ludoh
11.09.11,12:50
Zdravim.Kto by mi vedel poradit ako dalej. Mam geberit kombifix ( montovany na stenu ) ktory som si sam obstaval. Lenze ked prislo na montovanie zavesnych mis som zistil ze ytong z obkladom ma medzeru medzi konstrukciou geberitu a ked to pritahujem tak neviem dokedy mozem, lebo neviem ci sa nemoze stat ze praskne obklad.A este otazka. Za misu sa dava taka penova podlozka.No a ked zatiahnem misu a oprem sa vahou do misy tak na tej podlozke pozorujem mierny pohyb.Ako vela by sa mala dotiahnut misa??
Kazdopadne by som potreboval radu niekoho kto montuje GEBERITY po pripade ma skusenosti z podobnym problemom.Neviem co stym ci to mozem nechat tak a co to spravi casom.Ci sa nemoze stat ze praskne obklad alebo povoli ten ytong za tym obkladom..Kto vie nech poradi co by sa hodilo.Uvitam kazdu radu...Myslim ze sa to da nejako vyriesit.Dakujem
220870
11.09.11,11:08
ludoh
11.09.11,17:19
No dik teda.... |:(
alltracboy
11.09.11,18:13
ja mam podobny system a tam kde sa srobuje a opiera misa, to bude podmurovane a dorovnane maltou do urovne celeho zachodoveho telesa. Potom cez to pojde platna alebo dve sadrokartonu takze to bude ako by bol sadrokarton priamo na stene. nebude sa tam mat co prehnut.