culterone
20.09.11,08:11
Ahojte, mam otazku ohladom ukoncenia ticheho spolocenstva. Viem, ze sa vyplati pomerna ciastka navysena o zisk alebo stratu. Ako je to ale s dokumentami. Dostanem vypoved, alebo aky je doklad o ukonceni ticheho spolocenstva? Je mozne ukoncit ho vratenim zmluvy? Nieje to nestandardne (nemoze sa mi zmluva v buducnosti este zist ako potvrdenie ze som sa na nejakom podnikani podielal)? Dakujem Vam!
Economic
20.09.11,08:36
Ahojte, mam otazku ohladom ukoncenia ticheho spolocenstva. Viem, ze sa vyplati pomerna ciastka navysena o zisk alebo stratu. Ako je to ale s dokumentami. Dostanem vypoved, alebo aky je doklad o ukonceni ticheho spolocenstva? Je mozne ukoncit ho vratenim zmluvy? Nieje to nestandardne (nemoze sa mi zmluva v buducnosti este zist ako potvrdenie ze som sa na nejakom podnikani podielal)? Dakujem Vam!

Keď vstupoval do spoločnosti ako tichý spoločník uzavieral zmluvu o tichom spoločenstve. Treba vychádzať z nej a urobiť podľa mňa Dohodu u končení zmluvy.
culterone
20.09.11,08:43
takze vratenie zmluvy neodporucas?
Economic
20.09.11,08:51
Vrátenie zmluvy ? Prečo by si mal niečo vracať. Bola podpísaná, bola platná a riadne sa ukončí dohodou.... Zmluvy sa štandardne nevracajú, zmluvy sa ukončujú.
culterone
20.09.11,09:52
Pretoze nas konatel to asi nevie, resp. je prilis lenivy napisat papier o ukonceni zmluvy. Diky, pomohol si mi