BIZAL
14.03.12,17:07
Dantess to snad nemyslis vazne. Ty a zatvorit? Ved ty nam davas nadej...depky pominu a bude dobre, tak sup-sup do roboty.
Dantess
14.03.12,16:09
No najlepšie je, že teraz sa blíži platba daní a keď mi vyjde nejaké super číslo ako minulý rok, tak si za to radšej kúpim brokovnicu a vystrielam parlament... Hlavne, že Slovensko živorí a strany čo sa tam dostali si rozdelia 50mil. eur. Kde je spravodlivosť kurnik
BIZAL
14.03.12,16:14
ja som si to poplatila na stastie v 4. kvartali. s politikou som tymito volbami skoncila, nemam viac na nu chut, ani cas. vlasne som si uvedomila, ze je jedno kto vladne, na veci sa nic nemeni, aspon u mna.

podme sa spojit a vytvorit nieco, co???
Dáša_
14.03.12,16:35
No najlepšie je, že teraz sa blíži platba daní a keď mi vyjde nejaké super číslo ako minulý rok, tak si za to radšej kúpim brokovnicu a vystrielam parlament... Hlavne, že Slovensko živorí a strany čo sa tam dostali si rozdelia 50mil. eur. Kde je spravodlivosť kurnik

no ved si odlož dane o 3 mesiace. Hlavne ak sa ti zvýši vymeriavací základ na odvody - aj toto zvýšenie sa odkladá. A zatiaľ môžeš 3 mesiace peniaze točiť :)
oner
15.03.12,20:27
Ahojte sa ľudkovia...
Ja mám stratu za rok 2011 skoro 5000€ :/ ja som to už mal dááávno zabaliť :D.. v máji mám robotu v Škótsku a ak mi neprejde už tento môj posledný projekt tak odchádzam a už sa dúfam nikdy nevrátim. Tento rok sa začal fajn, len zase sa to nejak ubrzdilo.. + niečo riešim aj s kamošom, ale ten kým sa pohne tak ja už budem v drevenej bedni (škoda bolo by to záchranné koleso)

Keď sa stretnem so známymi tak niekedy im aj závidím .. v robote si odmakajú a ostatok času majú pekne voľno a môžu si užívať života, venovať sa nejakému hobby a pod...



podme sa spojit a vytvorit nieco, co???

tiež ma to napadlo :)
BIZAL
16.03.12,05:25
Dost ma ten tvoj prispevok vzal. Ten projekt ti musi vyjst!!! Ani neviem, co mam napisat, pretoze tiez nie je riesenie za kazdu cenu ta udrziavat pri niecom, co nefunguje. Sama to prezivam. Aj ked ja som velmi tvrdohlava a nevzdam sa ani keby som mala popri tom pracovat. Verim, ze niekedy na rozbeh treba aj 10 rokov. Ja tiez dufam, ze na mojom novom produkte sa mi vsetko pohne, pretoze uz nie je na dalsie investicie. Mam rok do konca skoly, este medzitym vyskusam nieco ine a ked to nepojde, po skole sa zamestnam (ked ma vobec niekde vezmu, ale brala by som aj predavacku) a budem pokracovat v podnikani.
oner
16.03.12,08:38
no ono tých 5000€ chápem, pretože som otváral na začiatku roka prevádzku a v máji bufet čo chceli rodičia a potom to nedopadlo dobre.. bufet inak pekne išiel a bola ho škoda zavrieť.. moja prevádzka bola absolútne zbytočná..

Uvidím ako čo bude.. najlepšie by bolo dokopať kamoša k činu :D.. vybavil som o 500% nižšiu cenu ako majú u nás tak už to ostáva len na ňom kedy sa pustí do roboty...

Aj ja by som najradšej robil predavača niekde.. tam sa človek toho môže veľa naučiť.. lenže nezarábajú bohviečo a u nás je to s miestami bieda...

