Dantess
19.09.11,20:15
Ahojte,

Svoje produkty som sa rozhodol propagovať aj pomocou obchodného zástupcu. Keďže mám produkt, ktorý je podľa mňa pre firmy aj domácnosti celkom zaujímavý, tak myslím, že by to mohlo mať úspech.

Prečo som tému založil ?

Potrebujem poradiť kde a ako nájsť schopného obchodného zástupcu. Samozrejme ma napadá profesia a iné weby, ale nieje aj iná cesta ? Nepoznáte niekoho, kto to robí ? Alebo ako nájsť takéhoto zástupcu ? Ďakujem za Vaše rady a pomoc
pepsikova
19.09.11,18:21
...ja teda neviem, o aký tvoj produkt ide, ale moja kamarátka robí poisťovníctvo a popritom má celkom dobre rozbehnutý aj predaj kozmetiky dvoch firiem, k tomu ponuka matracov a všetko pekne pri jednom sedení...potrebuješ niekoho, kto už niečo prvé má rozbehnuté a k tomu si vezme ponuku toho tvojho..
Dantess
19.09.11,18:25
mám shop s kávou. a reálne neviem čo hľadám. preto som sem napísal :D nech poradia skúsenejší. Ale moje požiadavky (sny) na obchodného zástupcu sú také: kravaťák, má množstvo kontaktov na všetky možné firmy po celom Slovensku a obvolá majiteľov s ponukou mojich káv. Následne sa stretnú, dá mu vzorky, porozpráva o produktoch a dohodnú dajme tomu pravidelný odber XY kg kávy za mesiac. Z toho on bude mať % zo zisku. Ak takto spraví 5-6 firiem, tak si na tom dobre zarobí + nieje viazaný, tak môže predávať premňa zamňa aj matrace aj hocičo...