andrea
14.09.11,17:45
Dobrý deň, chcem sa spýtať, že ak mam už zrealizovaný prechod z registračnej pokladne na pokladňu fiskalnu - mám novú pokladničnú knihu a s ňou mám isť na daňový úrad (aj starú pokladničnú knihu aj novú) či sa tam vypisuje niejaká žiadosť alebo tlačivo na tom daňovom úrade alebo len sa tam príde a povie, že sme zrealizovali prechod na fiskalnú pokladňu....... Potom mám ešte dotaz, že denné uzavierky sa nelepia....mesačne sa nerobia ....ja by som chcela vedie, že aký je postup......vyplačím dennú uzavierku...zapíšem do peňažného denníka.....nechapem ako to ma vyzerať.......mam ich davať na účet???? alebo ako to je vlastne...prosím niekoho, aby mi to po lopatisticky popisal....ĎAKUJEM....
tetrisss
14.09.11,16:27
Na danovy urad zanesies staru knihu pokladnice a novu a oni ti ju len prepisu, vlastne zaregistruju tu novu a odhlasia staru, danove cislo ti ostane. Dennu uzavierku vykonavas, nemusis lepit, ale musis uschovavat, podla mna ti nic nebrani si vymysliet svoj sposob. Ja napr. normalne dalej lepim a zapisujem.
andrea
15.09.11,04:36
veľmi pekne ďakujem.........
hycont
06.12.11,13:05
tzv. žurnál sa už nerobí?
tictac7
06.12.11,13:07
neviem, čo je žurnál v Tvojom ponímaní, ale pozri si túto tému - tam máš všetko....

http://www.porada.sk/t1674-p16-reg-pokladna-povinnosti.html#post1910624