martin-nik
21.09.11,11:30
dobrý deň chcem si zaloziť pracovnú agentúru ne neviete mi poradiť ako začať
tictac7
21.09.11,09:53
...doučiť sa gramatiku - to ako píšeš sa fakt nedá čítať....
mattto
21.09.11,10:13
začni zháňaním informácií - zháňaním myslím, aktívnym prístupom, čítaním príslušných právnych predpisov atď., ak ti niečo nebude jasné, kľudne sa opýtaj na porade. Nečakaj, že všetko dostaneš na tanieri pod nos...
Economic
21.09.11,10:30
dobrý deň chcem si zaloziť pracovnú agentúru ne neviete mi poradiť ako začať

CHCIEŤ je málo. Preto treba niečo robiť. A naozaj v pracovnej agentúre by človek mal ovládať gramatiku. To je prvý základ. Ako budú potom vyzerať tie zmluvy ? Začať treba od seba samého.
srska
21.09.11,10:34
dobrý deň chcem si zaloziť pracovnú agentúru ne neviete mi poradiť ako začaťchýbajú ti písmenká na na qwertz?:)
martin33AA
27.09.11,14:01
ochotne ti pomôžem ak treba, je trochu iné ako obyčživnosti,
ja by som ti odporúčal nie ako živnostník ale s.r.o.
Economic
27.09.11,14:26
Nie je to nič iné.... Ak sa rozhodne pre sro, určite to nie je nič komplikované. Záleží od zadávateľa, či chce podnikať ako sro, alebo ako fyzická osoba.
mr2
28.09.11,08:00
tu mu poradite a potom posle ludi do anglicka a len zoberie peniaze to bude dajaky podvodnik ked sa pyta tak hlupo
Economic
28.09.11,08:36
Aj to sa môže stať. Či už mu tu poradíme, alebo niekto, čo možno aj zhrabne za to prachy, je to v podstate jedno. Ak je rozhodnutý urobiť takýto podraz, tak mu v tom nemáme šancu zabrániť. Na nose nemá napísané nik, že je podvodník. Keby to tak bolo, tak žiadny podvodník by po Slovensku nechodil.
Galka26
28.09.11,15:03
Nesúhlasim, Economic. Povedala by som, že po Slovensku aj po svete chodia ľudia, ktorí majú priam napísané na čele, že sú podvodníci. Problém je v ľuďoch, ktorí im na to naletia, pretože sú nenažraní a chceli by všetko zadarmo.
Economic
28.09.11,15:11
Tvoj nesúhlas beriem, máš pravdu. Všetko je v ľuďoch.... ako píšeš.