putzig
20.09.11,10:15
Zdravim,
chcel by som sa opytat, ci je mozne pocas riadne cerpanej dovolenky u jedneho zamestnavatela pracovat na dohodu u ineho zamestnavatela. Konkretne: znama by chcela pracovat ako hosteska na jednom väcsom podujati, pricom by si na to zobrala u svojho riadneho zamestnavatela dovolenku. Spominana akcia nema nic spolocne s cinnostou resp. oblastou, v ktorej posobi jej riadny zamestnavatel.

Dakujem
Netka
20.09.11,08:41
Kľudne môže počas dovolenky pracovať na dohodu.
Tweety
20.09.11,08:45
Zdravim,
chcel by som sa opytat, ci je mozne pocas riadne cerpanej dovolenky u jedneho zamestnavatela pracovat na dohodu u ineho zamestnavatela. Konkretne: znama by chcela pracovat ako hosteska na jednom väcsom podujati, pricom by si na to zobrala u svojho riadneho zamestnavatela dovolenku. Spominana akcia nema nic spolocne s cinnostou resp. oblastou, v ktorej posobi jej riadny zamestnavatel.

Dakujem
Ak zamestnáv. súhlasí s čerpaním dovolenky, je jedno, čo počas nej vykonávaš, či oddychuješ, alebo pracuješ inde na dohodu, alebo iné.
adi11
20.09.11,08:46
[QUOTE=putzig;1852328]Zdravim,
chcel by som sa opytat, ci je mozne pocas riadne cerpanej dovolenky u jedneho zamestnavatela pracovat na dohodu u ineho zamestnavatela. Konkretne: znama by chcela pracovat ako hosteska na jednom väcsom podujati, pricom by si na to zobrala u svojho riadneho zamestnavatela dovolenku. Spominana akcia nema nic spolocne s cinnostou resp. oblastou, v ktorej posobi jej riadny zamestnavatel.

..je to mozne pracovat na dohodu u ineho zamestnavatela pocas dovolenky