rado3105
20.09.11,16:21
Zas dalsi preslap. ale to je mozne len u nas. Kde vladne byrokracia, korupcia a kartely najvyssieho zrna.
http://www.dsl.sk/article.php?article=11463

nedavno TUSR predlzila zmluvy orangu a tmobilu zadarmo alebo za par supiek(o com sa ale v mediach nehovorilo), asi im dobre zamastili. A teraz dalsi podvod na vlastne obyvatelstvo. Som zvedavy dokedy to budu danovnici a vlastne mi vsetci co pri kupe kazdej *****ine sponzorujeme tychto zlodejov, ktori nas zato odrbavaju a seru nam na hlavu.

Ako to je mozne? zas za tejto vlady? Nestaci Penta ale aj JandT podvody. No krasa. Od nezaplatenia orangom a t-comom za licencie zas toto.
Je mozne to nejako nahlasit alebo dat staznost do Haagu?
Kto by mi s tym pomohol?
misoft
20.09.11,20:27
? A čo vlastne chceš hlásiť? Vstúp do politiky, dostaň sa do parlamentu a potom hlás. Ale ak sa tam dostaneš, staneš sa jedným z nich.
Večná pravda: Zabudol vôl, že teľaťom bol, zabudol poslanec, že občanom bol.

BTW: TÚSR môže prideľovať frekvencie, ktoré sú jeho majetkom (resp.majetkom SR) podľa potreby a podľa využitia. To, čo odporúča EÚ, nie je nariadenie.
rado3105
21.09.11,05:45
Presne tak ktore su majetkom SR, a nie nas okradat. Ludia uz sa preberte. ..treba nieco zorganizovat. Clovek ktory nie je s nimi sa do politiky nedostane, to Vam este nedoslo?
misoft
21.09.11,11:16
Žiaľ, prebrať by si sa mal ty. Čo je majetkom SR, je všeobecným majetkom - nie je to tvoje osobné vlastníctvo. To, čo robia politici, je niekedy nelogické, často nám s**ú (Tvoj názor) na hlavu. A do politiky sa môžeš dostať - založ si stranu, zožeň 1000 členom, registruj, rob politiku.
Ale svoje mindráky si vylievaj inde, nie tu na Porade.

Howgh!
Braňo
21.09.11,11:26
T-mobile, Orange a Telefonica zaplatia za predĺženie licencie 5 miliónov EUR. Samozrejme táto výška je diskutabilná
vzhľadom na ročný zisk napr. Orangu za rok 700 milónov. Pokiaľ hovoríme o licencii na 10 rokov, jedná sa o 500 tisíc EUR ročne.
rado3105
21.09.11,13:59
misoft co ty si nejaky ochranca vlady a bojovnik proti vlastnemu narodu ktory je okradany?