tkt
19.01.06,10:20
Zdravím Vás,
Práve vypisujem "Návrh na zápis zmeny zapísaných údajov o spol. s r. o. do OR" - zmena trvalého bydliska konateľa. Viete mi poradiť akú mám dať prílohu pri tejto zmene trvalého bydliska?
Ďakujem
rada
19.01.06,12:25
Myslím, že je to písomné vyhlásenie o zmene bydliska. Odporúčam však vyhl. 25/2004 Z.z.- vzory tlačív na podávanie návrhov do OR kde na konci každého tlačiva sú presne vymenované aké prílohy sa k zápisu či ku každej zmene musia priložiť.
Zgongol
23.01.06,09:45
Malo by to byť potvrdenie o trvalom bydlisku (novom) vydané obcou/mestskou časťou.
ajobs
23.01.06,09:52
Ak sa pýtaš aký to má byť e-formulár, tak č.8 a na stranu P8/3 uvedieš vymazávané a zapisované údaje o konateľovi, ktoré sa menia.
Ako prílohe dáš napr. fotokópiu občianskeho preukazu (overenú), alebo potvrdenie obce o zmene bydliska.
Chobot
23.01.06,09:55
Myslím, že je to písomné vyhlásenie o zmene bydliska. Odporúčam však vyhl. 25/2004 Z.z.- vzory tlačív na podávanie návrhov do OR kde na konci každého tlačiva sú presne vymenované aké prílohy sa k zápisu či ku každej zmene musia priložiť.

Súhlasím, vyhláška hovorí konkrétne:

"písomné vyhlásenie podnikateľa o zmene bydliska alebo iný doklad, ktorý preukazuje zmenu v údajoch podnikateľského oprávnenia"
andreaS
18.07.10,16:09
chystam sa podat elektronicky zmenu udajov do OR... ake splnomocnenie potrebujem? Myslim tym, aky text by malo obsahovat, kedze sa nejedna o moju sro.

A co bude prilohou? Zmena sa tyka vysky splatenia vkladov a zaroven premena SKK na EUR (zabudli to urobit, je to novy klient).
andreaS
19.07.10,09:42
chystam sa podat elektronicky zmenu udajov do OR... ake splnomocnenie potrebujem? Myslim tym, aky text by malo obsahovat, kedze sa nejedna o moju sro.

A co bude prilohou? Zmena sa tyka vysky splatenia vkladov a zaroven premena SKK na EUR (zabudli to urobit, je to novy klient).

posuvam...
miriza
28.07.10,05:37
Ahojte chcem podať zmenu do OR týka sa rozšírenia predmetu činnosti podnikania, čo všetko im mám poslať?
- živnostenské listo po 2x všetky overené?
- návrh na zápis zmeny
- zápisnicu z valného zhromaždenia
- spoločenskú zmluvu
- kolok v sume 66 EUR
čo všetko má byť overené?
Santasuzanna
23.09.10,11:18
Ahojte chcem podať zmenu do OR, týka sa rozšírenia predmetu činnosti podnikania, čo všetko im mám poslať?
- živnostenské listo 2x v overené?
- návrh na zápis zmeny s prilep. 66 Eur kolkami?
- zápisnicu z valného zhromaždenia 2x overené podpisy?
- zaklafateľskú listinu 2x overené podpisy?
- alebo čo všetko má byť overené?

Ďakujem.