daniela-D
19.09.11,18:53
ahojte ludia chcem sa opytat, som na materskej dovolenke, nie som vsak evidovana ani na UP moj pracovny pomer stale trva v predoslom zamestnani. avsak nastupila som na dohodu teda brigadu v inej firme. musim to niekde zahlasovat? napr na socialnom? baby co somnou robia tak si platia zdravotnu samé avsak su vedene na UP. ako to je teda somnou-- diky za odpovede
Tweety
19.09.11,16:56
ahojte ludia chcem sa opytat, som na materskej dovolenke, nie som vsak evidovana ani na UP moj pracovny pomer stale trva v predoslom zamestnani. avsak nastupila som na dohodu teda brigadu v inej firme. musim to niekde zahlasovat? napr na socialnom? baby co somnou robia tak si platia zdravotnu samé avsak su vedene na UP. ako to je teda somnou-- diky za odpovede
Nemusíš si nič platiť. Kedže tvoj PP trvá, prihlásia ťa(zamestnáv.) ako dohodárku do SP.
daniela-D
19.09.11,17:16
aha.. fajn:) vdaka.. aspon mam o starost menej.. teda.. este otazocka za mna plati teraz zdravotku stat ci zamestnavatel predchadzajuci? a ked prekrocim tu sumu ani neviem kolko to je.. to minimum tusim viac ako 190eur tak to ani vtedy nedoplacam nic? ani dan nejaku alebo co? pytam sa lebo neviem.. a v nasom state to je jak v kocurkove..a neviem na com som. a nejak nemam cas sa ist popytat na socialnu poistovnu ze ako to je somnou.. tak reku opytam sa tu vas :)
ale vdaka za odpoved :))))