navstevnicka
13.09.11,10:10
Dobry den, potrebovala by som zistit jednu informaciu. Som konatel s.r.o. spolocnosti a prevadzkujem internetovy obchod. Sidlo spolocnosti mam na adrese trvaleho pobytu, ale zijem v podnajme s manzelom na inej adrese. Donedavna som mala len zivnost, kde sidlo firmy bolo na adrese podnajmu, ale teraz su to dve odlisne adresy. Tovar posielam slovenskou postou a podacie listky si davam do nakladov. A tu vznika problem. Potrebujem do podacieho listka davat adresu spolocnosti, aby som mohla potom podaci listok pouzit do nakladov alebo mozem dat adresu na ktorej byvam, tak ako som to robila doteraz? Musi adresa na podacom listku korespondovat s adresou sidla spolocnosti? Alebo staci, ze tam bude moje meno ako konatela spolocnosti? Pripadne nazov spolocnosti? Mam v tomto medzery, tak verim, ze sa najde niekto kto mi objasni situaciu tak, aby bolo vsetko pravne v poriadku a aby som naklady vzniknute s posielanim tovaru mohla pouzit do odpisu. Dakujem, pekny den :-) S pozdravom navstevnicka
Adiks
14.09.11,05:18
Na podacom lístku musí byť uvedené obchodné meno a sídlo s.r.o. aby to mohol byť daňovo uznaný náklad s.r.o..
navstevnicka
14.09.11,06:30
Adiks, dakujem velmi pekne za odpoved :-)