BIZAL držím palce s novým produktom a Dantess pozitívne myslenie musí byť :). Ako písala BIZAL, Ty nám dávaš nádej ;)
oner
30.03.12,16:18
Ako sa darí ľudkovia?... všetko vám ide podľa plánu?..
BIZAL ako s novým produktom?
BIZAL
30.03.12,17:06
Ako sa darí ľudkovia?... všetko vám ide podľa plánu?..
BIZAL ako s novým produktom?

Este stale cakam, este predpokladam, ze 2 tyzdne. Nic sa mi teraz nepredava, nedari sa mi.
oner
13.04.12,16:04
Tak novinky nič teda.. :) asi máte veľa roboty... to je dobre nie?.. :)

Ja som konečne spustil nový web a dostal som aj požehnanie naň :D... Nikto mi cez nahrávač dát na webe poslal fotku Panny Márie :) (možno že to bola aj výstraha)

Darí sa vám ľudkovia?... všetko ide podľa plánu? UPSkár mi vravel že bol nejaký útlm. Aj vás to postihlo?.. či všetko v norme?...
Nechcem aby táto téma zapadla prachom... preto tu otravujem. Dúfam, že to nevadí :)
avalik
13.04.12,16:11
utlm ... ale je pravda, ze nedavam ani cent do reklamy :)
Indeed
13.04.12,16:17
,žeby to bolo tak,že "naj ce Maria skare "?
oner
13.04.12,16:37
ja som dal tento týždeň do reklamy 160€ a ani neviem či sa mi to oplatilo.. za tie prachy by som vedel spravit poriadnu reklamu len ten zákon o reklame ma škrie... vždy musí byť nejaký súhlas a pod.. a to ťažko zaobstarať hromadne.. :/


prosím čo znamená to "naj ce Maria skare"?
Tweety
13.04.12,16:39
Ani nechci vedieť, je to prekliatie
Antea
13.04.12,16:48
ja som dal tento týždeň do reklamy 160€ a ani neviem či sa mi to oplatilo.. za tie prachy by som vedel spravit poriadnu reklamu len ten zákon o reklame ma škrie... vždy musí byť nejaký súhlas a pod.. a to ťažko zaobstarať hromadne.. :/


prosím čo znamená to "naj ce Maria skare"?
Nuž asi s mojou znalosťou východoslovenského nárečia alebo akého je to :nech ťa Mária skára,myslel asi Panna Mária, inak povedané nech ťa šlak trafí - prepáč
BIZAL
13.04.12,16:51
"naj ce Maria skare" si povie v duchu podnikatel ked niekto nekupuje jeho vyrobky/sluzby:D:D:D
Antea
13.04.12,16:55
"naj ce Maria skare" si povie v duchu podnikatel ked niekto nekupuje jeho vyrobky/sluzby:D:D:D

Je pravda, že treba poznať jednotlivé odtienky kedy sa čo v nárečí používa
oner
13.04.12,17:00
Fúha... milé.. Ďakujem za info

ale ma to povzbudilo... mne sa páči keď sa na mňa konkurencia hnevá, alebo mi kradne akcie... :)
BIZAL
13.04.12,17:04
Mam celkom dobru zakazku, zajtra pridu po tovar z Polska. Este 4 take a som za vodou. Ale...to si mozno este par rokov pockam, po troch rokoch nemam narok na uspech, treba sa potrapit dlhsie.
profesional
16.04.12,06:19
Vazeni poradaci,

v prvom rade mi dovolte poznamenat, ze som rad ze sa mnohi z Vas snazia v zivote nieco dokazat. Ale je velmi dolezite aby ste si uvedomili niekolko zakladnych veci:

1. Podnikanie nie je pre kazdeho. Prevazna vacsina SLovakov si mysli ze rozumie politike a ze rozumie podnikaniu. To je ale obrovsky nezmysel. Podnikanie je v prvom rade o tom ze clovek musi na sebe vo fachu v ktorom podnika sustavne pracovat. Uspech nepride sam od seba. Ale vo svete to funguje tak, ze az 19 z 20 podnikatelskych napadov, resp. zacinajucich podnikov nevyjde, proste to krachne.

