Janko19843
19.09.11,15:13
Kupil som postel v nabytku drevona Martin pred dvoma 2mesiacmi a este stale mi ju nedodali co mozem v tejto veci robit.Ked tam dojdem stale to iste este neni vyrobena. Mam niaku moznost na vratenie penazi?
buchač
19.09.11,13:17
Kupil som postel v nabytku drevona Martin pred dvoma 2mesiacmi a este stale mi ju nedodali co mozem v tejto veci robit.Ked tam dojdem stale to iste este neni vyrobena. Mam niaku moznost na vratenie penazi?

...sorry , ale nevrav mi že si dal komplet sumu ....a to VOPRED ...?????
...a zmluva ????

Možnosť je , čoby nie ...len ako to bude s tým dodávateľom ...
Také veci rieši OZ ...
terezamaria
19.09.11,13:21
Kupil som postel v nabytku drevona Martin pred dvoma 2mesiacmi a este stale mi ju nedodali co mozem v tejto veci robit.Ked tam dojdem stale to iste este neni vyrobena. Mam niaku moznost na vratenie penazi?
Jednoznačne si pýtaj peniaze späť a pohroz sa im súdom. Čo vyrába postele iba Drevona? Keď by ju už konečne vyrobili a náhodou by si ju išiel reklamovať, tak vedz, že to bude to isté, ako s jej vyrobením, načakáš sa....
arizona
19.09.11,14:33
V prvom rade si pozri zmluvu /objednavku/,kde by malo byt napisane,kolko maju dodaciu dobu.
Zalezi od toho,ako ste sa dohodli.
Ak uz je po termine,mozes odstupit od zmluvy / je lepsie pisomne /,ako dovod uvedz, ze nedodrzali podmienky a ziadaj vratenie penazi. Uved presny datum, do kedy vyzadujes peniaze spat.
Janko19843
19.09.11,14:36
Ďakujem na zmluve mam napisane do 2 tyždou idem to napisať hneď lebo ma to važne už nebavy
arizona
19.09.11,14:45
Ďakujem na zmluve mam napisane do 2 tyždou idem to napisať hneď lebo ma to važne už nebavy
Len nepis ako "predmet" ziadost na odstupenie od zmluvy. To slovicko "ziadost" vynechaj,lebo ty neziadas,ale im oznamujes ! .../ ludia si to casto mylia/
Tweety
19.09.11,14:50
Len nepis ako "predmet" ziadost na odstupenie od zmluvy. To slovicko "ziadost" vynechaj,lebo ty neziadas,ale im oznamujes ! .../ ludia si to casto mylia/
Doplním pre Janka: a hlavne sa vyvaruj gramatických chýb.
arizona
19.09.11,14:54
A hlavne sa vyvaruj gramatických chýb.
nepomylila si si prispevok do citacie?
.-D