIZAL.

ZASTAVME TOHTO MANIAKA !

Milý Indeed.

Vyjadrím sa len raz a dúfam naposledy k tvojej výzve.

Moderátor nie je povinný hlásiť vymazanie každého neprístojného príspevku, čo porušuje etiketu porady. Tvoj príspevok bol za príspevkom č. 27070 a nakoľko hrubo porušoval etiketu porady (inému členovi si bez zjavného dôvodu PRVÝ vynadal do debilov - pardon za výraz), tak som ho vymazal ja spolu s nasledujúcim príspevkom od rudopp, nakoľko aj ten porušoval etiketu v tom, že tiež urážal iného člena porady.

Je mi jedno, kto príspevok napíše, neposudzujem podľa pisateľa. Priznám sa, že nie som s rudopp kamarát, ale rešpektujem jeho názory na porade, pokiaľ nie sú v rozpore s Etiketou. A v poslednej dobe evidejem, že mnohým robí radosť stále ho podpichovať, urážať ho. Opakujem, na porade nie je dovolené urážať iného člena, nech ide o kohokoľvek. Ak niektorý príspevok porušuje etiketu, či je nevhodný, treba ho nahlásiť a moderátor posúdi, či je skutočne nevhodný a ak treba, vymaže ho. Ale je zásadnou chybou na nevhodný príspevok nevhodne reagovať, lebo tým sa diskusia len vyhrotí a to k ničomu nevedie. A niektorí to radi praktizujú, najmä s rudopp, ktorý tiež miesto toho, aby nevhodné príspevky nahlásil, reaguje na ne nevhodne. Ale keď vy do neho kameňom, nečudujte sa, že aj on kameňom. Potom musím čítať niekoľko strán príspevkov a selektovať, ktoré nechať a ktoré nie, čo mi zaberá dosť času.

Niekedy je ťažké rozhodnúť o tom, či príspevok ešte je vhodný alebo nie. A nie je v mojej sile a ani na to nemám čas, vymazanie každého nevhodného príspevku zdôvodňovať a oznamovať autorovi. A to, že niekde zostane nejaký nevhodný príspevok - za to skutočne nemôžem. Nie som stroj, ktorý číta a reviduje všetky príspevky. Na to slúži práve tlačítko Nahlás.

Píš len príspevky v súlade s etiketou porady a žiadny tvoj príspevok nebude treba mazať!

Záverom ťa chcem poprosiť, aby si nezakladal témy týkajúce sa iného člena porady v tomto tóne. Tému uzatvorím a po čase vymažem. Myslím, že takéto nepatria na poradu. Obsah porady si tvoríme sami a absolútne nesúhlasím s tým, že za to, ako porada vyzerá, zodpovedajú administrátor a moderátori. Tí len udržujú jej obsah zásahmi, ak sa už jej obsah začína príliš vyhrocovať. Pôvodným poslaním moderátorov bolo robiť také zmeny a úpravy, ktoré vyplynuli z chýb zadávateľov - duplicitné príspevky, duplicitné témy, presuny tém, zlúčenia tém, presuny príspevkov. Vymazávanie nevhodných príspevkov nebolo pôvodným cieľom moderátorov, ale pokiaľ prispievatelia sami nevedia, čo je vhodné a čo už nie, tak bola nutnosť zasahovať aj v takých prípadoch.

Venuj svoju energiu radšej radeniu tým, ktorí radu potrebujú a nie analýze iných členov porady či hodnoteniu moderátorov.

A prestaň vymýšľať konšpiračné teórie o tom, že moderátori podporujú toho či ohoho člena porady. Pre mňa je každý člen rovnaký a nikoho nepodporujem ani nekryjem. A každý má tiež rovnaké právo kliknúť na tlačítko "Vyriešené". Ak je potrebné, nie je problém požiadať moderátora o znovuotvorenie témy a nemusíš zakladať X-té pokračovanie. JA nekontrolujem každú tému prečo a kým bola uzatvorená.
Indeed
08.09.11,13:09
nebol prvy rudopp čo podpichoval inych členov porady ???

to len tak na okraj,

P.S 2

od buduceho týždňa miznem z Porady, som znechutený z toho čo sa tu deje...
Chobot
08.09.11,13:17
nebol prvy rudopp čo podpichoval inych členov porady ???

to len tak na okraj,

P.S 2

od buduceho týždňa miznem z Porady, som znechutený z toho čo sa tu deje...

Sám si spolustrojcom toho, čo je na porade.