zuzusa
09.09.11,13:42
Ahojte.Vedel by mi tu niekto poradiť.Som na MD a snažím sa niečo si privyrobiť,keďže na predĺženej materskej nedostávam ani 1€.Už som skúšala predaj lízatiek-dudlíkov,teraz vyrábam vence na dvere,len je to ťažké s ich predajom.Nikto nemá záujem.Chcem sa spýtať existuje niečo,kďe môžu mamičky na MD,alebo hocikto takto doma vyrobené výrobky predávať?Je nejaké združenie,ktoré tak pomáha,alebo sa snažím zbytočne?
mattto
09.09.11,11:45
neviem, či to nebude reklama, možno to admin vymaže skús napr. http://www.sashe.sk/

už je veľa portálov zameraných na predaj výrobkov hand-made
zuzusa
09.09.11,11:50
Vôbec som nemyslela na reklamu,len potrebujem radu na nejaké centrá pre mamičky na MD,kde si takto pomáhajú navzájom.Aj tak ďakujem za tip
mattto
09.09.11,11:58
Vôbec som nemyslela na reklamu,len potrebujem radu na nejaké centrá pre mamičky na MD,kde si takto pomáhajú navzájom.Aj tak ďakujem za tip


neviem, či sa rozumieme :) na tej stránke sa môže hocikto zaregistrovať a predávať svoje domácky vyrobené výrobky a takých portálov je veľa. Ši, vyšívaj, maľuj, navliekaj kamene, rob odliatky hocičo - na týchto portáloch to budeš predávať
zuzusa
09.09.11,12:04
Jasné rozumieme..už som sa tam aj zaregistrovala...ešte raz ďakujem.
mattto
12.09.11,07:35
Ďalšou možnosťou privirobenia je založenie webovej stránky - napr. aj cez BiznisWeb.sk a predávanie produktov od dodávateľov, príp. Vašich vlastných výrobkov.


reklama sa robí inde :)