KoxXxo
11.09.11,18:19
Aký je Váš názor? Veríte oficiálnej verzii alebo pripúšťate, že konšpiračné teórie majú niečo do seba? Ja tomu dávam asi tak 80% ku 20.
leonardxxx
11.09.11,16:28
Ty kono , jasne ze v tom ide vlada. Usama bin ladin je iba bieli konik ktory je rad ze sa jeho meno preslavilo ... Nechapem ako niekdo moze verit ze to bol on ... milion dokazov je a za jeden a ten najvecsi dokaz povazujem samotne lietadla ktore nemali ani len tu farku a logo spolocnosti ktora bola akože stratova... a o pentagone ani nehovorim že tam padlo lietadlo .... totalna somarina ... si pozri znova aka dierka tam ostala..
bubkoch
11.09.11,16:50
http://www.emperors-clothes.com/1/rem.htm
len aby sa nezabudlo ... :cool:
duves
11.09.11,16:52
Jasne, že je za tym usama a al kajdá! Zarastení mužíci, čo nepoznajú splachovaci záchod ukradli boeingy a brilantne zakrúžili nad new yorkom. A bol by v tom pes zakopany, aby o tom americke spravodajske služby nepresvedčili zvyšok sveta!
220870
11.09.11,17:02
Keď môže lietať Slota prečo by nemohli bradatí mužíci čo nepoznajú splachovací záchod a vys.rú kde ich to napadne.
jar88
11.09.11,17:08
Jasne, že je za tym usama a al kajdá! Zarastení mužíci, čo nepoznajú splachovaci záchod ukradli boeingy a brilantne zakrúžili nad new yorkom. A bol by v tom pes zakopany, aby o tom americke spravodajske služby nepresvedčili zvyšok sveta!
Čo by sa ti stalo, ak by si si zistil z akej rodiny Usama pochádza.
Aké mal vzdelanie, čím sa zaoberal a tak ďalej ty mužík.:D
jar88
11.09.11,17:21
Jasne, že je za tym usama a al kajdá! Zarastení mužíci, čo nepoznajú splachovaci záchod ukradli boeingy a brilantne zakrúžili nad new yorkom. A bol by v tom pes zakopany, aby o tom americke spravodajske služby nepresvedčili zvyšok sveta!
Prečo asi mám pocit, že sa z tých vecí úprimne raduješ.
Tým, ako brilantne zakrúžili si chcel naznačiť, že to pilotovali samotní piloti?
Že boli tak posraní z hrozieb únoscov, že si ani netrúfli netrafiť do dvojičiek?
---------------------------
Nebuď smiešny.:D
Uznal by som, ak by si to písal len pod nickom, ale ty sa tu prezentuješ aj pod svojim (vlastným) skutočným menom. (to sa naozaj nehanbíš?)
duves
11.09.11,17:24
Testy DNA potvrdili, že bin Ládin je mŕtvy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

http://www.webnoviny.sk/svet/obama-usama-bin-ladin-je-mrtvy/341821-clanok.html

Ja len jedno nechápem. Prečo testy nepotvrdili pred 10 rokmi, že nejaky usama ma taku a taku DNA a teraz ju mali sparovať tymto akože mrtvym.
Aj jar88 tvrdi, že hlúpi všetko kúpi, ja iba upresňujem, hlúpi všetkemu skočí na háčik a nechá sa opiť rohlíkom.
jar88
11.09.11,17:28
Testy DNA potvrdili, že bin Ládin je mŕtvy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

http://www.webnoviny.sk/svet/obama-usama-bin-ladin-je-mrtvy/341821-clanok.html

Ja len jedno nechápem. Prečo testy nepotvrdili pred 10 rokmi, že nejaky usama ma taku a taku DNA a teraz ju mali sparovať tymto akože mrtvym.
Aj jar88 tvrdi, že hlúpi všetko kúpi, ja iba upresňujem, hlúpi všetkemu skočí na háčik a nechá sa opiť rohlíkom.
Veď som ti napísal, že má aj rodinu.
(veľkú a zámožnú)
duves
11.09.11,17:29
Čo by sa ti stalo, ak by si si zistil z akej rodiny Usama pochádza.

