dobrava
26.09.11,11:18
Možno sa pýtam dosť "blbo", ale je ešte možnosť výmeny slovenských bankoviek za eurá? Snažím sa otvoriť stránku NBS, ale nedá sa. Moja babka našla "v ponožke" pár tisícoviek slovenských korún a je z toho úplne nešťastná, dá sa ešte nejakým spôsobom vymeniť na niektorej pobočke, alebo si ich môžem zarámovať? Ďakujem.
Mila123
26.09.11,09:22
"staré" bankovky sa dajú vymeniť za € v pobočkách NBS, bez obmedzenia......či už časového alebo množstevného.....
Andyke
26.09.11,09:23
dobrava
26.09.11,09:57
Ďakujeeeem.
Mila123
26.09.11,10:04
a rámovanie sa odkladá.....
misoft
26.09.11,10:06
A prečo ja som takú "ponožku" nenašiel? :(
Oliwa
26.09.11,10:44
Možno sa pýtam dosť "blbo", ale je ešte možnosť výmeny slovenských bankoviek za eurá? Snažím sa otvoriť stránku NBS, ale nedá sa. Moja babka našla "v ponožke" pár tisícoviek slovenských korún a je z toho úplne nešťastná, dá sa ešte nejakým spôsobom vymeniť na niektorej pobočke, alebo si ich môžem zarámovať? Ďakujem.
Prečo je babi zrazu nešťastná? Však keď jej nechýbali tie korunky doteraz... a euro už nejaký ten rok máme...
Aj ja chcem takú ponožkúúúú, alebo babkúúúúú /však babka určite nesurfuje po nete, takže niečo sa snáď "utre" aj Tebe za prečarovanie koruniek na eurá... :), ak to dotiahneš do zdárneho konca.../
Poučenie č. 1: ponožky treba prať častejšie ako raz za tri roky... :D:D:D
Poučenie č. 2: ako vidieť, nie každé peniaze prinesú človeku radosť - niektoré len starosti...