Yancko
16.09.11,10:04
Dobry den. Chcem sa spytat ci mozem vydavat nakupne poukazky pre zakaznikov na nakup tovaru neskor u mna. Ake povolenia?, veci musi tato poukazka obsahovat?. Dakujem za odpovede.
Yancko
16.09.11,15:42
Halooo da mi niekto odpoved na moju otazku?
BIZAL
16.09.11,16:08
Halooo da mi niekto odpoved na moju otazku?

ludia nie su stroje...pockaj, dockas sa, mozno tu prave nie su ti, ktori vedia odpoved. kludne chod popozerat TV a neskor sa vrat
mattto
16.09.11,21:48
žiadne povolenia netreba a žiaden právny predpis nestanovuje náležitosti nákupnej poukážky... vyhotov ich tak, aby sa nedali kopírovať
Yancko
21.09.11,12:40
Dobry den. Stanovuje niejaky zakon, predpis v akej maximalnej vyske v % moze byt storno poplatok ak mi zakaznik vrati tu poukazku, nekupy si tovar za nu. Dakujem za odpoved
misoft
21.09.11,13:05
Yancko
29.09.11,09:07
Dobry. Ak si zakaznik u mna kupi poukazku trebars 1 dna mesiaci kedy najneskor mu musim dodat (poslat postou) moju poukazku? Dakujem za odpoved.
misoft
29.09.11,14:42
Stanov si to v podmienkach nákupu poukážky (do koľkých prac. dní bude doručená) a snaž sa to dodržať. Zároveň na poukážke môžeš stanoviť, do akého dátumu je platná (ale to by museli byť evidované, očíslované a mal by si mať prehľad ich distribúcie - predaja).
BTW: pokiaľ by si si dal vyrábať vlastné poukážky, nezabudni na ochranné prvky (aspoň tri), aby sa nedali skopírovať (lebo za chvíľu by si bol na dne).