vulxy
16.09.11,17:18
pozdava sa mi tato pila ,aj predavac ju velmo chvali ale neviem...ma ju niekdo doma ?,skusenosti pozitivne aj negativne?vdaka
BIZAL
16.09.11,15:38
ktoru mal v Texaskom masakri? vraj dobra:)
vulxy
16.09.11,16:32
ktoru mal v Texaskom masakri? vraj dobra:)

ako mozes tvrdit ze dobra?ja som tam nepostrehol ze by spracovaval metrovicu:)
BIZAL
16.09.11,17:01
ako mozes tvrdit ze dobra?ja som tam nepostrehol ze by spracovaval metrovicu:)

On tam inú metrovicu spracuvaval :D
buchač
16.09.11,18:22
ktoru mal v Texaskom masakri? vraj dobra:)


On tam inú metrovicu spracuvaval :D

...a TY ???????????

...koľko už jej bolo ??????


...na porovnanie :


HECHT

Spoločnosť WERCO s.r.o. bola založená v roku 1994 s výhradne českým kapitálom s cieľom vstúpiť na lokálny trh malej záhradnej techniky a ďalších výrobkov pre dom a záhradu. Rad produktov predstavený pod vlastnou značkou HECHT® má za cieľ ponúknuť vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Výber výrobkov pre tento ucelený produktový rad HECHT® je uskutočňovaný na základe dlhoročných skúseností v obore a znalostí potrieb vlastníkov domov a záhrad. Tento produktový rad sa neustále ďalej rozrastá a je rozvíjaný tiež s ohľadom na spätnú väzbu od zákazníkov a distribučných partnerov.

Každý výrobok ponúkaný pod touto značkou bol starostlivo vybraný a dôkladne testovaný pred uvedením do predaja, aby spĺňal vysoký štandard kvality. Všetky výrobky v tomto produktovom rade tiež spĺňajú prísne požiadavky na spoľahlivosť a flexibilnú a dlhodobú dostupnosť náhradných dielov po celú dobu životnosti týchto výrobkov. Rovnako dôležitá je potom tiež servisná podpora vo všetkých štátoch, kde sa výrobky HECHT® predávajú.


Stihl

Meno STIHL je známe po celom svete ako synonymum pre najmodernejšiu, smer udávajúcu techniku motorových píl. Pojem svetová jednotka patrí k firme STIHL a jej výrobnému programu motorových píl už niekoľko desaťročí. Výrobný program motorových prístrojov značky STIHL je dôkazom rozsiahlej kompetencie zďaleka presahujúcej oblasť motorových píl. Technika STIHL je pojmom pre perfektnú prácu s motorovými prístrojmi. Špičková technika nie je len pojem. Je to predovšetkým program firmy STIHL. Motorové prístroje STIHL sú garantom pre hospodárnosť a uľahčenie prác vo všetkých oblastiach ich použitia.
Odborný servis

V súlade s presvedčením Andreasa Stihla o tom, že "každý výrobok je taký dobrý, ako dobrý je jeho servis" sú produkty firmy STIHL na celom svete distribuované výhradne prostredníctvom siete značkových autorizovaných predajcov, ktorí zabezpečujú odborný servis vrátane poradenstva a dodávky originálnych náhradných dielov.


...myslím , že môj názor je jasný :cool:
...a aj značka píly v mojej dielni ..........reklamu nerobím , kvalite nie je potrebná ...;):rolleyes:
buchač
16.09.11,18:24
pozdava sa mi tato pila ,aj predavac ju velmo chvali ale neviem...ma ju niekdo doma ?,skusenosti pozitivne aj negativne?vdaka

Pozitívne - nepoznám , šak píla ...no nie ?

Negatívne - na houbes ....no nie .........či ?????





....keby som ja predavačom bol , aj ja by som chválil ...;)
vulxy
16.09.11,19:20
to buchac. neverim ze ju chvalil zbytocne povodne som si chcel kupit homelite co mal v predajni a ze aby som pockal ze objedna mi ten cheht ,vraj lepsia ,malo reklamacii atd.inac cena podobna + - 20€,keby ze chce zarobit takmi streli tu homelitku a bude ticho nie?
buchač
16.09.11,19:29
to buchac. neverim ze ju chvalil zbytocne povodne som si chcel kupit homelite co mal v predajni a ze aby som pockal ze objedna mi ten cheht ,vraj lepsia ,malo reklamacii atd.inac cena podobna + - 20€,keby ze chce zarobit takmi streli tu homelitku a bude ticho nie?

...no vidíš ....

Ja som kupoval Sthillku...pôvodná cena bola cca 280 € , kúpil som za 220 € ...DPH mínus ...

On spokojný , ja dupľom ...ešte aj pilník , aj liter oleja mi pribalil ...



...len tak mimochodom , kúpu som nekonzultoval s nejakým ( možno) predavačom , ale s chlapmi , ktorí už niečo majú teda napílené ....rátajú nie na metre , ale na lesy ...:rolleyes:
vulxy
16.09.11,19:31
...



...len tak mimochodom , kúpu som nekonzultoval s nejakým ( možno) predavačom , ale s chlapmi , ktorí už niečo majú teda napílené ....rátajú nie na metre , ale na lesy ...:rolleyes:

a co myslis preco som sem dal prispevok??? aby som sa dozvedel ze stilka je lepsia?:)