2. Vacsina zacinajucich podnikatelov zacina s tym, ze sa snazi skopirovat napad niekoho ineho. Proste zacinaju s niecim, co uz niekto pred tym robil alebo robi. Problemom je, ze sa hned od zaciatku dostava takyto podnikatel do konkurencnej vojny, ktora vedie k znizovaniu marzi a ku krachu. Je nutne sa odlisit, vytvorit si vlastny trh. A ak sa aj odlisis a mas vlastny trh, musi ist sam po vlastnom trhu a vzdy si vytvarat do buducnosti dalsi novy kym tvoj produkt konkurencia skopiruje.

3. Prevazna vacsina podnikatelov si mysli, ze staci mat produkt a pouzit bezne marketingove metody a zakaznici sa uz najdu. To je jeden velky omyl. Ono to takto fungovalo pred priblizne 20 rokmi. Dnes je marketing niekde uplne inde. Ak nebudes studovat marketing a nebudes sa venovat jeho vyvoju, tak ziadne podniaknie nema sancu prezit.

4. Vela podnikatelov sa hanbi. Maju akysi podvedomy strach z neuspechu, ktory ich bezdi hned od zaciatku. Alebo na druhej strane su prehnane optimisticki. Ludia, prestante sa trapit tym co si o Vas kto pomysli. Nehanbite sa vypitat si peniaze. a ak myslim peniaze tak tym nemyslim drobne.

5. Zabudnite na teoriu produktu tak ako sa ucila a este aj uci na skolach. Dnes sa uz nepredava produkt. Ale jeho uzitok, pocit z produktu, prislub s nim spojeny... Bezny produktom, ktory neutoci na city alebo na zmysly uz dnes na trhu neprerazite.

Takze zopar rad na zaver:

1. Studuj, uc sa, pracuj na sebe. Ak nechces na sebe pracovat a ucit sa podnikat, tak nepodnikaj. Ak si nedokazes kazdy den vyhradit aspon 90 minut na to aby si cital knihy o biznise, o marketingu, o obchode, o starostlivosti o zakaznika, tak to nema zmysel. Lebo budes robit veci sposobmi, ktore su uz stare a nefunguju.

2. Nepodnikaj s produktom, ktory uz na trhu je. Kazdy trh poiskytuje dostatok medzier. AJ ten isty produkt sa da predat uplne inak. Odporucam zacinajucim podnikatelom knizku strategia modreho oceanu. Tam pochopis ako sa aj ten istyprodukt da predat ako by bol uplne iny. Nekopiruj konkurenciu.

3. Nedavaj zlavy. Zlavy zabijaju biznis. Ak das ludom zlavu raz, dalsi krat budu ocakavat minimalne taku ak nie vacsiu zlavu aby neodisli ku konkurencii. Sialenci co predavaju na zlavovych portaloch este netusia, ze je to cesta priamo do pekla.

4. Pri tvorbe ceny pouzivaj rozum. Ja viem ze v skolach sa uci, ze na trhu sa presadis najnizsou cenou. Ale to je totalny nezmysel. Predavaj za take ceny, aby si mal dostatocne vysoku marzu. Zakladom podnikania nie je ist dole s cenou. Ale poskytnut zakaznikovi pocit nadhodnoty, aby bol ochotny zaplatit tolko, kolko pozadujes.

5. Nepredavaj tym ze ponukas. Pytaj sa, pytaj sa, pytaj sa. Pouzivaj pri komunikacii otazky, ktorymi privedies ludi k tomu aby pochopili ze im mozes ponuknut nieco co chcu.

6. Okrem emocii predavaju pribehy. Spoj svoj produkt alebo sluzbu s pribehom. Musi ist o pribeh s ktorym sa tvoja cielova skupina dokaze stotoznit. Pribehy sa skvele siria na socialnych sietach. Cez pribehy predas vzdy viac, ako cez holu ponuku.
Vrelo odporucam knizku Start something that matters.

