faba
24.09.11,20:00
Dňa 13.9.2011 som dostal výpoveď z pracovného pomeru podľa §-u 63, ods. 1. písm. b) Zákonníka práce
dĺžka výpovednej doby tri mesiace. Výpovedná doba od 1.10.2011 do 31.12.2011 alebo dohodou uplatnením
odstupného podľa kolektívnej zmluvy na rok 2011. V mojom prípade trojnásobku priemerného mesačného
zárobku.
Dňa 9.10.2011 dovŕšim 60-rokov a teda mi vznikne nárok na predčasný starobný dôchodok.

otázka č.1

ktorí termín odchodu zo zamestnania je pre mňa výhodnejší
30.9.2011 dohodou + odstupné
15.10.2011 dohodou + odstupné skrátené o alikvotnú časť
31.12.2011 bez odstupného

otázka č. 2 mám nárok prihlásiť sa na úrad práce a kedy
otázka č. 3 v prípade úradu práce aké výšky podpory môžem očakávať a na ako dlhú dobu
otázka č. 4 má vplyv na výšku dôchodku aj dĺžka prihlásenia sa na úrade práce
otázka č. 5 ku ktorému dátumu mám požiadať o priznanie predčasného starobného dôchodku
veronikasad
24.09.11,18:08
Faba, vzhľadom na tvoj vek, ak sú pracovné podmienky na pracovisku v priebehu plynutia výpovednej doby znesitelné a nedôjde ku kráteniu mzdy, výhodnejšie pre teba je zotrvať v prac.pomere do uplynutia výpovednej doby (31.12.2011). Potom sa prihlásiť na UP, vyčerpať dávku v nezamestnanosti a po skončení výplaty DvN požiadať o predčasný starobný dôchodok. Len dúfam, že sa nezmenia podmienky a nepredlži doba, v ktorej bude možné o PSD požiadať. Lebo podľa doteraz platného zákona sa suma SD kráti o 0,5 % za každých 30 dní skoršieho odchodu do dôchodku.

Možno by bolo dobré ale ukončiť pracovný pomer pár dní skôr ako 31.12. a isť sa zaevidovať na UP pred koncom roka 2011. lebo by malo dôjsť k zmenám výšky dávky v nezamestnanosti - rôzne % podľa mesiacov poberania (teraz je nárok 50 % po dobu 6 mesiacov) - v konečnom dôsledku nižšia dávka ako doteraz.

Ak do 7 dní od skončenia prac.pomeru začneš PN-ku, výplata dávky v nezamestnanosti sa preruší a obnoví sa až po skončení PN. (tým si vlastne skrátiš čas odchodu do PSD a znížiš % krátenia). To ale tiež platí len do konca roka, či bude aj po 1.1.2012 ....
Desire33
26.09.11,15:53
Dobrý deň,
potrebujem poradiť. Manželovi bol posudkovým lekarom sociálnej poisťovne priznaný čiastočný invalidný dôchodok s tým, že môže pracovat ale nie v nočných smenách. Dva mesiace po tomto rozhodnutí bol manžel na preventívnej prehliadke a pracovný lekár mu tie nočne smeny povolil. Chcela by som sa informovať rozhodnutie ktorého lekara je pred zákonom "právnejšie" Manžel je v patovej situácii zamestnávateľ žiada aby pracoval aj v noci a manžel sa bojí aby mu štát daný invalidný dôchodok nezobral iba na základe toho že tie nočne mal od PL SP zakázané. Za informácie ďakujem.