mio001
15.09.11,16:38
Ahojte,

aky tovar poradite na naplnenie do eshopu?

Eshop mam pripraveny zatial bez tovaru.

Dakujem.
Dantess
15.09.11,14:40
lol. to bude predpokladám vášnivé podnikanie :D to sú takí predajcovie ktorých sa niečo opýtam o produkte a povie mi nech si o tom prečítam...
mio001
15.09.11,14:43
Urcite su aj taki.

Osobne pracujem z ludmi niekolko rokov a urcite to nieje mojim cielom.

Skor by som prijal dobre odporucenie na nieco zaujimave.

D.
padro
15.09.11,15:06
Ahojte,

aky tovar poradite na naplnenie do eshopu?

Eshop mam pripraveny zatial bez tovaru.

Dakujem.

:eek::D
camozzi
15.09.11,16:00
Myslim, ze ti nepoviem nic viac a nic menej ako je zname z roznych knich o marketingu alebo vyucovani marketingu na strednych skolach a to bez ohladu na to, ci podnikas na nete, sluzbach, VO, MO...
Potrebujes produkt, ktory:
- potrebuje dostatocne velka cielova skupina, ktora ta vie uzivit
- jeho cena je taka, ze sa ho oplati kupit na internete v porovnani s kamennym obchodom
- jeho marza je dostatocne velka na to, aby si s nou vedel uspiet v konkurencnom boji na internete, ale nebudes robit "charitu"
- ma v regione dostatocnu podporu (vies sa postarat o svojich zakaznikov v pripade reklamacii, servisu...)
- v neposlednom rade ho vies predat, podat o nom informacie, poradit pri kupe

Necakaj, ze ti tu niekto bude davat tipy a ty budes iba pisat: ano, nie, mozno. Skus na nieco prist sam a poobzera sa okolo seba. Mozno ten produkt mas rovno pred nosom.
video1983
15.09.11,16:46
pobavilo :D :D diky
BIZAL
15.09.11,16:49
Ahojte,

aky tovar poradite na naplnenie do eshopu?

Eshop mam pripraveny zatial bez tovaru.

Dakujem.

jednoznacne alternativnu medicinu
batata
15.09.11,18:04
:) Mila tema..skus tzv. niche shop, t.z. nieco, co je uzko specializovane pre konkretnu cielovu skupinu, bud to budu cisto len golfove palice, len xyz svadobnych prstenov, len telefony, len dvere, len vyzivove doplnky, len oblecenie pre tehulky a pod.( s oblecenim by som ale bola zvlast opatrna pri dovoze mimo EU kvoli certifikatom o povode tovaru) :)
dragonfly
15.09.11,19:03
tak to je zaujimavy pristup :eek:, obvykle sa najskor vie co sa ide predavat a na zaklade toho sa pripravi eshop. to si ani neviem poriadne predstavit, to mas komplet eshop nachystany, hotovy a teraz do toho ides napasovat co vlastne ides predavat? http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Atomer.sk
15.09.11,20:31
Vacsinou sa vopred vie aky tovar sa bude predavat a na zaklade toho sa vzhlad, struktura a ovladacie prvky eshopu upravuju. Opacny postup, ze sa spravi eshop a teraz podme rozmyslat nad tovarom nemusi byt idealnym pripadom. Ale mozne to je :-)
BIZAL
16.09.11,05:16
Vacsinou sa vopred vie aky tovar sa bude predavat a na zaklade toho sa vzhlad, struktura a ovladacie prvky eshopu upravuju. Opacny postup, ze sa spravi eshop a teraz podme rozmyslat nad tovarom nemusi byt idealnym pripadom. Ale mozne to je :-)

Mne sa to paci :)))))) Je to take zle, az je to dobre. Pravdepodobne sa mu bude darit!
adamfabry
30.09.11,14:53
Ahojte,

aky tovar poradite na naplnenie do eshopu?

Eshop mam pripraveny zatial bez tovaru.

Dakujem.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D toto je dobreeeeeeeeee :D:D:D mohol by som vidiet ten e-shop, co z toho nakoniec vzniklo? :D
BIZAL
30.09.11,16:22
aj ja chcem vediet a vidiet :)