keram983
15.09.11,14:21
Mohol by mi niekto poradit aku ma casnik predniest rec pri vitani a rozbijani taniera?
lujza.j
15.09.11,12:27
keram983
15.09.11,12:40
Dakujem lujza.j to som pozeral ale ten prihovor tam nie je ja by som chcel poradit daqku rec k tomu
BIZAL
15.09.11,12:46
Dobry deň milí mladomanzelia, a teraz rozbijem tanier.
lujza.j
15.09.11,13:11
no ja som to myslela ak, že si to treba prispôsobiť, poprípade improvizovať podľa situácie.
keram983
15.09.11,13:18
ale ano vitajte a bach to bude dobrre Dakujem
BIZAL
15.09.11,13:27
ale ano vitajte a bach to bude dobrre Dakujem

Jasne, aj tak to nikto nepočuva, kazdy pozerá na tanier a čaká kedy si do neho môže kopnúť a ísť sadnúť. Teraz mi napadlo, este im dáš soľ, šampanské....
lujza.j
15.09.11,13:35
z :http://www.svadba-snv.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=37&Itemid=18

Po príchode do sály buď personál, vedúci a niekedy aj starejší privíta mladomanželov a svadobných hostí. Zablahoželá mladomanželom a rozbíja sa tanier, ako symbol rozbitých čriepkov pre šťastie. Tam sa dokazuje, ako budú spoločne pracovať na svojom rodinnom šťastí. Nie je na škodu nejaká vtipná poznámka. Pred odnesením ženícha v nevestinom náručí, pardón nevesty v ženíchovom náruči za vrch stola si ešte mladomanželia pripíjajú šampanským na zdravie spolu s tým, kto ich vítal pred sálou.
Danielle369
15.09.11,13:57
Rozbitie taniera,pri vchode do svadobnej saly Pomocky:tanier,smetak a lopatka. Starejsi rozbije tanier,a poda naradie,mladomanzelom , pricom hovori: nech vam crepy prinesu stastie a spolocna praca na ich upratani nech je vam navodom ako treba spolupracovat pri prekonavani neprijemnych chvil v spolocnom zivote aby vasa laska aj stasie vytrvala. Pripitok /starejsi/ Mili novomanzelia, vazeni svadobnici, s potesenim sa ujimam radostnej ulohy privitat vas pri tomto slavnostnom svadobnom stole, kde sme sa zisli, aby sme v rodinnom kruhu, v dobrej pohode, druzne a radostne oslavili tento najstastnejsi den v zivote nasich novomanzelov. Za vsetkych vas chcem im ako aj ich rodicom vyslovit nase najsrdecnejsie blahozelanie vsetkeho najlepsieho do buduceho zivota.

Nech po vsetky dni vasho zitia
blazenost dneska stale rastie,
nech obidu vas vlnobitia,
rozkvita pokoj, laska, stastie.
Uprimne vravia srdcia nase,
ako to iba laska vie:
Zdvihnime vsetci svoje case
novomanzelom na zdravie!

Zivio , Zivio , Zivio ,mnoga leta ...

Vyzvanie do tanca,po hlavnom jedle
BIZAL
15.09.11,14:03
Rozbitie taniera,pri vchode do svadobnej saly Pomocky:tanier,smetak a lopatka. Starejsi rozbije tanier,a poda naradie,mladomanzelom , pricom hovori: nech vam crepy prinesu stastie a spolocna praca na ich upratani nech je vam navodom ako treba spolupracovat pri prekonavani neprijemnych chvil v spolocnom zivote aby vasa laska aj stasie vytrvala. Pripitok /starejsi/ Mili novomanzelia, vazeni svadobnici, s potesenim sa ujimam radostnej ulohy privitat vas pri tomto slavnostnom svadobnom stole, kde sme sa zisli, aby sme v rodinnom kruhu, v dobrej pohode, druzne a radostne oslavili tento najstastnejsi den v zivote nasich novomanzelov. Za vsetkych vas chcem im ako aj ich rodicom vyslovit nase najsrdecnejsie blahozelanie vsetkeho najlepsieho do buduceho zivota.

Nech po vsetky dni vasho zitia
blazenost dneska stale rastie,
nech obidu vas vlnobitia,
rozkvita pokoj, laska, stastie.
Uprimne vravia srdcia nase,
ako to iba laska vie:
Zdvihnime vsetci svoje case
novomanzelom na zdravie!

Zivio , Zivio , Zivio ,mnoga leta ...

Vyzvanie do tanca,po hlavnom jedle

Wow, klobúk dole
arizona
15.09.11,17:31
Myslim, ze si robis zbytocne starosti.
Personal ma zvacsa skusenosti a vedia, co maju povedat,ake divadielko zahrat a ako uvitat svadobcanov...
BIZAL
15.09.11,17:32
Myslim, ze si robis zbytocne starosti.
Personal ma zvacsa skusenosti a vedia, co maju povedat,ake divadielko zahrat a ako uvitat svadobcanov...

myslim, ze on je ten personal a bude mat premieru:)
buchač
15.09.11,17:39
Mohol by mi niekto poradit aku ma casnik predniest rec pri vitani a rozbijani taniera?

...reč ????????????....:eek::confused:

...človeče , neblbni .......pár slov , jedna - dve vety postačia , naleješ šampáňo , pripiješ si..............

.......a šmaríš tanier ...

ALE nie o hlavu ženíchovi ( možno by si aj zaslúžil , ktož vie ...;) :---:D ) , iba na zem pred nohy mladomanželom ...

...metlu zadrieš neveste a lopatku mladému ....a fertig :cool:
drobeceva
15.09.11,17:43
...metlu zadrieš neveste a lopatku mladému ....a fertig :cool:[/QUOTE]

...nie náhodou naopak?;)
arizona
15.09.11,18:18
...reč ????????????....:eek::confused:

...človeče , neblbni .......pár slov , jedna - dve vety postačia , naleješ šampáňo , pripiješ si..............

.......a šmaríš tanier ...

ALE nie o hlavu ženíchovi ( možno by si aj zaslúžil , ktož vie ...;) :---:D ) , iba na zem pred nohy mladomanželom ...

...metlu zadrieš neveste a lopatku mladému ....a fertig :cool:
Sampano? Ja som dostala sampano, moj mangel ocot :D:D:---
Iny kraj,iny mrav ;)