Dartik
24.09.11,11:02
Ahojte,

prosím potrebujem poradiť už sa dlhší čas zamýšľam nad myšlienkou zaviesť si e-shop s elektrotechnikou pc,nb komponenty atď. ale problém je v tom že by som sa rad v prvom rade dostal k nejakému cenníku veľkoskladov pre podnikateľov ktorý by kupovali tovar za účelom jeho ďalšie predaju. viete mi povedať kde také zoženiem. ja už som sa raz dávno tak niekedy registroval. pod ičom. stým že som si následne mohol stiahnuť cenník. kde boli uvedene sumy na všetok tovar ktorý ponúkali. ale žiaľ nvm sa k tomu teraz nijak dostať. nie som v tom skúsený tak sa spýtať ešte čo sa týka nákupu tovaru bez DPH. ako to funguje ?

Ďakujem za každý príspevok.
Atomer.sk
24.09.11,12:59
1. Velkoobchodny cennik si musis vypytat priamo od dodavatela tovaru.
2. Co sa tyka DPH, si platcom, alebo neplatcom DPH?
3. Ohladom zalozenia eshopu, skus aj stranku uvedenu v nazve mojho nicku
Dartik
24.09.11,13:13
no ved to že kde mám hľadať nejakého veľko skladového dodávateľa. som platca DPH, to sa mám obratiť na agem,alzu alebo sofos ? ja fakt neviem.
Atomer.sk
24.09.11,15:24
Kazdy velkoobchodny dodavatel ma na svojich strankach napisany kontakt. Staci im len napisat. A hladat dodavatelov treba na google ;-)
Economic
24.09.11,16:45
Kazdy velkoobchodny dodavatel ma na svojich strankach napisany kontakt. Staci im len napisat. A hladat dodavatelov treba na google ;-)


podnikaný
Atomer.sk
24.09.11,16:47
podnikaný

??
Economic
24.09.11,16:52
??


áno Potrebne info o podnikaný cez web
12:02
Atomer.sk
24.09.11,17:03
áno Potrebne info o podnikaný cez web
12:02

To som ja ale nepisal, takze zbytocne reakcia na mna.
Economic
25.09.11,06:18
Atomer, to vôbec nebola reakcia na teba, ale na zadávateľa otázky. Niekedy mi to tu trošku inak funguje, ako chcem...