n.praca
09.09.11,10:33
pred rokom som v praci spadol z rebrika, sefka ma s personalistkou ukecala, ze to nic nieje ale nech si oddychnem..., potreboval som sa zapacit, v tom roku som isiel ziadat o uver, ze spravim gesto, ale bolesti neustupovali, priam narastali a po mesiaci som siel pn. Pracovny uraz bol vo firme zaznamenany, tak som PN (1tyzden) mal zaskrtnute pracovny uraz..., cakal som mesiac, na vyplatu doslo ako keby iba PN, myslel som si ze od poistovne dojde neskor tak cas plynul a potom som zistil ze Oni si to "nevsimli" a ze sak ...,
nabralo to spad: sefku vymenili, na jej miesto sa dostal ten co mi drzal rebrik svedok toho. Nanestastie este pred tym som ho stihol poobvinovat zo zbabelstva ze to cele kryl, resp. aj porusovanie BOZP!
a na vyzvu co s tym bude robit nieco v tom zmysle vyckaj, daj tomu cas (pustal ma do banky, vyvoval som si uver...:)), bude tomu rok, teraz som ho vyzval pisomne aby sa k tomu vyjadril
.
takze mam narok na nieco? nie je neskoro?
co by ste robili?

uz tak mi to mieni nandat, ze si dovolujem ho zastrasovat udanim!
pozn.:sme prispevkova org. obce
majus1
09.09.11,13:41
V tvojom pripade by som sa obrátila na príslušný inšpektorát práce. Ak bol úraz zaznamenaný, teda aj uznaný a oni to akosi zabudli poslať porušili zákon (124/2006), z toho čo píšeš sa zdá že na to chcú zabudnúť, ale v každom prípade ........smer inšpektorát práce
IP záležitosť prešetrí a napíše ti vyjadrenie, ako postupovali a k čomu dospeli.