7. Setrit neznamena zarabat. Setrit sa da az tam, kde podnik funguje. A aj to iba do istej miery. Ak budes venovat cas setreniu, minies na to presne ten cas, ktory by si mal venovat zarabaniu. Hladaj cesty ako zarobit a nie ako usetrit. Hladat sposoby ako usetrit kazde euro k uspechu nevedie.

Toho co mozem poradit zacinajucim aj existujucim podnikatelom este ste veeela.. ale snad na zaciatok staci..

A dolezita rada na zaver: Kriza je nevyhnutnou sucastou ekonomickeho cyklu. Jej ulohou je vycistit trh od tych co podnikat nevedia resp. na trh nepatria. Ak ta nici kriza, zjavne nieco robis zle.
Dáša_
16.04.12,08:03
profesionál, múdre slová. Možno nie so všetkým na 100% súhlasím, ale naozaj dobrý základ.

Často sa tu napríklad objavujú nápady typu - sú u nás dve prevádzky takýchto služieb, myslíte, že keď v 5 tisícovm mieste otvorím tretiu a dám nižšie ceny, tak sa uživím? To mi príde absolútne scestné. Alebo niekto je zamestnaný, obkuká biznis od zamestnávateľa a zrazu si ide otvoriť to isté. Ešte dokonca chce prebrať aj zákazníkov.... Zabúda, že za pár rokov sa jemu môže stať úplne to isté.

Ja som tu už tuším niekde rozprávala môj príbeh - len asi nei všetko. Živím sa sama (teda prípadne s pár zamestnancami) už veľmi dlho. Pár rokov dozadu, pri okrúhlych narodeninách som zrazu mala pocit, že to musím zmeniť. Skoro rok som dumala, čo a ako. Ale čo sa týka inšpirácie, nepozerala som po domácom trhu, ale hľadala som niečo, čo funguje v zahraničí a u nás chýba. Myslím, že sa oplatilo. A boli takí, čo to potom okukali odo mňa. Už skrachovali :) Aj keď sa snažili preraziť nižšou cenou :)

Ja osobne si stále myslím, že keď chceš niečo predávať, tak buď ťa to musí baviť, alebo si o tom musíš naštudovať všetky dostupné informácie. A viesť "boj" na všetkých dostupných frontoch. Veľakrát sa tu ako samospasiteľné velebí SEO. Ale bez dobrého počiatočného rozboru, určenia, kto je tvoja cieľová skupina je ti celé SEo na dve veci.

Myslím, že by bola užitočná taká téma, kde by sme dokázali priznať naše omyly v podnikaní. Čo som urobil, do čoho venoval peniaze a nebolo to to pravé.

Ja som napríklad nakúpila na sklad veci bez toho, aby som si premyslela, ako bude prebiehať distribúcia. A keď som zistila, že zabalenie jednej 500Sk zakazky mi trva hodinu, tak som zistila, ze tadial cesta nevedie. Aj ked som mala dobre ceny, neuvedomila som si dopredu to mnozstvo drobnej prace (bol to produkt, ktory bolo treba pracne napočítavať)
vandu
16.04.12,13:17
ahojte! tiez sa snazim nejako zacat a moje snahy su intenzivnejsie po prekroceni 30tky. citam knihy, blogy, surfujem po webe. viem, ze bez skusenosti to nejde. len ked zhodnotim kolko z dnesneho pohladu hlupych chyb som spravila v zamestnani - nie z procesneho ale skor ludskeho hladiska alebo urciteho usudku, tak mi je jasne, ze v podnikani ma ich cakaju stovky.. ale som ochotna tomu celit. chyb som uz narobila ajajaj a zatial nic nezarobila. manzel sa mi uz smeje :) ale zaroven podporuje. moje skusenosti:
cena - fakt nema zmysel tlacit cenu co najnizsie
dobry dodavatel je nevyhnutnym predpokladom uspechu
nenaskladnujem tovar s tym, ze dufam, ze predam
robit to co ostatni nestaci - ale co robit naviac je tazka otazka
no kazdopadne sa netreba zastavit na nekonecnom hladani dokonalej alternativy - ta prichadza pracou
jedna vec, co ma trapi je ako zistit, ci som clovek ktoreho buducnost moze byt v podnikani. niekedy mam pochybnosti. ale na druhej strane radsej byt sebakriticky nez sa zobudit prineskoro..
pa
Alex07
16.04.12,14:33
Prečítal som celé vlákno :) a som nadšený!
Držím vám všetkým hrozne moc palce!

