lucja
09.09.11,16:15
na rizikovom som kvôli praci - nemohla som ju vykonavat
Xanti
09.09.11,16:35
Ale rizikové znamená, že si na PN. Tým pádom ani osobnú asistenciu nemôžeš vykonávať, lebo musíš dodržiavať vychádzky určené lekárom ...
lucja
09.09.11,16:45
a keby som to vykonavala cez vychadzky?
buchač
09.09.11,17:18
a keby som to vykonavala cez vychadzky?
...tak poviem , že nie si normálna ....:eek:
lucja
10.09.11,13:10
nie som normálna ,keď potrebujem peniaze ?oooo tak potom ďakujem
alaya1
10.09.11,13:48
Lucia, ved sa opytaj na UPSVAR. Urcite ti povedia, ze ak si PN- tak si PRACENESCHOPNA a to aj cez vychadzky. Tie nie su urcene na pracu.
Mila123
10.09.11,15:07
Lucia, ved sa opytaj na UPSVAR. Urcite ti povedia, ze ak si PN- tak si PRACENESCHOPNA a to aj cez vychadzky. Tie nie su urcene na pracu.

ak SP dostane podnet na prešetrenie tvojej PNS a pre UPSVaR si vykážeš , že si poskytovala asistenciu, prídeš o nemocenské.....pritom nie je zakázané dostávať peniaze cez PNS...ale nie za výkon práce......(nejaké doplatky, prémie za predtým vykonanú prácu)
buchač
10.09.11,16:01
a keby som to vykonavala cez vychadzky?


...tak poviem , že nie si normálna ....:eek:


nie som normálna ,keď potrebujem peniaze ?oooo tak potom ďakujem

....Luci ....pozri sa , tak Ti poviem ...že prečo taká reakcia moja ...

Neviem síce , čo obnáša tá Tvoja osobná asistencia ...môže byť ,že len prechádzky , no môže byť aj to namáhanie sa s danou osobou , ktorú máš v opatere ...

Ide o to , čo keď náhodou potratíš ( kua , nedajbože ...ani myslieť ..) ....pýtam sa ...." čo potom ????? "...nevyčítala by si si to náhodou ????

...povedz mi , kto v dnešnej dobe nepotrebuje peniaze ...???....a je jedno , či je normálny alebo nie ...
lucja
10.09.11,19:40
maš pravdu .....juuuuj len človek sa snaži hľadať východiská z ťažšej situácie.....ale ďakujem že si mi pripomenul že sú niektoré veci dôležitejšie ako peniaze :)