duro906
20.09.11,14:11
Ja by som mal na Vás prosbu o pomoc, a nevedel som do čoho otázku zaradiť, tak píšem sem.
Ja som sa rozviedol po štyroch rokoch manželstva a súd mi určil 70 Eur výživné. Moja bývala teraz žije v Brne a ja som sa dozvedel až po čase, že si z jej firmy odkladala peniaze na svoj osobný účet, čo som ja nevedel.
Mohli by ste mi poradiť, či je nejaká možnosť, aby som ešte raz mohol riešiť BSM, alebo nejako riešiť tento problém?Mám na to právo, keď ma oklamala lebo si myslím, že tie peniaze boli spoločné? Ďakujem za radu.
arizona
20.09.11,12:20
mimotemy zlezaradil

Zalozila som Ti novu temu,lebo tvoj prispevok nemal nic spolocne s dedicstvom s USA.
Pokracuj v tejto teme.
Mgr.Shrek
20.09.11,12:47
Otázka
Akým spôsobom bolo BSM vysporiadané? Máte súdne rozhodnutie, či ste BSM vyporiadali len tak, medzi sebou dohodou, alebo to bolo prostredníctvo súdu?
duro906
20.09.11,12:53
Manželka mala kamarátku právničku a ona napísala dohodu. Tak som súhlasil, bolo v nej len že nemáme peniaze na účtoch a vlastníme len osobné veci Ja som nevedel, že ona má peniaze, lebo mi hovorila, že podnikanie jej nešlo.
Až potom som čítal, že to utajenie financií na jej účte by mohlo byť trestné, lenže ona má už občianstvo české a asi nemám šancu. Ale viem číslo toho účtu, čo mala na jej meno. Ďakujem.
Mgr.Shrek
20.09.11,12:59
Tak dohoda nebola schválená súdom. Koľko rokov uplynulo od rozvodu?
duro906
20.09.11,14:36
Rozviedli nás v júli 2010.
Mgr.Shrek
20.09.11,15:44
Máte doklad o tej dohode? Sú v tej dohode spomenuté tie peniaze? Ak nie, tak neboli predmetom dohody a daj návrh na súd na vyporiadanie tejto časti BSM
duro906
28.09.11,14:22
Ďakujem vám všetkým za vaše rady, už som v tom urobil prvé kroky.