sklipo
13.09.11,08:10
Potreboval by som zistit ake firmy exekuuju majetok, dajme tomu, moj majetok. Je nejaka internetova stranka kde to zistim? dakujem
Chobot
13.09.11,06:20
Potreboval by som zistit ake firmy exekuuju majetok, dajme tomu, moj majetok. Je nejaka internetova stranka kde to zistim? dakujem

Priamo u exekútora, ten ti povie, na základe čoho - akého titulu vykonáva exekúciu.
rudopp
13.09.11,07:32
Priamo u exekútora, ten ti povie, na základe čoho - akého titulu vykonáva exekúciu.

A predtým zvykne napísať na hlavičkovom papieri, tam si to meno prečítaš.
sklipo
13.09.11,13:14
ano to viem :-). ide o to ze je uvalenych niekolko exekucii na byt mojej krsnej. ta je prec odstahovana a nemozem na nu zohnat kontakt. a chcel by som vediet kolko je tam korun a ake firmy exekuuju. chcel by som to vyplatit a do bytu sa nastahovat. zhanam na nu kontakt a urcite ho zozeniem ale ci by sa to nedalo skor niekde zistit na nete. ako je napriklad zoznam aut na ktore sa vztahuju nekjake zavazky alebo zoznam neplaticov poistovni....neexistuje take daco pri exekuciach?
iriska
13.09.11,13:30
Ak sú exekúcie na byt tak na LV je väčšinou zapísané, ktorý exekútor vymáha. Ak prídeš za exekútoro a donesieš peniaze, tak by ti mohol z dobrej vôle povedať výšku pohľadávky.... závisí ako pekne sa budeš usmievať... (z vlastnej skúsenosti :) )
Mgr.Shrek
13.09.11,15:20
Pokiaľ ide o nehnuteľnosť zapísanú na LV, v časti C ťarchy budú uvedený všetci súdny exekútori, ktorá zriadili exekučné záložné právo. V prípade ak chceš vedieť presnú čiastku je najlepšie informovať sa priamo u nich, telefonicky alebo osobne. Upozorňujem na to, že nie všetci musia byť ochotní ti tieto informácie poskytnúť, nakoľko sú viazaní mlčanlivosťou. Ak by sa ti podarilo získať úradne osvedčenú plnú moc, pôjde to bez problémov.
Mgr.Shrek
13.09.11,15:20
Ak sú exekúcie na byt tak na LV je väčšinou zapísané, ktorý exekútor vymáha. Ak prídeš za exekútoro a donesieš peniaze, tak by ti mohol z dobrej vôle povedať výšku pohľadávky.... závisí ako pekne sa budeš usmievať... (z vlastnej skúsenosti :) )
máš pravdu, úsmev vie pomôcť :)
sklipo
13.09.11,15:49
prosim vas. co je to LV? list vlastnictva? naozaj neviem...v tomto sa nevyznam.vdaka
Mgr.Shrek
14.09.11,07:43
LV - list vlastníctva, ktorého výpis získaš na www.katasterportal.sk.
Výpis je informatívny, ale to by ti malo stačiť.