Nie, stačí že to vieš ty. Pozval ťa aspon k nim na obed? Čo ponukol? Bravčove pliecko, kapustu a knedlu?
Indeed
11.09.11,17:36
By som sa čudoval,že v deň vyročia 9/11 by tema o tom niekde na nete chýbala....

Ak tam ešte tie informácie a videa sú, treba si to pozriet

ujo Google Vám vyhodí množstvo informacií

ako si to vyhodnotíte je to vaša vec.

Moj názor je , že verzii ktorá hovorí ,že dvojičky spadli len a výlučne na základe nárazu lietadiel, može veriť len *****

alebo slaboduchý človek.
duves
11.09.11,17:37
Fotka mŕtveho bin Ládina je podvrh. Tvrdí pakistanská televízia

Najväčšia pakistanská televízia Geo TV dnes spochybnila informácie o zabití najhľadanejšieho svetového teroristu (http://udalost.aktuality.sk/zabili-usamu-bin-ladina/) Usámu bin Ládina: „Fotografia tela bin Ládina, ktorá sa dnes objavila, nie je overená,“ vyhlásila Geo TV.

Šéfka islamabádského štúdia televízie Raná Džawád je ešte kritickejšia: „Je to podvrh. Táto fotka je na internete už od roku 2009.

http://www.aktuality.sk/clanok/186397/fotka-mrtveho-bin-ladina-je-podvrh-tvrdi-pakistanska-televizia/
Amerika - krajina, kde zajtra znamená už dnes! :D:D:D:D:D
duves
11.09.11,17:43
Prečo asi mám pocit, že sa z tých vecí úprimne raduješ.
Tým, ako brilantne zakrúžili si chcel naznačiť, že to pilotovali samotní piloti?
Že boli tak posraní z hrozieb únoscov, že si ani netrúfli netrafiť do dvojičiek?
---------------------------

Čo to splietaš? Ved ty chces uplne zmeniť oficialnu verziu 11.septembra. Bush mladší o tom vie?
Platí toto:
Devätnásť mužov z teroristickej skupiny al-Káida unieslo štyri komerčné lietadlá, z ktorých dve nasmerovali na budovy Svetového obchodného centra (WTC) v New Yorku...
http://tema.aktuality.sk/utok-na-dvojicky-11-september-2001/

Kde píšem, že prinútili profi pilotov naraziť do veží? Už nepi!
jar88
11.09.11,17:48
Čo to splietaš? Ved ty chces uplne zmeniť oficialnu verziu 11.septembra. Bush mladší o tom vie?
Platí toto:
Kde píšem, že prinútili profi pilotov naraziť do veží? Už nepi!
No a čo teda,:confused: chcel si napísať, že tak brilantne zakrúžili cvičené opice???:---
Indeed
11.09.11,17:49
no je to naozaj záhada, že trafili tak uzke budovy ,pri takej rýchlosti a v takom uhle....
jar88
11.09.11,17:56
Možno toho Usamu zaskakovali bojoví piloti z nejakej lietadlovej lode. Veď čo by neurobili pre národnú bezpečnosť. Nie?
tetrisss
11.09.11,17:59
No neviem, ale dnes z ucty k tolkemu nestastiu by ste mali tieto spekulacie odlozit aspon na zajtra. Dnes prosim nie...
Indeed
11.09.11,17:59
možno to boli tí zo Star-Treku
Indeed
11.09.11,18:00
No neviem, ale dnes z ucty k tolkemu nestastiu by ste mali tieto spekulacie odlozit aspon na zajtra. Dnes prosim nie...


nestastie zažili tí, čo neboli informovaní...

Správne informovaní uradnici WTC , v ten den do zamestnania neprišli...

:eek:
rudopp
11.09.11,20:01
Čo by sa ti stalo, ak by si si zistil z akej rodiny Usama pochádza.
Aké mal vzdelanie, čím sa zaoberal a tak ďalej ty mužík.:D

A koľko mal prachov - celú záhradu duvesov si mohol nakúpiť.
PotPalo
12.09.11,04:15
Každý máte svoj názor, ale zato sa ešte nemusíte pozabíjať, dobre?
Letko
12.09.11,04:29
Prestaňte s tým, zmažte si svoje príspevky a choďte sa hádať na Pokec.