majamka
19.09.11,14:04
Prosím poradte. Žiadali sme o zmenu sídla s.r.o čky a zároveň aj zmenu adresy konateľa a spoločnika (jednoosobová s.r.o). Prišlo nám vyjadrenie citujem: Dôvod zametnutia: Upresnite adresu sídla v návrhu v súlade s predloženými listinami. Prosím poradte kde som čo zle vypísala, čo mám opraviť? ďakujem:mee:
zeron
19.09.11,12:19
zrejme si zle naformulovala návrh, konkrétne adresu sídla...máš z neho kópiu???? skontroluj si, ako si to napísala...môže to byť hlúpa chyba, ktorú si si ani neuvedomila...
Economic
19.09.11,13:58
Prosím poradte. Žiadali sme o zmenu sídla s.r.o čky a zároveň aj zmenu adresy konateľa a spoločnika (jednoosobová s.r.o). Prišlo nám vyjadrenie citujem: Dôvod zametnutia: Upresnite adresu sídla v návrhu v súlade s predloženými listinami. Prosím poradte kde som čo zle vypísala, čo mám opraviť? ďakujem:mee:


V návrhu si napísala niečo iné ako máš v prílohách ! Treba podať Námietku + opraviť návrh. Rada : Skontroluj na všetkých dokumentoch adresu sídla, musí byť všade rovnaký text a aj súpisné event. popisné čísla zhodné
majamka
19.09.11,14:09
Čiže mám s odvolaním poslať aj všetky dokumenty aj návrh alebo len opravený návrh? Ako vyzerá také odvolanie :). Náhodou nemáte niekto aspoň vzor. ďakujem
Economic
19.09.11,14:13
www.orsr.sk je formulár na Námietku. Posielaš tie prílohy, ktoré máš chybné !!! a opravený návrh