prepinakos
26.09.11,09:07
Zdravím všetkých poraďákov, ale hlavne potencionálnych investorov.

Mám hotový koncept Inteligentného zdravého fastfoodu (web,grafické rozhranie,fungovanie systému,prezentácie,kalkulácie nákladov a výnsov na 3 roky(excel znesie všetko)

V žiadnom prípade by som nechcel koncept spustiť na Slovensku ( aj keď je slovensko v počte obéznych ľudí na 4.mieste na svete http://www.nationmaster.com/graph/hea_obe-health-obesity ) Smerovať by som to chcel hlavne na USA (kde som študoval), prípadne UK.

Počiatočna investícia nie je nízka ale ani astonomická. Predpokladané počiatočné náklady sú vypočítané na 75000€(zariadenie,systém(programátori),prenáj om priestoru).

Hľadám jedného, dvoch alebo maximálne troch investorov ktorý by sa do toho chceli pustiť za dohodnutý % podiel v spoločnosti, samozrejme v závislosti na účasti či chcete byť aktívny, alebo len pasívny investor. Ja viem vložiť rovnakú pomernú čiastku teda 50%,33% resp. 25%.

Všetký potrebné info (web,grafické rozhranie,fungovanie systému,prezentácie,kalkulácie nákladov a výnsov na 3 roky(excel znesie všetko) pošlem po konzultácii mailom.

Kontaktujte ma na : info@fastbuthealthy.com