Oner držíš sa? Nevzdávaj to, raz sa ľady prelomia.

BIZAL obdivujem tvoju vytrvalosť! Tiež držím palce :)
Dantess
26.05.12,14:39
Ahojte kamaráti, tak ako sa darí? U mňa čo sa týka samotného eshopu, tak som spokojný. Do reklamy momentálne dávam 0 eur a mám mesačne objednávky za pár sto eur. Zisk nieje nejaký extra veľký, ale došiel som na to, že čím viac tlačím na pílu, tak tým horšie to je. Preto tomu dávam trošku voľnosti. Inak som začal robiť veľkoobchod a to už je o niečom úplne inom. Po víkende by už mala byť na stránke mapa kaviarní, kde dostanete našu kávu, tak potom napíšem :-)
BIZAL
26.05.12,16:01
Dakujem Alex07.

Dáša_ aj ja som uz spominala, ze som raz nakupila na sklad tovar, ktory budem predavat 10 rokov. Co uz, chyby robit musime.

vandu, mnohokrat v roznych clankoch pisu, ze podnikatel musi mat iste predpoklady. Je to urcite pravda, no myslim, ze vytrvalostou sa da zozat uspech aj ked nejake predpoklady chybaju. Poznam vela ludi, ktori o podnikani nevedia nic a podnikaju uspesne. Viem, znie to smiesne, no je to tak. Sedlacky rozum casto vitazi nad premakanymi strategiami.

Dantess sledujem ta na FB a som na teba, ako vzdy, hrda. Ano, velkoobchod je o niecom inom, treba ist na kvantitu a ...vsetko okolo toho. Kava sa mina a pije denne, coz je len obrovske plus. Gratulujem a drzim prsty.
Ja mam nove produkty, uz sa zacali ozyvat zaujemcovia. Taktiez sa mi certifikuju dalsie, vsadila som na rozsirenie sortimentu nech to stoji, co to stoji. Verim, ze Ajurveda je buducnost, tak ako minulost a uz aj na Slovensku pritomnost. Aj keby som sa mala po skonceni skoly zamestnat, nevzdam sa toho biznisu nikdy. O to lahsie sa najde praca na zivnost :). Mam pred sebou jednanie so zahranicnym klientom, ked to vyjde, tak tohto roku by som to oslavila aj stvordnovou dovolenkou (hoci si nie som ista, ci by som to vydrzala, pretoze si neviem predstavit pol dna bez prace)
Dáša_
26.05.12,17:46
Ahojte kamaráti, tak ako sa darí? U mňa čo sa týka samotného eshopu, tak som spokojný. Do reklamy momentálne dávam 0 eur a mám mesačne objednávky za pár sto eur. Zisk nieje nejaký extra veľký, ale došiel som na to, že čím viac tlačím na pílu, tak tým horšie to je. Preto tomu dávam trošku voľnosti. :-)

Si mi pripomenul jednu myšlienku Nadi Urbánkovej "Na úspech a dobrú stolicu stačí jediné. Netlačiť príliš na pílu " :)
printerscd
28.05.12,21:11
srska
28.05.12,21:15
Ahojte mozte mi poradit ?

ide o pracovnu ponuku v spolocnosti kt. sa zaobera telokmun.sluz. myslite ze by som to zvladol aj ako absolvent s polygrafickou skolou?

http://kariera.zoznam.sk/sk/pracovna-ponuka/128884/!!maturanti-pozor-otvorili-sme-novu-pobocku-telekomu-v-presove-a-ihned-primame-ludi!!!-absolventi-mate-sancu!! (http://kariera.zoznam.sk/sk/pracovna-ponuka/128884/%21%21maturanti-pozor-otvorili-sme-novu-pobocku-telekomu-v-presove-a-ihned-primame-ludi%21%21%21-absolventi-mate-sancu%21%21%21)!

