filip007
20.09.11,13:44
Dobry den,

Viete mi poradit velkosklad obuvi v blizkom zahranici: Polsko,Madarsko,Rakusko,Nemecko prip. Taliansko...ak o nejakom viete.

Dakujem
enrico50
22.09.11,11:10
Zdravím..aj ja sa o to pokúšam:D
sixkiss
02.12.11,16:54
Dobrý večer. Aj ja by som mala záujem o tých dodavatelov. Prosím poradte. Ďakujem
mattto
02.12.11,21:18
v dnešnej dobe internetu si všetko nájdete tam, nie je problém si zadať do google translate veľkoobchod obuvi po maďarsky, poľsky, taliansky, nemecky... a aj keď to nebude možno gramaticky správne, určite Vám nájde kopec stránok. Trochu samostatnosti a logického uvažovania podnikatelia
tictac7
02.12.11,21:23
v dnešnej dobe internetu si všetko nájdete tam, nie je problém si zadať do google translate veľkoobchod obuvi po maďarsky, poľsky, taliansky, nemecky... a aj keď to nebude možno gramaticky správne, určite Vám nájde kopec stránok. Trochu samostatnosti a logického uvažovania podnikatelia

...jaaaj, veď si pozri, od kedy sú registrovaní a koľko (a hlavne akých) príspevkov majú. Myslím, že pri oslovení "podnikatelia" ani nevedia, že to patrí im.....
sixkiss
03.12.11,14:05
Hmm...Veľké Ďakujem asi nebude namieste, že tictac7...!! Nepíšem sem preto aby niekto položil svoj názor v takom zmysle ako tictac7 o také niečo nemám záujem. A mattto myslíte si, že ma nenapadlo ísť na Google a volačo si pohľadať??? Koniec koncov asi ako som sem napísala. Potrebujem pomoc ale o také komentáre nestojím tak Vás poprosím kto nevie pomocť nech nepíše! Dík