PotPalo
10.09.11,18:32
Už mám dosť toho, ako v jednom kuse v správach stále opakujú meno istého nórskeho teroristu! Veď takto dávajú návod, ako byť mediálne (ne)slávny, stačí niečo zlé spraviť. Aj z dejín poznáme tých zlých. Podľa mňa by sa vôbec nemalo zaznamenávať a uvádzať meno a ani fotografia teroristov a podobných zlých ľudí. Malo by sa iba povedať, že istý terorista,a nie jeho meno, a tiež jeho tvár by mala byť digitálne rozmazaná, aby ho nebolo poznať. Skrátka anonymný človek. Takto by to nemotivovalo ďalších potencionálnych teroristov, ktorý túžia o to byť "slávny" za každú cenu.
KoxXxo
10.09.11,16:36
?
rudopp
10.09.11,16:41
Už mám dosť toho, ako v jednom kuse v správach stále opakujú meno istého nórskeho teroristu! Veď takto dávajú návod, ako byť mediálne (ne)slávny, stačí niečo zlé spraviť. Aj z dejín poznáme tých zlých. Podľa mňa by sa vôbec nemalo zaznamenávať a uvádzať meno a ani fotografia teroristov a podobných zlých ľudí. Malo by sa iba povedať, že istý terorista,a nie jeho meno, a tiež jeho tvár by mala byť digitálne rozmazaná, aby ho nebolo poznať. Skrátka anonymný človek. Takto by to nemotivovalo ďalších potencionálnych teroristov, ktorý túžia o to byť "slávny" za každú cenu.

??
KoxXxo
10.09.11,16:45
Poď radšej na pivo.
PotPalo
10.09.11,16:49
Keď ho zaplatíš, ideme.:D:D:D

A čo tie otázniky? A či nechápete, či čo?

Autor tým chcel povedať:
Niekto si povie: aha, v televízii 20x za deň opakujú jeho meno. Aj ja zabijem 20 ľudí, a budú opakovať aj moje meno.

No fuj! Do dejín by sa nemalo vstupovať zlými skutkami.

Všeobecne sa nevie, kto vynašiel napríklad televízor alebo mobil, ale každý vie, kto to bol Hitler.
KoxXxo
10.09.11,16:55
Pozeráš blbú televíziu. Ja som o ňom už veľmi dlho nepočul.
PotPalo
10.09.11,17:02
V TV pozerám len správy. Aj tie ma ale vedia nas**ť.
tetrisss
10.09.11,17:21
Depresia sobotneho vecera...
rudopp
10.09.11,18:37
V TV pozerám len správy. Aj tie ma ale vedia nas**ť.

Načo také pozerášššš ???:---
buchač
10.09.11,18:55
Keď ho zaplatíš, ideme.:D:D:D

A čo tie otázniky? A či nechápete, či čo?

Autor tým chcel povedať:
Niekto si povie: aha, v televízii 20x za deň opakujú jeho meno. Aj ja zabijem 20 ľudí, a budú opakovať aj moje meno.

No fuj! Do dejín by sa nemalo vstupovať zlými skutkami.

Všeobecne sa nevie, kto vynašiel napríklad televízor alebo mobil, ale každý vie, kto to bol Hitler.

...autorovi odkazuje moja skoro 2 -ročná vnučka , že sa nemá piťovinami zapodievať ......" č " ešte nevie zatiaľ poriadne povedať ...;)

...ozaj , ten Hitler je kto ???
...a čo je to ten mobil ...nejaký nový druh syra
...televízor ???....ozaj netuším...
Ice dive
10.09.11,19:01
...autorovi odkazuje moja skoro 2 -ročná vnučka , že sa nemá piťovinami zapodievať ......" č " ešte nevie zatiaľ poriadne povedať ...;)

...ozaj , ten Hitler je kto ???
...a čo je to ten mobil ...nejaký nový druh syra
...televízor ???....ozaj netuším...
no na dva roky má tvoja vnučka obdivhodnú slovnú zásobu... počúvate doma Rytmusa?:D:D:D:D
misoft
11.09.11,07:37
V TV pozerám len správy. Aj tie ma ale vedia nas**ť. Na TV (prístroji) je aj niečo takéto:
http://thumbs.dreamstime.com/thumb_457/1259799875PJTIBp.jpg

A vo väčšine prípadov FUNGUJE :D:D:D:D
PotPalo
11.09.11,12:11
Asi na mňa doľahla depresia veľkej Bratislavy. Zrejme ten televízor zase nechám nejaký ten mesiac vypnutý.
hubatá
17.11.13,09:41
Ale zadávateľ má pravdu: o čo sú naši teroristi horší od nórskeho aby len jeho TV FUJ dávala v hlavných správach? To ste nepočuli ako slovenskí teroristi išli nabrať odvahu do vínnej pivnice vo Vajnoroch a ani po týždni sa im nepodarilo sformulovať svoje požiadavky jasne, zreteľne ako Občiansky zákonník káže, aby ich mohli doručiť na OO PZ v Hornej Dolnej? Darmo mali policajti celý týždeň zaparkovaného antona s nápisom "pomáhať a chrániť" keď teroristom - nepomohli.