Dik mocšak ponúkať produkty operátora nie je problém - musíš ale presvedčiť človeka, že to čo ponúkaš je pre neho výhodnejšie ako to čo má doteraz
Dantess
07.06.12,12:31
Ahojte kamaráti, tak ako sa máte a ako sa vám darí? Leto pomaly prichádza a biznis bude prispatý. Ja som momentálne veľmi spokojný a som rád, že som prekonal to veľmi ťažké obdobie, ktoré nastalo. Aj som sem písal, že ma to už nebaví a podobne, ale našťastie som zaťal zuby a teraz je všetko OK. Momentálne už dodávam kávu veľkoobchode do 6 kaviarní a do niekoľko firiem. Eshop ide celkom slušne a do reklamy už nedávam nič. Taktiež pracujem na 2 kávových projektoch. Ten prvý, menší spustím už budúci týždeň a ten druhý je už väčší, vážnejší a drahší. Našiel som investora, ktorý to preplatí a pustíme sa do toho spolu. Čaká nás ale obrovská birokracia, lebo to bude štýl podnikania, ktorý na Slovensku ešte nieje a tak bude proces schvaľovania asi dosť pomalý. Vám to ide ako?
BIZAL
12.06.12,04:20
Vobec mi nechodia notifikacie.

Ja nemam nic nove, sinusoida. Pomaly rozsirujem sortiment, no preprava zacala byt tak draha, ze ceny pojdu rapidne hore. Nie len u mna, u vsetkych dovozcov. A polovica z nich to zabali, dufam, ze ja nie :)
Indeed
12.06.12,04:24
Vobec mi nechodia notifikacie.

Ja nemam nic nove, sinusoida. Pomaly rozsirujem sortiment, no preprava zacala byt tak draha, ze ceny pojdu rapidne hore. Nie len u mna, u vsetkych dovozcov. A polovica z nich to zabali, dufam, ze ja nie :)

Ďakujeme,že si konečne "pustila perie" , že vraj ajurveda....
No dobre , "i tak še dá"
Ponúkaš aj doplnky výživy ??

upozorňujem na jeden , ktorým možno upútaš pozornosť aj na tie ostatné....

www.restart.sk
BIZAL
12.06.12,04:31
Ano, Ajurveda. Ano, aj doplnky vyzivy.

Poznam tieto druhy vyrobkov, aj ajurvedske. Predavas ich?
Indeed
12.06.12,04:37
Ano, Ajurveda. Ano, aj doplnky vyzivy.

Poznam tieto druhy vyrobkov, aj ajurvedske. Predavas ich?

Včera som bol v jednej takej predajni,že vraj DOBROTKA ,

a tiež som ich upozornil na ten restart , z voleja ma odmietli, akoby ja som bol diler alebo čo...
BIZAL
12.06.12,04:38
Včera som bol v jednej takej predajni,že vraj DOBROTKA ,

a tiež som ich upozornil na ten restart , z voleja ma odmietli, akoby ja som bol diler alebo čo...

DOBROTKA v RK? MI?
Indeed
12.06.12,04:39
neprezradím
Indeed
12.06.12,04:42
DOBROTKA v RK? MI?

Ja preferujem CaliVita.
BIZAL
12.06.12,04:49
Ja preferujem CaliVita.

Ludia este nemaju osvetu o tom, co presne su doplnky vyzivy a co nie. Dnes je to az filozofia.

