Slima
19.09.11,11:07
Ahojte som tu nová a prosím o rady - tu sa veľmi nevyznám. Tak sa vopred ospravedlňujem ak tu taká téma je.
Som riadne zamestnaná a chcem začať podnikať. Potrebujem na to však nejaké finančné prostriedky. Od úradu práce brať ani nemôžem-pretože ponúkajú malú čiastku a ani nemôžem,nakoľko nie som evidovaná na úrade práce. Prosím Vás na akú inštitúciu sa môžem obrátiť, alebo poraďte - kde získať nejakú finančné prostriedky. Chcem si založiť svadobnú agentúru. Ďakujem moc za rady :)
veronikasad
19.09.11,09:09
Ak nechceš úver z komerčnej banky, skús sa informovať v agentúre na podporu malého a stredného podnikania BIC - majú sídla vo väčšine okresných miest.
Slima
19.09.11,13:02
Prosím ešte o nejaké rady
Dantess
19.09.11,13:22
Iné rady niesu. Každý musí nejak začať a nikto ti nebude dávať peniaze len tak a keď si neceníš prachy z UP, tak to znamená, že potrebuješ veľa peňazí a tie ti nedá absolútne nikto. Zostáva ti len pôžička z banky a zadĺžiť svoj majetok. Inak to nejde a ak si to doteraz nevedela, tak ani nezačni podnikať, lebo toto vie snáď každý...
pafendorf
19.09.11,13:58
alebo si najdi INVESTORA ktory bude mat zaujem sa podielat financovanim tvojho napadu ;)