Valmont
22.09.11,09:59
Dobry den

Prosim vas o pomoc.Mal som prenajate vozidlo z autopozicovne.Pri odozdavani vozidla ma upozornili na maly skrabancek na laku asi 1cm velky a tenky ako vlas,so slovami ze by to malo byt vsetko v poriadku a ze sa mi ozvu.Nevenoval som tomu pozornost,pretoze to bolo smiesne poskodenie.Pre mna nastal sok ked som zistil ze si tato spolocnost stiahla bez nejakeho upozornenia z mojej kreditnej karty 165 eur.ako spoluucast.Spravil som chybu ze som podpisal papier ked som odovzdaval vozidlo.Je pochopitelne ze pridem o tieto peniaze.Poziadal som ich ale o papier z poistovne a o potvdenie ze to vozidlo bolo opravene.Mal som na to pravo?Mohol by som este nieco urobit?Dakujem
Ľubomír
22.09.11,09:41
Myslím si, že ťa riadne podviedli, pretože taký tenký škrabanec/ pokiaľ nebol hlboký/ stačilo zaleštiť pastou. V každom prípade by si si mal vyžidať faktúru o prevedenej práci a zistiť odhadcu poisťovne, ktorý spisal škodový protokol.

Teraz mimo tému. V servise mi tvrdili, že museli mi prestriekať celé zadné dvere. Pri preberaní auta som sa pýtal technika ako striekali a leštili dvere, keď mám tam nálepku, ktorú neodstránili. Ostal v pomykove a prerobil faktúru o celých 160€ smerom dole.
misomiso
22.09.11,10:08
Celkom by ma zaujimalo, aka to bola pozicovna, a ci to bolo u nas alebo v zahranici.
Valmont
23.09.11,06:36
Dakujem za odpoved.Ja si tiez myslim ze to prehnali a nieco tam nie je v poriadku,pretoze som si vyziadal potvrdenie z poistovne o skode a uz cakam 2 dni.Pochybujem ze to vobec cez nejaku poistovnu islo.Je to o to zlozitejsie,ze nezijem na Slovensku.A zatial si nemienim kupovat letenku za 200e:(
Valmont
23.09.11,06:40
Rai,Slovensko.Mal som tam pozicane vozidlo uz viac krat a az teraz ma tak milo prekvapili:(