Myslel si Dobrotku v ktorom meste?
Indeed
12.06.12,04:51
nepoviem v ktorom meste...
Indeed
12.06.12,05:16
ejjj takže som sa trafil viac menej :-) Je to naj autor akého poznám. Jeho kniha mi zmenila úplne podnikateľské myslenie a nič lepšie ma v biznis živote nemohlo asi postrehnúť, než tá kniha. Nieje to len o prachoch, ale aj osobnom vývoji... každému odporúčam

Tiež odporúčam ODPOVEĎ od John Assaraf , Murray Smith vydalo open mind

a MY WAY od Igor Turuk vydalo virtual com
BIZAL
08.07.12,07:31
Tiež odporúčam ODPOVEĎ od John Assaraf , Murray Smith vydalo open mind

a MY WAY od Igor Turuk vydalo virtual com

Tak som ich precitala. Moj nazor:
MY WAY - ja neodporucam, dost zle.
ODPOVED - velmi dobra kniha, treba aj pracovat, nie len citat a...precitat niekolko krat a dodrziavat to, len vtedy mozeme zistit, ci to zafunguje. Diky za tip.
Indeed
08.07.12,07:44
to BIZAL

kniha ODPOVED sa mi páči preto,že ukazuje ako MOTIVOVAŤ sám seba a následne pomáha dosiahnuť to,čo CHCEM

obsahuje logické overené postupy,nie len tvrdenia....

Čo je zlé na MY WAY ? Že opisuje skusenosť "predávača hrncov" ??

Je jasné ,že od r.2000 sa doba dosť zmenila, no princíp stále ostáva ten istý :

Pre dosahovanie svojich cieľov treba PRACOVAŤ , avšak samotné kvantum nejakej činnosti NESTAČÍ

Treba PRACOVAŤ EFEKTÍVNE.
BIZAL
08.07.12,09:28
Súhlasím. Na My way čo je zlé? V mojom príde len to, ze som to porovnavala s kvantom kníh tohto druhu, ktoré som prečítala. Ako autobiografia to bolo ok.
BIZAL
18.11.12,17:51
Ako sa vam dari? Zlepsuje sa to? Co sa tyka mna, pribrala som si dalsie podnikanie, v mojom ponimani to bude ako "holding" a uvidime ako sa to ukaze...
Dantess
20.11.12,14:38
Ahoj Bizal a ako idú doplnky? Oner asi skončil, lebo som mu minule písal mail a už ani neodpísal a ani stránka nefunguje :-(
BIZAL
20.11.12,18:56
:( niekolko minut na to pozeram a nie som schopna k tomu nic napisat. je mi luto, smutno, na nic, hrozne...

doplnky - jeden druh sa rozbehol podstatne rychlo, hlavne ma tesia spokojni zakaznici

ako sa dari tebe? lepsie, ci rovnako dobre? :)
oner
22.01.13,07:24
Ahojte po dlhej dobe... a šťastný a úspešný nový rok prajem :)

Dantess ospravedlňujem sa Ti ak som neodpisal, nemal som notebook velmi dlhu dobu a vsetko som riesil cez phone. Mohlo sa stať, že som niečo prehliadol, lebo moj telefon je zgerba. Ešte raz sa Ti ospravedlňujem.

Svoj "biznis" som uzavrel - škoda, ale tým to neskončí.. idem ďalej ... zamestnal som sa aby som mal s čoho zatial žiť.
Aktualne sa už pracuje na dvoch projektoch... všetko v oblasti reklamy. Jeden celosvetový (to je len taká bokovka, ak to nevýjde je mi to jedno.. :D.. ) a jeden projekt pre ČR, SR a možno aj Poľsko (do tohoto vkladám veľkú nádej).
Dal som sa na internetové podnikanie (nie eschop a pod.), nakoľko si myslím, že tu sa dá rozvíjať oveľa viac... uvidíme ako to dopadne.. všetko má svoj čas..

A ako sa máte Vy?.. čo máte nového? Darí sa Vám?... všetko ide podla plánu?
BIZAL
22.01.13,09:16
Ahoj. U mna ide zatial vsetko podla planu, no podla noveho planu. Bizal nechavam momentalne trosku vychladnut a venujem sa mojej novej prevadzke. V juni 2013 padne rozhodnutie, ci sa pustim este do tretieho podnikania, alebo sa zamestnam a Bizal bude nadalej moj konicek.